Pearl Jam in Zagreb!

1798799801803804860

Comments

  • grudicegrudice Posts: 211
    SAMCRO wrote:
    Vidim niste baš pazili na ono što radim. Nitko da mi kaže da sam u prepisivačini pod Lost Dogs stavio Last Kiss. E, sad ga više nema. Biramo najbolju PJ pjesmu, ne?
    Ej, ajde se vi fino vracajte kuci, ti si prolupo. Sta ces po Kaliforniji bezveze hodat kad ti skodi. ;) Kod mene Last Kiss jeste na zagubljenim pasekima. :D

    I ja cu sad WC a ostalo poslije. Moram ponoviti gradivo.

    WC
    1. I Got Id
    2. Man of the Hour
    3. SOLAT
    4. Of The Earth
    5. Long Road
  • siljosiljo Posts: 2,203
    onaj "incident" na Sirens u LA-u nije izgledao nimalo lijepo... jel se pise kaj po forumima? otkaz ili su to samo špekulacije?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    onaj "incident" na Sirens u LA-u nije izgledao nimalo lijepo... jel se pise kaj po forumima? otkaz ili su to samo špekulacije?

    Koji incident????
    Znam samo za izbacivanje cure na LA 1.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    siljo wrote:
    onaj "incident" na Sirens u LA-u nije izgledao nimalo lijepo... jel se pise kaj po forumima? otkaz ili su to samo špekulacije?

    Koji incident????
    Znam samo za izbacivanje cure na LA 1.
    Sa zadnja dva koncerta sam se vraćao mrtav umoran, a i putovalo se između pa se nisam stigao pozabaviti tom tematikom. A mislio sam i da vi s Facebooka pratite te rasprave koje su tamo, kako mi kaže moj FB izvor, puno žešće nego ove na forumu.

    Dakle, što se zbilo. U Sirenama kad Mike kreće u solo na električnoj, Eddie preuzima njegov akustični dio. Na LA2 showu Eddie je dobio totalno raštimanu gitaru i nakon par akorda, kad je to shvatio i Ricky, istrčao je na pozornicu da uzme gitaru, a Eddiu ju je samo bacio na pod. Kažu ljudi da je nakon pjesme signalizirao Stoneu (pokretom rezanja grkljana) da je s njim gotovo. Ne sa Stoneom, nego s Rickyjem. U Oaklandu Rickyja nije bilo, a na navodno njegovom FB profilu je napisao da je bivši PJ tech. Napisao je još dosta toga u odgovorima fanovima na nekoj od FB PJ stranica zbog čega sumnjam u autentičnost tog profila. Da bi napisao da si "17 godina bio Eddiejev rob i da je Johnny Ramone upozorio na to", moraš biti ili jako glup, ili jako zločest.

    Naravno, Edovu stranu priče nikad nećemo saznati. Činjenica jest da se Eddie znao ponašat prema njemu ponekad grozno, ali sve je djelovalo nekako u zajebanciji. Ovo u LA-u je imali drugačiju vibru. Općenito, cijeli koncert je imao drugačiju vibru nego dan ranije. No, o tome u nekom drugom postu.

    Kao netko tko je iskusio stres live nastupa, mogu reći da shvaćam Edovu reakciju. Sve se događa u trenutku, adrenalina ima na tone, a tisuće ljudi očekuju da budeš u top formi. I ti jesi u top formi, ali zbog nečije pogreške ispadneš budala. S te strane razumijem Eda. I meni se znalo dogodit da u prijenosu ili live emisiji kažem ljudima u tehnici nešto što sigurno ne bih u uobičajenoj situaciji, ali to je ono što zovemo heat of the moment. Kad sve završi, isprika i jedno pivo sve rješavaju. :mrgreen: Barem u mom slučaju. Čini se da je kod Eda i Ricka problem ipak malo žešći. Trebat će gajba pive. :twisted:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • nkdznkdz Posts: 106
    edited November 2013
    Pardonirajte kaj prekidam sapunicu objavljivanjem svojih glasova. Ne dajte se smetati... :)

    Lost Dogs
    1. Footsteps
    2. Sad
    3. Wash
    4. Yellow Ledbetter
    5. Hold On

    Wild Card
    1. I Got Id
    2. SOLAT
    3. Breath
    4. Brother
    5. Man of the Hour

    Odlično, na kraju čak nisam uspio ni ubaciti 4/20/2002 na listu, ali najbitnije je da sam kokodakao kako bi i ta pjesma morala biti ponuđena. :fp:
    Post edited by nkdz_old on
  • shelashela Posts: 657
    Teskooo al mogli bi ovako bar dvaput godisnje ;)
    Wild Card:
    1. SOLAT
    2. Breath
    3. Long Road
    4. Man of the hour
    5. I got id

    Lost dogs
    1. Footsteps
    2. Wash
    3. Yellow Ledbetter
    4. Sad
    5. Leaving here
  • siljosiljo Posts: 2,203
    WC:

    1. SOLAT
    2. Long Road
    3. Man Of The Hour
    4. Leatherman
    5. Breath

    Lost Dogs:

    1. Strangest Tribe
    2. Leaving Here
    3. Yellow Ledbetter
    4. Black Red Yellow
    5. Gremmie Out Of Control

    :corn:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • OK vrijeme je da dam glas za Dogs-e

    1. Footsteps
    2. Sad
    3. Leaving Here
    4. Black, Red, Yellow
    5. Wash
    6. Fatal
    7. Strangest Tribe

    oh shit, treba 5 jel' :D:lol::lol::lol:;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    lost dogs:

    1. yellow ledbetter
    2. hard to imagine
    3. footsteps
    4. fatal
    5. sad

    wild card:

    1. i got id
    2. solat
    3. breath
    4. brother
    5. long road
  • Uf prebrzi ste mi :o

    wild card:

    man of the hour
    long road
    I got Id
    Breath
    SOLAT

    Lost Dogs:

    Strangest Tribe
    Hard to Imagine
    Footsteps
    Hold on
    Fatal

    :mrgreen:
  • etaeta Posts: 57
    Wild card
    1.SOLAT
    2.Breath
    3.Long Road
    4.Man Of The Hour
    5.Brother

    Lost dogs
    1.Other Side
    2.Hold On
    3.Sad
    4.Yellow Ledbetter
    5.Fatal

    this was hard.
    20% off u shopu, naravno mad season single on vinyl već rasprodan.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva:

    WC
    1. SOLAT
    2. Breath
    3. Long Road
    4. Man of the Hour
    5. I got Id

    Peseki:
    1. Footsteps
    2. Black, Red, Yellow
    3. Sad
    4. Hard to Imagine
    5. Let Me Sleep :) (bok masni :wave: )

    U sapunici sam na Edovoj strani, ne zato kaj uvijek jesam, nego zato kaj ak' malo bolje promislim, svi ostali vise prangijaju po gitarama od Eda, a samo se Ricka mogu sjetiti da pocesto istrcava na stage jer se Edu nekaj zeznulo s gitarom. Po logici stvari rekli bismo da bi cesce trebali izletavati techiji od Mikea (!), Stonea ili Jeffa. A njih covjek nikad ne vidi. U svakom slucaju, ja sam Team Ed. :D :shock:
  • grudicegrudice Posts: 211
    Dogsi:
    1. Yellow Ledbetter
    2. Education
    3. Hard To Imagine
    4. Wash
    5. Dead Man
  • pajopajo Posts: 3,292
    WC
    1. Long Road
    2. SOLAT
    3. Breath
    4. Man of the Hour
    5. I got Id

    Lost Dogs
    1. Footsteps
    2. Undone
    3. Yellow Ledbetter
    4. Sad
    5. Hard To Imagine

    LD, daleko najtezi album...a posto je Leavin Here cisti cover i trebao je biti tretiran kao Last Kiss, ovaj krug je prakticki neregularan tak da bi mogli ispocetka :mrgreen::D8-)
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Došlo je vrijeme za posljednje proglašenje u prvoj fazi, a onda slijedi ždrijeb skupina za drugu fazu.
    Najboljih pet s Los Dogs:
    1. Footsteps
    2. Yellow Ledbetter
    3. Sad 24
    4. Hard To Imagine 17
    5. Strangest Tribe 12 (više prvih mjesta od Wash)
    U drugu fazu idu Footsteps, Yellow Ledbetter i Sad.

    Najboljih pet iz kategorije Wild Card:
    1. State Of Love And Trust 50
    2. Long Road 30
    3. Breath 28
    4. I Got Id 27
    5. Man Of The Hour 24
    U drugu fazu idu State Of Love And Trust, Long Road i Breath.

    Čestitke svim pjesmama koje su ostale u igri za Najbolju PJ pjesmu ikad, ostalima više sreće drugi put.
    Uskoro slije ždrijeb za drugi krug.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    i ode i got id :(
    moj broj 1 :(

    jel' ikome već ispala naj stvar?
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    elcielo wrote:
    i ode i got id :(
    moj broj 1 :(

    jel' ikome već ispala naj stvar?
    Bilo ih je, pogotovo na Lost Dogs. Nemoj biti tužna. I meni je ispao Alive. Nije bio ni među pet. :cry:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    A evo nam i ždrijeba. Kao što sam najavio na početku igre, u ovoj fazi ćemo 36 pjesama podijeliti u 12 skupina. Pobjednici iz prvog kruga, njih 12, su nositelji skupina. Ostale 24 pjesme su u jednom šeširu i pridružujemo ih nositeljima po nasumičnom redoslijedu. Za sve to pobrinula se stranica random.org, te odlučila da će sastavi skupina biti ovakvi:
    Skupina 1: Inside Job, Getaway, Infallible
    Skupina 2: SOLAT, Light Years, Save You
    Skupina 3: Black, Garden, I Am Mine
    Skupina 4: Corduroy, Porch, In Hiding
    Skupina 5: NAIS, Long Road, Just Breathe
    Skupina 6: Given To Fly, In My Tree, Force Of Nature
    Skupina 7: Pendulum, Daughter, Rearviewmirror
    Skupina 8: Thumbing My Way,Breath, Faithfull
    Skupina 9: Indifference, Yellow Ledbetter, Parachutes
    Skupina 10: Footsteps, Insignificance, Come Back
    Skupina 11: Present Tense, Better Man, Immortality
    Skupina 12: Unthought Known, Sad, Off He Goes

    U ovoj fazi natjecanja rangirat ćemo pjesme u svakoj skupini, a sustav bodovanja je 5-3-1. Otvaram drugu fazu glasanjem za Skupine 1 i 2.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Skupina 1:
    1. Inside Job 5 bodova
    2. Infallible 3 boda
    3. Getaway 1 bod

    Skupina 2:
    1. SOLAT
    2. Save You
    3. Light Years
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • BakaraBakara Posts: 37
    Skupina 1

    1.Inside Job
    2.Getaway
    3.Infallible

    Skupina 2

    1.Save You
    2.SOLAT
    3. Light Years
  • masnimasni Posts: 1,657
    SAMCRO wrote:
    Skupina 1: Inside Job, Getaway, Infallible
    Skupina 2: SOLAT, Light Years, Save You
    Skupina 3: Black, Garden, I Am Mine
    Skupina 4: Corduroy, Porch, In Hiding
    Skupina 5: NAIS, Long Road, Just Breathe
    Skupina 6: Given To Fly, In My Tree, Force Of Nature
    Skupina 7: Pendulum, Daughter, Rearviewmirror
    Skupina 8: Thumbing My Way,Breath, Faithfull
    Skupina 9: Indifference, Yellow Ledbetter, Parachutes
    Skupina 10: Footsteps, Insignificance, Come Back
    Skupina 11: Present Tense, Better Man, Immortality
    Skupina 12: Unthought Known, Sad, Off He Goes

    Mogu primjetiti da smo trebali stavit poludirigirani ždrijeb uz uvjet da ne smiju biti dvije iste pjesme s istog albuma u skupini :mrgreen:
    Ne možeš mi stavit Garden i Black u istu skupinu, aaaa, random.org šugavi. I dva "zakrajka" YL i Indifference :D
    Ima dosta skupina smrti, ali idemo redom:

    Skupina 1:
    1. Inside Job
    2. Infallible
    3. Getaway

    Skupina 2:
    1. SOLAT
    2. Light Years
    3. Save You
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    INmusic su potpisali prvog headlinera, trebali bi ga objaviti u PON oko 20h... Rock In Rome u SRI u 10h.. pa da vidimo :)
    danas sam prvi put pogledao The Fans Are Alright, hvala Mihi koja je odradila prijepodnevni spavanac od 90min :mrgreen:

    igra postaje okrutna :?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    skupina 1:

    1. inside job
    2. getaway
    3. infallible

    skupina 2:
    1. solat
    2. light years
    3. save you
  • masni wrote:
    Mogu primjetiti da smo trebali stavit poludirigirani ždrijeb uz uvjet da ne smiju biti dvije iste pjesme s istog albuma u skupini :mrgreen:
    Ne možeš mi stavit Garden i Black u istu skupinu, aaaa, random.org šugavi. I dva "zakrajka" YL i Indifference :D
    Ima dosta skupina smrti

    Slažem se Black i Garden... :D;) :fp: maderfuker
    Ima jebenih grupa ali to je sport :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Skupina 1

    1.Inside Job
    2.Getaway
    3.Infallible

    1 i 2 teška odluka ali dobro

    Skupina 2

    1.SOLAT
    2.Save You
    3.Light Years

    easy


    p.s.
    za pola sata mi stiže bike...imam tremu :fp: 3 mjeseca čekam :corn:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • WILD CARD

    Brother
    Breath
    I Got Id
    Leatherman
    Long Road
    Man Of The Hour
    Of The Earth
    Ole
    State Of Love And Trust

    Je li fali koja sa WC liste??????????
    Ja mislim da ih ima jos al sad je gotovo... i ne da mi se jos vise mislit :D

    Wild Card

    1. State of Love and Trust
    2. Breath
    3. I got ID
    4. Long Road
    5. Man of the Hour


    Taman da cu poslozit Lost Dogs kad skuzim da sam zakasnila cijeli krug :( Nema veze. Idem sad prokuzit sta treba dalje... :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    edited December 2013
    Zadnje misli dok čekamo na boarding u SF-u. Kad smo već kod rangiranja, kad bih morao rangirati koncerte koje smo vidjeli, onda bi redoslijed bio San Diego, LA 1, LA 2, Oakland. Naravno, treba uzeti u obzir da smo u San Diegu imali GA što dodatno pojačava dojam, ali i bez toga mislim da je taj show imao najbolju setlistu i najbolju energiju.

    Ono što mi kod Amera užasno ide na živce je to što ne znaju otpustit kočnice. Više-manje su mrtva puhala. Nisam za generalizacije, ali takvi prevladavaju. Čak i kad se napuše, nisu ni blizu Europljanima. I onda još po forumu gunđaju oko ponašanja ljudi koji su oko njih. Nisam imao neko loše iskustvo , ali siguran sam da je bilo krivih pogleda.

    Nisam radio statistiku, ali sam siguran da smo na 4 koncerta čuli oko 80 različitih pjesama. Čuli smo cijeli Lightning Bolt live i samo sam učvrstio svoj stav da su na albumu pjesme preproducirane. Uostalom, uvjerit ćete se za pola godine i sami. :mrgreen:

    Jedino mi je žao što smo za put od LA do San Frana te za lutanje po San Franu imali premalo vremena. Next time, kako bi Eddie rekao. Toplo preporučam svima kojima se pruži prilika da pogledaju taj dio Californije.

    Za kraj još jedna vijest za ljubitelje Sons Of Anarchy:
    u Oaklandu sam se slikao s Happyjem! :D
    A sad - back to Croatia.
    Post edited by SAMCRO on
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Vracam se u igru i dajem sljedece bodove:
    Skupina 1
    1. Inside Job 5 points :D
    2. Infallible 3 points
    3. Getaway 1 point

    Skupina 2

    1. SOLAT
    2. Light Years
    3. Save You

    Anice i Gordane, sretan put u domovinu. Jel stignete na glasanje sutra? Nadam se da ste se nauzivali Amerike :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    Niko, bike? :D

    prenio si neizvjesnost na mene :corn:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • shelashela Posts: 657
    Skupina 1:
    1. inside job
    2. getaway
    3. infallible

    skupina 2:
    1. solat
    2. light years
    3. save you
Sign In or Register to comment.