Pearl Jam in Zagreb!

1114115117119120860

Comments

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Doctor wrote:
    Ovaj pjevac Dead Moona zvuci kao da pjeva vec 3 dana uzastopno :D Ne trebam ni spominjati koliko bolje zvuci ova stvar kad je svira PJ.. To je sjeb, neko ti uzme pjesmu i onda je odradi duplo bolje od originalne verzije :D

    Obratite paznju na grupu "Bush" i njihovog pjevaca.. Vecaras sam na MTV adria gledao spot za pjesmu "Glycerine" (ili tako nesto) a pjevac se svojim pokretima, oblacenjem, nacinom pjevanja i izgledom nenormalno fura na Eda, a i cijeli spot je nesto u fazonu Jeremy-a.
    Inace, grupa je skroz ok, koliko sam cuo na sceni su vec skoro desetak godina a po onome sto pise na netu, sviraju grunge :)

    EDIT: Nasao ovaj spot na youtube pa pogledajte.. http://www.youtube.com/watch?v=JbWB55l_Emg Izgleda da im je ovo jedna od boljih i starijih pjesama.. Kad izdaleka gledas ko da je Vedder :)
    Znam ja za BUsh vec dugo. istina je da malo podsjeca na Eda izgledom :eek: i pjevanjem...al ne previse. :D Nis posebno, Bush je OK, al PJ je THE BEST! ;):)
    I mislim da vise ne postoje btw...kao bend. Gavin ima dijete i zenu sad... :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • miloshkmiloshk Posts: 73
    Doctor wrote:
    Ovaj pjevac Dead Moona zvuci kao da pjeva vec 3 dana uzastopno :D Ne trebam ni spominjati koliko bolje zvuci ova stvar kad je svira PJ.. To je sjeb, neko ti uzme pjesmu i onda je odradi duplo bolje od originalne verzije :D

    Obratite paznju na grupu "Bush" i njihovog pjevaca.. Vecaras sam na MTV adria gledao spot za pjesmu "Glycerine" (ili tako nesto) a pjevac se svojim pokretima, oblacenjem, nacinom pjevanja i izgledom nenormalno fura na Eda, a i cijeli spot je nesto u fazonu Jeremy-a.
    Inace, grupa je skroz ok, koliko sam cuo na sceni su vec skoro desetak godina a po onome sto pise na netu, sviraju grunge :)

    EDIT: Nasao ovaj spot na youtube pa pogledajte.. http://www.youtube.com/watch?v=JbWB55l_Emg Izgleda da im je ovo jedna od boljih i starijih pjesama.. Kad izdaleka gledas ko da je Vedder :)

    "Bush" je skroz OK band! Slusao sam ih dosta ranije! Pevac je (bio) ozenjen sa Gven Stefani :D Nisam siguran da li je jos uvek...
    Evo upravo provaljujem da moji "Bush" diskovi nisu kod mene. Kome li sam ih samo dao?
  • asfoasfo Posts: 315
    Možda je ovo loša snimka Dead Moona :eek: ili su imali lošu večer :eek:

    A Bush...hvala što ste mi otkrili još jednu stvar koju imam već 10 godina na kazeti a do sada nisam imala pojma tko je to!

    Šejm on mi kaj sam tak lijena pa ne otkrivam koga sve slušam sada kada postoji internet i kada su informacije dostupne.

    Tururututururu!
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Znam ja za BUsh vec dugo. istina je da malo podsjeca na Eda izgledom :eek: i pjevanjem...al ne previse. :D Nis posebno, Bush je OK, al PJ je THE BEST! ;):)
    I mislim da vise ne postoje btw...kao bend. Gavin ima dijete i zenu sad... :D

    PJ je THE BEST?? Mora da se šalis :p:p
    Ma evo malo sam istrazivao.. Nastali su 94', prvi album prodali u cak 6 miliona al' nikada nisu mogli biti TO jer su im govorili da previse lice na PJ i Nirvanu.. A ovo da lici na Eda sam govorio u kontekstu ovog spota.. Vise se fura na njega nego sto fakat lici..

    Ove sam definitivno propustio pa odoh ilgealno skidat neki Best Of :)
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    miloshk wrote:
    "Bush" je skroz OK band! Slusao sam ih dosta ranije! Pevac je (bio) ozenjen sa Gven Stefani :D Nisam siguran da li je jos uvek...
    Evo upravo provaljujem da moji "Bush" diskovi nisu kod mene. Kome li sam ih samo dao?
    Je, meni su dobri. cak sam nekad davno imala Gavina na posteru u sobi :eek: :o haha...

    I da, jos je sa Gwen, sad imaju dijete. :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    asfo wrote:
    Možda je ovo loša snimka Dead Moona :eek: ili su imali lošu večer :eek:
    Nisa, vidjela snimku, al imam mp3 od njihovog Its OK i zvuci TOTALNO DRUGACIJE od PJ-a. Vise ko neko krestanje :D al je OK valjda....its OK ;)
    Ma to je taj neki njihov jir valjda. nemam nijedan album pa ne mogu sudit.
    i da, necu dolazit nazalost :( drugi put...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    ma dobri su dead moon, ovo je samo losha verzija

    inace svida mi se eddijeva izvedba running out of time

    mogli bi se dogovoriti tko ide pa da se svi skupa nademo i odemo na moon

    bacimo neku lezernu vecer, pivica, časkanje, ko u filmu singles na koncertima pja, sga, chainsa :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • miloshkmiloshk Posts: 73
    Je, meni su dobri. cak sam nekad davno imala Gavina na posteru u sobi :eek: :o haha...

    I da, jos je sa Gwen, sad imaju dijete. :)

    Yes!

    Ali ja evo polako pizdim jer ne mogu da se setim kod koga su ti diskovi, a sad mi se slusa. Jao, Doctore, jel si bas morao da me podsetis toga?! :D


    Sorry, sto sam se udaljio sa topica, necu vise :D

    *runs away and pulls his hair
  • asfoasfo Posts: 315
    Bome idem i ja malo iščeprkat Busha odnekuda....
  • killroykillroy Posts: 739
    asfo wrote:
    Možda je ovo loša snimka Dead Moona :eek: ili su imali lošu večer :eek:

    Hi hi...trebas cuti prave albume...ovo live zvuci puno bolje.
    Definitivno nije za svacije uho. Meni je isto bio sok :eek: kad sam prvi put cuo sa originalnog albuma it's ok, ali nakon par slusanja pocnes ignorirati pjevacke sposobnosti. Jednostavno je drukcije.
    Oni su dokaz da ne moras bit tehnicki savrsen da bi imao ljude koji te slusaju.
  • suzi d.suzi d. Posts: 22
    Doctor wrote:
    Ovaj pjevac Dead Moona zvuci kao da pjeva vec 3 dana uzastopno :D Ne trebam ni spominjati koliko bolje zvuci ova stvar kad je svira PJ.. To je sjeb, neko ti uzme pjesmu i onda je odradi duplo bolje od originalne verzije :D

    Obratite paznju na grupu "Bush" i njihovog pjevaca.. Vecaras sam na MTV adria gledao spot za pjesmu "Glycerine" (ili tako nesto) a pjevac se svojim pokretima, oblacenjem, nacinom pjevanja i izgledom nenormalno fura na Eda, a i cijeli spot je nesto u fazonu Jeremy-a.
    Inace, grupa je skroz ok, koliko sam cuo na sceni su vec skoro desetak godina a po onome sto pise na netu, sviraju grunge :)

    EDIT: Nasao ovaj spot na youtube pa pogledajte.. http://www.youtube.com/watch?v=JbWB55l_Emg Izgleda da im je ovo jedna od boljih i starijih pjesama.. Kad izdaleka gledas ko da je Vedder :)
    Imali su jednu super stvar koja se puno vrtila...i ništa više od toga. Meni je njihov glazbeni izričaj totalno nezanimljiv.
    Ali evo baš ovih dana slušam RHCP Stadium Arcadium i preporučila bi ga svima. Jednom rječju: predobro. A tek sam preslušala prvi CD.
  • masnimasni Posts: 1,657
    bas sam mislio pitat za moon sve vas tu, i pocnem citat sve ovo.. :D

    ne znam kolko cu imat para do vikenda, buduci da cu ici na zagreb film fest pogledat koji film, al ako budem imao, definitivno sam za da se nadjemo svi...

    i tak...
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • i da, necu dolazit nazalost :( drugi put...

    Rekla bi ti asfo 'pa kaj ti je to, sat vremena po autobahnu' :D;)

    Enivej, vjerojatno ću se zaletit na Dead Moon pa ako padne kakav dogovor, računajte i na mene...

    Možda dođe Fani Čapalija razbacat se na 'It's OK'... :D:D:D

    Tururututururu!
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • masni, ne znam baš dal ima ulaznica još uvijek, al mislim da zadnjih par (stotina) puštaju u prodaju sat vremena prije filma...imaš kakav prijedlog????
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Doctor wrote:
    Obratite paznju na grupu "Bush" i njihovog pjevaca.. Vecaras sam na MTV adria gledao spot za pjesmu "Glycerine" (ili tako nesto) a pjevac se svojim pokretima, oblacenjem, nacinom pjevanja i izgledom nenormalno fura na Eda, a i cijeli spot je nesto u fazonu Jeremy-a.
    Inace, grupa je skroz ok, koliko sam cuo na sceni su vec skoro desetak godina a po onome sto pise na netu, sviraju grunge :)

    svojevremeno sam dosta slusao Bush... skroz su mi OK, ali priznajem da ih nisam pustio vec par godina... :)
    a Gavin je metro :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    C2V3N wrote:
    ma dobri su dead moon, ovo je samo losha verzija

    inace svida mi se eddijeva izvedba running out of time

    mogli bi se dogovoriti tko ide pa da se svi skupa nademo i odemo na moon

    bacimo neku lezernu vecer, pivica, časkanje, ko u filmu singles na koncertima pja, sga, chainsa :D

    iva i ja vjerojatno idemo na Dead Moon ako ja ne odem na Velebit.. u tom slucaju ce Iva vjerojatno doci...
    svima koji su u ZG toplo preporucujem da odu... kick ass bend :D
    totalna pozitiva uz silno urlikanje i ubijanje instrumenata... naravno uz neizostavno ritualno paljenje svijece na pocetku seta :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    suzi d. wrote:
    Imali su jednu super stvar koja se puno vrtila...i ništa više od toga. Meni je njihov glazbeni izričaj totalno nezanimljiv.
    Ali evo baš ovih dana slušam RHCP Stadium Arcadium i preporučila bi ga svima. Jednom rječju: predobro. A tek sam preslušala prvi CD.

    nadam se da se salis :)
    kao da uspoređuješ Davida Beckhama i Dennisa Rodmana... zanemari sportove, lopta je lopta :D

    ekipa iz Dead Moona zivi od svog ducana glazbenom opremom u nekom americkom bumblefucku... odu na turneje na kojima tesko da zarade zbog niske cijene karata... sve albume mislim da snimaju doma u mono tehnici... zajebavaju se...

    RHCP je prema njima NASA... industrija... sminka... manekeni... pozeri... pussies :) zadnji album mi je slusljiv u pozadini, ali nista vise... nisu se promijenili od Californication... prodaju iste fore...

    no dobro... svatko ima svoje veselje :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    mislim da je vrijeme da RHCP promijeni pjevača :D

    btw Bush sux, frajeri su se prodavali za pecivo!
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Rekla bi ti asfo 'pa kaj ti je to, sat vremena po autobahnu' :D;)
    Nije bas sat, vise dva. I to mi je preskup sport autom dolazit u ZG. Ne isplati se. Da je PJ jos i bih, al ovako...ne mogu ovaj put.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • porcherporcher Posts: 62
    siljo wrote:
    RHCP je prema njima NASA... industrija... sminka... manekeni... pozeri... pussies :) zadnji album mi je slusljiv u pozadini, ali nista vise... nisu se promijenili od Californication... prodaju iste fore...

    nej protiv peppersa pricat, e!

    isto to bi netko mogo reci za PJ. nit su pozeri nit su pussies. i napravili su odlican album. istina, aj em ej big fen, esp. of john f. al svejedno. nije ok tako im spustat.

    :)

    hail hail the lucky ones...
  • CutkiCutki Posts: 235
    Bože sačuvaj na šta ovo liči!!!??!

    Kaos

    ovo zvuci na Led Zep actually
    meni osobno nakon jednog slusanja smeckasto, kao uostalom i preostala "rock" scena danas... zna se kad je to sve bilo. danas se furat na tu briju je opet nesto tipa bogohuljenje
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • Nije bas sat, vise dva.

    Ovisi kak brzo voziš. :D



    Dosta off topica za mene, neću se više udaljavati od teme. Idem sad za kaznu u kut klečat na kuruzi.
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • snihsnih Posts: 1,052
    U slijedećem postu moja mišljenja! Duplo postano! Sorry!
  • snihsnih Posts: 1,052
    I od jednih i od drugih vidio po jednu stvar!

    Dead Moon su mi zakon - uopće nije katastrofa kao što neki vele! Baš su zabavni! Pomalo trash - po tom trashu mi komuniciraju s White Stripes iako je izričaj malo drugačiji! Frajer pjeva skroz OK! Pa ne mogu svi pjevat ko Ed ili Chris! U svakom slučaju - pozitivci!:)

    Bush - frajer me uopće ne asocira na Edija (sorry Doctore) već više na nekog pussie-ja!:D Stvar je solidna - samo također malo sladunjavkasta! Trebalo bi puno više poslušat za objektivnu ocjenu! Pjevač kaj veli siljo - metro!:) Kvotam 100%!!!:D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Evo iako smo svi krcati love i idemo ionako na Havaje :), za jadne ljude koji nemaju para za taj sport, ima U2 nagradnu igru. Pa ko' nema para mozda bude imao srece! Zaigrajmo...
    http://www.u2.com/news/?news_id=2009&PHPSESSID=5f12cd51d1b316342789f3105a9acf57
  • asfoasfo Posts: 315
    E baš sam ja htjela htjela iskomentirati potragu za blagom, ali sumnjam da bi itko od nas preko U2 do PJ :p

    Dead Moon me malo svojim vokalom podsjetio na Mileta iz Hladnog piva :). Hm.... :)
    Što se tiče atmosfere na onom youtube-u, vidi se da je super, da su veseli neki tipovi :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    asfo wrote:
    E baš sam ja htjela htjela iskomentirati potragu za blagom, ali sumnjam da bi itko od nas preko U2 do PJ :p

    Vidim da se šališ. Naime, ja bi do PJ na Havajima bilo kako i nisu mi bile pretjerano čudne ideje o prodaji bubrega (ako je mogao PJ bez Booma (koji je isto bubreg), moze i PJ fan bez bubrega). :)
  • asfoasfo Posts: 315
    Ja ne dam bubreg. Čak niti za PJ :D A Boom mi je slatki.
    Ma OK, da ja nađem te stihove, sigurno bih otišla na Havaje.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: I da, htjela sam jos malo iskomentirati neciji komentar da ovaj thread poprima karakteristike chata, a ne foruma. Moram priznati da mi je jako drago da izbjegavamo uobicajene momente na forumima kad se svi medjusobno vrijedaju i pljuju i nekako mi se cini da je ovdje vecina ekipe pacifisticno raspolozena pa iako zezamo jedni druge i ne slazemo se uvijek oko svih pitanja (primjer je trenutna Dead Moon/Bush debata) barem nema vrijedjanja uobicajenih za forume. A s druge strane kad pogledam druge threadove koji su dugotrajni (npr. Dublin crew) vidim da oni tamo pričaju o svemu osim o PJ-u. Dakle mi bar ne oftopikujemo niti priblizno kao drugi. Ne znam, meni je ovaj thread drag...
  • pajopajo Posts: 3,292
    asfo wrote:
    Ja ne dam bubreg. Čak niti za PJ :D A Boom mi je slatki.
    Ma OK, da ja nađem te stihove, sigurno bih otišla na Havaje.

    Ne daš bubreg!?! Grozno!!!! :):):)
Sign In or Register to comment.