Pearl Jam in Zagreb!

13233353738860

Comments

  • tinnatinna Posts: 391
    aku wrote:
    Pošto je ovo http://www.pearljam.com pretpostavka je da nikoga ne zanima moj CV.
    Priča počinje:
    Beograd, kraj 1992.
    Dokoni srednjoškolci raspravljaju o PJ-u (1 fan + 2 laika). Tema: 'Single Jeremy'. Dvojac, iz kompletnog naoružanja, obasipa paljbu po spotu,pesmi i bendu. Kao odgovor dobijaju muziku iz filma 'Singles'. Sam, ratoborniji član dvojca, sluša po prvi put 'State of Love and Trust'. Par dana to je jedina pesma koju sluša. Uskoro, PJ je jedini bend koji postoji.

    Beograd, danas.
    Gotovo nijedan taman ili svetao trenutak mog života nije prošao bez PJ-a. Hvala im!
    WELL SAID!!!!!:) kako je lepo receno...evo suze su mi krenule...stvarno...
    jel sam ti pozelela dobrodoslicu?
    WELCOME!!!!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    Lajba wrote:
    veliki pozdrav svima, prvi put sam ovdje i moram priznat da
    ne mogu vjerovati da ima toliko jamovih fanova. molio bi nekog
    da mi malo podrobnije kaze da li ce skoro biti koji koncert u blizini
    jer čekam ga vec 10 godina, pošto sam spletom okolnosti propustio
    ostale koji su bili u blizini!
    Hvala
    Welcome!!!!(nesto sam se primila na ove dobrodoslice:) )
    ja mislim da jos uvek 100 posto ne znamo kada ce biti u nasim krajevima,ali bice uskoro...septembar odprilike...
    imamo ovde na forumu zaduzenih za te stvari...
    hm...verovatno su ti javili dok sam se ja setila da uplatim sate i svratim na forum...stupid tina....
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    aku wrote:
    Možda je ova tema već bila, ali nemam snage da prelistavam svih hiljadu i kusur postova.
    Da li je neko od vas bio na koncertu PJ-a?
    JA NISAM!!!!!!!!!!
    i zeljno ga iscekujem...ja sam ,btw,najmladja ovde i dok je pola njih skakalo uz porch na koncertima ja sam trcala u dubku...
    tako da sam spremna da prodam bubreg da bih otisla...ma bilo sta..kad ima volje ima i nacina...
    Dace Bog...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    C2V3N wrote:
    ma mislio sam na preorder...


    iako ja imam evo od jucer cijeli album... malo losija snimka, al glavno da se cuje onoliko kolko treba...

    najbolji album do sada...

    e ekipo sa ovog foruma.. aj ak vam se da dodite na ovaj forum, jer se tu lakse nalazimo, nema tolko threadova, siljo je vec tu.. i mozda josh netko :)

    http://www.forum.hr/showthread.php?t=134287&page=5


    cya
    vazi...
    ali NE NAPUSTAJTE TAKO BRZO OVAJ FORUM...
    zar nam nije cilj da budemo na topu?
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    Doctor wrote:

    Sto se Pearl Jama tice.. Veceras sam na koncertu Simple Mindsa (na koji sam otisao jer sam imao besplatne karte, cuo sam da je dobar Bend, a istina je da sam znao samo jednu njihovu pjesmu) sreo covjeka koji je 2000. organizovao odlazak na PJ-ov koncert u Ljubljani. Iako nikad nisam ni pricao sa covjekom prepoznao sam ga i ukratko mu objasnio da bi PJ ponovo mogao doci na ove prostore, a on mi je rekao da ako dođu da ce sigurno biti organizovanog prevoza iz Sarajeva. To je svakako veliko olakšanje jer ce se izbjeci sva ona peglanja oko kupovine ulaznica i redovnih autobusnih linija, ovako samo das pare i sve ti je kao "na tacni".
    jedna rec-extra!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • akuaku Posts: 19
    Hvala na dobrodošlici!
    Album je nažalost "iscureo", Eddie je besan, a ja sam samo čovek i nisam moga da izdržim! Kvalitet je katastrofalan, ali sve tako podseća na 90-te:
    1. imam osećaj kao da sam kupio "bugarina" ispred SKC-a (kaseta obavezno grozno snimljena);
    2. PJ je sjajan!

    Moraću da im se odužim, pašće pre-order!
    It's better to burn out then to fade away!
  • LajbaLajba Posts: 7
    tinna wrote:
    Welcome!!!!(nesto sam se primila na ove dobrodoslice:) )
    ja mislim da jos uvek 100 posto ne znamo kada ce biti u nasim krajevima,ali bice uskoro...septembar odprilike...
    imamo ovde na forumu zaduzenih za te stvari...
    hm...verovatno su ti javili dok sam se ja setila da uplatim sate i svratim na forum...stupid tina....

    hvala na dobrodoslici, je javili su mi i jedva čekam da odem
    na prvi koncert nakon 10 godina čekanja.
    toooooo!!!!
  • MilicaNBGMilicaNBG Posts: 22
    EVO MENE SA VESTIMA O SVIRCI...ALI TRIBUTE

    U petak, 21.4. u klubu Fest nastupa jedna izuzetna ali još nedovoljno afirmisana grupa. Oni se zovu Static i dolaze iz Kostolca. Svirace grunge sa posebnim osvrtom na Pearl Jam, Nirvanu, Alice in Chains, Creed, Staind, Velvet Revolver, Alien Ain't Farm itd. Dođite da čujete kako pravi rock'n'roll dolazi iz provincije. Momci razvaljuju kako sviraju. Gitarista inače studira gitaru u Holandiji a pevač je poreklom iz Bara i zvuči kao da je rođen u Sijetlu ili da je rođeni brat Eddie Vedder-a ili Kurt Cobain-a. Da znate samo kako Alive zvuči u njihovoj izvedbi. Da se naježiš. Ulaz će biti samo 150 dinara što je prava sitnica za ovakvu grupu i super svirku koja će biti. Inače momci će svirati preko tri sata bez pauze. A ako treba i duže.
    I don't question our existance,I just question our modern needs...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Lajba wrote:
    hvala na dobrodoslici, je javili su mi i jedva čekam da odem
    na prvi koncert nakon 10 godina čekanja.
    toooooo!!!!

    mailao sam neki dan jednu lokalnu agenciju za koju sam pretpostavljao da bi mogla biti organizator... zena je odgovorila da se pregovara za 9. mjesec u zagrebu, ali da jos nista nije potvrđeno...

    osobno ocekujem nakon 20.04. i koncerta u Londonu objavu europskih datuma :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • tinnatinna Posts: 391
    MilicaNBG wrote:
    EVO MENE SA VESTIMA O SVIRCI...ALI TRIBUTE

    U petak, 21.4. u klubu Fest nastupa jedna izuzetna ali još nedovoljno afirmisana grupa. Oni se zovu Static i dolaze iz Kostolca. Svirace grunge sa posebnim osvrtom na Pearl Jam, Nirvanu, Alice in Chains, Creed, Staind, Velvet Revolver, Alien Ain't Farm itd. Dođite da čujete kako pravi rock'n'roll dolazi iz provincije. Momci razvaljuju kako sviraju. Gitarista inače studira gitaru u Holandiji a pevač je poreklom iz Bara i zvuči kao da je rođen u Sijetlu ili da je rođeni brat Eddie Vedder-a ili Kurt Cobain-a. Da znate samo kako Alive zvuči u njihovoj izvedbi. Da se naježiš. Ulaz će biti samo 150 dinara što je prava sitnica za ovakvu grupu i super svirku koja će biti. Inače momci će svirati preko tri sata bez pauze. A ako treba i duže.
    hm...ja bih volela da cujem i vidim ali nema vajde...retko ,,izlazim,, iz grada...prepricacete mi utiske...:)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • MilicaNBG wrote:
    EVO MENE SA VESTIMA O SVIRCI...ALI TRIBUTE

    U petak, 21.4. u klubu Fest nastupa jedna izuzetna ali još nedovoljno afirmisana grupa. Oni se zovu Static i dolaze iz Kostolca. Svirace grunge sa posebnim osvrtom na Pearl Jam, Nirvanu, Alice in Chains, Creed, Staind, Velvet Revolver, Alien Ain't Farm itd. Dođite da čujete kako pravi rock'n'roll dolazi iz provincije. Momci razvaljuju kako sviraju. Gitarista inače studira gitaru u Holandiji a pevač je poreklom iz Bara i zvuči kao da je rođen u Sijetlu ili da je rođeni brat Eddie Vedder-a ili Kurt Cobain-a. Da znate samo kako Alive zvuči u njihovoj izvedbi. Da se naježiš. Ulaz će biti samo 150 dinara što je prava sitnica za ovakvu grupu i super svirku koja će biti. Inače momci će svirati preko tri sata bez pauze. A ako treba i duže.


    Hmmm....pa, mogla bih da dodjem...naravno, ako mi ne iskrsne neko snimanje... :(...stavrno, ne znam shta cu pre...Prodaje li neko malo V R E M E N A_??!! :p

    BTW, nisam sigurna gde je klub FEST?


    POZZZZZ
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • tinnatinna Posts: 391
    ljudi,znate sta mi je palo na pamet...
    u kojim se filmovima/serijama bar spominju PJ...
    secam se filma ,,maceha,, kad dzulija roberts kupuje onoj maloj karte za PJ..
    zatim ona humoristicka serija ,,Dadilja,, kada onaj klinja pita caleta da li poznaje clanove benda na sta mu ovaj odgovara da je bio kod edda kuci...i u ,,Crime scene,, osumnjiceni su bili clanovi benda koji su kao bili na turneji sa pearl jamom...
    i naravno svi smo culi i gledali THE SINGLES...
    a meni je crko disk (nisam ga bacala,grebala,przila jednostavno ga komp ne registruje,mozda sto sam ga toliko puta gledala:) ),a dvd je 500 kinti...
    jel ima mozda neko od vas da mi posalje?!
    pliz,pliz,pliz...?
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    tinna wrote:
    ljudi,znate sta mi je palo na pamet...
    u kojim se filmovima/serijama bar spominju PJ...

    ima scena u "Chasing Amy" kad ovaj glavni lik razgovara u CD shopu sa svojim gay crnim friendom koji tamo rade... secu po shopu i razgovaraju, a u pozadini se na zidu pojavi majica sa stickmanom... :)

    znam, freak :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • tinna wrote:
    ljudi,znate sta mi je palo na pamet...
    u kojim se filmovima/serijama bar spominju PJ...

    u filmu I am Sam je njihova verzija pjesme od Beatlesa You've got to hide your love away..
  • sad sam se sjetila jos neceg..The Brady Bunch Movie.. She's harder to get into than a Pearl Jam concert :D
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    Burtonov film "Big Fish" na zadnjoj sceni i odjavi filma svira "Man of the hour"

    "Simpsoni" kada se pojave Mulder i Scully iz X-FILESA, pa Jimbo drzi plakat na kojem piše "Alien-dude, looking 2 tickets to PEARL JAM"

    "Roswell" druga i treća sezona, neznam točno koje epizode (svaka druga, treća epizoda), u kući od Michaela (rašćupani vanzemaljac) na frižideru se nalazi slika "PEARL JAM & SOUNDGARDEN"

    Hrvatski "Big Brother" (2. sezona) :D U kući je nekoliko puta svirao Jeremy i Alive.

    film "Dead man walking" pjesma "Dead man" i "Long Road".

    film "Chicago cab" pjesma "Who are you" i "Hard to imagine"
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • dreadisdreadis Posts: 109
    C2V3N wrote:
    film "Dead man walking" pjesma "Dead man" i "Long Road".

    Zapravo, "Dead man" nije dospio na soundtrack filma iako ju je Ed napisao za film (zato što je Bruce Springsteen već snimio pjesmu "Dead man walking"), a sa Nusrat Fatah Ali Khanom je Ed snimio i pjesmu "Face of Love" koja je također na soundtrack-u.
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • tinnatinna Posts: 391
    siljo wrote:
    ima scena u "Chasing Amy" kad ovaj glavni lik razgovara u CD shopu sa svojim gay crnim friendom koji tamo rade... secu po shopu i razgovaraju, a u pozadini se na zidu pojavi majica sa stickmanom... :)

    znam, freak :)
    jao da!setila sam se toga ali nikako naziva...da,da..tada sam onako euforicno zvala sve zive da gledaju reprizu...
    jbg ja sam fanatik...:)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    sad sam se sjetila jos neceg..The Brady Bunch Movie.. She's harder to get into than a Pearl Jam concert :D
    :):).......
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    C2V3N wrote:
    Burtonov film "Big Fish" na zadnjoj sceni i odjavi filma svira "Man of the hour"

    "Simpsoni" kada se pojave Mulder i Scully iz X-FILESA, pa Jimbo drzi plakat na kojem piše "Alien-dude, looking 2 tickets to PEARL JAM"

    "Roswell" druga i treća sezona, neznam točno koje epizode (svaka druga, treća epizoda), u kući od Michaela (rašćupani vanzemaljac) na frižideru se nalazi slika "PEARL JAM & SOUNDGARDEN"

    Hrvatski "Big Brother" (2. sezona) :D U kući je nekoliko puta svirao Jeremy i Alive.

    film "Dead man walking" pjesma "Dead man" i "Long Road".

    film "Chicago cab" pjesma "Who are you" i "Hard to imagine"

    Big fish nisam gleadala,ali znam da se na kraju cuje man of the hour...i bas bih volela da ga vidim...
    tu slicicu iz simpsonovih sam skinula sa onog svima nam dobro poznatog sajta..ali nisam znala o cemu se radi jer ih i ne pratim..ali je interesantno:)
    a roswell nisam nikada gledala,i ustvari ne znam sta je to? pa tina je**** zar ne vidis da su epizode,serija je...

    nisam gledala ni dead man walking..o cemu se radi tu?
    ni chicago cab takodje...

    dobro ja sam konkretno pitala za njihovu pojavu,ili razgovor o njima ali ni ove informacije nisu suvisne!:)
    thanx:)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    alde ljudi..dizite se..
    porucio je svakom od vas milan mladenovic sledece:PROBUDI SE,POKRENI SE..!!!!
    hm...cekaj da smislim temu,pitanjce,....
    a,da! pa ima li neko the singles da mi posalje????
    meni se vise svidja State of love and trust uzivo nego studijska verzija (koju sam cula u gore navedenom filmu)...any other opinion?
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • SpomenkaSpomenka Posts: 145
    Oxoxo! Evo i mene opet...

    Sad nemam kad da dolazim jer sam se zaposlila, mashala...

    radicu samo mjesec i po, ali cu zaraditi dovoljno da podjem na 2-3 koncerta...

    E, sad mozete da me ubachite na spisak, sigurno dolazim ;)

    jeeeee!

    (osjecam se kao Given To Fly)
    Pearl Jam pieces...

    This is how I saw it one day: Insignificance at the Porch of Mankind

    http://www.blogovanje.com/Storms_Of_Small_Ocean/komentari.php?id=17
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    tinna wrote:
    Big fish nisam gleadala,ali znam da se na kraju cuje man of the hour...i bas bih volela da ga vidim...
    tu slicicu iz simpsonovih sam skinula sa onog svima nam dobro poznatog sajta..ali nisam znala o cemu se radi jer ih i ne pratim..ali je interesantno:)
    a roswell nisam nikada gledala,i ustvari ne znam sta je to? pa tina je**** zar ne vidis da su epizode,serija je...

    nisam gledala ni dead man walking..o cemu se radi tu?
    ni chicago cab takodje...

    dobro ja sam konkretno pitala za njihovu pojavu,ili razgovor o njima ali ni ove informacije nisu suvisne!:)
    thanx:)
    hmm... ja sam ova dva zadnja filma gledao samo jer sam cuo da pj ima nesto veze sa tim.. nisu loshi :D

    sto se tice simpsona, u toj epizodi je trebao svirati pearl jam, ali pj je u to vrijeme zatvorio vrata javnosti i nisu se zeljeli pojavljivati niti na jednoj televiziji... al su dopustili da se koristi njihovo ime u simpsonima i to besplatno

    roswell nisi gledala.. hmm.. meni jdna od boljih serja.. sa vanzemaljcima :)
    al isto sam ga poceo gledati jer sam slucajno vidio u jednoj epizodi da jedan od vanzemaljaca ima ogromnu sliku naljepljenu na frižideru PEARL JAM pa ono, bilo mi kul :D

    ima još par serija i filmova koje sam gledao a da se spominje pj samo se sada ne mogu sjetiti, valjda budem kasnije malo..

    mislim da se u seriji "Las Vegas" spominje pearl jam...
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • siljosiljo Posts: 2,203
    tinna wrote:
    Big fish nisam gleadala,ali znam da se na kraju cuje man of the hour...i bas bih volela da ga vidim...

    uh, Big Fish je predobar :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • tinnatinna Posts: 391
    dreadis wrote:
    Ljudi, treba mi pomoć!!

    Bend Defence iz Tuzle (kojima sam menadžer) je u konkurenciji za Rototom Sunsplash Festival u Italiji, jedan od najvećih reggae fetivala u Evropi.

    Treba nam što više glasova kako bismo otišli tamo i pokazali im kako se to radi na balkanski način... :)

    Link za glasanje je na:

    http://www.rototomsunsplash.com/index.php?erc

    Glasajte za "DEFENCE", i ako vam nije mrsko proslijedite link prijateljima, pa neka i oni glasaju...od viška ne boli glava!! :) S obzirom da uskoro izlazi album, biće dosta svirke po bivšoj nam državi...od Soče do EXIT-a pa nadalje...

    Unaprijed zahvaljujem...
    secas se da sam ti rekla da sam glasala i prosledila gomili ljudi i naglasila da idu po principu salji dalje-i bas mi se danas javilo nekoliko njih da mi kazu da su DEFENCE prvi!!!!i ja otisla,proverila i ono stvarno jeste!http://www.rototomsunsplash.com/picture/contesteu_2006/poll_eu4/polls/eu_mail2/risultati.php
    da ih dovedes kod mene da ih cujem malo...:)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    Spomenka wrote:
    Oxoxo! Evo i mene opet...

    Sad nemam kad da dolazim jer sam se zaposlila, mashala...

    radicu samo mjesec i po, ali cu zaraditi dovoljno da podjem na 2-3 koncerta...

    E, sad mozete da me ubachite na spisak, sigurno dolazim ;)

    jeeeee!

    (osjecam se kao Given To Fly)
    OK!!!!!!
    uh... given to fly...kako je to mocna stvar
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    siljo wrote:
    uh, Big Fish je predobar :)
    ajd` ukratko-o cemu se radi?:)
    potrudicu se da ga nadjem...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • akuaku Posts: 19
    tinna wrote:
    hm...cekaj da smislim temu,pitanjce,....
    a,da! pa ima li neko the singles da mi posalje????
    I pored teškog prekršaja:
    tinna wrote:
    meni se vise svidja State of love and trust uzivo nego studijska verzija (koju sam cula u gore navedenom filmu)...any other opinion?
    poslaću ti film (DivX). Soundtrack pretpostavljam da imaš.
    It's better to burn out then to fade away!
  • siljo wrote:
    uh, Big Fish je predobar :)


    Slazem se!

    Btw, Tim Burton je jedan od mojih najomiljenijih reditelja, bash kao i momcima iz PJa....a Timu Burton-u je omiljeni bend Pearl Jam, bash kao i meni!!!


    Zanimljivo, zar ne___???!! :P
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • tinnatinna Posts: 391
    aku wrote:
    I pored teškog prekršaja:

    poslaću ti film (DivX). Soundtrack pretpostavljam da imaš.
    a sto prekrsaj?
    meni je mnogo mocniji SOLAT uzivo...ipak su ukusi u pitanju...mozda zato sto sam prvo cula sa unplugged-a pa onda studijsku verziju...
    ajd poslacu ti adresu na pm...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
Sign In or Register to comment.