Pearl Jam in Zagreb!

1557558560562563860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    edited April 2009
    I said shit, god damn!!! :mrgreen::mrgreen:
    Koji luđaci, 8. mjesec, prije US turneje...fakat briju na Europu!

    Koliko puta ćemo morat u Berlin ove godine...e, i mi se prvi pišemo za smještaj u hotelu @shela :D
    Post edited by pajo on
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    I sad shit, god damn!!! :mrgreen::mrgreen:
    Koji luđaci, 8. mjesec, prije US turneje...fakat briju na Europu!

    Koliko puta ćemo morat u Berlin ove godine...e, i mi se prvi pišemo za smještaj u hotelu @shela :D


    druga!!!
    ups treća!!!
    :mrgreen:
    jadna iva. mi se već samoorganizirali. :mrgreen:
  • RijekaRijeka Posts: 801
    sheliday inn :mrgreen:

    a sutra ce valjda i ostatak datuma izaci pa cu biti pametniji, u svakom slucaju prodajem kartu za u2 :lol:
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    sheliday inn :mrgreen:

    He, he...Shellaton :mrgreen:
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Rijeka wrote:
    sheliday inn :mrgreen:

    a sutra ce valjda i ostatak datuma izaci pa cu biti pametniji, u svakom slucaju prodajem kartu za u2 :lol:

    :lol::lol::lol:

    i još shellaton. :lol:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Rijeka wrote:
    sheliday inn :mrgreen:

    a sutra ce valjda i ostatak datuma izaci pa cu biti pametniji, u svakom slucaju prodajem kartu za u2 :lol:

    vi rijecani sutra ujutro svi na korzo... smijete navijat, ali bez bacanja bengalki na stazu... bengalke na prozorima oko korza su doborodosle Viktor ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • shelashela Posts: 657
    heeej ljudiii!

    pa to bi bilo genijalnooo!!! Aaa! Sam kaj je chudno da na sajtu MCT agentur pise da su karte vec rasprodane (a TC karata nije jos ni bilo) - weird. bumo pratili.

    Ovaj tjedan se selim u stan s jos dvije cure pa cim saznam kakav je dogovor oko posjetitelja (koje se brojchano stanje tolerira) i da li ih mozda bas tih dana u mjesecu ;) nema u stanu odma javim kapacitet shellatona :D lol
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ajme koja nervoza, 26. daj te datume da i ja počnem otkazivati razne U2 i DM koncerte :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    da nervoza, ja u polusnu skužila da nemam ništa sredstava na visi electron, nisam mogla više zaspati. :mrgreen:
    evo, riješila to, i sad imam 500 scenarija u glavi.

    ajd, barem sam si omeđila moguće datume:

    između

    2.7. kad je zadnji edov koncert na havajima

    i

    28.8. kad PJ nastupa u san franciscu.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    moj scenarij u glavi je verona, milano i zagreb :D

    s tim da ce na zg koncertu 10.08. imati u2 za predgrupu :mrgreen:
    Death or glory!

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    pajo wrote:
    I sad shit, god damn!!! :mrgreen::mrgreen:
    Koji luđaci, 8. mjesec, prije US turneje...fakat briju na Europu!

    Koliko puta ćemo morat u Berlin ove godine...e, i mi se prvi pišemo za smještaj u hotelu @shela :D


    druga!!!
    ups treća!!!
    :mrgreen:
    jadna iva. mi se već samoorganizirali. :mrgreen:

    a valjda će biti i mjesta za tonku, vikija i mene... :lol: samo još nas 3 i to je to... :lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • snihsnih Posts: 1,052
    jurasica wrote:
    elcielo wrote:
    pajo wrote:
    I sad shit, god damn!!! :mrgreen::mrgreen:
    Koji luđaci, 8. mjesec, prije US turneje...fakat briju na Europu!

    Koliko puta ćemo morat u Berlin ove godine...e, i mi se prvi pišemo za smještaj u hotelu @shela :D


    druga!!!
    ups treća!!!
    :mrgreen:
    jadna iva. mi se već samoorganizirali. :mrgreen:

    a valjda će biti i mjesta za tonku, vikija i mene... :lol: samo još nas 3 i to je to... :lol:

    + Ljubica, Janko i Tomislav :D:mrgreen:
    ... i to je to! :mrgreen:

    Mi smo isto nervozni oko objave. Iako baš nemamo para i slobodnog vremena, na jedan koncert ziher idemo! :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    sve mi miriše na jedan MASOVNI izlet u berlin!
    :mrgreen:
  • RijekaRijeka Posts: 801
    meni se cini da ce shela emigrirati :D
    Death or glory!

  • shelashela Posts: 657
    Ma kaj bi emigrirala! ful se veselim :) smislit ćemo već nešto!
    I zapravo se nadam skoroj službenoj objavi jer tu ima skoro i PJ Harvey, Faith no more i slichnoga... a nemam onda isto dineros za sve. ajde momci ajde smislite se!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    :o :shock: 8-)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    zatisje pred buru :mrgreen:

    Mislim da ce svirati Cincy :D
    Death or glory!

  • siljosiljo Posts: 2,203
    javio se masni na pm... kaze da otkazuje motovun i barcelonu ako se objavi turneja i da se racuna na njega :)

    go masni! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Đe je ta ptičica...pojest ću je živu!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Pj oklopni bolid je prvi stigao na cilj :mrgreen:
    Death or glory!

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Cheers for the Backspacer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroykillroy Posts: 739
    Yiiipiiiiii! Backpspaaaaaaaaacer!
    Ali cekamo sad i druge da se pridruze i da izlegu puno jaja pa da bude puno novih kornija!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    prema njemackom Eventimu, Berlin je sigurna stvar...

    http://twitter.com/eventimblog

    "#Pearl Jam Fans - aufgepasst: Merkt Euch den 15. August vor und checkt die Verbindungen nach Berlin :)"

    a sad se strpiti do predvecer :)

    meni je 8. mjesec nula bodova zbog posla za sada... valjda ce biti nesto u 7. ili 9. :?

    edit: hm, zapravo ne znam kaj gore pise, ali ono, pise se, ne? di ima dima, ima i kobasa :)

    edit2: dimi se i u nizozemskoj... nema jos datuma ni mjesta... valjda popodne...

    edit3: novi album u rujnu, kaze poljski Universal
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    uf. nervoza.

    germanwings zagreb (14.8.) - berlin (16.8.) - 190 eura
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    uf. nervoza.

    germanwings zagreb (14.8.) - berlin (16.8.) - 190 eura

    da, puno... checkirao jos neki dan... a u 8. mjesecu ce mi izgleda samo vikendi odgovarati :?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Za Germanwings to je puno 190 eurića ali što je tu je.
    ajde više da vidimo koliko se moramo bacit u trošak, da znam hoće li me se žena odreći :(

    a evo napokon agonija mjenjanja Edovog potpisanog postera nakon 6 mjeseci je gotova:
    Iz Australije mi je stigao poster godine 2006, AP kopija kojih ima samo 25 komada :P

    http://www.expressobeans.com/public/detail.php/59380
    Moja kopija Edovog postera je stigla u ne baš najboljem stanju u Australiju i nakon očekivanog 700$ postera kojeg sam trebao dobiti morao sam se pomiriti sa upola manje vrijednim Ben Harperom koji je isto tako bio na listi čekanja.

    Uz taj stigso mi je i drugi Emek poster
    http://www.expressobeans.com/public/detail.php/44965

    Sad napokon imam svoja prva dva Emek-a i sad tek mogu reći da imam nešto u kolekciji vrijedno.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Za Germanwings to je puno 190 eurića ali što je tu je.
    ajde više da vidimo koliko se moramo bacit u trošak, da znam hoće li me se žena odreći :(
    . . .

    Sad napokon imam svoja prva dva Emek-a i sad tek mogu reći da imam nešto u kolekciji vrijedno.

    odmah i pitanje i odgovor kako financirati sljedeću turneju!
    :mrgreen:
  • snihsnih Posts: 1,052
    Zasad sve prilično daleko, nadam se da će biti i nekaj bliže. ;)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Fuck! Berlin je najbliži, od samo 4 koncerta! :(
Sign In or Register to comment.