Pearl Jam in Zagreb!

1555556558560561860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: netko je mrvicu ozbiljnije opsjednut pa je složio ovaj video: http://www.youtube.com/watch?gl=AU&hl=e ... PVAS8ZIeLU. :?: no, ima i smiješnih dijelova, poput npr. dijela koji ide iza 1:35 gdje se možemo ponovno prisjetiti svih plesačkih sposobnosti našeg voljenog vođe :lol:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    siljo wrote:
    u 16:45 ce sluzbeno objaviti lineup za taj festival na ovom radiju: http://www.kfog.com/music/JustPlayed.aspx
    slusam vec pola sata :D

    LOL...

    objavili lineup tako da su napravili neku hillbilly country pjesmu u kojoj su nabrojali bandove :mrgreen:
    pearl jam sviraju...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    Sporiši ova dva dana proveli na turneji, tako da koristim ovu prigodu da sa zakašnjenjem čestitam Pajovskom roćkas, a ostatku ekipe Vaskrs. Jučer u centralnom Dnevniku dvostruko PJ ukazanje (što su mnogi propustili primijetiti) :mrgreen: . Naime, u 3. minuti gorespomenute informativne emisije vrtio se vanserijski višeminutni prilog o proslavi Uskrsa diljem Lijepe naše iz pera cijenjene HTV novinarke ;) , a zatim i ovaj dio o sajmu vjenčanja s izjavom predsjednika dubrovačke PJ podružnice ;). Baš je to bilo lijepo vidjeti. :)

    Kaj se tiče novog Tena, moram priznati da se u nekim pjesmama zaista osjeti novi mix - najviše u skladbama Porch i Why Go. Barem ja to čujem! ;)
  • snihsnih Posts: 1,052
    I još nešto... supruga i ja zadnjih par dana intenzivno razmišljamo o kupnji karata za InMusic. Slažem se s drugaricom elcielo da je ove godine line up zaista zanimljiv (Rokaj je prilično podbacio). Puno je odličnih, a opet stilski različitih izvođača. Mislim da je to najbolji postav u ove tri godine. Nekako me najviše zanimaju Yeah Yeah Yeahs koji imaju friški i odličan album, zatim stari drug Moby, a fora bi bilo vidjeti i Karftwerk, Franz Ferdinand, Editors... i ostale. Vjerujem da ćemo ovih dana ubosti karte! :)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    hoho, opet smo pri samom dnu...

    Nego, upalim ja jucer rtl teletekst i tamo negdje na strani 140 vidim naslov ''snima se dokumentarac o Pearl Jamu'' ili tako nesto slicno. Otvorim tu stranicu kad tamo pise da cameron crowe snima dokumentarni film koji ce sloziti od hrpetine sati materijala snimljenog kroz godine i turneje. Razgovori s bendom, crew memberima, fanovima i tako dalje i tako blize. Meni prvi glas, a nisam skuzio da se po pitu kao ni po ovom nasem threadu govorkalo o tome. Ili ne gledam dobro :D

    http://theplaylist.blogspot.com/2009/04 ... l-jam.html

    http://www.pastemagazine.com/articles/2 ... -year.html
    Death or glory!

  • siljosiljo Posts: 2,203
    za one koji vole The National, prica se da bi ovo ljeto mogli zasvirati u Šibeniku... 8. mjesec, ali nije još ništa službeno dogovoreno...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    http://vip.hr/sp/index

    i tu se naveliko prica o pju :)
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • lesteslestes Posts: 959
    siljo wrote:
    za one koji vole The National, prica se da bi ovo ljeto mogli zasvirati u Šibeniku... 8. mjesec, ali nije još ništa službeno dogovoreno...
    :shock: ozbiljno? od kud ti to? :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    lestes wrote:
    siljo wrote:
    za one koji vole The National, prica se da bi ovo ljeto mogli zasvirati u Šibeniku... 8. mjesec, ali nije još ništa službeno dogovoreno...
    :shock: ozbiljno? od kud ti to? :)
    I'm so there ako dodju! Sibenice, pismo stara!
    uuuu, the National kod nas! :)

    Btw, srela sam Viktora u nedjelju na koncertu najgenijalnijeh Ri banda-One Piece Puzzle-a. Pa mi ispricao da je Niko bio na tv-u. D Kako super.
    Onda sretnem Antu Nothingmana, nakon sto godina i na kraju smo skupa pogali u drugom redu...i-zavrsili u novinama :lol:

    Spremam se na neke lokalne festivale ovo ljeto (hartera sto posto), vuce me Wercther, no pise da je sold out :shock: A ostalo cemo vidjet...da, na U2 idem isto...uf uf. :lol:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    Onda sretnem Antu Nothingmana, nakon sto godina i na kraju smo skupa pogali u drugom redu...i-zavrsili u novinama :lol:
    aaaa onda sam krivo skužila :mrgreen: mislila sam da je on (opet) pisal izvještaj :mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Ako the National fakat dođu u Šibenik, we're sooo there! Ionako stalno ljetujemo negdje oko Šibenika (ako ne na Korčuli). :D

    A osim toga, kad se već svi hvale s koncertima na koje idu, mi bumo onak' usput spomenuli da idemo na KOL u Berlin u 6. mjesecu. :D Još smo u fazi nevjerice, ali karte su u žepu... :)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Jel netko opazio kako je Rijeka (izuzmemo li Harteru i ponesto domacih izvodaca) koncertni supak drzave? :mrgreen:

    Ono Split Maideni, ove godine ce biti sigurno nesto, osim Arctic Monkeysa. Varazdin ima svoj festivalcic, u Zadru se takoder pocelo svirit, lani bio Lenny, ove godine ne znam...I onda dodes do treceg po velicini grada u Hrvatskoj i skuzis da je najbolji koncert tu bila Tina Turner 1900 i neke kad su bogovi bili mladi. Svirala na otvaranju Stonehenge-a pa na istoj turneji navratila i do Rijeke. I onda 50 godina nakon nam dode velika zvijezda Eros, a nakon njega ajm so seksi Michael Bolton. Frustrirajuce? Ili ne? :mrgreen: Valjda ce nam Seka Aleksic doc ;)

    Bravo za KOL, ja bi njih rado vidio. A National lijepo zvuci, i ja sam sooooo there ako bude sta od tog.
    Death or glory!

  • siljosiljo Posts: 2,203
    lestes wrote:
    :shock: ozbiljno? od kud ti to? :)

    frend koji isto dosta zuji po koncertima je dobar sa Matom koji ih je dofurao prva dva puta... Mate je iz Šibenika i pregovara s njima da ih tamo dofura ovo ljeto... bacio sam pogled na njihove datume i jedino je 8. mjesec izgledan...

    edit: to je sve jos u rekla-kazala fazi tako da...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    siljo wrote:
    lestes wrote:
    :shock: ozbiljno? od kud ti to? :)

    frend koji isto dosta zuji po koncertima je dobar sa Matom koji ih je dofurao prva dva puta... Mate je iz Šibenika i pregovara s njima da ih tamo dofura ovo ljeto... bacio sam pogled na njihove datume i jedino je 8. mjesec izgledan...

    edit: to je sve jos u rekla-kazala fazi tako da...
    bilo bi lijepo :) a mate fakat dobre koncerte organizira.. žal mi je kaj prije baš nisam pratila kaj sve dovode u sc jer sam brdo dobrog propustila :/
  • lesteslestes Posts: 959
    Rijeka wrote:
    ..Varazdin ima svoj festivalcic...
    na kaj točno misliš? radar? to je od prošle godine kod nas. il špancirfest? pa.. tam se da nać nekih ok bendova.
    al nam zato uskoro dolaze mišo kovač, enrique iglesias i (najvjerojatnije) limp bizkit :|
  • killroykillroy Posts: 739
    Sretan i nezaboravan rodjendan zelim nasoj dragoj, energicnoj i jedinstvenoj Sid!!!
    :D
  • Steve DunneSteve Dunne Posts: 4,965
    happy birthday to the croatian sensation!!!!!!!!!!!!

    BOK Sid!!!!!!!!!!!!!!

    :D8-)

    cheers - hope you have a great one!

    sd
    I love to turn you on
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Oooh, thank you,thank you :oops: :)

    Hvala :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Sid legendo, nadamo se da si već jučer proslavila rođendan, a ako ne sigurni smo da će onda ovaj vikend biti više nego zabavan! :mrgreen:

    Btw, masni se javlja putem maila i tako pokušava aktivno sudjelovat u našoj zajednici pa ću ga ja lagano kvotat:
    masni wrote:
    Sve najbolje za rockas, a i za blagdane, s malim zakašnjenjem :)

    evo jedan članak o dragom nam bendu, više manje poznate stvari.. osim turneje i filma 2010. :D

    http://www.ultimate-guitar.com/news/upc ... works.html

    Eto, čitamo se :)

    Pozz
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    opet katatonija na ovom forumu, ali nema veze! glavno da nam se masni javio! :) još kad bi nam se pridružio, jooooj.... :)

    nego, za koga navijate na HTZ - Hrvatska traži zvijezdu, ne? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    nego, za koga navijate na HTZ - Hrvatska traži zvijezdu, ne? :)
    Iva: ne :lol:;)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Jos jednom (osim FB) zelim sretan rodjendan nasoj sefici, Jurasici :))
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Jos jednom (osim FB) zelim sretan rodjendan nasoj sefici, Jurasici :)
    I mi, i mi!!! :D
  • killroykillroy Posts: 739
    O da!
    Sretan rodjendan, Jurasica!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Joj, ja sam zlocesta :( MAsni mi je mailao cesttitke za B-day, al misim da nisam odg. :(
    PA se zahvaljujem i ovim putem i preko Paica ;) HVALA Masnome i svima.
    Jurasica me zvala i bas mi uljepsala vec super dan. :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    fora mi je kako su ovi iz ACL-a dali hint tko ce svirati na festivalu :)

    http://forums.pearljam.com/viewtopic.php?f=4&t=97032
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Nisam neešto aktivan u zadnje vrijeme na netu kao što se vidi i opet sa zakašnjenjem čestitam našim curama rođendan Sidoniji I Jurasici sve najbolje želje a podrazumjeva se koje su to :lol:

    Jeli pratite našu PJ morsku kornjaću Backspacer u utrci.
    http://animals.nationalgeographic.com/g ... erace-map/

    zakon mi je ova akcija!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Znam da nema puno Maiden fanova ovdje ali s obzirom da je danas 21.4 ufficial Maiden Day praznik u cijelom svijetu čestitam ga svima kojima to nešto znaći a ostalima, eto nadam se da dobijemo i mi PJ day jednog dana :twisted:

    naravno danas se u radioni vrti Maiden
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    start rejoicing :D

    evo copy/paste posta sa Bugsa:

    « Alright- there was an interview on a local radio station on Friday here in Missoula with our fav bass player. The name of the station is "the trail 103.3". I dont know how to do a link, but if y'all google the station in Missoula Im sure you could find it. Anyway here is some of the highlights:

    They are planning a tour that will happen in 2009, and Jeff said "the west (YEAH!) , the south, and some dates in Europe".

    They will know by May 1st the album release date, so watch out for this. At this point he said it is "halfway done".

    He named his favorite venues: the Gorge, Washington Grizzly stadium (Missoula) and the coliseum in Verona, Italy he said was spectacular and that he hopes it doesn't rain "next time". »
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Juhuuu!!

    Idu organi na ebay :D
    Death or glory!

Sign In or Register to comment.