Pearl Jam in Zagreb!

1554555557559560860

Comments

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    KOnacno da su te syncali! STvarno koliko im je trebalo.
    Mislim da necu vidjet novi deep. Ah...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    Bok svima,

    ja sam novi na forumu

    Citamo se!

    spread the jam :)

    Ajmooo Rijekaaa! :D
    Sad će nam još na kraju falit vebeerac...

    Zanimljiva usporedna analiza dvaju izdanja Tena:
    http://mentaldefective.wordpress.com/20 ... en-vs-ten/
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    Zanimljiva usporedna analiza dvaju izdanja Tena:
    http://mentaldefective.wordpress.com/20 ... en-vs-ten/

    mislila sam da će mi ova analiza pomoći, ali ništa, nula bodova.
    ja još uvijek ne čujem razliku između novog i starog tena.
    audiofilija je za mene fakat apstraktan pojam.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    tweet tweet tweet!

    bas je lijepo cuti pticicu ovako rano ujutro :)

    viewtopic.php?f=4&t=95985

    EV solo tour?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    tweet tweet tweet!

    bas je lijepo cuti pticicu ovako rano ujutro :)

    viewtopic.php?f=4&t=95985

    EV solo tour?

    Bez obzira što se vjerojatno radi o najavi US toura Eda ili cijelog benda...kad pročitam ovaj tweet sav se naježim... :mrgreen::mrgreen:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Bez obzira što se vjerojatno radi o najavi US toura Eda ili cijelog benda...kad pročitam ovaj tweet sav se naježim... :mrgreen::mrgreen:

    tweet... :twisted:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    a recimo Eddie solo tour po Italiji?
    po americi je vec sviro, vrijeme je za europe solo tour. Ovdje ima divljine kolko oces.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    killroy wrote:
    a recimo Eddie solo tour po Italiji?
    po americi je vec sviro, vrijeme je za europe solo tour. Ovdje ima divljine kolko oces.


    Slažem se, samo Italija ne treba mi ništa više ni dalje ni bliže :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroykillroy Posts: 739
    Ipak amerika :(
    Aj nek se i oni vesele.
    Mozda Eddie ubaci koji datum prije ili poslije u europi.

    https://www.pearljam.com/news/ed-vedder ... esale-info
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    killroy wrote:
    Ipak amerika :(
    Aj nek se i oni vesele.
    Mozda Eddie ubaci koji datum prije ili poslije u europi.

    https://www.pearljam.com/news/ed-vedder ... esale-info

    ne znam dal' da se veselim što ih nema u europi u 6. mjesecu kako se pričalo, jer sam saznala da ne mogu dobiti godišnji tada. :mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ono što malo brine je novi sustav prodaje 10C karata gdje svaki member bira samo jedan show za koji želi karte i onda oni randomly biraju ljude koji će actually moći kupiti karte...znači limit na jedan show plus lutrija... :?

    S jedne strane je to čak i fer, pogotovo kod Edovog toura gdje je vrlo malo karata u igri, ali nekako brijem da za PJ tour to ne može proći...odnosno moraju barem povećat limit za broj koncerata...

    Edit: i da naravno opet je 10C pre-sale US i Canada only :evil:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Ono što malo brine je novi sustav prodaje 10C karata gdje svaki member bira samo jedan show za koji želi karte i onda oni randomly biraju ljude koji će actually moći kupiti karte...znači limit na jedan show plus lutrija... :?

    S jedne strane je to čak i fer, pogotovo kod Edovog toura gdje je vrlo malo karata u igri, ali nekako brijem da za PJ tour to ne može proći...odnosno moraju barem povećat limit za broj koncerata...

    Edit: i da naravno opet je 10C pre-sale US i Canada only :evil:

    a fakat su papci... wtf :twisted:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    "This pre-sale opportunity is available to active US and Canadian members only. (We apologize to our overseas members and remind you that we still love your membership money nonetheless.)

    :mrgreen:
    Death or glory!

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! Ne volim ih vise.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Edit: i da naravno opet je 10C pre-sale US i Canada only :evil:

    mozda je razlog u tome sto ce se za ove karte u presaleu zapravo "izvlaciti" dobitnici odn. kupci... sad se preko 10c samo formalno kupe karte, 10c napravi izvlacenje i onda te karte proda određenom broju ljudi koji su se prijavili... to je neka vrsta lutrije i mozda zato mogu sudjelovati samo US i Canada sitizeni...

    nisam ni mislio ici, ali svejedno im nije neka fora...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    pajo wrote:
    Zanimljiva usporedna analiza dvaju izdanja Tena:
    http://mentaldefective.wordpress.com/20 ... en-vs-ten/

    mislila sam da će mi ova analiza pomoći, ali ništa, nula bodova.
    ja još uvijek ne čujem razliku između novog i starog tena.
    audiofilija je za mene fakat apstraktan pojam.

    frajer nema pojma - pusti ta njegova balezganja... a još kad sam pročitala da je popljuvao garden :twisted: , ma krvi mu se napijem... :)

    a za ove papke iz 10c nemam riječi.... samo se nadam da se to neće tako raditi i kad će PJ dolaziti u europu... i njima ću se krvi napiti... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Red je da ne odemo na drugu stranu...zanimljivo je to kak nekako postamo u valovima, par dana di koji post pa onda u 1 dan hrpa...

    U cilju glede oživljavanja, ajmo malo javite se...di ste, kaj ima, ide neko na neki koncert lately il je bio, je'l se sluša "novi" Ten (ajmo tenovci :D ), je'l itko skužio kakvu razliku, kaj se inače sluša, za kog će se glasat (ili neće), summer festivals (anybody?), kako faks, posao, familija, ko će dobit champions league (IMO barca igra nestvaran nogomet), tko ide na Eda :mrgreen: (nismo!)...i tak ima tema koliko nećeš... :mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    Npr. mi smo si neki dan na putu na posao pustili u autu onu frikin repliku mamasan kazete...skroz cool :D
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Farbamo jaja pa se nitko ne javlja :D

    Moj report..Fax..pa nakon poduze pauze u veljaci polozio komada 4, upravo spremam jos nekoliko komada koje imam kroz par dana. Kad budem blizu diplome objaviti cu to u narodnim novinama, a do tada silenzio stampa na tu temu :mrgreen: ...Posao ok, makar je recesija uzela danak pa ne sljakam toliko cesto vise u luci. Kad produ ovi rokovi bacam se na trazenje neke nove part time sljake. Zena, djeca i ostatak familije su ok. Fala na pitanju :mrgreen: ...Ako Barca ne osvoji LP onda cuda ipak postoje, potajno se nadam finalu Man U - Barca, ove ostale ekipe mi i nisu nesto napete (osim Chelsea, koju je Hiddink dobro poslozio kako se cini, a Chelsea ne volim bas pa...). Makar Man U trenutno ne igra bas kako se od njega ocekuje.

    Nisam kupio Ten nikakav jos, skinuo sam neki rip, poslusao ga i ne vidim nikakve razlike. Tako da sam i odustao od trazenja istih, nemam ja uho za to. Glasam kontra Obersnela pas mu kosti, dojadio mi je vec. Mislim da moj glas ode PGS-u ovaj put :mrgreen:

    Slusa se svasta, jaaako puno Ben Harpera se vrti u zadnje vrijeme kod mene, Fruscianteov Empyrean se vec izlizao od slusanja. Otkrio sam zanimljiv bendic ''Cymbals Eat Guitars'', super im je album ''Why There Are Mountains'' pa ako nekog zanima moze potraziti, preporucam. Sto se tice koncerata, festivala i inih dogadanja ovo proljece/ljeto ce biti iskljucivo vezano uz domace krajeve. Osim DM-a i U2 za koje su karte u kosarici planiram skoknuti i na Arctic Monkeyse u Split te na Flogging Molly i mozebitno Thermalse u Zagreb. Moguce je i moje pojavljivanje na crvenom tepihu Hartere :mrgreen: ali festival mi ove godine bas nema neki lineup. Cini mi se puno previse elektronike, oni Royksopp su mi totalna katastrofa, a Klaxonsi nikako ne idu u uho. A posto su Flogging Molly odmah dan nakon Hartere lako je moguce da ono sto mi je najblize elegantno skartiram.


    I pratim Hrvatska trazi zvijezdu :mrgreen: ...Tko moze platiti sve te buduce zvijezde youtube-a, stvarno ima svega. Iako sad vise nije bas zanimljivo kako se polako ali sigurno kristaliziraju oni koji znaju pjevati.
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    Farbamo jaja pa se nitko ne javlja :D

    Moj report..

    Sjedni, pet! :D
  • RijekaRijeka Posts: 801
    hehe, bas sam ga sastavio 'ko zadacnicu :D

    Sretan Uskrs svima koji ga slave, a nasem el presidente-u zelim sve najbolje povodom rodendana!
    Death or glory!

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Sretan Uskrs svima!
    A koja je cast imati danas i rodjendan, predsjednice! :) Double fun!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Uživala sam čitajući ovaj report, hvala Rijeka... :D

    Sretan Uskrs svima, El Presidenteu sretan rođendan i sve najbolje! :D

    Btw, upravo vidjeh Niku na Dnevniku... Go Niko! ;)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • killroykillroy Posts: 739
    Opop...pajo, sretan rodjendan ti zelim! Super kombo, danas mozes tulumarit, a sutra ne moras na posao :)
    A svima sretan uskrs.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    nek vam svima ribani hren procisti sinuse za uskrs, a ivinom habiju stisak ruke za rođos...

    :geek:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Hvala vam svima na lijepim željama! PJ CroCrew rules!

    I ja se pridružujem čestitkama za Uskrs! Apsolutno mi je rođendan ove godine fino uletio, tako da danas u principu jedino što radimo je neizmjerno uživamo u kulinarskim delicijama moje supruge, a sutra fino imamo dan za odmaranje :D8-)

    Slažem se sa potato da je bilo gušt čitat Viktorov "sastavak" pa ću se baš i ja malo raspisat sutra...sad je već kasno, treba ići spavat... :D

    E i vidli smo majstora Niku na dnevniku...baš ga zekamo da di je PJ majica... :mrgreen:
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    sretan uskrs svima, sa zakašnjenjem! :)
    i roćkas precjedniku, opet sa zakašnjenjem! :)

    kod mene ništa nova, radilo se za blagdane, al' se našlo vremena i za šunkicu, jaja, mladu janjetinu i tak. :mrgreen:

    čekam godišnji u 5. mjesecu da malo zgibam u planine, za inozemstvo se trenutačno nemade sredstava...

    al' će se naći za koncerte. planiram Grand Archives u SC-u i ozbiljno razmatram T-mobile inmusic jer im je lineup skroz jak. ponajviše me zanimaju Yeah Yeah Yeahs, Editors i Art Brut.

    ten redux, k'o što rekoh, uopće ne doživljavam, nemam sluha, al' zato uživam u DVD-u. :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Evo da se i ja javim, ludnica mi je bila ovih dana tako da nisam ni primirisao internetu.
    Sa zakašnjenjem čestitam Paji rođendan i svima Uskrs!!

    Ten sam slabo slušao tako da ne mogu komentirati a vjerujem da i ja neću primjetiti te razlike.
    Uzeo sam avionsku kartu za U2 tako da se ne mislim ovog ljeta kako doći do Zg. A još uvijek čekam karte za DM.
    Festival vjenčanja "DAuDU" na kojem smo radili ja i Iva napokon je završio tako da se sad mogu malo odmoriti.
    U sljedečoj prilici ako bude ću opet "slučajno" promovirati PJ sa majicama...obečajem :D

    Još jednom preporučavam svima koji vole žestoki rock bend zvani The Answer!!

    Idem se lječiti na kauć jer me je nešto uštaklo u leđima i ne mogu se micati :cry:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Brijem da za koji dan možemo očekivati i službenu objavu ljetne turneje naših momaka po USA i to vjerojatno sa dosta festivalskih datuma...neki od festivala su već objavili line-up sa gore spomenutim momcima:
    http://www.sfgate.com/
    hint: reklama u gornjem desnom kutu...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Brijem da za koji dan možemo očekivati i službenu objavu ljetne turneje naših momaka po USA i to vjerojatno sa dosta festivalskih datuma...neki od festivala su već objavili line-up sa gore spomenutim momcima:
    http://www.sfgate.com/
    hint: reklama u gornjem desnom kutu...

    u 16:45 ce sluzbeno objaviti lineup za taj festival na ovom radiju: http://www.kfog.com/music/JustPlayed.aspx
    slusam vec pola sata :D

    prije 2min vidio ovaj tvoj link :D

    freaks!

    edit: majstori... upravo su pustili reklamu i najavili PJ prije sluzbene objave :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
Sign In or Register to comment.