Pearl Jam in Zagreb!

1469470472474475860

Comments

  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    vidim da su nas bureci ponovno počeli opsjedati :D,pa da vas pitam kaj vi zovete burek
    kad velite burek,na kaj mislite :D

    mene su učili da je burek "pita" s mesom,a ovo kaj mi zovemo "burek sa sirom" zapravo sirnica :D

    isto tak i burek sa jabukom,zeljom,tkvom itd :D

    burek FTW!!!

    da,jedan donekle offtopic:moj prof. vjeronauka se preziva Burek lol :D
  • lesteslestes Posts: 959
    elcielo wrote:
    ja jesam! :D
    :):D:o

    jurasica wrote:
    sudija, bolje bi ti bilo da se ne petljaš sa precjednikom, a niti mu se suprotstavljaš jer znaš da ga čuvamo i da će dvije glavne agresivke i vođa navale krenuti na tebe... this is just a warning for now, but watch your back... : ) samo ga slušaj, kimni glavom i bok!
    e ja ne budem! on se trudi da nas zabavi s igricama i sad vi svi tak.. tsss.. :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Grupa G

    Fuckin' Up
    Hunger Strike
    Soldier Of Love
    Throw Your Hatred Down

    Grupa H

    Masters Of War
    Crown Of Thorns
    I've Got a Feeling
    Throw Your Arms Around Me



    @lestes: izdajico! :) šta će precjednik reći?!?!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • shelashela Posts: 657
    Grupa G

    Hunger Strike ♥ (hihi kopiram potatosicu ;)
    Soldier Of Love♥
    Fuckin' Up
    Throw Your Hatred Down


    Grupa H

    Throw Your Arms Around Me ♥
    Crown Of Thorns
    Masters Of War
    I've Got a Feeling
  • shelashela Posts: 657
    masni wrote:
    kad me precjednik osobno mora zvat da glasam, bacam gitaru, trcim doma glasat, nisam ni zube oprao :)

    to se zove pozrtvovnost :D
  • shelashela Posts: 657
    http://www.youtube.com/watch?v=wHheU9q9DMY

    super live fuckin' up! (a zenski dio foruma molim da zamijeti kolko edvard mrak zgleda na ovom video zapisu :D (i jos presmijesno skakuche i to mislim u majci na kojoj pise tivoli?! :) a nije ni ostatak benda za bacit ;) ...muski dio foruma moze gledat i cut kak super sviraju :) i ev. bacit oko na tete u publici :D
  • shelashela Posts: 657
    e ste vidjeli ovo? jel se prepoznajete frikovi?? :))

    You Know You're A Jam-Head When...


    We started this list back in 1995 in an effort to show just how far some of us PJ fanatics will go. Prepare to lose about an hour here. ;)

    You have a library of Pearl Jam "come backs" built up for when unappreciative people question their significance; answers such as, "I'll listen to another band when I find one" and "I have 12 versions of Alive on my iTunes."

    You see PJ open for Tom Petty in Denver and leave two songs into Petty's set because it seems boring and mundane compared to PJ.

    You have a PJ song as ringtone on your mobile and you keep on missing phone calls because you want to hear the end of it.

    You and your new husband followed PJ's tour on your honeymoon, halfway around the world from Phialdelphia, PA to Australia.

    Your cat's name is Stone.

    Your past 3 personalized license plates have all been PJ references.

    You download the full discography of every artist pearl jam's ever covered, toured with or cited as an influence.

    You buy six avocados to try to get one good pit to create art with.

    You have three bank accounts: checking, savings, and Pearl Jam tour dates.

    You make sure your teenage son always has at least one Pearl Jam shirt at all times. When he grows out of one you trade yours so nobody gets his.

    You create a new Pearl Jam playlist every day to sing while in the shower.
    You use your boss's credit card to buy the best seats for Bridge School even though you still haven't figured out how you'll get there from FL. But months later, are almost in tears when he calls you from the car to sing Evenflow along w/the radio. And on some level you feel as though you've done your part that day to educate the masses...

    predobro umrla sam od smijeha!!

    ima ih jos na http://www.pjvault.com ;)

    a na siteu mozete dodati i svoja iskustva kao frikovi ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    shela wrote:
    http://www.youtube.com/watch?v=wHheU9q9DMY

    super live fuckin' up! (a zenski dio foruma molim da zamijeti kolko edvard mrak zgleda na ovom video zapisu :D (i jos presmijesno skakuche i to mislim u majci na kojoj pise tivoli?! :) a nije ni ostatak benda za bacit ;) ...muski dio foruma moze gledat i cut kak super sviraju i ev. bacit oko na tete u publici
    Iva: zamijetih :)
    rekla bih da bi Tivoli možda ipak prije bila referenca na prekrasan gradić u Italiji (http://en.wikipedia.org/wiki/Tivoli,_Italy), a ne na halu tivoli. iako, nikad se ne zna...

    @gunner - burek je u BiH samo onaj s mesom, ostalo su sve pite. no, mi ovdje u Zagrebu burekom zovemo upravo sirnicu, a onaj s mesom zovemo burek s mesom. wrong, ali eto, tak je! :)
  • helen crosshelen cross Posts: 228
    Grupa G

    Fuckin' Up
    Hunger Strike
    Soldier Of Love
    Throw Your Hatred Down (zašto se ovo uopće broji kao cover?)


    Grupa H

    I've Got a Feeling
    Masters Of War
    Throw Your Arms Around Me
    Crown Of Thorns

    grupa H jedna od najtežih dosad...pokušavam malo dignut popularnost i've got a feeling...to mi je preslatka pjesmica:) COT je tako nisko samo zato jer preferiram original puno više...
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • helen crosshelen cross Posts: 228
    ufff..koji lijepi fuckin' up:D :D

    usput super mi je ono što je netko bio spomenuo o onom beaconu.....skupit će fakat puno novaca ja mislim...rekli su da očekuju oko tri milijuna :eek:
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • shelashela Posts: 657
    evo sam jos jedan post od mene :D

    jos par legendarnih

    You buy the Brady Bunch movie just to hear that one guy say "Marsha's harder to get into than a Pearl Jam concert".

    You sit for hours thinking of other things that MFC can stand for, even though we all know that it stands for Matt F**king Cameron.

    When shopping for a new car, one of the top things on your mind is which car would look best with a Pearl Jam bumper sticker on it.

    You would let your girlfriend sleep with Eddie Vedder, and brag about it.
  • CutkiCutki Posts: 235
    shela wrote:
    You sit for hours thinking of other things that MFC can stand for, even though we all know that it stands for Matt F**king Cameron.

    You would let your girlfriend sleep with Eddie Vedder, and brag about it.

    RoFL :D
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: zamijetih :)
    rekla bih da bi Tivoli možda ipak prije bila referenca na prekrasan gradić u Italiji (http://en.wikipedia.org/wiki/Tivoli,_Italy), a ne na halu tivoli. iako, nikad se ne zna...

    @gunner - burek je u BiH samo onaj s mesom, ostalo su sve pite. no, mi ovdje u Zagrebu burekom zovemo upravo sirnicu, a onaj s mesom zovemo burek s mesom. wrong, ali eto, tak je! :)

    davno sam bio njuskao zasto Ed toliko brije na Tivoli, cak sam i pitao neke ljude... vise se ne sjecam u cemu je fora, ali mi se cini da je to neki park u danskoj... ima i nizozemska nesto veze sa tivolijem... a i microsoft ima software tivoli... a ljubljana ima dvoranu kao sto je iva rekla... ispred koje smo ih 2000. gledali kak igraju ping pong... :) da...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    davno sam bio njuskao zasto Ed toliko brije na Tivoli, cak sam i pitao neke ljude... vise se ne sjecam u cemu je fora, ali mi se cini da je to neki park u danskoj... ima i nizozemska nesto veze sa tivolijem... a i microsoft ima software tivoli... a ljubljana ima dvoranu kao sto je iva rekla... ispred koje smo ih 2000. gledali kak igraju ping pong... :) da...
    Iva: LOL! Eto novi zadatak za PJ freakove - otkriti koji je tivoli u pitanju... :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    shela wrote:
    e ste vidjeli ovo? jel se prepoznajete frikovi?? :))

    You Know You're A Jam-Head When...

    hehe, ja sam se s tim konacno suocio i priznao sebi kad sam kao stariji teenager sa 29 godina stavio PJ tetovazu...

    ili kad sam iz milana molio frenda da provjeri koliko je avio karta zagreb-berlin-zagreb kako ne bi imali 5 dana praznog hoda između Pistoie i Beca... good times :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: LOL! Eto novi zadatak za PJ freakove - otkriti koji je tivoli u pitanju... :)

    mislim da je ovo tocan odgovor:

    http://www.pearljam.com/tour/setlist.php?date=199203040000
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    Iva: taj tivoli sure gets around oliti svuda ga ima! :)
    thnx na brzom odgovoru...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Je, taj Tivoli je u Pitanju. Ed nosi majicu Tivoli i '92 na Pinkpopu (http://www.youtube.com/watch?v=ckRsIy4Zqgo), nekakav klub u Utrechtu. Ako se ne varam o tom klubu priča nešto na koncertu u Arnhemu 2006-e.
    Death or glory!

  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: taj tivoli sure gets around oliti svuda ga ima! :)
    thnx na brzom odgovoru...

    a gle sad ovaj scenarij:

    25.06.2017. PJ na dan drzavnosti (primjetite slicnost između nase i nizozemske zastave) svira u Utrechtu, a prije njih nastupa lokalni decko Johnny Stulic :D

    o boze... idem peglat da se smirim :D

    PS: za ove mlađe, Stulic je vec godinama u Utrechtu ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    Je, taj Tivoli je u Pitanju. Ed nosi majicu Tivoli i '92 na Pinkpopu (http://www.youtube.com/watch?v=ckRsIy4Zqgo), nekakav klub u Utrechtu. Ako se ne varam o tom klubu priča nešto na koncertu u Arnhemu 2006-e.
    Iva: joj, sad znam. naime upravo se čuh s mužem koji je na nekom seminaru pa mi je sve ovo ispričao kaj ti sad kažeš i još se (doduše blago) zgrozio kak ja to ne znam...:)
    a da vas ful nasmijem, ispričat ću vam koju sam si ja priču bila iskonstruirala - da je majica iz Tivolija, predivnog romantičnog gradića u IT i da ju je sigurno bio kupio kad je bio tamo poslije vjenčanja u Rimu s Beth, a da ju je nosio 2000. jer su se tada rastali pa mu je bio bed. curica, kaj ćete! :D
    (LOL sama sebi :D)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: joj, sad znam. naime upravo se čuh s mužem koji je na nekom seminaru pa mi je sve ovo ispričao kaj ti sad kažeš i još se (doduše blago) zgrozio kak ja to ne znam
    a da vas ful nasmijem, ispričat ću vam koju sam si ja priču bila iskonstruirala - da je majica iz Tivolija, predivnog romantičnog gradića u IT i da ju je sigurno bio kupio kad je bio tamo poslije vjenčanja u Rimu s Beth, a da ju je nosio 2000. jer su se tada rastali pa mu je bio bed. curica, kaj ćete! (LOL sama sebi )

    pussy, eto što si... :) curica je preblagi izraz za ovaj scenarij koji si osmislila... :)

    nego, Iva Sh. hvala na ovom filmiću iz 2000. bjutifuuuul... :) a jeste pogledali i druge filmiće sa istog festivala... jao, bjutiful, bjutiful... :)

    da se vratim Ivi G. - ja bih došla na burek, ako nije bed... me like... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    da se vratim Ivi G. - ja bih došla na burek, ako nije bed... me like... :)
    Iva: ti draga moja trenutno možeš dobit i delivery ako poželiš! :D
  • asfoasfo Posts: 315
    Grupa G

    Hunger Strike
    Soldier Of Love
    Fuckin' Up
    Throw Your Hatred Down


    Grupa H

    Crown Of Thorns
    Masters Of War
    Throw Your Arms Around Me
    I've Got a Feeling

    Sada neću pisati o tome koliko mi je bilo teško poredati..... ne samo ove dvije grupe nego i prije. Idete mi svi na živce koji kenjate kak vam je bed pa ja neću. :D
  • snihsnih Posts: 1,052
    Grupa G

    Hunger Strike - 57
    Fuckin' Up - 45
    Soldier Of Love - 44
    Throw Your Hatred Down - 34

    Grupa H

    Crown Of Thorns - 54
    Masters Of War - 50
    Throw Your Arms Around Me - 45
    I've Got a Feeling - 31
  • snihsnih Posts: 1,052
    Dvije stvari imam da kažem o ovom krugu.

    Prva je da se do zadnjeg glasa vojevao boj između Fuckin' Up i Soldier of Love. I da smo možda u nekoj drugoj državi pobjedila bi ljubav, a ovako... :D
    SOL se strašno dobro držala, ali ipak nije izdržala.

    Drugo je da mi je ispala jedna od najdražih: Throw Your Arms Around Me!!! Prezirem vas sve koji ste glasali protiv nje! :D
  • lesteslestes Posts: 959
    snih wrote:
    Prezirem vas sve koji ste glasali protiv nje! :D
    pa nitko nije glasal protiv nje... samo nam nije na prvom mjestu ;):D
  • snihsnih Posts: 1,052
    Ide za koji minut osmina finala. Parove ću napraviti tako da igraju prvoplasiranih protiv drugoplasiranih, uz uvjet da se ne mogu sukobiti pjesme koje su bile u istoj grupi.

    Prošle su slijedeće kompozicije:

    Rockin' In The Free World
    Crazy Mary
    Baba O'Riley
    Timeless Melody
    I Believe In Miracles
    You've Got To Hide Your Love Away
    Hunger Strike
    Crown Of Thorns
    Let My Love Open The Door
    Harvest Moon
    Love Reign O'er Me
    25 Minutes To Go
    I Won't Back Down
    Sonic Reducer
    Fuckin' Up
    Masters Of War
  • snihsnih Posts: 1,052
    lestes wrote:
    pa nitko nije glasal protiv nje... samo nam nije na prvom mjestu ;):D

    Ha, ha, ha... baš si duhovita! :D:D
Sign In or Register to comment.