Options

*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1246770

Comments

  • Options
    I don't speak Hungarian, and the only word I know (courtesy of my Hungarian friend is:)
    BADZMEG !!!!!

    HAhahahah, and this happens to be my first post!!!
    I hope they make it there for you guys!
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    Hey

    thanx man!
    :D LOL
    and congratulations on your 1 ever post here!
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    Seri wrote:
    Én is ott próbálkoztam először ... Talán 19 v. 17 órától kezdték el az árusítást a TC-n keresztül, én meg úgy voltam vele, hogy előbb le tudom az esti kötelezettségeket (gyerek etetése, fürdetése, altatása meg hasonlók), aztán majd ha már nyugis lesz a terep, akkor majd intézkedem ... Erre este, amikor odaültem a géphez, már csak a zágrábi meg az athéni koncertre lehetett jegyet rendelni ... Kissé ledöbbentett a dolog ...
    Neked hogy sikerült amúgy?

    19 órától volt, ha jól emlékszem, bár a szívás az volt, hogy az antwerpeni jegyeket fél órával korábban kezdték árusítani (épp vacsoráztam)...mire odajutottam 18:55-kor, már az out of stock felirat fogadott...levert a víz rendesen, kb 300x frissítettem az oldalt, mire végre sikerült megcsípni az arnhemi mellett a belga jegyeket is:) menetközben pedig kitaláltam, hogy vétek lenne otthagyni bécsi jegyeket, ha már arra is volt lehetőségem!!!
    5 percen belül már oda is volt útitársam, így viszont nem mentünk a Nova Rock fesztiválra Metallicára meg Toolra...viszont megszereztem a Metallica koncert hanganyagát:) elég tuti show lehetett!!!





    Seri wrote:
    Közben rájöttem, hogy nem is négyen, hanem öten voltunk ... :D
    Hárman voltak az Elfben, én meg az ötödik sráccal közvetlenül az Elf melletti Hostelben ... Már nem is emlékszem a nevére ... A két Hostel között csak egy vasúti sínnyi különbség van ... Ha-ha ... Az nagyon korrekt ... Kis túlzással, ha jött a vonat, akkor bele kellett kapaszkodni a sörösüvegekbe, különben leborultak volna az asztalról ... És a szobám ablaka is pont a sínekre nézett ... Az viszont már nem túlzás, hogy a vonat épp hogy nem jött be az ablakomon ... :)
    De ott ejtőztünk legtöbbet az Elf 'kerthelyiségében' ...

    Mi tavaly szálltunk meg az Elfben egy kétágyas szobában, és bár nem a vasút felé nézett az ablakunk, így is beszűrődött a zaj, bár engem nem zavart! Vicces volt, hogy hazafelé a vonaton ugyanazon a bazi hídon mentünk át mi is, így el tudtunk köszönni a szállástól:) Egész olcsó és klassz hely, pár napig ki lehet bírni!
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Ricsard wrote:

    UGYE továbbra is intenzíven SZAVAZTOK???

    Sikerült ledolgozni a 600 szavazatos lemaradást és 200-zas előnnyel elhúzni mindössze 2 hét alatt, most aztán már tényleg kitartóan klikkelgetnünk kell naponta!!!!!:)

    a két link továbbra is:)
    http://www.rockintown.com/cgi-bin/index.cgi?action=best

    http://www.rockintown.com/cgi-bin/index.cgi?action=vote

    Láttam Sailorgirlie és Zsuzska üzenetét, gondolom ti is az enyémet:)

    Elhúzni látszik 2006-ban is a PJ...már kb 500 az előny!
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Itten találtok free bootlegeket az idei turnéról:
    http://www.pearljamonline.it/mp3.htm

    Kicsit olasz, de érhető ám! :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    lilinger wrote:
    Itten találtok free bootlegeket az idei turnéról:
    http://www.pearljamonline.it/mp3.htm


    Wááááoooo ... Ezek nagyon jók, köszi! ... :)
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Ricsard wrote:
    ... menetközben pedig kitaláltam, hogy vétek lenne otthagyni bécsi jegyeket, ha már arra is volt lehetőségem!!!

    Hát, én még a lehetőségig sem jutottam el, de tanultam az esetből ... Rá pár napra a hivatalos oldalon kiírták, hogy hol lehet ugye majd jegyet rendelni, de azokról meg az árusítás előtt egy nappal kiderült, hogy csak német, osztrák és svájci területről lehet tőlük vásárolni (épp regisztráltam volna magam és hát nem volt olyan lehetőség, hogy magyar, bakker) ... Na, akkor egy e-mail nekik, hogy ajánljanak már valami olyan helyet, ahol én is hozzá tudok férni a jegyekhez, és ők adták meg az oeticket.com címet ... Ott frankón ki volt írva, hogy jegyárusítás szombaton reggel 9-től ... Na, és akkor 9 óra 1 perckor már megvolt a jegyem ... :)

    (egyébként kb. 1 hétig lehetett ott állójegyeket szerezni, aztán sold out lett)
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Seri wrote:
    Wááááoooo ... Ezek nagyon jók, köszi! ... :)

    No, hát akkor úgy érzem, részben meg tudtam háláni a magyar koncert megszerzésében nyújtotta aktív közreműködésedet... :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    Seri wrote:
    Hát, én még a lehetőségig sem jutottam el, de tanultam az esetből ... Rá pár napra a hivatalos oldalon kiírták, hogy hol lehet ugye majd jegyet rendelni, de azokról meg az árusítás előtt egy nappal kiderült, hogy csak német, osztrák és svájci területről lehet tőlük vásárolni (épp regisztráltam volna magam és hát nem volt olyan lehetőség, hogy magyar, bakker) ... Na, akkor egy e-mail nekik, hogy ajánljanak már valami olyan helyet, ahol én is hozzá tudok férni a jegyekhez, és ők adták meg az oeticket.com címet ... Ott frankón ki volt írva, hogy jegyárusítás szombaton reggel 9-től ... Na, és akkor 9 óra 1 perckor már megvolt a jegyem ... :)

    (egyébként kb. 1 hétig lehetett ott állójegyeket szerezni, aztán sold out lett)


    He-he, nekem már komoly tapasztalataim vannak az oeticket.comnál:), mindenkinek egyből ezt a honlapot ajánlom, ha Ausztriáról van szó...gyorsak és rendkívül korrektek: képzeljétek, nyáron a Korn/Deftones/Soulfly jegyünket (Kornék betegek lettek) simán betettük egy borítékba, és 1 hét múlva utalták vissza a pénzünket, pedig tutira a rendezvény után ért csak oda:)!!!
    a musicticket.at-nál sajnos köcsögök a magyarokkal és persze minden nem germanoid népséggel szemben:( azt az oldalt messziről kerülöm, bár érdekes, hogy pl a Ten Club-os bécsi jegyemen az ő logójuk feszít:)

    az oeticket.com révén Shininggal Muse-ra megyünk decemberben, márciusban pedig majd a Depeche Mode-os kollégákkal (akikkel tavaly Zágrábba ugrottunk ki - ugyebár...grrrrr...) v-é-g-r-e NINE INCH NAILSre, YEEEEEEEEEAH!:D:D:D! És bár azt hittem, simán kibírom koncert nélkül júliusig, hiszen a 3 PJ-es élményt túl meghatározónak éreztem, mégis be vagyok sózva, ha erre a két akciónkra gondolok!
    Bár azért Roger Waters tavaszi arénás bulija is elég rendesen fölcsigázott, főként, hogy a Dark Side Of The Moon floydi korszakát fogja előkaparni:)! És akkor még nem említettem a Genesist a Puskás Öcsi (R.I.P.) Stadionban...:)
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    lilinger wrote:
    Elhúzni látszik 2006-ban is a PJ...már kb 500 az előny!

    Ige, igen, de a 600 szavazatnyi előny azért megnyugatóbb lenne:)
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Ricsard wrote:
    márciusban pedig majd a Depeche Mode-os kollégákkal (akikkel tavaly Zágrábba ugrottunk ki - ugyebár...grrrrr...) v-é-g-r-e NINE INCH NAILSre, YEEEEEEEEEAH!:D:D:D!

    BASSZUS!!! Nem mondod komolyan, h errefelé jön az a beteglelkű Reznor...OTT A HELYEM!!! Áááááááááááááááááááááááááh...kicsit ugyan később ismertem meg, mint Ev-éket (így a NIN csak örök #2 lehet), de szintén meghatározó zene(kar) az életemben.

    Ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááh
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    lilinger wrote:
    BASSZUS!!! Nem mondod komolyan, h errefelé jön az a beteglelkű Reznor...OTT A HELYEM!!! Áááááááááááááááááááááááááh...kicsit ugyan később ismertem meg, mint Ev-éket (így a NIN csak örök #2 lehet), de szintén meghatározó zene(kar) az életemben.

    Ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááh


    A nagy érdeklődésre való tekintettel a Beteg Srác:) még egy bécsi koncertdátummal bővítette szolid tavaszi turnéját... március 29-30. Gasometer (ááá, mindig szerettem volna eljutni a bécsi Gázgyár legendás arénájába!!! és most tessék:))

    akit érdekel:
    http://europeforvisitors.com/switzaustria/articles/vienna_gasometer_town.htm

    http://www.walk-of-stars.com/downloads/gasometer_pic01.jpg
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Ricsard wrote:
    A nagy érdeklődésre való tekintettel a Beteg Srác:) még egy bécsi koncertdátummal bővítette szolid tavaszi turnéját... március 29-30. Gasometer (ááá, mindig szerettem volna eljutni a bécsi Gázgyár legendás arénájába!!! és most tessék:))

    akit érdekel:
    http://europeforvisitors.com/switzaustria/articles/vienna_gasometer_town.htm

    http://www.walk-of-stars.com/downloads/gasometer_pic01.jpg

    Megint úgy érzem (jó, télleg nem szólok semmit, pofátlanul hirtelen/olcsón/szerencsésen jutottam a PJ jegyhez)...nem fognak elengedni a mhelyről. Majd jól azt gondolják, h ebből rendszer lesz. Pedig csak...na mind1.
    Jahhhahahahahahahaaaaaaaj, most ezt mért kellett nekem elárulni.

    AMúgy télleg jó hely, de még sosem hallottam róla. :)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    lilinger wrote:
    Megint úgy érzem (jó, télleg nem szólok semmit, pofátlanul hirtelen/olcsón/szerencsésen jutottam a PJ jegyhez)...nem fognak elengedni a mhelyről. Majd jól azt gondolják, h ebből rendszer lesz. Pedig csak...na mind1.
    Jahhhahahahahahahaaaaaaaj, most ezt mért kellett nekem elárulni.

    AMúgy télleg jó hely, de még sosem hallottam róla. :)


    a második, hozzáadott dátum (március 30.) péntekre esik...ami azért szívás, mert mi előzőleg bevállatuk a csütörtök estét, pedig másnap is keményen melózunk:) De kit érdekel??? Ne add föl!!!!
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    Ugye megskubiztátok már a Newcastle koncert setlistjét és kritikáját???
    Rendesen megremegtek a lábaim:D:D:D
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Ricsard wrote:
    a második, hozzáadott dátum (március 30.) péntekre esik...ami azért szívás, mert mi előzőleg bevállatuk a csütörtök estét, pedig másnap is keményen melózunk:) De kit érdekel??? Ne add föl!!!!

    Köszi a bíztatást...csak fölöslegesen tépem a számat. Mármint ami a panaszkodást illeti.
    Nem merem még megvenni, olyan messze van...vagy ne habozzak? Na mind1, majd holnap közvéleménykutatok.
    Aztán beszámolok, milyen mákos voltam megint :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Ricsard wrote:
    a musicticket.at-nál sajnos köcsögök a magyarokkal és persze minden nem germanoid népséggel szemben:( azt az oldalt messziről kerülöm, bár érdekes, hogy pl a Ten Club-os bécsi jegyemen az ő logójuk feszít:)

    a musicticketnél én is belefutottam ebbe a hibába, hogy magyarok nem rendelhetnek...és én is (németül tudó kolleganőm segítségével) írtam nekik, hogy akkor most mit is és hogyan is tegyek, mert ÉN VÁSÁROLNI SZERETNÉK!!!!! ugyebár :-) megadott egy másik címet, ahol én már nem tudtam venni jegyet, de ekkor jött az ötlet, hogy itthoni jegyárusítokat kérdezem meg....és tessék-lássék a ticket expressz árult jegyeket korlátozott számban, bár én reklámozni nem láttam a bécsi koncertet, csak a zágrábit. Így sikerült elcsípni egy állójegyet. :-)

    az oeticket.com révén Shininggal Muse-ra megyünk decemberben...
    bizony , bizony :-))))


    Bár azért Roger Waters tavaszi arénás bulija is elég rendesen fölcsigázott, főként, hogy a Dark Side Of The Moon floydi korszakát fogja előkaparni:)! És akkor még nem említettem a Genesist a Puskás Öcsi (R.I.P.) Stadionban...:)
    Miket hallok???!!!!! tényleg???!!! Nahát!!! DE JÓÓÓÓÓ :-))) Genesisen még nagyon-nagyon rég voltam...még a Népstadionban (azt hiszem)....egy Steve Hackettre sikerült eljutni talán 2-3 éve adott a Pecsában egy nagyon nagyon jó koncit...Peter Gabriell valamiért sajna kimaradt :-(
    Bár én a Genesisnek a régi lemezeit szeretem...most nem igazán tudok róluk, hogy milyen formációban áll/állnaknak színpadra Phillék.
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    óóó kicsit összekavarodtak az imént a válaszaim Ricsard szavaival... :-)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    Ricsard wrote:
    v-é-g-r-e NINE INCH NAILSre, YEEEEEEEEEAH!:D:D:D!

    orommel jelentem hogy boldog tulajdonosa vagyok egy jegynek a szinten legendas londoni brixton academy-ben megrendezesre kerulo bal elso estejere :D:D:D rakkenroll :D:D:D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    Ricsard wrote:
    Ugye megskubiztátok már a Newcastle koncert setlistjét és kritikáját???
    Rendesen megremegtek a lábaim:D:D:D

    ne is mondd, teljesen rosszul lettem ... *feltekeny* feltekeny* *feltekeny*
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    orommel jelentem hogy boldog tulajdonosa vagyok egy jegynek a szinten legendas londoni brixton academy-ben megrendezesre kerulo bal elso estejere :D:D:D rakkenroll :D:D:D


    ZSIIIIIIIIIR!
    Jo szorakozast!
    Ui.: Mikor lesz??? Mielőtt hazatérsz vagy majd visszamész Londonba?:) Én már totálisan össze vagyok kavarodva...persze a lényeg, hogy "Nine Inch Nails is Trent Reznor" ellát majd minket a tutival! I just want something I can never have...!
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    shinning wrote:
    Miket hallok???!!!!! tényleg???!!! Nahát!!! DE JÓÓÓÓÓ :-))) Genesisen még nagyon-nagyon rég voltam...még a Népstadionban (azt hiszem)....egy Steve Hackettre sikerült eljutni talán 2-3 éve adott a Pecsában egy nagyon nagyon jó koncit...Peter Gabriell valamiért sajna kimaradt :-(
    Bár én a Genesisnek a régi lemezeit szeretem...most nem igazán tudok róluk, hogy milyen formációban áll/állnaknak színpadra Phillék.

    A Peter Gabriel és Steve Hackett nélküli Genesis lép majd színpadra júniusban!
    Roger bácsi koncert híre senki mást nem tüzelt föl???!!!:o
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    Ricsard wrote:
    ZSIIIIIIIIIR!
    Jo szorakozast!
    Ui.: Mikor lesz??? Mielőtt hazatérsz vagy majd visszamész Londonba?:) Én már totálisan össze vagyok kavarodva...persze a lényeg, hogy "Nine Inch Nails is Trent Reznor" ellát majd minket a tutival! I just want something I can never have...!


    aaaahhh, majd marciusban ... ugyis kerestem az indokot hogy minel hamarabb johessek vissza latogatni... :)
    teli torokbol akarom uvolteni, hogy THERE IS NO FUCKING YOU, THERE IS ONLY ME!!!!! :D

    amugy irod mar a cd listat? nem sok ido maradt...
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Ez a Newcastle az az ausztrál Newcastle, ahol tennap előtt volt a PJ? Mer az valami fergetegesen örült jó volt!!!!!
    Épp azon gondolkoztam, h eddig egyiket sem cseréltem volna el Béccsel, de ez...hohohohohohohohohohhhhohoooooo! Az egész nagyon húzós volt, de a Crown of Thorns-nál sikítva törtem volna át minden kordont és ugrottam volna Stone nyakába :D

    Szóval nem marad más hátra...bootleg...;)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    aaaahhh, majd marciusban ... ugyis kerestem az indokot hogy minel hamarabb johessek vissza latogatni... :)
    teli torokbol akarom uvolteni, hogy THERE IS NO FUCKING YOU, THERE IS ONLY ME!!!!! :D

    amugy irod mar a cd listat? nem sok ido maradt...


    Oooo, koszi, holnap munkaidoben visszaterek rá...:)
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    lilinger wrote:
    a Crown of Thorns-nál sikítva törtem volna át minden kordont és ugrottam volna Stone nyakába :D

    Szivesen bemutatlak a haveromnak:):D:D:D
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Ricsard wrote:
    Szivesen bemutatlak a haveromnak:):D:D:D

    Uh, ah! Akarom! Most! :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Én valószínű mind a két koncertet beiktatom...:-)
    Találtam egy olyan webhelyet, ahol országonként lehet mazsolázgatni, hogy milyen előadók, mikor lesznek...gondolom az idő előrehaladtával ez a lista bővülni fog és látni fogjuk a sok-sok dátumot ahova mennünk kell :-))))
    http://www.euroteam.info/subevent.asp?event=Concerts

    ha esetleg tudtok még ilyen weboldalt, szívesen fogadom ...köszi

    Szavazás: látom hogy igen nagy előnyre tettünk szert, ezért gondolom nem baj, ha ma Led Zeppelin táborát erősítem :-)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    Nem baj, főként hogy az oldalon épp én vetettem föl, hogy a LedZepre adjuk mostantól a voksunkat, mert így lenne valami rangja is a PJ győzelmének...mert az Evanescence nem minden idők második legjobb zenekara, valljuk be oszinten...
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Ricsard wrote:
    Nem baj, főként hogy az oldalon épp én vetettem föl, hogy a LedZepre adjuk mostantól a voksunkat, mert így lenne valami rangja is a PJ győzelmének...mert az Evanescence nem minden idők második legjobb zenekara, valljuk be oszinten...

    Hát az van, h most nagyon szoros a verseny 2006-ban!!!!! Mocskos csutkafejek nem nyerhetnek!!!!

    TESSÉK SZAVAZNI!!!
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
Sign In or Register to comment.