Pearl Jam in Zagreb!

1716717719721722860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    hey..i neki trač na FB da PJ dodaje koncert u Portugalu :?

    da, navodno neki MTV event...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Hitler learns about PJ sobotage tour
    :lol::lol::lol::lol:
    Evil Little Goat
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    siljo wrote:
    da, navodno neki MTV event...
    Fuck MTV! Fuck MTV! Everybody loves us! Everybody loves us! :raspada se po stejđu: :lol::lol:<3
    Evil Little Goat
  • masnimasni Posts: 1,657
    prezakon video :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Nesto ste utihnuli... ? 8-)
    Jeste vidjeli da su i Soundgarden on tour na ljeto? :lol::o:D Voljela bih ih pogledat jednom negdje ako budu usput...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    pa mogli bi biti recimo na werchteru u lineupu prije pearl jam-a, pa da i malo TOTD dobijemo :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masni wrote:
    pa mogli bi biti recimo na werchteru u lineupu prije pearl jam-a, pa da i malo TOTD dobijemo :)
    :evil: :geek: :jealous:
    Realno, nekako mi se cini na ce SG na turneju u 5. I 6.mjesecu,ma PJ onda nastavlja 6. i 7. Al supermbo bilo ako budu na Werchteru. Tko zna? Jos nisu objavili nis vise od 3 festivala. Ja prizeljkujem neku Italiju, nesto blizu, jer zbilja necu moc toliko putovat daleko da ih vidim :(
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    da da.. ja poletio.. zamijenio june s july.. ali, nadat cemo se, tko zna :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ok, vidim da su se strasti stišale... ja se napokon preselila i imam malu napomenu... naime, kućica još nije gotova a prodali stan pa smo se malo uselili baki koja živi 10 min pješke od nas... samo da znate... radove na gruntu planiramo negdje s početkom proljeća pa računajte na nas! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    treba probavit situaciju :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    treba probavit situaciju :)

    treba probaviti bankovne račune nakon prošlotjednog ticket shoppinga :problem:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Mene zvali iz banke da provjere da nije mozda ukradena kartica... inace bas ne kupujem u zadnje vrijeme jer mi direktor nije odobrio budget!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jurasica wrote:
    Mene zvali iz banke da provjere da nije mozda ukradena kartica... inace bas ne kupujem u zadnje vrijeme jer mi direktor nije odobrio budget!

    haha, sabotaža svjetskih razmjera, uključene su i bankarske institucije. :mrgreen:
  • masnimasni Posts: 1,657
    hahaha zakon.. pa ti objasni banci da sa 6 frendova ides na 4 koncerta istog benda :) (znam da ne idete svi na sve, ali bolje je ispalo).. sta si misli banka "ajd, ok, nije joj ukradena kartica, ali je puknuta u pm" :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masni wrote:
    hahaha zakon.. pa ti objasni banci da sa 6 frendova ides na 4 koncerta istog benda :) (znam da ne idete svi na sve, ali bolje je ispalo).. sta si misli banka "ajd, ok, nije joj ukradena kartica, ali je puknuta u pm" :D
    Ma sta ih boli briga! Haha, al dobro je da banke zovu just-in-case. Mene nitko nije zvao, valjda je sve ok. Al karte su u accountima ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Evo još jedan Hitler ;)
    nastavlja se serija :lol:

    http://www.youtube.com/watch?v=OsSfECZG ... re=related
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Evo da se javim nakon podužeg izbivanja, ponukan činjenicom da je STIGAO dugo očekivani Klausen BA! :lol: Tek sam ga uzeo iz poštarovih ruku i još ga nisam ni otvorio. Bojim se da ne oslijepim od ljepote! :mrgreen:
    Sad kad se sve stišalo oko ulaznica, bez obzira na povremena pojavljivanja živčanog Fűhrera :D , vrijeme je za podvlačenje crte. Tablica je, pretpostavljam, točna. Ako nije, ispravci su dobrodošli. :ugeek:
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao_Mwt-RiCqddGhIaHVwazlXNjNfSmU4ZGQxakxHVFE&hl=en_US
    Ima nas skoro pa posvuda. 8-)
    Na kraju zamolba svima. Ako negdje vidite ili čujete da netko ima viška tri ulaznice na tribini za Manchester 1, javite hitno. Ticketmaster i Live Nation su Pearl Jam skinuli iz ponude, tako da se čini da su stvarno rasprodali sve ulaznice. Mislim, mi ćemo u Manchesteru svakako biti i 20. i 21., čak i ako do odlaska ne nabavimo ulaznice. Vjerujem da će ih biti na licu mjesta, ali bih nekako više volio da ih imamo v žepu pri odlasku. Priznajem, totalni sam ziheraš. :)
    Fotku Klausena šaljem kad bude u okviru. Can't wait! :P
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pa sretan rođos našem Edeku! :)
    i u to ime, neka smo svi zdravi, veseli i sretni!!!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    _annie_ wrote:
    Gordan: Evo da se javim nakon podužeg izbivanja, ponukan činjenicom da je STIGAO dugo očekivani Klausen BA! :lol: Tek sam ga uzeo iz poštarovih ruku i još ga nisam ni otvorio. Bojim se da ne oslijepim od ljepote! :mrgreen:
    Sad kad se sve stišalo oko ulaznica, bez obzira na povremena pojavljivanja živčanog Fűhrera :D , vrijeme je za podvlačenje crte. Tablica je, pretpostavljam, točna. Ako nije, ispravci su dobrodošli. :ugeek:
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao_Mwt-RiCqddGhIaHVwazlXNjNfSmU4ZGQxakxHVFE&hl=en_US
    Ima nas skoro pa posvuda. 8-)
    Na kraju zamolba svima. Ako negdje vidite ili čujete da netko ima viška tri ulaznice na tribini za Manchester 1, javite hitno. Ticketmaster i Live Nation su Pearl Jam skinuli iz ponude, tako da se čini da su stvarno rasprodali sve ulaznice. Mislim, mi ćemo u Manchesteru svakako biti i 20. i 21., čak i ako do odlaska ne nabavimo ulaznice. Vjerujem da će ih biti na licu mjesta, ali bih nekako više volio da ih imamo v žepu pri odlasku. Priznajem, totalni sam ziheraš. :)
    Fotku Klausena šaljem kad bude u okviru. Can't wait! :P

    meni prijateljica studira u manchesteru, pa ju mogu pitati da nakon praznika kad se vrati gore ode vidit u neki "normalan" ducan da li ima kupit karata..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    also this.. zna se tko je predstavnik i tko treba palit lampione..

    http://www.jutarnji.hr/multimedia/archi ... 2507S0.jpg
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masni wrote:
    also this.. zna se tko je predstavnik i tko treba palit lampione..

    http://www.jutarnji.hr/multimedia/archi ... 2507S0.jpg
    Op,op. Bravo, predsjesnice i first lady. :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    also this.. zna se tko je predstavnik i tko treba palit lampione..

    http://www.jutarnji.hr/multimedia/archi ... 2507S0.jpg
    Gordan: Bravo za predsjednika, a prva dama nam se malo smrzavala. :D Normalno, kad ona jedina nema kuhano vino u ruci. :mrgreen:
    Pridružujemo se čestitkama za čiču Edvarda, na kojem ni 47 nije ostavilo ozbiljnijeg traga. :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Vidim ja tu se lagana zahebancija zarolala :mrgreen:

    Nije uopce bilo jednostavno te lampione poslat ka nebu i mogu rec da me malo iznenadilo kak su tak pustili masi da se slobodno igra sa vatrom na javnom prostoru...ali dobro je prošlo i niš se nije zakurilo :D , a prizor je na kraju bio krasan. Da stanem u obranu frist lady, junacki je izdrzala zimu, a kuhano vino ni ja nemam jer ga u principu ne volim i ne kuzim :mrgreen::D ...al zato kuzim nekuhano :mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: hmmmm...kaj, mislili smo imati miran blagdanski vikend? ne znam ima li ikakve istine i otkud bi trač mogao biti, ali onaj Uru kaže na svom FB profilu sljedeće: Confirmado para el 27 de Julio - EDDIE VEDDER EN ROMA

    Doduše, Uru je tvrdio i da će momci potvrđeno svirati u Madridu pa ništa od toga...

    Ali Edi u Rimu...Niko i ja bi laganini bili u žile režemo ruke nam krvave modu, zar ne Niko? :lol:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    pajo wrote:
    Vidim ja tu se lagana zahebancija zarolala :mrgreen:

    Nije uopce bilo jednostavno te lampione poslat ka nebu i mogu rec da me malo iznenadilo kak su tak pustili masi da se slobodno igra sa vatrom na javnom prostoru...ali dobro je prošlo i niš se nije zakurilo :D , a prizor je na kraju bio krasan. Da stanem u obranu frist lady, junacki je izdrzala zimu, a kuhano vino ni ja nemam jer ga u principu ne volim i ne kuzim :mrgreen::D ...al zato kuzim nekuhano :mrgreen:

    Gordan: Kakva zajebancija, pa mi smo ponosni kaj je i PJ lampion poletio :lol: Ak je na TŽF-u jednako loše vino kao na Cvjetnom, onda nisi ništa propustio.
    Roma, 27 Julio, hm. Nekak' mi nije to za vjerovat'. Kaj bi radio dva tjedan? Putovao po Europi? Vratio se u SAD, pa opet nazad.
    I na kraju, evo onoga što obećah. Najvredniji eksponat u našoj kolekciji, broj 119 u seriji od 225, signed by Brad himself :D
    bkbaweb.jpg
  • masnimasni Posts: 1,657
    ma prekrasno, sto reci :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    super su bili lampioni... isao sam u tvornicu sinoc na Urbana pa sam ih vidio po zraku... jako fora je izgledalo :)

    ne znam da li je tko sinoc bio na Urbanu (valjda bi vas vidio u maloj tvornici), ali bas mu je ispala ok ta Storyteller prica... trajalo je mislim preko 2 i pol sata... red price, red muzike... 90% stvari su odsvirali u novim aranzmanima, intimnije... Urbanovski je bio jako brbljav i jako ok... fora vecer.. tko ide veceras, have fun! :)

    a ovo za Eda u Rimu... ne bi me cudilo... i ne znaci da ima 2 tjedna rupu... mozda solo turneju pocinje odmah nakon PJ-a ;) ovo bi mogla biti i ljetna EV talijanska turneja, ha? vidim ga kako se između koncerata šulja po talijanskim selima i pere po prsutu, siru i vinima... naravno, slucajno ce zalutati i u Istru :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    siljo wrote:
    a ovo za Eda u Rimu... ne bi me cudilo... i ne znaci da ima 2 tjedna rupu... mozda solo turneju pocinje odmah nakon PJ-a ;) ovo bi mogla biti i ljetna EV talijanska turneja, ha?
    Umrla bin od muke posto mi je ljeto cijelo bukirano! :o:D
    siljo wrote:
    vidim ga kako se između koncerata šulja po talijanskim selima i pere po prsutu, siru i vinima... naravno, slucajno ce zalutati i u Istru :mrgreen:
    :thumbup: U Livade na tartufe i medicu! <3:D
    Evil Little Goat
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ana2112 wrote:
    :thumbup: U Livade na tartufe i medicu! <3:D

    da, nakon što odsvira na Motovun festivalu spustit će se pješke dolje u Livade ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    Ana2112 wrote:
    :thumbup: U Livade na tartufe i medicu! <3:D

    da, nakon što odsvira na Motovun festivalu spustit će se pješke dolje u Livade ;)
    Haha, koji smo mi ludjaci. Sa super mastom. :D
    Minus prsut, mislim da on to ne jede. Bedak :D haha
    Ako je istina...onda...ja sam lagano najebala sa svim tim koncertima. :roll: :lol:8-)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.