*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1363739414270

Comments

  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Ho-hóóóó, az jutott eszembe, hogy vajon mi lett a petíciónk sorsa...:) ?
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    :mad:Jelentem, a petíciónk 902-nél megakadt...:(
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    hű, kezd ez a magyar szekció Ricsard PJ témájú blogjává válni:D:D:D
    Mindenkit elnyelt a föld???


    A kollégám is szeretne rendelni az öccsének egy női 3 MINTÁS FEKETE FÉRFI(!!!) kiadást! (L Méret)


    nos, időközben értesítést kaptam Londonból, hogy Sailorgirlie is szeretne rendelni:

    noi road 1 (L méretben)

    es

    noi 3. (L méretben)

    Az alábbi aprócska technikai kérdéssel állt elő, amit ezúton tolmácsolok:
    "...A road-nak a mintajat nem lehetne kicsit jobban felnagyitani, hogy jobban latszodjon a borondon a felirat....??"


    :) Léjsziékre :) még várok!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • SeriSeri Posts: 143
    Na, akkor pólóból kőne nékem a férfi egyesből 1 db XL-es méretben ... Meg a kérdés még az, hogy mi a legkisebb méret, amiben rendelni lehet ... A lényeg, hogy lehet-e gyerek méretűben is csináltatni ...

    Meg akkor témaként egy körkérdés ... Rákattant-e valaki közületek erre a 'Live at the Gorge' box set-re ... Ugye, adnak hozzá 3 koncertes képeslapot, ha előrendeled ... Valahogy engem nem vágott földhöz a hír ... Annak idején a Benaroya Hall-ra ráugrottam, amihez exklúziv posztert ígértek, de az nekem elég nagy csalódás volt ... Egy sötét, életlen kép felülről fotózva ... Hát, nem tudom azt mire lehet használni, mert gyakorlatilag semmi sem látszik rajta ... Mondjuk most arra azért kíváncsi leszek, hogy vadi új képek lesznek-e vagy esetleg azokból csináltak képeslap méretű témákat, amiket a letöltéssel megkapott az ember ...

    Meg még egy dolog ... Nézegettem a livenation.pl oldalt és ott lehet VIP jegyet rendelni 400 zlotyért a koncertre (26 ezer huf) ... Sajna, részleteket nem találtam, hogy ezért pontosan mit is adnak, de azért meglepődtem egy kissé ...

    Ezt meg ma már nem is tudom, hányadszorra nézem ... Remélem, így fognak nyitni közel egy hónap múlva ... :D

    http://www.youtube.com/watch?v=LIe5IkN8OpI
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Nos, én egyből ráugrottam a Gorge témára :D A teljes tavalyi turné megvan cd minőségben + 2005 szuperjó mp3-ban, no de ez biztos valami csodaszép műalkotás lesz. Váratlan kiadás ez így pj koncertek előtt, és sírhatnék, hogy miért nem a dvd-ket adják ki, de hát nincs okom panaszra, végülis 7 PEARL JAM cd-t tartalmaz a csomag, ami a dollár mélyrepülése miatt nem is kerül sokba...:cool:

    Monyó kollegina megrendelte már??? ;);)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • hát honnan kell előszedni a topikot...?!?! :( ejnye!

    nah, én a gorge cuccra nem kattantam rá, bár mostanában nem tudok racionálisan gondolkozni (sőt, sehogy) - megkezdődött az első nyári őrület, igen hölgyeim és uraim, eljött az idő, amikor az ember akkor is eszik ha nem éhes, hülyébbnél hülyébb sorozatokat néz, megfőzi az összes kaját a hűtőből és megnéz minden elbaszott honlapot az interneten, mindezt egyetlen okból - a végső és elkerülhetetlen pillanat, a tanulás megkezdésének elodázása érdekében ... mondtam már hogy imádom ezt a vizsgaidőszakot...?! :D :eek:
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Eladó jegyet keresek Katowicére! Tessék nekem szólni ám, ha lenne!
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • shinningshinning Posts: 256
    húú nagyon jó, gyülekeznek a pólók....Geriék is kérnek :-)

    Seri van gyerek méretű póló is, de most így nem tudok arra válaszolni, hogy milyen méretben....ha megmondod milyen kellene mégkérdezem....

    a roados minta: a mostani méret kb 9*8 cm, ez a bőrönd mérete....igen a felirat kicsit kicsi mivel a nyíl elvesz sok helyet...szóval akkor mire gondoltatok kb. milyen méretre?
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • shinningshinning Posts: 256
    Ricsard wrote:
    Nos, én egyből ráugrottam a Gorge témára :D A teljes tavalyi turné megvan cd minőségben + 2005 szuperjó mp3-ban, no de ez biztos valami csodaszép műalkotás lesz. Váratlan kiadás ez így pj koncertek előtt, és sírhatnék, hogy miért nem a dvd-ket adják ki, de hát nincs okom panaszra, végülis 7 PEARL JAM cd-t tartalmaz a csomag, ami a dollár mélyrepülése miatt nem is kerül sokba...:cool:

    Monyó kollegina megrendelte már??? ;);)

    igen, ha azt nézzük 7 cd tényleg nem sok ennyiért....előszőr már majdnem megrendeltem első felindulásból...de aztán gondolkodóba estem.....nem tudom, nem tudom...ha dvd lenne nem gondolkoznék...tehát nem tudom nem tudom....:-))))))
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Monyesz! Laci is kér egy pólót, amint azt smsben is jeleztem.
    A bőröndös minta méretén szeretnénk nagyítani a jobb olvashatóság érdekében. Ennyi. A részleteket Rád bízzuk.
    Ami pedig a Gorge kiadványt illeti, arra gondoltam, hogy ez épp Számodra nem lehet kétséges:) :D De te tudod.;)

    Azoktól kérdezem, akik a Nova Rock fesztiválra jönnek: mikor, mivel(gépkocsival, vonattal stb.), hányan indulnátok a Nova Rock fesztiválra, és persze hány napig maradnátok?
    Én a kolleganőmmel megyek, péntek este, szombat este és vasárnap délután érdekel minket, a MCR után (!!!) a nagy tömegek szétszóródása előtt szeretnénk hazatérni. Ja, valószínűleg sátorozni fogunk:)

    Erről jut eszembe: jelentem az új Linkin Park lemez (is) elég baba, más mint az eddigiek, érettebb, komolyabb, melodikusabb és hellyel-közzel poposabb :cool:
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    hát honnan kell előszedni a topikot...?!?! :( ejnye!

    nah, én a gorge cuccra nem kattantam rá, bár mostanában nem tudok racionálisan gondolkozni (sőt, sehogy) - megkezdődött az első nyári őrület, igen hölgyeim és uraim, eljött az idő, amikor az ember akkor is eszik ha nem éhes, hülyébbnél hülyébb sorozatokat néz, megfőzi az összes kaját a hűtőből és megnéz minden elbaszott honlapot az interneten, mindezt egyetlen okból - a végső és elkerülhetetlen pillanat, a tanulás megkezdésének elodázása érdekében ... mondtam már hogy imádom ezt a vizsgaidőszakot...?!


    Jajj - jajj...részvétem:( ne feledd: csak a júniusi programcsomagra kell gondolnod :D
    én a "remek" érettségi írásbelik javításával töltöm mindennapjaimat...két jómadár átsegítésén pedig erőn felül igyekszem küzdeni...mire a végére érek, folytathatom a házi vizsgák összeállításával, lebonyolításával és értékelésével:( ááá

    Lassan össze kéne ülnünk egy kis taktikai megbeszélésre főleg a spanyol túrával kapcsolatban !!!
    sorozatok, szar műsorok: valld be őszintén...még a mádzzsár ozbornékat is figyelemmel kíséred?;)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • shinningshinning Posts: 256
    akkor összesítés: kérlek Titeket, hogy nézzétek át, nehogy valami kimaradjon!!!!!!

    kék póló világoskék minta:
    - Ricsárd L-es méret
    - Seri XL-es méret
    - Seri fia gyerek méret
    - Ákos L-es méret

    szines minta:
    - Gyöngy M-es méret, női póló
    - Lilinger (nem találtam meg hogy milyen méretet kértél), férfi póló
    - Ricsárd kollega L-es méret férfi póló
    - Sail L-es méret, női póló
    - Tilda M-es méret, női póló
    - Monyó L-es méret, női póló

    On the road minta, ez fekete pólón fehér mintával
    - Ricsárd L-es férfi póló
    - Zsuzsi M-es női póló
    - Sail L-es női póló
    - Geri XL-es férfi

    nézzétek át légyszi légyszi, hogy jó-e?????!!!!!!!!! köszi köszi

    ja és matricát Ricsárd kért, meg én persze :-)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • shinningshinning Posts: 256
    jaj bocsánat...a roados mintáknál a férfi az zöld pólón van, de akármilyen színnel kérhetitek...a női van fekete pólón

    persze magamat meg kihagytam :-)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Ricsard wrote:
    én a "remek" érettségi írásbelik javításával töltöm mindennapjaimat...két jómadár átsegítésén pedig erőn felül igyekszem küzdeni...mire a végére érek, folytathatom a házi vizsgák összeállításával, lebonyolításával és értékelésével:( ááá

    Lassan össze kéne ülnünk egy kis taktikai megbeszélésre főleg a spanyol túrával kapcsolatban !!!
    sorozatok, szar műsorok: valld be őszintén...még a mádzzsár ozbornékat is figyelemmel kíséred?;)


    valld be hogy dörzsölöd a markodat és jól szórakozol a dolgozatokon...! :D

    jaja, mindenképpen össze kéne ülnünk, hát ahogy el tudom képzelni, egyikünk jobban ráér mint a másik....... adjatok egy időpontot, ott leszek igérem! ;)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Használd az edit gombot Monyó;) és akkor módosítani tudod a listát.

    Pl. Lacival, aki on the road férfi kiadást kér, és az új információ: a méret M.
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • shinning wrote:
    szines minta:
    - Gyöngy M-es méret, női póló

    On the road minta, ez fekete pólón fehér mintával

    - Zsuzsi M-es női póló

    igen, information confiremd, mindkettő én vagyok, és ezekre vágyom :) anyagiak rendezése milyen körülmények között...?
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • shinningshinning Posts: 256
    Ricsard wrote:
    Használd az edit gombot Monyó;) és akkor módosítani tudod a listát.

    Pl. Lacival, aki on the road férfi kiadást kér, és az új információ: a méret M.

    kék póló világoskék minta:
    - Ricsárd L-es méret
    - Seri XL-es méret
    - Seri fia gyerek méret
    - Ákos L-es méret

    szines minta:
    - Gyöngy M-es méret, női póló
    - Lilinger (nem találtam meg hogy milyen méretet kértél), férfi póló
    - Ricsárd kollega L-es méret férfi póló
    - Sail L-es méret, női póló
    - Tilda M-es méret, női póló
    - Monyó L-es méret, női póló

    On the road minta, ez fekete pólón fehér mintával
    - Ricsárd L-es férfi póló
    - Zsuzsi M-es női póló
    - Sail L-es női póló
    - Geri XL-es férfi
    - Laci M-es
    - Monyó L-es

    így okesz??? :-)))) jaj de jó, hogy szóltál :-)))))) jaj nem tudom már hol vagyok :-)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Nem akarok kekec lenni, de akkor az on the roados férfi kiadás nem zöld pólós lesz;):P?
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    valld be hogy dörzsölöd a markodat és jól szórakozol a dolgozatokon...! :D

    he-he, nem lenne rossz, de kezdem azt hinni, a humorérzékem cserben hagy ennyi sületlenség olvasása után...lehet, hogy kezdek immunissá válni:p??? mindegy, igencsak kétségbeejtő, hogy ez az érettségi mennyire komolytalan:)
    a kulcsszó: 20% !!! :o

    jaja, mindenképpen össze kéne ülnünk, hát ahogy el tudom képzelni, egyikünk jobban ráér mint a másik....... adjatok egy időpontot, ott leszek igérem!


    mit szólnál egy június 1-jei ingyenes Quimby koncerthez a lakóhelyedhez közel :P??? többet nem tudok, csak a honlapjukon olvastam:)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Ricsard wrote:





    mit szólnál egy június 1-jei ingyenes Quimby koncerthez a lakóhelyedhez közel :P??? többet nem tudok, csak a honlapjukon olvastam:)


    ott a helyünk ;)
    kérlek hadd hagyjam rád a részletek kigondolását ;) és jöjjön mindenki!!! :D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Ricsard wrote:
    kétségbeejtő, hogy ez az érettségi mennyire komolytalan:)
    a kulcsszó: 20% !!! :o

    najóóóó, ez borzalmasan hangzik!!!!!!!!!!! mindig a magyar a legjobb az egészből!!!! :eek:
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    ott a helyünk ;)
    kérlek hadd hagyjam rád a részletek kigondolását ;) és jöjjön mindenki!!! :D

    rendben
    najóóóó, ez borzalmasan hangzik!!!!!!!!!!! mindig a magyar a legjobb az egészből!!!! :eek:

    hm, biztos nem a javítás szempontjából:(
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • sailorgirliesailorgirlie Posts: 197
    jonagyot kivanok, gondoltam bekoszonok, ha mar eppen sikerult megcsipnem egy kaloz internet jelet otthonrol :)
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Kedves Monyó!!!!!!!!!!

    S.O.S., EXPRESSZ:


    Verka is kér pólót:


    egy fekete bőröndöset s-es méretben !!!!!!!!!!!!

    reméljük még nem késő...:)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    jonagyot kivanok, gondoltam bekoszonok, ha mar eppen sikerult megcsipnem egy kaloz internet jelet otthonrol :)


    csao, mi újság?????????
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • sailorgirliesailorgirlie Posts: 197
    semmi kulonos, most ertem haza :( es veletlenul van most valakitol tudom lopni az internetet es most kihasznalom a lehetoseget, de le kellene fekudnom, mert holnap early dm vagyok - 7-kor kezdek
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • shinningshinning Posts: 256
    Ricsard wrote:
    Kedves Monyó!!!!!!!!!!

    S.O.S., EXPRESSZ:


    Verka is kér pólót:


    egy fekete bőröndöset s-es méretben !!!!!!!!!!!!

    reméljük még nem késő...:)

    Még nem késő Ricsárd!!!! már leadtam, de mondtam , hogy a darabszám még változhat, előbb úgyis megnézik, hogy minden rendben van-e, megcsinálják a szitát, aztán indulhat a gyártás.....

    ÉS IGEN, MEGINT IGAZAD VAN, ha úgy akarjátok akkor a roados minta zöld pólóra megy....:-)

    végül is én csak mintának raktam fel, hogy sötét pólón hogy néz ki és azért adtam fehér színt, mert az az összes sötét pólón jól néz ki és mivel ugyan az a minta kerül a női feketére, mint a férfi pólóra ezért az ára is kedvezőbb....de ha szeretnéd, akkor ez is mehet sötétkékre, vagy feketére....
    lehetett volna sok féle képpen bonyolítani, lehetett volna ez is színes, csak gondoltam elég sok a kiadásunk júniusban, ez már ne legyen nagyon terhelő....

    mégegyszer.....:

    kék póló világoskék minta:
    - Ricsárd L-es méret
    - Seri XL-es méret
    - Seri fia gyerek méret
    - Ákos L-es méret

    szines minta:
    - Gyöngy M-es méret, női póló
    - Lilinger (nem találtam meg hogy milyen méretet kértél), férfi póló
    - Ricsárd kollega L-es méret férfi póló
    - Sail L-es méret, női póló
    - Tilda M-es méret, női póló
    - Monyó L-es méret, női póló

    On the road minta, ez férfi zöld pólón, illetve női fekete pólón fehér mintával
    - Ricsárd L-es férfi póló
    - Zsuzsi M-es női póló
    - Sail L-es női póló
    - Geri XL-es férfi
    - Laci M-es
    - Monyó L-es
    - Verka S-es
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    nagyszerű, de nem kívánom túlbonyolítani a dolgot:P
    és természetesen köszönjük a szervezést, és hogy vállaltad a HUN VAN póló projekt összefogását!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • szakértői véleményt kpérek!!! igaz ez?????

    a Nagyszínpadon szerepel majd az EBM (electronic body music)egyik prominens képviselője, a Nitzer Ebb, vagy például Chris Cornell, az Audioslave és a Soundgarden meghatározó figurája, aki most szólóban látogat hozzánk :shocked:
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    :eek:Jajj, adná a Jóisten :D
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
Sign In or Register to comment.