Pearl Jam in Zagreb!

1828829831833834860

Comments

  • KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    Već sam spomenula ranije, ako bude falilo mjesta za talijansku turneju ima twinga ;;)
  • KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    meni je jedna pticica jucer namignula za 10.06. i Zagreb... kao to bi trebalo biti to... i onda sam sinoc nicim izazvan prckao po kalendaru i skuzio da 9. putujem i vracam se 11.
    a žao mi je. Ak je istina hopefully, ja ću na oba :-)
    are you talkin' to me? ako da, već sam je prije uvalila... sori, nisam skužila...
    nema frke :) našli smo na fejsu, nadam se da su se dogovorili.
  • masnimasni Posts: 1,657
    kako qotsa dejstvuje sa setlistama?
    sad kad si spomenula oba..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • nkdznkdz Posts: 106
    @siljo
    A je li ptičica namignula i došapnula informaciju kada bismo mogli dočekati potvrdu tog koncerta?
    Ili barem slovenskog? :D
    Ja već nekoliko dana refresham sve živo u potrazi za nekom službenom potvrdom, ali još uvijek završavam u slijepoj ulici. :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    enkadeze said:

    @siljo
    A je li ptičica namignula i došapnula informaciju kada bismo mogli dočekati potvrdu tog koncerta?
    Ili barem slovenskog? :D
    Ja već nekoliko dana refresham sve živo u potrazi za nekom službenom potvrdom, ali još uvijek završavam u slijepoj ulici. :)

    nula bodova... nista vise ne znam... potvrdu Ljubljane sam cekao neki dan, ali nista... ma sa par strana je dosla vijest pa nekako mislim da bi to moglo biti to... jos samo da kazu da su na Šalati i bit cu sluzbeno ljubomoran :D

    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    kako qotsa dejstvuje sa setlistama?
    sad kad si spomenula oba..
    Nisu kao PJ, ali ima nekih izmjena koliko sam gledala snimke. Al bila sam prošle godine u Beču i energija je zakon :-)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hola Amigos...evo napokon sam doma i napokon da se vratim na forum i da se sad naviknem na novi izgled.
    barem se nove fotke upload-aju bez problema pa eto da se priključim ekipi Samcro-a ;--) sa mojim najdražim neprežaljenim Opie-jem B-)
    Stigao mi je Deep ali Vinyl LB se izgubio i sad moram pisati i tražiti lovu nazad, Čitam da nisam jedini a da ful loše i sporo odgovaraju, nadam se da neću morati vikati za par dana. Samo još da mi se ne dogodi isto sa Seven edition jer onda će biti mrtvih.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    edited January 2014
    Iva: Hej ekipa! Mi se polako ufuravamo u koncertnu euforiju, iako je tesko nabrijat se na pregolemi festival prekrcan australskom djecom koja locu ko da su jucer stigli iz zemlje predaka i onda urlicu i opcenito se ponasaju preelegantno. Tko je bio s nama one neke godine u Manchesteru po gradu poslije koncerta znat ce na sto mislimo. Ma uostalom znate svi kakav je engleski stil lokanja. Bljak.
    Ali nema veze, nismo tamo zbog te djece, nego zbog nas malo ozbiljnijeg jmbg-a pa znamo da ce biti dobro no matter what. Prosle godine je na dan tog festivala u Sydneyju bio toplotni udar (46C) pa je bilo stvarno veselo, ali ove godine ce cini se biti 27C pa ce biti ok.
    U biti se puuuno vise veselimo Adelaideu - isto je takav veliki festival, ali Adelaide je manji grad, ukljucen nam je taj element putovanja (sto volimo koliko i koncerte), poslije idemo za vikend bauljati po jednoj od najboljih vinskih regija i tak. Tome se bas veselimo!
    A onda showtime - dva The Nationala pa tri Eda za redom i jos mi muz kupio karte za screening Mistaken For Strangers sa Q&A sessionom s Mattom. Onesvjescujem se od toga.
    Tak da jel, stvarno se ne mozemo pozaliti... :D
    Post edited by pajo on
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    aaaaa, koji itinerar ^:)^

    ugodan provod!
  • masnimasni Posts: 1,657
    vrhunksi :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Naravno, jedno od pitanja koja ćeš postaviti Mattu je "zašto vi toliko volite Zagreb" ;))
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Ljudi pomagajte! Joj sto sam ljuta na sebe. Stigao mi bio member PJ paket jos 31.12 i to sam danas saznala kad mi je muz nasao obavijest u sandučiću da treba podici paket u roku od pet dana, a sad je vec triput toliko prošlo i da ako se ne podigne vracaju nazad odakle je stigao!!! :(( :(( :(( hoce mi ga opet poslat? Da se obratim nekome iz ten cluba mailom? E ubila bi se, toliko vremena cekam i mislim si pa kako jos nije stigao skoro vec dva mjeseca je proslo i eto sad znam odgovor. Zato sto sam idiot :(
    Ima li pomoci? [-O<
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Down under ekipa uživajte u koncertima, vinu i svemu što slijedi ;-)

    viki, prvo vidi u ponedeljak da li su ga poslali nazad, možda kojim slučajem još sijedi na polici a ako ga nema piši 10c da ga nisi dobila nemoj spominjati da ga nisi preuzela.
    Je li to Deep paket ili onaj sa mini posterom i naljepnicama jer taj je fora.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    OK poslao sam mail za missing vinyl i sad ćemo vidjeti koliko im treba i kakav odgovor ću dobiti ;-)

    Netko je bio spominjao da ima za nabaviti longplejka i kod nas???? Gdje to ima da znam da li da prihvatim povrat novca????
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    viki1984 said:

    Da se obratim nekome iz ten cluba mailom? E ubila bi se, toliko vremena cekam i mislim si pa kako jos nije stigao skoro vec dva mjeseca je proslo i eto sad znam odgovor. Zato sto sam idiot :(
    Ima li pomoci? [-O<

    Jesi li zvala našu poštu? Ne vjerujem da su baš toliko revni kao što pišu u tim obavijestima, posebno u to doba kad si ti trebala podići paket. Možda paket još uvijek leži kod njih. Ja bih od tuda krenuo, a tek onda pisao u 10c. Ako im se vratio, vjerujem da će ti ga ponovno poslati. Možda ti naplate poštarinu, iako ne bi trebali.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449

    OK poslao sam mail za missing vinyl i sad ćemo vidjeti koliko im treba i kakav odgovor ću dobiti ;-)

    Netko je bio spominjao da ima za nabaviti longplejka i kod nas???? Gdje to ima da znam da li da prihvatim povrat novca????

    Evo care, imaš ovdje:
    hr.cedeterija.com/glazba/lp/alternative-indie/0602537493692w-pearl-jam-lightning-bolt-lp/
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Dirty Frankk i Samcro, hvala na pomoci :-) nazvat cu sutra postu, mozda je stvarno jos tamo, ako nije poslat cu mail 10c al necu spominjat da ga nisam prvi put podigla...ma joj....samo da mi ga ponovno posalju...trebala bi dobit majicu, Deep i nekakav vinil mislim...
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689

    Ima netko od vas možva viška 10C Milano? Can't blame me for trying ;)

    Cini se da nam kronicno fali Milana. Jesi probala na facebooku?

    Evil Little Goat
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Ekipa, Sid i ja trazimo smjestaj u Milanu. Svi su katastrofa cini se lol... Malo nude za prevelike pare... Malo smo istrazivale i nasle par opcija od kojih nam se ova najvise sviđa. --> http://www.hostelworld.com/hosteldetails.php/Hotel-Demo/Milan/2038?dateFrom=2014-06-19&dateTo=2014-06-21&sc_sau=rt&sc_pos=14 Zanima nas bi li koje dvoje od vas tu htjelo spavat s nama :D:D pa da nam je cijena manja? :D:D

    Ima ko mozda kakvu bolju opciju za preporucit? Bitno je da ima parking.
    Evil Little Goat
  • BakaraBakara Posts: 37
    Jel netko dolazi u Vintage u srijedu? ;)

    http://www.vintageindustrial-bar.com/vib/?p=516
  • etaeta Posts: 57
    @viki ne brini, budu ti ponovo poslali sigurno. ja prvi puta nisam skoro 2-3 mjeseca nista dobila, slala im mail i poslali ponovo. nakon toga sve narudzbe normalno dolazile.

    @siljo hvala na info za qotsa, budemo i dalje F5 stiskali u bespucima interneta. bas se veselim ovome, nisam ih jos imala prilike gledat live, a zarazila se tamo dok sam jos igrala NFS Underground 2 :D
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Za one koji su propustili PJ mini emisijicu na HRT-u, evo je. Ogroman je file, ima 540MB jer mi snimalica stavlja u DVD format. Nadam se da cete uspjet skinut. link --> https://docs.google.com/file/d/0B6pMM0Di6T7eZEtTd1NXVXZqTWc/edit
    Evil Little Goat
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ana2112 said:

    Ekipa, Sid i ja trazimo smjestaj u Milanu. Svi su katastrofa cini se lol... Malo nude za prevelike pare... Malo smo istrazivale i nasle par opcija od kojih nam se ova najvise sviđa. --> http://www.hostelworld.com/hosteldetails.php/Hotel-Demo/Milan/2038?dateFrom=2014-06-19&dateTo=2014-06-21&sc_sau=rt&sc_pos=14 Zanima nas bi li koje dvoje od vas tu htjelo spavat s nama :D:D pa da nam je cijena manja? :D:D

    Ima ko mozda kakvu bolju opciju za preporucit? Bitno je da ima parking.

    Ovaj hotel izgleda sasvim ok, cijena je super. Lokaciju nisam gledao.
    Jedino što ja moram u paketu tražiti i gledati za još dvoje ljudi (kanađani) dok dobijem neki odgovor od njih može potrajati.
    Za ovakav dorm i hostel možda sam malo pre star i pre komotan hahahaha jedino ako baš nema mjesta ili nešto tako ;-)
    Ostali su mi ožiljci i traume od hostela u Londonu Generator hahahaha tako da bi radio izbjegao takva mjesta ;-)
    s druge strane Wombast je bio OK.

    Nego zna li se lista ljudi koji putuju na tu rutu, Milano i Trst.
    Evo ja ću počet pisat svih koje znam/mislim da idu na ovu turu autima/kombijem iz Zagreba preko Rijeke ako vas nema dodajte se zajedno sa pratnjama , prijateljima i sl. da vidimo koja je to brojka??

    Tu je ekipa iz RKA, ja sa Can. ekipa iz Sydney-a,

    1. Ana2112
    2.Sid
    3. Viktor
    4. Niko
    5. Ty
    6.Erin
    7. Iva G.
    8.Pajo

    ajde upišite se na listu tko još fali???


    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • nkdznkdz Posts: 106
    Ana2112 said:

    Za one koji su propustili PJ mini emisijicu na HRT-u, evo je. Ogroman je file, ima 540MB jer mi snimalica stavlja u DVD format. Nadam se da cete uspjet skinut. link --> https://docs.google.com/file/d/0B6pMM0Di6T7eZEtTd1NXVXZqTWc/edit


    Uf, super, propustio sam to kad se emitiralo na TV-u tako da je ovaj tvoj upload super uletio. :)
    Hvala. :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534


    1. Ana2112
    2.Sid
    3. Viktor
    4. Niko
    5. Ty
    6.Erin
    7. Iva G.
    8. Pajo
    9. Masni
    10. Juras

    @masni - ja sam te upisala tak da ja ispadnem 10. ;)


    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • shelashela Posts: 657
    jurasica said:



    1. Ana2112
    2.Sid
    3. Viktor
    4. Niko
    5. Ty
    6.Erin
    7. Iva G.
    8. Pajo
    9. Masni
    10. Juras

    @masni - ja sam te upisala tak da ja ispadnem 10. ;)



    Ja bi do trsta eventualno. Juras imas jos viska kartu? :)
  • shelashela Posts: 657
    Ajme genijalni itinerer down under :) ludilo!! Ana tenks za link na emisijicu u biti sam fulala pocetak.
  • masnimasni Posts: 1,657
    umm.. i kostica ide.. stavite nas za prijevoz, ali mislim da ćemo si spavanac sami rješit, mislim da on ima nekog tamo..

    jel to konačna odluka?
    spavanac u milanu nakon koncerta, a 21. premaaaa __________ (dopunit crtu s a) Rijeci, b) Trstu)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    and also, bit ću sutra u vintageu pa se vidimo tko dođe :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
Sign In or Register to comment.