Pearl Jam in Zagreb!

1800801803805806860

Comments

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiid!!!
    želim slike s the nationalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    calgary set lista do jaja :D

    i ono šišanje dredloksa od fana za brain of J..
    totalni win!

    Sid, inMusic kartu uvijek par dana ranije možeš nabaviti po "prvotnim" cijenama, tako da ne moraš paničariti da će poskupit i da ih neće biti..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    SAMCRO wrote:
    jurasica wrote:
    mogu si uokviriti ovu sliku?!
    Mogu ti poslat fotku u originalnoj veličini, pa si možeš napravit i natural size poster. :lol:

    e, a mogu mu je poslati na twitteru? pratimo se ja i david... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva:
    1. Black
    2. Garden
    3. I Am Mine

    1.Corduroy
    2. Porch
    3. In Hiding
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva:
    1. Black
    2. Garden
    3. I Am Mine

    1.Corduroy
    2. Porch
    3. In Hiding


    znaš da te volim, to je neupitno, ali kako totalno suprotno od mene glasaš za ovo u 4 skupini... pa zar ti je in hiding tek na 3. mjestu? :lol::lol::lol:

    a muževljevo ti glasanje neću ni komentirati... samo ću :roll: :lol::lol::lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    jurasica wrote:
    SAMCRO wrote:
    jurasica wrote:
    mogu si uokviriti ovu sliku?!
    Mogu ti poslat fotku u originalnoj veličini, pa si možeš napravit i natural size poster. :lol:

    e, a mogu mu je poslati na twitteru? pratimo se ja i david... :)
    Ma ti sve možeš... :lol:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    masni wrote:
    calgary set lista do jaja :D
    i ono šišanje dredloksa od fana za brain of J..
    totalni win!
    Volio bih da sam bio u Calgaryju. Tyler mi je napisao da su u uporedbi s tim koncertom, američki bili "like a libary". Samo je potvrdio sve ono što sam vam već napisao o Amerikancima. :fp:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • i want to visit your country next year!
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Shela se još nije oglasila po pitanju drugog kruga druge faze, ali njeni glasovi ne mogu promijeniti pobjednike, pa ću si uzeti tu slobodu da ih proglasim već sada.
    Iz skupine 3 u treću fazu natjecanja plasirao se Black (64 boda). Iz skupine 4 u treću fazu ide Porch (54 glasa). Rekao bih - očekivano. Ten ima šut dva od tri. Garden nije imao sreće.
    Što se mene tiče, možete početi rangirati pjesme u skupinama 5 i 6.

    Moji glasovi
    Skupina 5
    1. NAIS
    2. Long Road
    3. Just Breathe

    Skupina 6
    1. Given To Fly
    2. In My Tree
    3. Force Of Nature
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • [quote="SAMCRO"
    Moji glasovi
    Skupina 5
    1. NAIS
    2. Long Road
    3. Just Breathe

    Skupina 6
    1. Given To Fly
    2. In My Tree
    3. Force Of Nature[/quote]

    Kopiram iste glasove da ih ne pišem ;-)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Skupina 5
    1. Long Road
    2. NAIS
    3. Just Breathe

    Skupina 6
    1. Given To Fly
    2. In My Tree
    3. Force Of Nature

    ova skupina 6 nije fora... :)

    :corn:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    i want to visit your country next year!

    BRING IT ON! :)

    you are certainly welcome to stay at my place... ;)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcielo wrote:
    siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiid!!!
    želim slike s the nationalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

    :oops: Oprosti. Nema opravdanja. Bit ce sutra, obecajem. U guzvi sam. Da, od 7.mjeseca. Nema opravdanja. :oops:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasica wrote:
    pajo wrote:
    Iva:
    1. Black
    2. Garden
    3. I Am Mine

    1.Corduroy
    2. Porch
    3. In Hiding


    pa zar ti je in hiding tek na 3. mjestu? :lol::lol::lol:

    :nono: :roll: :corn:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    5
    1. long road
    2. nais
    3. just breathe

    6
    1. in my tree
    2. given to fly
    3. force of nature

    sid, čekam sutra 8-)
  • 1. Long Road
    2. Nothing as it Seems
    3. Just Breathe


    1. Given to Fly
    2. In My Tree
    3. Force of Nature
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • nkdznkdz Posts: 106
    1. NAIS
    2. Just Breathe
    3. Long Road

    1. Given to Fly
    2. In My Tree
    3. Force of Nature
  • grudicegrudice Posts: 211
    5
    1. Nothing as it Seems
    2. Long Road
    3. Just Breathe

    6
    1. Given to Fly
    2. In My Tree
    3. Force of Nature
  • Jebate set liste u Vancouver-u :o :shock: :o :shock: :o :shock: :o :shock: :o :shock: :o :shock: :o :shock:

    ako ovo nastavi bit će daleko najbolja na cijeloj turneji :corn:

    Poster...checked !!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    1. Just Breathe
    2. NAIS
    3. Long Road

    1. In My Tree
    2. Force of Nature
    3. Given to Fly
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    1. Just Breathe
    2. Long Road
    3. NAIS

    1. Given To Fly
    2. Force of Nature
    3. In My Tree

    :corn:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    pajo wrote:
    Iva:
    1. Black
    2. Garden
    3. I Am Mine

    1.Corduroy
    2. Porch
    3. In Hiding


    znaš da te volim, to je neupitno, ali kako totalno suprotno od mene glasaš za ovo u 4 skupini... pa zar ti je in hiding tek na 3. mjestu? :lol::lol::lol:

    a muževljevo ti glasanje neću ni komentirati... samo ću :roll: :lol::lol::lol:
    Iva: joj je, sorry...to je glitch in the matrix ;) A na ovog sam se derala kaj mu Garden nije na boljoj poziciji, a nu mene. :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva:
    1. Just Breathe
    2. Long Road
    3. NAIS

    1. Given To Fly
    2. Force of Nature
    3. In My Tree
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Jebate set liste u Vancouver-u :o :shock: :o :shock: :o :shock: :o :shock: :o :shock: :o :shock: :o :shock:

    ako ovo nastavi bit će daleko najbolja na cijeloj turneji :corn:

    Poster...checked !!!

    Poster... me like!
    Setlist... me like a lot!
    Vidim da se Ed uhvatio tamburice... Can't Keep i Soon Forget na istoj setlisti. Ne znam što mu bi pa da nije odsvirao i Sleepin By Myself. Mislim, kad se već ufurao. :D
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Bok svima...nova sam ovdje...i malo se ubacujem offtopic :oops: upravo postala članica ten cluba :-) Pratim vas već duže vrijeme, zgodna ste mi skupina :D naravno veliki fan već duuuugo...eto...voljela bih postati dio ove zajednice (ak me primate ;-) i razmjenjivati s vama iskustva...neugodno mi za reći ali ja još uvijek ( :o :?: :!: :?: :!: :oops: ) nisam bila niti na jednom koncertu što se nadam da će se uskoro promijeniti (Zagreb 2006. nikad neprežaljen :fp: ) bez obzira na to ovaj bend vrije mi u krvi :lol:
  • shelashela Posts: 657
    Fulala krug al evo sad za ovaj (u biti copy paste od druge ive ;) sto ne znaci da ne respektiram odabir od juras ;)
    1. Just Breathe
    2. Long Road
    3. NAIS

    1. Given To Fly
    2. Force of Nature
    3. In My Tree

    Dobrodosla viki! sam se ubaci u spiku nikad nije prekasno a bit ce i jos koncertica ;)
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    viki1984 wrote:
    Bok svima...nova sam ovdje...i malo se ubacujem offtopic :oops: upravo postala članica ten cluba :-) Pratim vas već duže vrijeme, zgodna ste mi skupina :D naravno veliki fan već duuuugo...eto...voljela bih postati dio ove zajednice (ak me primate ;-) i razmjenjivati s vama iskustva...neugodno mi za reći ali ja još uvijek ( :o :?: :!: :?: :!: :oops: ) nisam bila niti na jednom koncertu što se nadam da će se uskoro promijeniti (Zagreb 2006. nikad neprežaljen :fp: ) bez obzira na to ovaj bend vrije mi u krvi :lol:

    Bok Viki! :wave: Kao što si mogla primjetiti mi smo prilično otvorena zajednica, a novi članovi su uvijek dobrodošli. Zajednička nam je ljubav prema PJ-u i odlascima na koncerte istih, ali i inih drugih skupina. Ima nas mladih i onih nešto manje mladih. :twisted:
    Neodlazak na zagrebački koncert je neoprostiv. :fp: Šalim se. :mrgreen: Nadam se da ćeš taj propust moći nadoknaditi već sljedeće godine. Ako ne negdje u Hrvatskoj, onda na europskoj turneji na kojoj ćemo hrpimice bit zastupljeni. Još jednom... dobro nam došla.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    U skupini 5 vodi se najneizvjesnija borba dosad u drugoj fazi. U skupini 6 pobjednik je već poznat, ali o tom potom. Još nam nedostaju 4 glasača. Vremena je još dovoljno... Sve je u rukama Paje, Bakare, ete i Karlhajnčice :D Nije da stavljam pritisak na vas, nego čisto onak' da znate kakva je odgovornost na vama. :lol:

    EDIT: Svi smo mi na dugom putu na kojem ništa nije onakvim kakvim se čini. :mrgreen:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • BakaraBakara Posts: 37
    Evo, evo:-)

    1. NAIS
    2. long Road
    3. Just Breathe

    1. In My Tree
    2. Given to Fly
    3. Force of Nature
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    aleluja, netko više voli in my tree od given to fly :o
    Bakara :highfive: :)

    dobrodošla, viki! ;)
    može malo detalja, koliko si stara (ako želiš podijeliti ;) ), kad i kako si prvi put čula PJ, s kojim albumom si počela fanovstvo itd.
    samo piši! :)
Sign In or Register to comment.