Pearl Jam in Zagreb!

1520521523525526860

Comments

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    A kao da ćeš ga ikad prodat...LOL!

    Znam da neću....ali ne daj bože da prigusti on bi bio prvi :o:o
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    elcielo wrote:
    kad točno si ti došla? jer ovo je bilo i prije saše, puno prije. negdje 2000./2001. tada na pitu nisam znala nikog iz hrvatske, osim nje, i njenog tadašnjeg (a možda i današnjeg) dečka, 'blejavca'.
    pa sam se družila s istočnim blokom, hehe, tada sam upoznala curu iz poljske koja nam je radila onaj super cover čestitke u sklopu poklona za naše PJ momke.
    tada je najpoznatiji/a pitter bio/la 'hedonist'. ne znam jel' se sjećaš tih vremena. uf. brings back memories...
    Joj, znas da se zbilja ne sjecam. Moglo je biti tada, a mozda i prije, neka 98, 99. tako nesto. nemam pojma zbilja.
    al jako malo se sjecam jer sam vecinom citala, ne postala. sve mi je u magli...
    Nisam bila toliko veliki freak jos :D



    E Iva i Pajo, bas super za pick:) jeeeee I Jeff je zbilja dobar decec i bass player. hehe
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Joj, znas da se zbilja ne sjecam. Moglo je biti tada, a mozda i prije, neka 98, 99. tako nesto. nemam pojma zbilja.
    al jako malo se sjecam jer sam vecinom citala, ne postala. sve mi je u magli...
    Nisam bila toliko veliki freak jos :D
    Iva: anyway, ako upitate google može se pronaći slika Marine (nismo htjeli stavljat javno link, ali tko hoće provjeriti da li ju pozna, može se naći slika mlade žene s crnom kovrčavom kosom ak upišete to ime i prezime).
    pajo i ja se ne sjećamo da ju znamo, though... za nas je to still a mystery. ima ko broj od muldera ili scully? :)
  • killroykillroy Posts: 739
    Pozdrav svima,

    Evo bas danas gledo...
    postoji novi film Zeitgeist Addendum, od likova koji su napravili Zeitgeist: The movie, pa koga zanima...
    http://video.google.com/videoplay?docid=7065205277695921912

    Strasno dobro!

    G-R-E-E-N D-I-S-E-A-S-E
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    und was ist das?

    AC/DC - Black Ice
    Track List
    1. Rock N Roll Train 4:21
    2. Skies On Fire 3:34
    3. Big Jack 3:57
    4. Anything Goes 3:22
    5. War Machine 3:09
    6. Smash N Grab 4:06
    7. Spoilin' For A Fight 3:17
    8. Wheels 3:28
    9. Decibel 3:33
    10. Stormy May Day 3:10
    11. She Likes Rock N Roll 3:52
    12. Money Made 4:15
    13. Rock N Roll Dream 4:40
    14. Rockin All The Way 3:22
    15. Black Ice 3:25

    to je njihov novi album?
    ak hoće ko nek me pma,šaljem link ;)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Gunner_V wrote:
    und was ist das?

    AC/DC - Black Ice
    Track List
    1. Rock N Roll Train 4:21
    2. Skies On Fire 3:34
    3. Big Jack 3:57
    4. Anything Goes 3:22
    5. War Machine 3:09
    6. Smash N Grab 4:06
    7. Spoilin' For A Fight 3:17
    8. Wheels 3:28
    9. Decibel 3:33
    10. Stormy May Day 3:10
    11. She Likes Rock N Roll 3:52
    12. Money Made 4:15
    13. Rock N Roll Dream 4:40
    14. Rockin All The Way 3:22
    15. Black Ice 3:25

    to je njihov novi album?
    ak hoće ko nek me pma,šaljem link ;)


    To se ne skida to se kupuje u celofanu :D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    hey je li netko od vas gleda Big Brother, ja priznajem lud sam i gledam.
    Kad su neke stvari tako gadne i degutantne kao ona Rina onda jednostavno želiš vidjeti taj crap.
    Ima li još pacijenata?? ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    hey je li netko od vas gleda Big Brother, ja priznajem lud sam i gledam.
    Kad su neke stvari tako gadne i degutantne kao ona Rina onda jednostavno želiš vidjeti taj crap.
    Ima li još pacijenata?? ;)
    Ne izazivaj :D

    Ne gledam.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    To se ne skida to se kupuje u celofanu

    sad sam tek vidio ko je producent albuma: brendan o'brien

    zvuči poznato? trebalo bi :D

    surađivao je s pearl jamom mnogo puta na raznim projektima,a i sad na novom pearl jamovom albumu je također angažiran ak se ne varam :D

    crni led-upravo ga "kupujem" pa javim poslije očekivanja
    ima da valja! :D

    (op.a. i dalje ak neko hoće link,stojim na usluzi :))
  • masnimasni Posts: 1,657
    to naravno znaci bok, a od vaznijih rijeci jos trebate zapamtit jamas (sto znaci zivjeli :) ) ostale nisu bitne..

    grcka bila fenomenalna.. odnosno ekipa+zabava.. grcka je u biti bila samo prilozna oznaka mjesta gdje ce se ova 2 subjekta susresti...

    santorini fenomenalno mirno malo mjesto tipa korcule, pa kad mu dodate 900 rvata koji su dosli pit i partyjat mislim da se stopa samoozljeđivanja kod domorodaca povecala za 300%.. jos uvijek se sjecam okusa najboljeg gyrosa kojeg sam ikad jeo kod "my friend-a".. kupanje je naravno bilo neizbjezno, i to u termalnim izvorima zivuceg vulkana, ali u egejskom moru (koje ima crni sitni pijesak upravo zbog vulkana) prilikom jednog od mnogih sunset partyja

    A kreta je onda opet druga ploca. Mjesavina kiča i turizma, ali koga to briga kad je svako drugi birc irski pub, i kad u ulici dugoj 500m ima 14 klubova sa razlicitim tipovima muzike (prvu noc smo uletili u "u2 rock music bar" i kao u svakom bircu gdje pise "rock" ocekivali nesto sasvim drugacije, a kad ono metallica, rage i ramstein cijelu noc.. ali doslovno cijelu noc samo ta 2 benda bez ijednog ponavljanja pjesme), kad te u svaki od gore pomenutih vuce neki lik ili licica i nude ti gratis shootere samo da pijes kod njih.. a za cuganje se uvijek dogovoris jer cijene nisu fixne.. tako se znalo dobijat koktele za 2 juroa, ili 4 pive+ 4 tekile za 4 juroa.. ah, kad se sjetim, depresija me hvata :)

    ali da ne ispadne da se samo pilo i zabavljalo, posjetio se i heraklion (glavni grad krete), odnosno njegove zidine, knosos i par muzeja tamo, te na kraju naravno cijeli dan u ateni pa da ne nabrajam ceg sve ima tamo.. u heraklionu nam je jednu noc fino pjevao luka nizetic, koji zna napravit stimung sa obradama (u biti pjeva samo 3-4 svoje pjesme). Pa kad svemu tome dodate sisters party (gdje se svi decki oblace u cure), grafiti party (gdje se svi obuku u bijele majice na koje se drugi potpisuju kao u 8.om razredu) dobijete jedan fini koktel zabave+kulture (za ipak malo vise od 2 eura) :D

    sve u svemu, bilo je ludo i nezaboravno, ali sam isto tako presretan sto sam ponovo doma :)

    p.s. jedan dan smo na nasoj terasi u hotelu na kreti (imali smo najvecu terasu na katu jer smo imali jedini cetverokrevetnu sobu) pripremili rucak za 15 osoba (tipa tjestenina s umakom onim finim iz teglice doradjen jos s luka, komadima piletine i naravno obilnom grckom salatom), nabavili discman, kupili zvucnike samo da se moze pustiti pearl jam.. ponio sam ten i vs.. tako da sam eto uklopio i to tamo :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    to je naš MASNI!!! svaka ti dala!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Apsolutno se slažem sa šeficom gore! :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Svaka cast!
    A ovo sad bas svaka ti dala... :D:p ccc

    Trebao bi raditi za neki turisticku agenciju, makar pisati tekst za prospekte ili tako sto. I ja bi u Grcku...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Masni, predobro! Koja agencija je u pitanju (ak se smije znat)...
    jurasica wrote:
    svaka ti dala!!! :)

    Ili apdejtana verzija - najbolja ti dala! :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • masnimasni Posts: 1,657
    ma mogao bih se rapisat ja o svemu, al cemu zamaranje..

    agencija je collegium i dobrano su zaradili na nama. stvarno se prije puta zapitas vrijedi li para (mi ferovci smo uzeli aranzman 12 dana tamo avionom, a natrag brodom koji je iznosio 3709kn (s kabinom na povratnom brodu).. ali iskreno mi ni centa sada nije zao, ni ulozenog ni tamo potrosenog. vrhunski su profici u svom poslu.. od vodica, izleta, organiziranja partyja, dj-a, sve ,sve.. organizacija na nivou (istini za volju neke grupe i nisu tako bajno prosle sto se tice buseva i vodica kao mi, al sta ces, ipak smo mi ferovci pa smo si i najorganiziraniji :) )

    agencija organizira i doceke za novu godinu u obliznjim metropolama (iako mislim da je to uvijek puno bolje sam otici), a sto se tice apsolventskih najbolja im je destinacija upravo ova grcka (santorini-kreta). to i sami kazu na prezentaciji. osim toga, imaju jos i tunis..

    eto :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Svaka cast!
    A ovo sad bas svaka ti dala... :D:p ccc

    Trebao bi raditi za neki turisticku agenciju, makar pisati tekst za prospekte ili tako sto. I ja bi u Grcku...

    pa to se samo tako kaže kad nekome želiš sve najbolje... :) a da bi mali mogao unovčiti svoje spisateljske sposobnosti, to definitivno... čemu se ograničavati na tur. agencije?!? marketing bejbe - oni stalno traže neku kreativu/copywritere i slično pa bi si mogao razmisliti... jedan moj frend je tokom faksa honorario za neku agenciju... možda pajo može pomoći... :)

    i ja bi sad u grčku i na santorini i na kretu i pila bih za par eura i tak... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • shelashela Posts: 657
    masni ajme koji zakooon! super zvuchi grchka u tom vashem aranzmanu! imam sad tu jednog grka u grupi bit ce sav sretan kad mu ispricham :D

    niko: ma vec mi bed kolko se ponavljam stalno s tim kolko su ti kul posteri :) pa sad necu vise nista rec za onaj potpisani ;)

    pozdrav marini ma gdje bila!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    masni wrote:
    ma mogao bih se rapisat ja o svemu, al cemu zamaranje..

    agencija je collegium i dobrano su zaradili na nama. stvarno se prije puta zapitas vrijedi li para (mi ferovci smo uzeli aranzman 12 dana tamo avionom, a natrag brodom koji je iznosio 3709kn (s kabinom na povratnom brodu).. ali iskreno mi ni centa sada nije zao, ni ulozenog ni tamo potrosenog. vrhunski su profici u svom poslu.. od vodica, izleta, organiziranja partyja, dj-a, sve ,sve.. organizacija na nivou (istini za volju neke grupe i nisu tako bajno prosle sto se tice buseva i vodica kao mi, al sta ces, ipak smo mi ferovci pa smo si i najorganiziraniji :) )

    agencija organizira i doceke za novu godinu u obliznjim metropolama (iako mislim da je to uvijek puno bolje sam otici), a sto se tice apsolventskih najbolja im je destinacija upravo ova grcka (santorini-kreta). to i sami kazu na prezentaciji. osim toga, imaju jos i tunis..

    eto :)
    Preko collegiuma idu vise-manje svi. Mi smo bile jedne godine sa njima u Pragu i bilo super. Isto organizacija i sve dobro, no cula sam i losa/losija iskustva od ljudi, bilo na tv-u bas se radilo o apsolventskima mislim.
    Al eto, meni je isto bilo dobro i frendica isto bila 2006. u Grckoj sa njima i sve odlicno. Ah, valjda cu i ja jednog dana tamo... :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • shelashela Posts: 657
    otkazalo mi MMJ koncerat!!! :(

    Jim pao i bas se nekako jako ozljedio pa su otkazali cijelu europu!! :eek:

    http://www.pitchforkmedia.com/article/news/146575-my-morning-jacket-cancel-european-tour

    A bas sam se veselila, karta mi v zepu i sve to... sigh.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    shela wrote:
    otkazalo mi MMJ koncerat!!! :(

    Jim pao i bas se nekako jako ozljedio pa su otkazali cijelu europu!! :eek:

    http://www.pitchforkmedia.com/article/news/146575-my-morning-jacket-cancel-european-tour

    A bas sam se veselila, karta mi v zepu i sve to... sigh.

    Ajme koji bed, baš mi je žao. U zadnje vrijeme sam se i ja zagrijao za njih, baš sam razmišljao kako bi bilo cool opet ih uživo vidjeti. Danas mi je čak stigao i njihov prvi poster ;) dosadili su mi ovi PJ posteri:D ;)

    Masni svaka čast za Grčku, sigurno je bilo ludo.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    shela wrote:
    otkazalo mi MMJ koncerat!!! :(

    Jim pao i bas se nekako jako ozljedio pa su otkazali cijelu europu!! :eek:

    http://www.pitchforkmedia.com/article/news/146575-my-morning-jacket-cancel-european-tour

    A bas sam se veselila, karta mi v zepu i sve to... sigh.
    Iva: a vrit! ali ako reschedulaju za 3.mjesec eto nas k tebi na taj koncerat!!! weeeheee! a i ti budeš još uvijek tamo tak da će se momci i tebi odužiti, sigurna sam...;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Stigao novi The Latest from Ten Club mail sa zanimljivim informacijama pa rek'o da ih prenesem za obične smrtnike koji će mail dobit tek sutra ili još kasnije :D:D:
    - Jeffov album se može kupiti i kao download
    - izgleda da spremaju izdat film koji su snimili tijekom VFC turneje 2004. Trailer je ovdje: http://www.youtube.com/watch?v=QmQjo55G_5A
    - kažu da je novi broj DEEP magazina otišao u tisak...živi bili pa vidjeli :)

    Totalno mi je super taj novi način komunikacije u obliku redovitog newslettera...
  • pajopajo Posts: 3,292
    http://www.theglobeandmail.com/servlet/story/LAC.20081018.DESIGN18//TPStory/National :D

    (Iva je, of kors ;))

    p.s. - zakaj samo mi postamo? di su svi? :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Bas sam to citala :D
    Edvard nas ima stila. I voli svoje cure :o

    ja sam doma jos malo pa picim van. Jucer bila na koncertu Ri banda Morso i bilo dobro. :) veceres Belfast Food na Marunadi, nece bit lose. Pucka veselica sa vinom i medicom...

    Inace je zahladilo kod nas sto mi ne pase, al bar je sunce.
    Nemam bas sta jako za napisat, danas mi je neki znj dan...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • shelashela Posts: 657
    pajo wrote:

    ma vid ti eduarda shopaholika ;) ma car kaj rech josh?? (opet ;) )

    dobila emajl da ce mi vratit pare za MMJ. Ajd nadam se da ce doc na proljece pa da idemo u nekoj grupaciji ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    shela wrote:
    dobila emajl da ce mi vratit pare za MMJ. Ajd nadam se da ce doc na proljece pa da idemo u nekoj grupaciji ;)
    Mi bismo se već sad prijavili, ako može...:D
  • masnimasni Posts: 1,657
    ja se ufuravam također.. nabavio gigu jakni i lagano se slusha :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • shelashela Posts: 657
    ljudi ajme ajme ovo je novi chris cornell ne znam dal ste culi al meni je to straaaashno!! sta mu bi?? puko...isto ko alanis!!

    http://www.youtube.com/watch?v=YrSqRfKhS4g

    i onda jos ovo...ko neki alien u sred mtv showa! aaa! :eek:

    http://www.youtube.com/watch?v=tCb9WipqdGc&feature=related
  • pajopajo Posts: 3,292
    shela wrote:
    ljudi ajme ajme ovo je novi chris cornell ne znam dal ste culi al meni je to straaaashno!! sta mu bi?? puko...isto ko alanis!!

    http://www.youtube.com/watch?v=YrSqRfKhS4g

    Iva: jao... this is the end my friend... :( bit će da je green disease ipak prevladao...
    shela wrote:
    i onda jos ovo...ko neki alien u sred mtv showa! aaa! :eek:

    http://www.youtube.com/watch?v=tCb9WipqdGc&feature=related
    Iva i pajo: o da, da, to je Timbaland - pajo kaže da prvi uradak momčića za klavirom i Chrisov zvuče isto...do pussycat djevojčica nismo izdržali...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Gigu jakni. ahahaha :D
    Masni, prejak si!

    Sad znam da mi zvuk na kompu ne radi s dobrim razlogom...svi pljuvaju CC-a sa tim Timbalandom, nisam jos nis cula.
    Al ni novog Stone-a ni Jeff-a sto me zalosti... :(

    Ljudi moji, vasa selebriti iz PGZ-a (da, opet sam u novinama na slici btw...uf uf) se check out jer je umorna nakon rostilja cjelodnevnog i potpisivanja autograma i tako to... :p:D

    Ja nemam gigu jakni, al kad se popravi zvuk i sredi ostatak kompa koji je vec bio na jednoj rehabilitaciji tj. tretmanu, onda cu se i ja opremit za zimu valjda... ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.