Pearl Jam in Zagreb!

1347348350352353860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    @nothingman: ne odgovori ti zeni mi, jel ti danas rodjendan ili nije? :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: osim padobran pjesme ko jurasica, volim i broj 7 ko' lestes. pa evo nas na 700. stranici! jeeej!
  • masnimasni Posts: 1,657
    to ti je 1911 od hajduka :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • a nisam vidio pitanje...sorry..:)
    ne, nije mi rodjendan danas...da je napravio bi neku festicu valjda pa bi bili pozvani :)
    ovo 1911 uvijek dodam na nick jer je cisto notihingman uvijek zauzeto, a samo znacenje broja 1911 ti je vezano za jos jednu moju ljubav koja sve vise slabi sto sam stariji...s obzirom da sam sa hvara, znaci dalmatinac u dusi :), znaci Hajduk u srcu, a 1911 je godina osnutka istog...:D
    eto toliko o tome...mala digresija opet od teme, ali posto pitate pa da vam odgovorim...inace kad budes zeni cestitao Dan zena sjeti se da meni dan prije cestitas rodjendan :D
  • masni wrote:
    to ti je 1911 od hajduka :)

    vidis kako coek zna :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    a nisam vidio pitanje...sorry..
    ne, nije mi rodjendan danas...da je napravio bi neku festicu valjda pa bi bili pozvani :)
    ovo 1911 uvijek dodam na nick jer je cisto notihingman uvijek zauzeto, a samo znacenje broja 1911 ti je vezano za jos jednu moju ljubav koja sve vise slabi sto sam stariji...s obzirom da sam sa hvara, znaci dalmatinac u dusi, znaci Hajduk u srcu, a 1911 je godina osnutka istog...:D
    eto toliko o tome...mala digresija opet od teme, ali posto pitate pa da vam odgovorim...inace kad budes zeni cestitao Dan zena sjeti se da meni dan prije cestitas rodjendan :D
    Iva: au shit, morat ću te onda zamolit da ako ikad u životu upoznaš mog svekra (oliti Marijevog oca) da mu nikako ne kažeš da to nisam znala jer mi nema pomoći... naime kad sam prvi put kročila u kuću paje seniora dočekao me ogromni čupavi goblen (tj. neko čupavo čudo koje liči na tepih, ali je na zidu) s grbom Hajduka i to je bila prva prvcata stvar koju si vidio kad si ušao kod njih u kuću... a ja siroče prava cura s filozofskog pa mi je nogomet bitan samo u kontekstu npr. Nicka Hornbyja i njegove genijalne knjige 'Fever Pitch'... :D

    a kćer od Marijeve sestre je pokušavao naučiti da joj prva riječ bude 'bili' i sl....
    jadna ja ako ikad sazna da sam taj datum smetnula s uma... :D

    EDIT: evo, sukladno idućem postu mijenjam izjavu da sam zaboravila datum nego sam zaboravila godinu... stvarno sam beyond help...
    a sad me muž još i upilao da je onaj zidni tepih napravljen za 60. godišnjicu Hajduka... još jedna informacija koju ću sigurno zaboraviti...shit...
  • nije datum nego godina...stvarno ne znam kako si to mogla zaboravit...:D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jurasica wrote:
    ana z, opet sam te prekjučer slušala na televiziji... bilo je malo kasno, ali bitno je da si rekla svoje!!! :)

    imam osjećaj kao da ponekad neke stvari koje napravim odu u vjetar, pa me veseli bilo kakav feedback, tenks :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    imam osjećaj kao da ponekad neke stvari koje napravim odu u vjetar, pa me veseli bilo kakav feedback, tenks :)
    Iva: hej, hej, pa pola mog ureda je pričalo o tvom prilogu u središnjem DNEVNIKU!!! kod ekipe iz moje branše ćeš ubrzo biti pravi celebrity... :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    Iva: hej, hej, pa pola mog ureda je pričalo o tvom prilogu u središnjem DNEVNIKU!!! kod ekipe iz moje branše ćeš ubrzo biti pravi celebrity... :)

    joj, fala :cvjetairastapaseuistovrijeme: :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Okej ekipa, sad smo otkrili što znači nick nothingman_1911, barem zadnji dio !:D
    Baš me zanima, što znače ostali nickovi, tj. otkud vam baš oni! I tak...:)
    Sad ću ja svoga objasnit!
    snih - znači snijeg na češkom
    Volim snijeg i jednog češkog slikara koji se zove Jakub Schikaneder, a čija se pak jedna slika zove Snih (prekrasna) i onda mi je još to dobro zazvučalo... Pa sam ga prije par godina ustoličio i držim ga se i dan danas, kad god je to moguće!:)
    Eto...
    Molim ostale da se izjasne, naravno tko to želi. Mislim, neki su teško dokučivi kao npr. pajo :D i iva :D, ali ima i laganih, kao npr. masni, elcielo itakdalje...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    snih wrote:
    Molim ostale da se izjasne, naravno tko to želi.


    http://en.wikipedia.org/wiki/El_Cielo
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Molim ostale da se izjasne, naravno tko to želi. Mislim, neki su teško dokučivi kao npr. pajo :D i iva :D, ali ima i laganih, kao npr. masni, elcielo itakdalje...
    Iva: daj nemoj zahebavat! moj je ful kompleksan i teško dokučiv! :D
    a za vjerojatno tek nekolicinu vas koji ne znate, pajin je i njegov RL nadimak izveden iz njegovog prezimena i inače jedino ime kojim ga zove većina njegovih frendova... ja sam bila usamljeni freak kad sam ga zvala mario :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    a za vjerojatno tek nekolicinu vas koji ne znate, pajin je i njegov RL nadimak izveden iz njegovog prezimena

    dok nisam skužila da ima veze s prezimenom, bila sam uvjerena da su 'siljo' i 'pajo' neka interna zeka-peka između marija i ranka :)
  • pajo wrote:
    Iva: daj nemoj zahebavat! moj je ful kompleksan i teško dokučiv! :D

    http://en.wikipedia.org/wiki/Iva_%28genus%29 :D
  • snihsnih Posts: 1,052
    elcielo wrote:
    dok nisam skužila da ima veze s prezimenom, bila sam uvjerena da su 'siljo' i 'pajo' neka interna zeka-peka između marija i ranka :)

    Disney Freaks! :D:D:
  • elcieloelcielo Posts: 1,149


    iva genius!

    ovaj, genus :D

    što je to marshelder?
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: e, kak nam je 'Napadl Sníh' ovih dana... ;) ima neki češki pjevač xmas single tog imena...:D
    inače je naš šogor napola Čeh pa nam je ta nacija izvor nepresušne zafrkancije... ali i novih informacija pa smo npr. naučili u nedjelju da je cipisek veliki lupežnik...bar tako tvrdi naša nećakinja(3,5 god)... :D
  • A daj, kako ja nikad Anu Z ne vidim na tv-u? :(
    Morate me prije upozorit da budem spremna i doma pa da gledam.

    A moj nick...pa eto, kad je izasao Riot Act ful sam bila zaljubljena u
    pjesmu Cropduster, i onda kad sam se registravala :D na forum trebalo
    je nesto smislit. pa sam tako od Cropdustera napravila zensku Cropdustress :D:p

    Jos samo da pjesmu cujem uzivo na koncertu, hehe (nije bilo dosta na
    Zg sounchecku ;)) Pajina Iva se sigurno sjeca sounchecka cijelog i mojih/nasih
    reakcija na pojedine pjesme...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    pajo wrote:
    Iva: osim padobran pjesme ko jurasica, volim i broj 7 ko' lestes. pa evo nas na 700. stranici! jeeej!
    sad bi tu mogla ko i jurasica: "imam osjećaj da me predobro poznate, ali nema
    veze..." :o:D
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    iva genius!

    ovaj, genus :D

    što je to marshelder?
    Iva: marsh je močvara, dakle sve u svemu neka sam močvarna biljka...:( not terribly exciting! trebali su na to misliti moji roditelji i roditelji ostalih pola milijona Iva rođenih iste godine kad i ja (I'm special, so special...:) - ovo je opskurna refernca na jedan Edov nastup, ali nemam pojma koji jer to imam samo na kazeti)
    ime sam zapravo dobila po prabaki, a budući da je druga opcija bila Pera, presretna sam! :D
  • snihsnih Posts: 1,052
    lestes wrote:
    sad bi tu mogla ko i jurasica: "imam osjećaj da me predobro poznate, ali nema
    veze..." :o:D

    Nemoj sad ti tu nekaj simte tamte, nego bolje nick objasni! :D:)
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Disney Freaks! :D:D:

    to su nam bili omiljeni likovi iz Mikijevog zabavnika :)...a uostalom kaj ti snjegovic hoces? :D:D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    (I'm special, so special...:) - ovo je opskurna refernca na jedan Edov nastup, ali nemam pojma koji jer to imam samo na kazeti)

    live in zurich 1992

    :D
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    to su nam bili omiljeni likovi iz Mikijevog zabavnika :)...a uostalom kaj ti snjegovic hoces? :D:D

    Nemreš me uvredit ni da hoćeš!:D:D
  • lesteslestes Posts: 959
    elcielo wrote:
    i mislila sam da je to zbog dredg :)

    a moj nadimak... pa... jel znate one kukce kaj dolaze uz vode...? vretenca. a
    neki ih zovu helikopteri :D ili konjska smrt... ili... e pa ja sam na faksu u nekoj
    sekciji za vretenca. bili smo na nekom terenu i ja sam pokušavala odabrati nick
    za jedan drugi forum. i onda je frend pital zakaj ne bi bila lestes. (bolje to nego
    malo zlo vretence kak su me zvali) i tak sam lestes. to je jedan rod vretenca
  • lestes wrote:
    i mislila sam da je to zbog dredg :)

    a moj nadimak... pa... jel znate one kukce kaj dolaze uz vode...? vretenca. a
    neki ih zovu helikopteri :D ili konjska smrt... ili... e pa ja sam na faksu u nekoj
    sekciji za vretenca. bili smo na nekom terenu i ja sam pokušavala odabrati nick
    za jedan drugi forum. i onda je frend pital zakaj ne bi bila lestes. (bolje to nego
    malo zlo vretence kak su me zvali) i tak sam lestes. to je jedan rod vretenca
    A super, nisam to znala, vis :)
    Svaki dan naucim nesto novo.
    A kako su ti samo lijepa ona vretenca sa Lastova :) Predivna su.
    Pogledajte samo ovog Jesenskog kralja :)http://www.vretenca.hr/filez/blog/215a.jpg
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    pajo wrote:
    ... da je cipisek veliki lupežnik...
    prijevod?? :o
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    live in zurich 1992

    :D
    Iva: vidiš kaj ti je pravi fan!!! premrak mi je taj njegov soloić...mmmm...:)
Sign In or Register to comment.