Options

*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1356770

Comments

  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    shinning wrote:
    Üdvözlet neked is Seri!!!!

    Egyre jobb, ha így haladunk mi is csinálhatunk egy TOUR BUS-t :-)
    Látom Te is a közönség soraiban voltál Prágában is :-) Merre voltál? Készítettél esetleg fényképeket?

    Köszönöm Lilinger....most töltögetem :-) Nagyon - nagyon kíváncsi vagyok!!!!

    Ez magáért beszél:
    2153 19.5% Pearl Jam
    878 8.0% Evanescence


    > Egyre jobb, ha így haladunk mi is csinálhatunk egy TOUR BUS-t :-)

    Nem rossz ötlet ... Még ha TOUR TRAIN lesz belőle v. TOUR CAR, az sem baj ... :)
    De mindenképp jó lenne együtt menni más rajongókkal, egy kicsit sörözni, ejtőzni koncert előtt, egy kicsit sörözni koncert után, nem sietni sehova meg ilyenek ... Ezért is volt annyira állat idén a prágai buli ... :D


    > Látom Te is a közönség soraiban voltál Prágában is :-) Merre voltál?
    > Készítettél esetleg fényképeket?

    Színpadhoz közeli jegyem volt, és ott álltam Stone oldalán valahol elől ...
    Fényképező nem volt nálam, de koncerten nem is lesz sosem ... Az egyik srác akivel voltam, hozott be egy kis gépet és ő lőtt néhány képet ... Ha érdekel, akkor szóljál ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    Helló, üdv és áve mindenkinek!

    Végre egybegyűltünk virtuálisan, de egy élő találkát is megejthetnénk!
    Gyöngylekvár és Sailorgirlie: szóljatok, ha hazalátogattok, és akkor megpróbálunk összehozni valamit akár egy kocsmában is!
    A rossz hír, hogy nekem csak péntek-szombat-vasárnap lenne alkalmas. Többiek?

    Touring bus/vonat/verda: mindegy: CSAK MENJÜÜÜÜÜÜÜNK! Nem hagyunk itthon senkit, csak ügyeljünk a 10c tagságunkra...én elég nehezen mondanék le az első sorról:D!!!!!!

    Fesztiválokon 1 órát játszanak?
    Ez idén nem így volt, úgyhogy gyanítom ezután sem lesz másképp, hiszen gondolom csak minimum 2 órányi játékidő fejében hajlandók elfogadni a felkérést.
    Nekem egy biztos: Lengyelország és a Benelux államok esélyesek leginkább, na meg a jó öreg Ausztria, Szlovénia... Anglia pedig persze egy álom lenne, de a suska mennyisége dönt majd nálam mindenről...addig is mindenkinek jó pénzvadászatot kívánok!!!!!!!!!!

    Lilingernek köszi a pesti koncertet, most szedem le, és le kellett ülnöm, mert megszédültem egy picikét...bármennyire ratyi minőség is lesz, akkor is a miénk...és hát fölidézni azt az álomkoncertet nem lesz semmi!!!!!!!!!
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Na, ez a 2 óra jó hír....akkor nem is bizonytalankodom tovább...bár eddig sem tettem! Máris kezdek gyűjteni! :D

    Örülök, h ilyen örömet okozhattam, de ezt elsősorban Serinek köszönheted! Ő szerezte meg valahonnan...nekem csak a konvertálás "jutott".
    ...és bármilyen hihetetlen, én azóta sem találtam olyan tökéletesen üres 2 órát, amikor csak erre koncentrálhatok, s újra átélhetem. Márpedig csakúgy meghallgatni nem lehet. Teljes extázist akarok kihozni a dologból! (Kis vicces kapcsolódó sztori, h akkor még enyhén fiatalkorú voltam, de mivel anyám is szereti a PJ-t, kijött velem, s végig azt ordítozta, h jó vagy Eddie...kicsit sem volt ciki :D)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilinger wrote:
    Kis vicces kapcsolódó sztori, h akkor még enyhén fiatalkorú voltam, de mivel anyám is szereti a PJ-t, kijött velem, s végig azt ordítozta, h jó vagy Eddie...kicsit sem volt ciki :D


    Asszem ez velem nem fog megtortenni, de ha sajat csaladom lesz egyszer... majd... sokara... a gyerekeimnek ott a helye a 10c sorban ;)
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • Options
    Ricsard wrote:
    Helló, üdv és áve mindenkinek!

    Végre egybegyűltünk virtuálisan, de egy élő találkát is megejthetnénk!
    Gyöngylekvár és Sailorgirlie: szóljatok, ha hazalátogattok, és akkor megpróbálunk összehozni valamit akár egy kocsmában is!
    A rossz hír, hogy nekem csak péntek-szombat-vasárnap lenne alkalmas. Többiek?

    Megbeszeltuk! Legkozelebb nov 30-an jovok haza, es ugy gondoltam egy par napot Pesten leszek, mert 1000 +1 eve nem lattam az ottani barataimat. Pentek esti kocsmabuli minden tovabbi nelkul ;)

    Ricsard wrote:
    Touring bus/vonat/verda: mindegy: CSAK MENJÜÜÜÜÜÜÜNK! Nem hagyunk itthon senkit, csak ügyeljünk a 10c tagságunkra...én elég nehezen mondanék le az első sorról:D!!!!!!

    Az a befekvos modszer nagyon jol bejott Becsben, ugyhogy en veled tartok feltetlenul! :)
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Seri wrote:
    > Egyre jobb, ha így haladunk mi is csinálhatunk egy TOUR BUS-t :-)

    Nem rossz ötlet ... Még ha TOUR TRAIN lesz belőle v. TOUR CAR, az sem baj ... :)
    De mindenképp jó lenne együtt menni más rajongókkal, egy kicsit sörözni, ejtőzni koncert előtt, egy kicsit sörözni koncert után, nem sietni sehova meg ilyenek ... Ezért is volt annyira állat idén a prágai buli ... :D

    Na igen persze...nézelődni az adott városban...csak akkor kell jobban "szaporáznunk" ha egymást követik a koncertnapok :-)

    Érdekelnek a képek...mi a második sorban álltunk Stonetól jobbra :-) A fényképezést már én is feladtam Bécsben...Prágában egy párat csináltam, de egyszerűen nem tudtam a koncertre és a fényképezésre koncentrálni egyszerre...

    Richárd ezer köszönet a cdkért!!!!!!! Hazafelé szerettem volna írni smst...de kb. ennyi lett volna belőle....You Are....húúúúú.....óóóó...whiiipp....jajajaj :-)))
    úgyhogy inkább hagytam....:-) de ezzel gondolom mindent elmondtam :-)

    Jó ötlet az összejövetel!!! Nekem a péntek - szombat jó....a péntek a legjobb!!!!
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    haho mindenki! en december 11en tartosan hazatelepulok, onnantol kezdve barmikor megejthetjuk a kocsmazast, jojjon mindenki, jo lesz!!! ;)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Azonnal meg kell keresnem a cédét, s közzé tennem a bécsi képeimet... :)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilinger wrote:
    Azonnal meg kell keresnem a cédét, s közzé tennem a bécsi képeimet... :)


    AZZZZONNAL :)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    lilinger wrote:
    Azonnal meg kell keresnem a cédét, s közzé tennem a bécsi képeimet... :)

    TÜRELMETLENÜL VÁRJUK :-)))
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Ööö...én is türelmetlenül várom :)

    Najó, este télleg nekilátok...

    Annyit azért szabad lesz jeleznem, h osttribün volt, s nem állójegy. Tehát EV-ék csupán 1 hüvelykujjnyiak voltak. Ehhez képest sztem tök jól sikerült jópár darab.
    Felkérhetnének hivatalos turnéfotósnak :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Jól nem találom...rohadtélet.
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    No, eljött végre a pillanat (dobpergést):

    http://kep.tar.hu/lgansbe/50394486#2

    Enjoy! :)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Úgy tűnik, sikerült egy világbajnok szolgáltatót választanom...így a képek még mindig "konvertálás alatt" vannak, DE csak a miniatűrök. So 2 klikk és máris előbukkan EV&Co. ;)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    kosziiiii, nagyon kiraly!!!! :)

    http://img.tar.hu/lgansbe/img/26945840.jpg --> huuu mennyien alltak mogottunk!!!!! 8)

    edit: latom megvolt mindosszes magyar zaszlo az elso traktusban... :):D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    tenyleg nem rossz kepek... el sem hiszem, hogy ennyire szerencses voltam, hogy az elso sorbol nezhettem vegig az egeszet :D:D:D:D

    nagyon kiraly, hogy ennyien szeretik a sracikat... ha ne adj isten jovore jonnenek megint, semmi ketsegem egy full bs vagy nepstadion (vagy mi most a legnagyobb koncert szinhely??) felol ;)

    amugy Mikey hihetetlen egy figura... az hogy total orult, es ugral meg szaladozik ossze-vissza a szinpadon, az egy dolog, de ahogy bele tud nezni a szemedbe, az nem semmi... 15000 ember kozul egyedul a te szemedbe nez, es amikor bamban mintegy visszakerdezel, hogy tenyleg, akkor igenloen bologat es dob meg egy puszit is melle... imadom a pasit

    stoney meg edesen nyomja a duckman move-ot

    elvonasi tuneteim vannak!!!!! pearl jam-et akarok!!!!!!!!! sok-sok pear jam-et!!!!
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    shinning wrote:
    Érdekelnek a képek...mi a második sorban álltunk Stonetól jobbra :-)

    Na, akkor összeszedtem egy kicsit magam és feltöltöttem néhány képet a prágai koncertről ... Egyébként nagy részük eléggé ratyi lett (totál homályos), csak azok sikerültek korrekten, amiket már felkapcsolt lámpák mellett lőtt a srác, akinél volt a gép ...

    Meg egy rövid kis történet ... Tanulságként esetleg ... Négyen mentünk együtt, és mind a négyünk ugyanott rendelte meg a jegyét (online, de külön-külön) ... Hát, ez még valamikor májusban történt talán ... Kettőnk kiküldette postán a jegyét, ami frankón meg is érkezett hozzánk, a másik két srác viszont rendelésnél azt választotta, hogy majd a koncert napján átveszik az irodában Prágában ... Persze, még mindegyikőnknek sikerült színpadhoz közeli jegyet rendelnie, mert elég korán lecsaptunk a lehetőségre ... A lényeg, hogy a koncert napján elmentünk a megadott címre, bementünk, tudták is, hogy miért megyünk, visszigazoló e-mail elkérve, aztán vártunk ... 5 percet, 10 percet, 15 percet ... Végre, akkor már visszajöttek, leültettek minket egy üres irodába és kértek még egy kis időt ... 5 perc, 10 perc ... Na, most akkor mi van? - kérdeztük ... Hát, az történt, hogy a színpadhoz közeli jegyeket odaadták egy másik megrendelőnek, akinek ugyanaz volt a vezetékneve mint a magyar srácnak, akinek a nevén volt a rendelés ... Nem néztek semmit, hogy milyen számon lett lerendelve, vagy honnan, egyszerűen vezetéknévre kiosztották a jegyeket (mint kiderült) egy német srácnak ... Amit meg ő (a német) rendelt eredetileg az meg nem a színpadhoz közelre szólt ... Vagy egy másfél órát tuti ott alkudoztunk, de nem tudtak más megoldást ajánlani, csak a sima állóhelyeket plusz a különbözet visszafizetését ... ... ... Szóval, kicsit gáz volt ...

    Ja, és a képek helye persze:
    http://photos.yahoo.com/gaborn_99
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Tök jó képek! :) Főleg a söröző :D

    Egyébként Stone-ról azért van annyi homályos, mert szerettem volna EGY normálisat, de télleg ez a galambfejezés eccerűen megakadályozta a művelet sikerességét...pedig meghaltam volna EGY éles felvételért...

    Arról pedig nem beszélek, hogy én is akarok Pearl Jam-et ASAP!
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilinger wrote:
    Egyébként Stone-ról azért van annyi homályos, mert szerettem volna EGY normálisat, de télleg ez a galambfejezés eccerűen megakadályozta a művelet sikerességét...pedig meghaltam volna EGY éles felvételért...

    Arról pedig nem beszélek, hogy én is akarok Pearl Jam-et ASAP!


    LOL es megintcsak LOL
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    :-) Minden kép nagyon jó!!!!! köszönet Mindenkinek!!!
    Én is megpróbálom összeszedni magam és feltenni pár fotót...igaz nekem inkább arnhemi képek vannak, mivel barátnőm elég kényelmesen tudott kattingatni az ülőhelyünkről...

    Prágában mi is az ottani irodában vettük át a jegyet...szerencsére ez a nagyon dühítő dolog nem fordult velünk elő....húúú még belegondolni is szörnyű!!!!

    Az arnhemi jeggyel volt nekem probléma. Miután az ottani iroda elég hamar sold out-ot jelentetett meg a weboldalán, kénytelen voltam az E-bayen keresgélni majd a pénz átutalása után türelmetlenül várni a jegyek megérkezését. várhattam....de a jegyek nem érkeztek meg...:-( a Paypal segítségével (thanks Richard again :-) ) visszakaptam az átutalt pénzt és újra a sold out-os irodához fordulva immáron sikerült mégiscsak jegyet venni tőlük, a szinpad jobboldalán elhelyzkedő ülőhelyre :-)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Akkor én sikertörténetet könyvelhetek el jegyvásárlás szempontjából...

    2 héttel a koncert előtt kaptam észbe. 1 nap alatt találtam partnereket. A főnököm sem szólt egy rossz szót sem, h munkaidőben megyek el (pedig nem erre számítottam). Az index fórumon jelezte valaki, h van eladó jegy a wiw-en. Én voltam az első, aki jelentkezett. 3 nappal a koncert előtt pedig bőven áron alul (nem mintha nem adnék meg BÁRMIT az élményért) személyesen vehettem át egy fiatalembertől. Szerencsém volt? Huhh, nagyon is...
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    shinning wrote:
    :-) Minden kép nagyon jó!!!!! köszönet Mindenkinek!!!
    Én is megpróbálom összeszedni magam és feltenni pár fotót...igaz nekem inkább arnhemi képek vannak, mivel barátnőm elég kényelmesen tudott kattingatni az ülőhelyünkről...

    Prágában mi is az ottani irodában vettük át a jegyet...szerencsére ez a nagyon dühítő dolog nem fordult velünk elő....húúú még belegondolni is szörnyű!!!!

    Az arnhemi jeggyel volt nekem probléma. Miután az ottani iroda elég hamar sold out-ot jelentetett meg a weboldalán, kénytelen voltam az E-bayen keresgélni majd a pénz átutalása után türelmetlenül várni a jegyek megérkezését. várhattam....de a jegyek nem érkeztek meg...:-( a Paypal segítségével (thanks Richard again :-) ) visszakaptam az átutalt pénzt és újra a sold out-os irodához fordulva immáron sikerült mégiscsak jegyet venni tőlük, a szinpad jobboldalán elhelyzkedő ülőhelyre :-)


    akkor vegul neked jol vegzodott a sztori! :) en pragaval eleg rosszul jartam; kisse keson kaptam eszbe hogy menni kene (ertsd: par hettel a koncert elott, amikoris rajottem hogy leeds meg becs egyszeruen nem eleg:)), minden jegyiroda sold out volt allojegyet illetoen - mert zsuzsikanak az kell persze =/ - tehat az e-bayen vasaroltam az eredeti ar duplajaert allojegyet ... majd ezutan ket nappal az arena hivatalos oldalan ujra elkezdtek allojegyet arulni ... hejjj de jo, szivtam a fogam ... majd, a koncerten - kb kezdes utani elso masodpercben - radobbentem hogy megiscsak jobb lett volna az ulojegy, tekintve hogy a nagy budos semmit lattam a szinpadbol (meg az a folotti fenyeket)
    mondjuk hozzatartozik hogy egy kedves ismerosom azt mondta ha olyan szam jon amit nagyon szeretek, akkor felvesz a nyakaba ... szerinted? a koncert 3/4-et rajta ulve toltottem, a maradek 1/4-et csak szolidaritasbol nem :D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    lilinger wrote:
    Akkor én sikertörténetet könyvelhetek el jegyvásárlás szempontjából...

    2 héttel a koncert előtt kaptam észbe. 1 nap alatt találtam partnereket. A főnököm sem szólt egy rossz szót sem, h munkaidőben megyek el (pedig nem erre számítottam). Az index fórumon jelezte valaki, h van eladó jegy a wiw-en. Én voltam az első, aki jelentkezett. 3 nappal a koncert előtt pedig bőven áron alul (nem mintha nem adnék meg BÁRMIT az élményért) személyesen vehettem át egy fiatalembertől. Szerencsém volt? Huhh, nagyon is...


    na a masik ...! oke hozzam kepest mindenki mazlista, na de ez mar szemtelenseg... ;)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Akkor most nyíltan felvállalom: szemét mázlista vagyok...

    Bár Te többször láthattad Őket. Ami persze az én balf...ságom, mert ugye - és most lincseljetek - aki évekig a PJ felé sem szagol, annak ez jár. Már meg is bántam, s igyekszem bepótolni mindent. Pl lassan 2 hónapja nem hallgatok mást (környezet már idegbajt kap)...és kész vagyok Hollandiába is el menni a busing tour band-del :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    Hm.
    Én a 10c-on keresztül vettem a jegyeket mindhárom koncertre:)


    Seri!
    Prágában ti is az Elf Hostelben szálltatok meg?????????????????????:D
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942

    UGYE továbbra is intenzíven SZAVAZTOK???

    Sikerült ledolgozni a 600 szavazatos lemaradást és 200-zas előnnyel elhúzni mindössze 2 hét alatt, most aztán már tényleg kitartóan klikkelgetnünk kell naponta!!!!!:)

    a két link továbbra is:)
    http://www.rockintown.com/cgi-bin/index.cgi?action=best

    http://www.rockintown.com/cgi-bin/index.cgi?action=vote

    Láttam Sailorgirlie és Zsuzska üzenetét, gondolom ti is az enyémet:)
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    Ricsard wrote:

    UGYE továbbra is intenzíven SZAVAZTOK???

    Sikerült ledolgozni a 600 szavazatos lemaradást és 200-zas előnnyel elhúzni mindössze 2 hét alatt, most aztán már tényleg kitartóan klikkelgetnünk kell naponta!!!!!:)

    a két link továbbra is:)
    http://www.rockintown.com/cgi-bin/index.cgi?action=best

    http://www.rockintown.com/cgi-bin/index.cgi?action=vote

    Láttam Sailorgirlie és Zsuzska üzenetét, gondolom ti is az enyémet:)


    mikor lesz a szavazasnak vege...? nem mintha nem tamogatnam oket teljes testtel, de mar unom ezt a napi kotelezettseget... :o
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    még 1 hónap...:)
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    http://www.news.com.au/heraldsun/indepth/section/0,,5010460,00.html

    görgetősávot lehúzni a koncertvideókig...azután jöhet a móka:)
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Ricsard wrote:
    Hm.
    Én a 10c-on keresztül vettem a jegyeket mindhárom koncertre:)

    Én is ott próbálkoztam először ... Talán 19 v. 17 órától kezdték el az árusítást a TC-n keresztül, én meg úgy voltam vele, hogy előbb le tudom az esti kötelezettségeket (gyerek etetése, fürdetése, altatása meg hasonlók), aztán majd ha már nyugis lesz a terep, akkor majd intézkedem ... Erre este, amikor odaültem a géphez, már csak a zágrábi meg az athéni koncertre lehetett jegyet rendelni ... Kissé ledöbbentett a dolog ...

    Neked hogy sikerült amúgy?

    Ricsard wrote:
    Seri!
    Prágában ti is az Elf Hostelben szálltatok meg?????????????????????:D

    Közben rájöttem, hogy nem is négyen, hanem öten voltunk ... :D
    Hárman voltak az Elfben, én meg az ötödik sráccal közvetlenül az Elf melletti Hostelben ... Már nem is emlékszem a nevére ... A két Hostel között csak egy vasúti sínnyi különbség van ... Ha-ha ... Az nagyon korrekt ... Kis túlzással, ha jött a vonat, akkor bele kellett kapaszkodni a sörösüvegekbe, különben leborultak volna az asztalról ... És a szobám ablaka is pont a sínekre nézett ... Az viszont már nem túlzás, hogy a vonat épp hogy nem jött be az ablakomon ... :)
    De ott ejtőztünk legtöbbet az Elf 'kerthelyiségében' ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
Sign In or Register to comment.