Options

*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1235770

Comments

  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    ekkora rohadt csalókat!!!
    ezek a szemét hackerek 14-16 óra alatt ledolgoztak 650 szavazatot????? Na neee!!!
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Tettem megint egy lépést...hátha...
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    ManooManoo Posts: 63
    Sziasztok Mindenki!

    Még csak most találtam meg ezt a topikot és nagyon örvendek neki, mert eddig nagyonnagyonnagyon kevés magyar rajongóval találkoztam. Még kispályás vagyok, mert csak 2 éves ismerem/szeretem a zenekart, de azért haladok, mert azóta nagyon!

    Voltam Zágrábba és fantasztikus volt, a bécsit, prágait sajnos pénzhiány, meg szarakodás miatt bebuktuk, de azért örültem egynek is. Nov 30-án jöttök A38ra,a hol többek között pj tribute is lesz? Mi valszeg megyünk barátokkal.

    Amúgy meg csak minimális reklám ha vkit érdekel a zenekarommal megcsináltuk a keep on rockin-t és az egyik kedvenc számunk (ugyan nem tőzsgyökeres pj, de rajtuk keresztül ismertük meg)! Szal ha van kedvetek bíráljátok: http://www.postnobills.hu (zene szekció)!
    Okay megyek lefexem mert holnap mókázni kell majd menni!
    Üdv!
    Zagreb 09/06
    Katowice 06/07

    www.postnobills.hu
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Manoo wrote:
    csak 2 éves ismerem/szeretem a zenekart, de azért haladok, mert azóta nagyon!

    Akkor én vén tyúk vagyok a magam 11-2 éves pályafutásával? :D
    Rohadt élet!
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    lilinger wrote:
    Akkor én vén tyúk vagyok a magam 11-2 éves pályafutásával? :D
    Rohadt élet!

    :-)) nyugi én 15 éve futok már!!! de gondolom ebből a szempontból Te sem bánod az idő hosszúságát :-D
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Üdvözlet Manoonak!!! :-)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinning wrote:
    :-)) nyugi én 15 éve futok már!!! de gondolom ebből a szempontból Te sem bánod az idő hosszúságát :-D

    az en 7 evem ezek szerint eros kozepmezony...? :)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    az en 7 evem ezek szerint eros kozepmezony...? :)

    Oszt mégis többet "éltél" PJ szempontjából, mint én :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    Én is az ősfanatikusok táborát erősítem: 91-ben kezdték el játszani a klippjeiket az MTV-n éjszakánként, és a grunge betört az életembe kegyetlenül...délelőtt meg a gimiben szunyáltam:) nem meglepő, hogy a Ten lett az első cédém, az amúgy nem csekély kollekcióm kezdeti darabja...és ami a legfurcsább, még mindig ezt hallgatom legtöbbször...:) nem hiszem, hogy ennyi idő távlatából meg tudnám valaha is unni:D:D:D
    a zenekar pedig - miután egyszer sem sikerült hibázniuk szerény és számomra leglényegesebb szempont szerint- a legeslegnagyobb kedvencemmé nőtte ki magát a Vitalogys időkre, amelyet a pesti koncert csak végérvényesített. Ez van és így maradtam:).
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    Manoo wrote:
    Sziasztok Mindenki!

    Még csak most találtam meg ezt a topikot és nagyon örvendek neki, mert eddig nagyonnagyonnagyon kevés magyar rajongóval találkoztam. Még kispályás vagyok, mert csak 2 éves ismerem/szeretem a zenekart, de azért haladok, mert azóta nagyon!

    Voltam Zágrábba és fantasztikus volt, a bécsit, prágait sajnos pénzhiány, meg szarakodás miatt bebuktuk, de azért örültem egynek is. Nov 30-án jöttök A38ra,a hol többek között pj tribute is lesz? Mi valszeg megyünk barátokkal.

    Amúgy meg csak minimális reklám ha vkit érdekel a zenekarommal megcsináltuk a keep on rockin-t és az egyik kedvenc számunk (ugyan nem tőzsgyökeres pj, de rajtuk keresztül ismertük meg)! Szal ha van kedvetek bíráljátok: http://www.postnobills.hu (zene szekció)!
    Okay megyek lefexem mert holnap mókázni kell majd menni!
    Üdv!


    Üdv Manoo!!!

    Elképesztő öröm látni, hogy vére szerveződik valami a hazai PJ fronton, itt volt az ideje, hogy ne csak fintorral reagáló vagy csodálkozó tekintetű emberek vegyenek minket körül, igenis idehaza is sokan szeretik őket, csak az az igazság, hogy igazságtalanul diaszpórákban, elszórtan éldegélünk...London, Szekszárd, Rákosborzasztó, ismét London, Csepel City, Kecskemét, Budapest egyéb kerületei, Sopron...és még persze 1-2 hely, ami most nem jut eszembe...

    apropó, érdekelne az a PJ tribute party, ez az este teljesen a bandának lesz szentelve vagy amolyan grunge-os vonal inkább...koncert vagy videódiszkó:D:D:D????
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Ricsard wrote:
    apropó, érdekelne az a PJ tribute party, ez az este teljesen a bandának lesz szentelve vagy amolyan grunge-os vonal inkább...koncert vagy videódiszkó:D:D:D????

    Felugró ablak szinte nem is érdekes, mert az alap alblakon van az info: http://www.flop.hu/
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Ricsard wrote:
    Elképesztő öröm látni, hogy vére szerveződik valami a hazai PJ fronton, itt volt az ideje, hogy ne csak fintorral reagáló vagy csodálkozó tekintetű emberek vegyenek minket körül, igenis idehaza is sokan szeretik őket, csak az az igazság, hogy igazságtalanul diaszpórákban, elszórtan éldegélünk...London, Szekszárd, Rákosborzasztó, ismét London, Csepel City, Kecskemét, Budapest egyéb kerületei, Sopron...és még persze 1-2 hely, ami most nem jut eszembe...

    Akik támogatására még számíthatunk az ország területén: Miskolc, Győr/Mosonmagyaróvár ;), Kunhegyes, Gyöngyös, (magam) Bp - 8/13. ker :D

    Javaslom, kezdjünk mi is aláírást gyűjteni, mint Newcastle-ben tették...aztán milyen TOTÁLISAN TÖKÉLETES setlist jutott már Nekik...

    PJ FOR BUDAPEST!!!!!!! ASAP!!!!!!! :D Honolulu után is tökéletes lenne, én ráérek, hát Ti? :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Mai szavazásom után ez az állás...HÚZZUNK BELE!!! (minden felhang nélkül)

    7615 28.0% Evanescence
    7614 28.0% Pearl Jam
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    ManooManoo Posts: 63
    Hey!

    De örvendek mindenkinek!:-) Szal igen, a pj tribute a flop lesz (efotton láttam őket, sajnos kevéssé tudok nyilatkozni a minőségről, mert megártott a boros kóla) meg még chili tribute is fellép.

    Hát igen, a barátaimmal nekünk is ez a legnagyobb gondunk, hogy nagyon elvétve találkozunk pj-t ismerőkkel és szeretőkkel. Nem tudom eldönteni, hogy Zágrábot látva, mi összetudnánk e hozni egy stadionnyi embert és ha igen, nem cseszné el a rendezőség a szervezést az utolsó percben....

    Mentségemre legyen mondva, hogy még csak 20 vagyok és 15 éves koromig csak filmeken éltem-haltam. De azóta sok minden nagyban megváltozott!

    Mi ez a Newcastle sztori? Ők is peticiót írtak? Úgy tűik a zenekar szívesen válaszolgat koncertekkel ezekre a peticiókra!:-)
    Üdv!
    Zagreb 09/06
    Katowice 06/07

    www.postnobills.hu
  • Options
    ManooManoo Posts: 63
    Ja és meddig tart még ez a szavazós dolog? S egyáltalán, hogy jött össze ez a lista? Azért ezeknél nagyobbak is koncerteztek idén (nem a pj-nél nagyobbak:-)!
    ÜDv
    Zagreb 09/06
    Katowice 06/07

    www.postnobills.hu
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Manoo wrote:
    Ja és meddig tart még ez a szavazós dolog? S egyáltalán, hogy jött össze ez a lista? Azért ezeknél nagyobbak is koncerteztek idén (nem a pj-nél nagyobbak:-)!
    ÜDv

    Hát asszem még 3 hét, de majd Ricsard megmondja! :)

    Newcastle...olvasgasd a koncert fórumját, s akkor onnan kiderül, mi volt a lényege, hogy kerültek ők oda! :) Nagyon izgi! :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    Manoo wrote:
    Nov 30-án jöttök A38ra,a hol többek között pj tribute is lesz? Mi valszeg megyünk barátokkal.


    Mi ez az A38? Eppen aznap megyek haza Londonbol, es talalkozom egy par haverommal. Mi a program? Lecci gyorsan egy pm ide nekem ;)
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • Options
    ManooManoo Posts: 63
    A38 hajó, szórakozóhely, Budapesten, ott horgonyoz a petőfi híd budai hídfőjénél. 1000Ft a beguró!
    Üdv
    Zagreb 09/06
    Katowice 06/07

    www.postnobills.hu
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Ha-ha ... A jö öreg 'múlt' ... Üdv Manoo! ... :)

    Én '92-ben hallottam először a bandáról, amikor agyba-főbe nyomta az Alive klippjét az MTv ... Mert akkor még az embernek talán az első számú forrása az MTv volt (hol volt akkor még internet, bakker) ... Hűűű, és mennyire utáltam ezt a számot ... :)

    Akkoriban még James Hetfield, meg elsősorban Dave Mustaine volt számomra az isten, és amikor megláttam ezt a fura kalapos basszusost, ahogy ott teszi-veszi magát a színpadon ebben a fekete-fehér klippben, gyorsan el is kapcsoltam, mert elviselhetetlen volt számomra (a zenekarával együtt) ... Aztán a sors úgy hozta, hogy egy évvel később különböző főiskolai koleszos keverések révén a PJ rajongó haverom szobájában találtam magam ... Volt neki egy hangszóró hibás rádiós-magnója, ami csak monóban nyomta cuccot, de egyszer rám erőltette, hogy ezen hallgassam már meg ezt a 'Ten' című albumot (kazettán) ... Hát, végül meghallgattam ... Aztán mégegyszer, meg mégegyszer, és bevallom, valamit csak megpendített bennem ... Aztán rá pár hétre (?) megtudtam, hogy unokatesóm megvette a 'Ten'-t cd-n (akkor talán már a Jeremy ment futószalagon vagy már az is túl volt a csúcson, nem is tudom) ... Így egyik hétvégén elkértem tőle, hazamentem, betettem a lejátszómba, feltettem a fejhallgatómat, és ... ... ... ... ... ... Kész voltam ... Totálisan ... Sztereóban, korrekt hangerővel ... Kiütött ... KO!!! ... Aztán '96 (v. '97) óta Ten Club tag vagyok ...

    Szóval, nálam minden így kezdődött ... :)

    És a zágrábi Thin Air miatt kib*szottul irigyellek ... Különben is, azt én kértem Eddiéktől! ... :)
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Seri wrote:
    Szóval, nálam minden így kezdődött ... :)

    És a zágrábi Thin Air miatt kib*szottul irigyellek ... Különben is, azt én kértem Eddiéktől! ... :)

    Csodálatos történet...könny szökik a szemembe...de most télleg! :)

    A thinair meg...óóóh...beleszerettem töktotálisan...(számoljuk vele, h nem is ismertem, mert mikor kijött, épp PJ-szünetet tartottam...ÜSSETEK!!!)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    ManooManoo Posts: 63
    Jó történetek!:-D DE belegondolva, hogy '92-ben mit csináltam... Tesómék metallicajat, puf-ját meg queen-jét hallgattam (amiért azért hálás vagyok, minőségi kezdés)!

    Ha már hogy kezdődött sztorik, az enyém is vicces! Van két legjobb barátom, akikkel kb. ua, de azért sokban különböző zenét szeretünk. S az egyikük egy 2,5 éve halálra kínzott, hogy van egy tök jó száma de fogalma nincsen kié meg mié, hogy hallgassam meg. Egyszer borozás után, este meghallgattam, de annyira nem fogott meg. Aztán nemsokára rá elkezdtem csak úgy hasraütésszerűen zenéket letölteni. Köztük pár pearl jam-et (azért ilyet is ismerni kell kategóriát)! S baromira megtetszett a black. Elkezdtem neki mondogatni, hogy nekem is van egy számom, hallgassa meg mert zseniális! Jó meghallgatja, ha én is rendesen az övét. Leültünk kedvenc helyünkre, zenecsere. Elkezdődik mire döbbenten egymásra néztünk, hogy "Ez az én számom!":-) Szal akkor kezdődött minden.

    S igen Zágráb nagyon jó volt. Az all or none, thin air, thumbing my way-es akkusztikus set hihetetlen. Mondjuk azért olyat, hogy alone, not for you, come back, wishlist stb szívesen hallottam volna még, de hát majd legközelebb!:-) Nagyon kicsi vagyok és a másfeledik sorban volt egy-két szám amikor nagyon szenvedtem a levegőnemkapástól, de Mike és Jeff előtt állni megérte. Ráadásul Mike annyira jó fej volt, hogy ezt eddig nem is hittem volna.

    Üdv!

    ps. ja csak úgy mondom, hogy Bruce Springsteen Devils and Dust című száma szeritenm remek. Ugyan nem ide tartozik, de érdemes meghallgatni.

    ps2.akkor jön vki nov. 30-án a hajós pj tribute-ra??
    Zagreb 09/06
    Katowice 06/07

    www.postnobills.hu
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Manoo wrote:
    Jó történetek!:-D DE belegondolva, hogy '92-ben mit csináltam... Tesómék metallicajat, puf-ját meg queen-jét hallgattam (amiért azért hálás vagyok, minőségi kezdés)!

    Ráadásul Mike annyira jó fej volt, hogy ezt eddig nem is hittem volna.

    ps2.akkor jön vki nov. 30-án a hajós pj tribute-ra??

    Nos, rántsuk le a leplet...én 92ben Queen-es időszakomat éltem, ami a Freddie Mercury Tribute Concert-nek volt köszönhető, mert zseniális.
    Aztán a Nirvana mellett mindig is ott volt a PJ, mint "kistestvér", s egy idő után rájöttem, hogy mennyivel sokkal, szóval, h ez az én zeném. Mert a szövegekben, a síró gitárjátékban, az örjöngésben minden benne van, ami én vagyok...meg ez a Stone is milyen aranyos :) 96 nyarán lett életem meghatározó filmje életem meghatározó barátnőjével a Facérok. És akkor arról nem is beszélve, h mindez mennyire időben történt, mert így pont "odaértem" rajongásommal a pesti koncertre is :)
    A témában már csak annyit, h valamiért a Vitalogyt tekintem az első PJ albumomnak (pedig sztem a Ten-t előbb hallottam, de Vit volt meg először eredetiben), s eccerűen azóta sem tudok lekattanni róla. Rajta két olyan klasszikussal (Better/Nothingman), ami a best PJ songs ever Top 10-emben rangos helyen végezne...nem is beszélve a többiről...áááááh, meg kell hallgatnom :)

    Mike valóban teljesen őrült volt! Télleg én sem gondoltam volna! Csomószor ott röhögcséltünk az utitársammal rajta. Az viszont még mindig fáj, h míg a zenekar összes tagjáról fel tudok mutatni legalább egy éles fotót (pl. amit Mattről lőttem ANNYIRA jó lett), addig Stone...kimaradt...de azért egy kis fájdalomdíj ;) :
    http://www.youtube.com/watch?v=1tusnwzv_GY

    Na, kicsit megszaladt a kezem, szóval már csak annyit, h engem már régóta kapacitálnak, h menjek a Flop-ra, de sajnos még mindig nem dőlt el.
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    lilinger wrote:
    Felugró ablak szinte nem is érdekes, mert az alap alblakon van az info: http://www.flop.hu/


    óóó, remek!
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    lilinger wrote:
    Akik támogatására még számíthatunk az ország területén: Miskolc, Győr/Mosonmagyaróvár ;), Kunhegyes, Gyöngyös, (magam) Bp - 8/13. ker :D

    Javaslom, kezdjünk mi is aláírást gyűjteni, mint Newcastle-ben tették...aztán milyen TOTÁLISAN TÖKÉLETES setlist jutott már Nekik...

    PJ FOR BUDAPEST!!!!!!! ASAP!!!!!!! :D Honolulu után is tökéletes lenne, én ráérek, hát Ti? :D


    nagyon helyes, ismernünk kell a bázisokat!!!
    ugye g-portalon is regisztraltatok már mellesleg?:)

    a petíció ötletét pedig remeknek tartom, főleg, hogy Bécsben meg lettünk áldva, simán el tudom képzelni, hogy Eddie-ék értékelnék a kezdeményezést, és benne lennének egy magyarországi buli szervezésében...persze akkor még ott vannak a magyar szervezők is, akik egyszer már elpuskáztak egy PJ koncertet Budapesten:P
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Ricsard wrote:
    nagyon helyes, ismernünk kell a bázisokat!!!
    ugye g-portalon is regisztraltatok már mellesleg?:)

    a petíció ötletét pedig remeknek tartom, főleg, hogy Bécsben meg lettünk áldva, simán el tudom képzelni, hogy Eddie-ék értékelnék a kezdeményezést, és benne lennének egy magyarországi buli szervezésében...persze akkor még ott vannak a magyar szervezők is, akik egyszer már elpuskáztak egy PJ koncertet Budapesten:P

    Na, akkor egy hír meg egy kérdés:

    1. Nem annyira biztos, hogy ezek itten majd bármerre is koncertezni akarnának a világban, ui tavasszal két gyermek érkezik...one for Mike and another one for Stoney :D Nekem újdonság volt, ha Ti már tudtátok, bocs :)

    2. Ez a 2000-es elmaradt buli már lerágott csont ugyan, de én még mindig nem annyira tudom, hogy akkor most mi volt pontosan? Hallottam olyat is, h alig adtak el jegyet, meg olyat is, h a szervezők bénázták el (mit?hogy?) meg azt is, hogy Ed-ék mondták le. MOST AKKOR MI AZ IGAZSÁG?
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    Nem tudom, hogy mi volt a 2000-es elmaradt buli hattere, de szerintem nekunk 10c member-eknek kellene megszerveznunk a kovetkezo showt ;)

    Biztosan ossze tudnank hozni egy telthazas rendezvenyt! Csak talalni kellene egy jo helyet, ahova sok ember befer 10-15 ezer min.
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • Options
    Manoo wrote:
    A38 hajó, szórakozóhely, Budapesten, ott horgonyoz a petőfi híd budai hídfőjénél. 1000Ft a beguró!
    Üdv

    Jon valaki? Meg szallast kell inteznem aznap estere, es en tuti ott leszek :)
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • Options
    ManooManoo Posts: 63
    Hey!

    Mi biztos megyünk, hárman eddig! Szal majd összefuthatunk! Biztos mókás lesz!

    Gyerekek??:-( Egyrészt jó, de így egy időre haza betonozódnak!
    Na ez van!
    Üdv!
    Zagreb 09/06
    Katowice 06/07

    www.postnobills.hu
  • Options
    ManooManoo Posts: 63
    Ja és valaki mesélne egy kicsit a 10c-ról, hogy gyakorlatban hogy müxik és mért jó nektek?:-)

    Üdv,
    Zagreb 09/06
    Katowice 06/07

    www.postnobills.hu
  • Options
    en ugy tudom, hogy a 2000-es szornyuseg lenyege az volt, hogy a kamionok korlatozasa miatt nem tudtak volna eljutni masnap lengyelorszagba, ezert az egyik bulit fel kellett aldozni, a szomoru vegeredmenyt mindannyian tudjuk, cserebe lett egy plusz este a polakok oromere...

    manoo: a 10c azert jo mert minden evben kuldenek 1 vagy 2 fanclub lemezt, hirlevelet, eeeeeeeeees mert elobb tudunk jegyet venni a koncertekre mint a nagykozonseg, es altalaban kulon szekcio illeti a klubtagokat, vagy elobb be leszunk engedve (amerikaban maskepp mukodik; ott minel elobb leptel be a klubba, annak jobb helyed van a koncerten)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
Sign In or Register to comment.