Options

Pearl Jam in Zagreb!

12930323435860

Comments

  • Options
    DoctorDoctor Posts: 256
    Evo slucajno trazeci slike Eddieve zene :) naiđoh na ovaj site gdje mozete naci neke super slike.. Ima tu eddievog djetinjstva, onda dok je bio đak itd itd.. Ima dosta i starih slika sa bendom.. Jedini problem je sto je site na talijanskom ali otvorite svaku sliki i skontacete o cemu se radi.

    http://images.google.ba/imgres?imgurl=http://www.longroad.it/immagini/img1.jpg&imgrefurl=http://www.longroad.it/foto/foto.htm&h=701&w=393&sz=46&tbnid=6UsVybXz6DGiQM:&tbnh=138&tbnw=77&hl=bs&start=3&prev=/images%3Fq%3DJill%2BMcCormick%26svnum%3D10%26hl%3Dbs%26lr%3D%26sa%3DN


    btw: Sarah hvala za slike.. Ed na onoj drugoj slici izgleda kao pravi holivudski šminker, što mi nikako ne lici na njega.. Licno nikad nisam furao taj grunge stile oblacenja i po meni je to skroz ok.

    EDIT: Nakon sto sam pregledao sve slike mogu vam reci da i gore imate slike Eddia sa djetetom, sadasnjom zenom-curom, bivsom zenom, njihovo vjencanje, onda imate i pearl jam kondom (eh sta bi dao da to imam)... Eto nadam se da sam bio od pomoci.
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • Options
    DoctorDoctor Posts: 256
    Erase this
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • Options
    killroykillroy Posts: 739
    ninawish wrote:
    evo, da se ja malo predstavim... ja nova, al vec dugo pj fan :)
    htjela sam neki uvod pije nego pocnem nesto govorit :)

    E, dobro dosla!
    Sto nas je vise to bolje.
  • Options
    MilicaNBG wrote:
    E Ljudi,ljudi!!!
    Vidim da od moje poslednje posete niste odmakli nigde.Dodjem ja ponekad, vidim sta ima i odem. Malo mi je glupo kad vidim poruke koje se ponavljaju. Svi pisu o stvarima koje svaki pravi fan vec zna...knjigu svi imamo,touring band 2000 svi smo gledali, da ed se ozenio i ima cerku Oliviu,zena mu je manekenka (koja ironija), Mike se lecio i opet se leci, nisu narkosi...Dajte da sacekamo zvanicne datume,svi ovi tracevi mi prave konfuziju.Cena karata ne bi trebala da bude vise od 3000din (a i to je mnogo), zasto bi oni bili skuplji od metalike,a i bina im je uvek prilicno skromna.
    Enjoy the music!!!

    A evo i nove teme da skratimo vreme.Jeste li isli na tribute svirke?Kako vam se cine te stvari?

    E, AJD' NAS TI SAD PROSVETLI!!!
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    ninawish wrote:
    evo, da se ja malo predstavim... ja nova, al vec dugo pj fan :)
    htjela sam neki uvod pije nego pocnem nesto govorit :)
    Welcome!!!!
    nista posebno,uvek primamo sirom otvorenih ruku nove fanove (vidim da si dugo fan ali govorim u smislu pridoslice)...
    nadam se da ce ti se svideti ovi super ljudi...
    meni je drago kao (eh sad ispacu sebicna) inicijatoru ove teme sto nas svake nedelje ima vise...
    samo jedna molba za pocetak: pokusaj da budes sto redovnija:)!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    ja_nikola wrote:
    pisemo mi tako sve i svasta...cisto da bi odrzali thread na topu...da nas ameri malo primete
    recimo...ustvari tako bih joj i ja odgovorila...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    Doctor wrote:
    Evo slucajno trazeci slike Eddieve zene :) naiđoh na ovaj site gdje mozete naci neke super slike.. Ima tu eddievog djetinjstva, onda dok je bio đak itd itd.. Ima dosta i starih slika sa bendom.. Jedini problem je sto je site na talijanskom ali otvorite svaku sliki i skontacete o cemu se radi.

    http://images.google.ba/imgres?imgurl=http://www.longroad.it/immagini/img1.jpg&imgrefurl=http://www.longroad.it/foto/foto.htm&h=701&w=393&sz=46&tbnid=6UsVybXz6DGiQM:&tbnh=138&tbnw=77&hl=bs&start=3&prev=/images%3Fq%3DJill%2BMcCormick%26svnum%3D10%26hl%3Dbs%26lr%3D%26sa%3DN


    btw: Sarah hvala za slike.. Ed na onoj drugoj slici izgleda kao pravi holivudski šminker, što mi nikako ne lici na njega.. Licno nikad nisam furao taj grunge stile oblacenja i po meni je to skroz ok.

    EDIT: Nakon sto sam pregledao sve slike mogu vam reci da i gore imate slike Eddia sa djetetom, sadasnjom zenom-curom, bivsom zenom, njihovo vjencanje, onda imate i pearl jam kondom (eh sta bi dao da to imam)... Eto nadam se da sam bio od pomoci.
    ja sam u medjuvremenu nasla taj site.ali HVALA u svakom slucaju!
    ma ne mora uvek stil da se uklopi sa muzikom...i ja se slazem sa tobom...
    hvala jos jednom!!!:):):)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    ninawish wrote:
    evo, da se ja malo predstavim... ja nova, al vec dugo pj fan :)
    htjela sam neki uvod pije nego pocnem nesto govorit :)


    Hello!!!
    A sad, izvoli, p r o g o v o r i.... :)
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Evo me natrag, konacno. :D

    Nakon nekoliko dana zabrane slanja postova... :D Konacno.

    Dobrodosla ninawish. :)

    I dalje sam luda, jedva cekam da bar nesto kazu za nas, ali sumnjam da cemo prije ljeta saznati za nasu turneju...

    Nadam se da ste u toku sa svim zbivanjima oko novog singla, turneje itd...

    Zasada od 4 pjesme koje ce biti na albumu, posljednja mi je najbolja ;)

    Cujemo se kasnije...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    ajmo ljudi... postujmo ovde sta bilo... samo da nas ima na prve nekoliko strane u Porch-u...

    ja nisam poslusao Unemployable , a takogje nisam poslusao ni Crapshoot(t.e. Comatose)... ostacu to za dan kad dobijem album i kad poslusam ga od pocetka do kraja , nekoliko puta naravno , pa ondak cu dati sastaviti neka pocetna ocena ... poslusao sam Gone i Worldwide Suicide ali ne preteravam za de ne bi mi zdosadili, pa kad dobijem album ne zelim da mi one bude najmanje interesantne...
    plus dobicemo Gone u novoj verziji sa ceo bend... tako da izdrzite jos malo(pa ne i nije bas malo :-) ) i bice ludnica u Maju...

    takogje kraja ovoga meseca 10C trebao bi objaviti datume za koncerte po Evropi... woooohooooo.....

    Sasho
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    PJ17MKD wrote:
    ajmo ljudi... postujmo ovde sta bilo... samo da nas ima na prve nekoliko strane u Porch-u...

    ja nisam poslusao Unemployable , a takogje nisam poslusao ni Crapshoot(t.e. Comatose)... ostacu to za dan kad dobijem album i kad poslusam ga od pocetka do kraja , nekoliko puta naravno , pa ondak cu dati sastaviti neka pocetna ocena ... poslusao sam Gone i Worldwide Suicide ali ne preteravam za de ne bi mi zdosadili, pa kad dobijem album ne zelim da mi one bude najmanje interesantne...
    plus dobicemo Gone u novoj verziji sa ceo bend... tako da izdrzite jos malo(pa ne i nije bas malo :-) ) i bice ludnica u Maju...

    takogje kraja ovoga meseca 10C trebao bi objaviti datume za koncerte po Evropi... woooohooooo.....

    Sasho


    Nadam se da ce objaviti te datume KONACNO! :D

    Ja sam cula sve 4 pjesme, posljednja mi se najvise svidja, kako sam vec negdje spomenula...No, necu vise nista slusat novo dok ne izadje album koji svi zeljno iscekujemo ;)

    Jos malo, jos malo, a nadam se da cemo se i svi mi uspjeti okupiti na nekim od koncerata u blizini ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    Nadam se da ce objaviti te datume KONACNO! :D

    Ja sam cula sve 4 pjesme, posljednja mi se najvise svidja, kako sam vec negdje spomenula...No, necu vise nista slusat novo dok ne izadje album koji svi zeljno iscekujemo ;)

    Jos malo, jos malo, a nadam se da cemo se i svi mi uspjeti okupiti na nekim od koncerata u blizini ;)


    hej Siki... sta radis ovako kasno na board?... :-)

    pa vidi ovako , nemas bas mnogo toga novo poslusati kad uzmemo u predvid da si poslusala 1/3 sa albuma hehe... salim se... album ima 13 pesme od kojih , jedna , Wasted Raprise bice nesto kao filler track ili tako nesto, kratki instrumental kako sam razumeo sa thread-ove... pa 4 od 12 je tretina, jelda :-)... ma nema veze... bitno je da ti se nove pesme svidzaju, e sad ukoliko je tako, ne preteruj uopste sa njih, a ukoliko mozes prekini ih slusati do Maja, pa kad dobijes album u ruke u Maj, bice ti ekstra feeling... all fresh and new...

    pozdrav Siki, idem da spavam... sutra sam na predavanja...
    laku noc
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    PJ17MKD wrote:
    hej Siki... sta radis ovako kasno na board?... :-)

    pa vidi ovako , nemas bas mnogo toga novo poslusati kad uzmemo u predvid da si poslusala 1/3 sa albuma hehe... salim se... album ima 13 pesme od kojih , jedna , Wasted Raprise bice nesto kao filler track ili tako nesto, kratki instrumental kako sam razumeo sa thread-ove... pa 4 od 12 je tretina, jelda :-)... ma nema veze... bitno je da ti se nove pesme svidzaju, e sad ukoliko je tako, ne preteruj uopste sa njih, a ukoliko mozes prekini ih slusati do Maja, pa kad dobijes album u ruke u Maj, bice ti ekstra feeling... all fresh and new...

    pozdrav Siki, idem da spavam... sutra sam na predavanja...
    laku noc


    Ja sam uvijek kasno na boardu i na netu. I previse :o

    Haha, da, je, trecinu sam onda vec cula, ali nema veze.
    Jedva cekam 2/5 i novi album. ;)

    Cujemo se, Sasho. Laku noc

    S.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    PJ17MKD wrote:
    ajmo ljudi... postujmo ovde sta bilo... samo da nas ima na prve nekoliko strane u Porch-u...

    takogje kraja ovoga meseca 10C trebao bi objaviti datume za koncerte po Evropi... woooohooooo.....

    Sasho

    mislis da ce objaviti euro datume? nekako mi je to rano... mislim da ce prvo 2nd leg USA turneje objaviti, nakon toga moguci 3rg leg i tek onda eurotour...

    pokusavam biti realan i ne nadati se datumima prerano :-)))

    pozdrav....
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    C2V3NC2V3N Zagreb, Croatia Posts: 449
    siljo wrote:
    mislis da ce objaviti euro datume? nekako mi je to rano... mislim da ce prvo 2nd leg USA turneje objaviti, nakon toga moguci 3rg leg i tek onda eurotour...

    pokusavam biti realan i ne nadati se datumima prerano :-)))

    pozdrav....
    e di je taj newsletter više :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • Options
    dreadisdreadis Posts: 109
    Ljudi, napokon mi je stigao Xmas singl, a dan poslije toga i "Deep" magazin (vol. 1 issue 1) :)

    Napokon 10C je poslao pravi fan club magazine...nije samo newsletter od 2 stranice, nego booklet formata A5 sa dosta finih slika, informacija, interview-a itd, itd....

    Nešto da me drži do izlaska albuma, mada iskreno mislim da će se kopija pojaviti na netu u slijedećih nekoliko dana....
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • Options
    C2V3NC2V3N Zagreb, Croatia Posts: 449
    dreadis wrote:
    Ljudi, napokon mi je stigao Xmas singl, a dan poslije toga i "Deep" magazin (vol. 1 issue 1) :)

    Napokon 10C je poslao pravi fan club magazine...nije samo newsletter od 2 stranice, nego booklet formata A5 sa dosta finih slika, informacija, interview-a itd, itd....

    Nešto da me drži do izlaska albuma, mada iskreno mislim da će se kopija pojaviti na netu u slijedećih nekoliko dana....
    habahaba... evo i ja sam upravo sa faksa došao, zavirio u sandučić i našao... što?

    ... pa DEEEEEEEEEEEP!! :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    C2V3N wrote:
    e di je taj newsletter više :D

    meni je Deep stigao u četvrtak-petak prošli tjedan... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    MilicaNBGMilicaNBG Posts: 22
    Nije mi namera da zvucim pretenciozno ali one slike sam videla jos pre dve godine.Inace su italijanski sajtovi najbolji sto se tice foto materijala.A ni Spanci nisu losi. Pa ko zna zabarski nek uziva. Inace bio je neki trac na americkim forumima kako je riba u spotu Cypress Hill "What's your name" Edijeva zena/devojka/manekenka.Obratite paznju!
    Evo jos jedan "hint" moj omiljeni PJ sajt je theskyiscrape.com.Ko nije video, mozda nadje nesto za sebe,ja bar jesam.

    Pozdrav svima:))

    P.S.Nemojte se ljutiti zbog mog tona,ali ja sam za onu devizu RES NON VERBA
    I don't question our existance,I just question our modern needs...
  • Options
    PETTY TO FEATURE IN BOGDANOVICH ROCKUMENTARY


    TOM PETTY is the latest rocker to feature in an on-the-road documentary, thanks to revered movie-maker PETER BOGDANOVICH. THE LAST PICTURE SHOW director will follow Petty and his band as they tour America with PEARL JAM this summer (06) for an upcoming concert film.
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    PETTY TO FEATURE IN BOGDANOVICH ROCKUMENTARY


    TOM PETTY is the latest rocker to feature in an on-the-road documentary, thanks to revered movie-maker PETER BOGDANOVICH. THE LAST PICTURE SHOW director will follow Petty and his band as they tour America with PEARL JAM this summer (06) for an upcoming concert film.

    da,da, bio je neki link ovih dana... Petty će na turneju na kojoj će svirati s par bendova, između ostaloga i s PJ... vjerojatno na 2nd ili 3rd leg...
    bit će zanimlivo vidjeti tko će biti predgrupa u europi... nadam se netko nepoznat... :) hocu 30min predgrupe i full set PJ-a :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    MilicaNBGMilicaNBG Posts: 22
    Hej ljudi pa vi rekoste da trba svi da odrzavamo ovaj post, a nema nikoga vec tri dana...
    Gde ste???YUHuuuuu

    I dakle?!!!
    Sta mislite o PEARL JAM TRIBUTE Bendovima??
    I don't question our existance,I just question our modern needs...
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    ajmo lokalci, koja su 3-4 najbolja mjesta za izaci u beogradu? ono, must go mjesta... rock, jazz klubovi, ok bircevi... narodnjake bi preskocio :)

    e da, i ima li nekakvih hostela po centru, a da nisu studentski domovi koji rade kao hosteli samo ljeti?

    mozda svratim na jedan vikend pa da se ne izgubim :)

    da vas vidim....
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    MilicaNBG wrote:
    Hej ljudi pa vi rekoste da trba svi da odrzavamo ovaj post, a nema nikoga vec tri dana... Gde ste???YUHuuuuu I dakle?!!! Sta mislite o PEARL JAM TRIBUTE Bendovima??
    hej, Milke , u pravo si...
    treba da malo cesce postujemo...
    ja sam na primer ove denove procitao ovo :

    VEDDER SAVED FROM DROWNING BY FISHERMEN
    PEARL JAM star EDDIE VEDDER was rescued from a drowning death when Hawaiian fishermen spotted the rocker bobbing about in the waves. The ALIVE singer was paddling an outrigger canoe between the islands of Oahu and Molokai with local singer/songwriter JACK JOHNSON's dad when the vessel overturned in rough seas, leaving Vedder trying to stay afloat miles away from land. Johnson tells Rolling Stone magazine, "It was a big-wave day and they lost him in the swells. There was no way we could get back to him." Johnson reveals Vedder was only lost at sea for a few minutes before island fishermen rescued him.
    01/12/2005 03:04


    ... mislim da treba da na te ribare koje su spasli Eddija da im dozivotno zahvaljavamo , zato sto necu ni da pomislim sta bi bilo kad bi se desilo najgore...

    a za to sto si Milice spomnula za tribuite bendovima , ja stvarno do sad nisam cuo ni jednu pesmu Pearl Jam-a na neku svirku ovde u Makedoniju... izgleda da ovde stvarno nisu uopste poznati i omiljeni... ali sta se tu moze, bend nema na TV, vrlo retko na radio i nisu svi ljudi kao nama da cackaju non-stop po internet... :-)
    Kako je stanje u Beogradu ili Zagrebu? Jelste li culi po neku Pearl jam pesmu na neku tezgaroshku svirku?

    pozdrav svima...

    Sasho
  • Options
    Hello
    Pojasnite na koje TRIBUTE bandove ciljate? U Pancevu postoji jedan koji povremeno svira i sasvim su okey, jer su naravno veliki fanovi, etc...

    BTW, oko EDDIJEVOG *ne daj B!!!!!* "davljenja"> to je samo fora i pricha se proteze vec mesecima...

    BLAH, BLAH....

    EVO VAM VELIKI :)
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    MilicaNBGMilicaNBG Posts: 22
    To sa davljenjem je bilo pre desetak ili vise godina u Australiji.O ovom novom nisam nista cula.

    Nisu svi bendovi iskljucivo PJ tribute.Sviraj i Alice in chains,Stone temple pilots,Creed (mada su Creed bleda imitacija PJ), grunge i post grunge bendove Audioslave, Velvet Revolver... Slusala sam grupu FOOTSTEPS i bili su FANTASTICNI, i STATIC (mislim da su iz Panceva) koji su bili malo losiji ali su OK. Cula sam za, ali ih nisam slusala, BROKEN STRING (pobednike gitarijade),OSkar Tomas, Wooden puppets i jos mozda par bendova kojih ne mogu da se setim.
    I don't question our existance,I just question our modern needs...
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    MilicaNBG wrote:
    To sa davljenjem je bilo pre desetak ili vise godina u Australiji.O ovom novom nisam nista cula.

    Nisu svi bendovi iskljucivo PJ tribute.Sviraj i Alice in chains,Stone temple pilots,Creed (mada su Creed bleda imitacija PJ), grunge i post grunge bendove Audioslave, Velvet Revolver... Slusala sam grupu FOOTSTEPS i bili su FANTASTICNI, i STATIC (mislim da su iz Panceva) koji su bili malo losiji ali su OK. Cula sam za, ali ih nisam slusala, BROKEN STRING (pobednike gitarijade),OSkar Tomas, Wooden puppets i jos mozda par bendova kojih ne mogu da se setim.


    Pa to je super da ima cover bandova kod vas.
    Ja nisam nista cula za neke iz HR :(

    Ovo o nesreci na moru je navodno istina, bilo je to prosle godine mi se cini, cak je jedna cura (ja mislim) postala na boardu o tome, navodno zna iz pouzdanih izvora. Tocno se sjecam kad je to isplivalo van u 12.mj. prosle godine... Probat cu potrazit thread, ako je jos tu negdje...

    Navodno su bili u barci koja se preokrenula i nisu mogli vise uci u nju..negdje na otvorenom moru: Ed i jos 2-3 ljudi, ne sjecam se tocno, bili su tako iz potopljenu barku satima dok ih nisu dosli spasiti :(

    Glavno da je sve OK, ali mora se pazit ipak malo... :o

    Toliko o toj ruznoj temi, zasada, ako vas zanima thread, probat cu potrazit...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    MilicaNBG wrote:
    To sa davljenjem je bilo pre desetak ili vise godina u Australiji.O ovom novom nisam nista cula.

    Nisu svi bendovi iskljucivo PJ tribute.Sviraj i Alice in chains,Stone temple pilots,Creed (mada su Creed bleda imitacija PJ), grunge i post grunge bendove Audioslave, Velvet Revolver... Slusala sam grupu FOOTSTEPS i bili su FANTASTICNI, i STATIC (mislim da su iz Panceva) koji su bili malo losiji ali su OK. Cula sam za, ali ih nisam slusala, BROKEN STRING (pobednike gitarijade),OSkar Tomas, Wooden puppets i jos mozda par bendova kojih ne mogu da se setim.

    kad smo vec kod Alice In Chains, sviraju 08.06. u Budimpešti...

    ne bi bilo loše polsusati... u to vrijeme cu biti na godisnjem pa mozda i odem :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    VEDDER SAVED FROM DROWNING BY FISHERMEN


    Also see:
    PEARL JAM
    EDDIE VEDDER
    JACK JOHNSON

    PEARL JAM star EDDIE VEDDER was rescued from a drowning death when Hawaiian fishermen spotted the rocker bobbing about in the waves.

    "The ALIVE singer was paddling an outrigger canoe between the islands of Oahu and Molokai with local singer/songwriter JACK JOHNSON's dad when the vessel overturned in rough seas, leaving Vedder trying to stay afloat miles away from land.

    Johnson tells Rolling Stone magazine, "It was a big-wave day and they lost him in the swells. There was no way we could get back to him."

    Johnson reveals Vedder was only lost at sea for a few minutes before island fishermen rescued him.


    01/12/2005 03:04
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    "GREEN DAY, FOO FIGHTERS and PEARL JAM are among the big winners of the annual US Esquire magazine ESKY Awards for Musical Achievement. Green Day claimed the Best Band prize, while Foo Fighters stars DAVE GROHL and TAYLOR HAWKINS picked up the Best Entertainer and Best Drummer honours. Pearl Jam took home the Best Live Act award. Other winners include BILLIE JOE ARMSTRONG (Best Frontman), FIONA APPLE (Best Songbird), JAMES BLUNT (Favourite Rookie), RAY LAMONTAGNE (Best Voice), THE EDGE (Best Guitarist) and Jewish reggae sensation MATISYAHU (Most Lovable Oddball). Meanwhile, NEIL DIAMOND and THE PRETENDERS were honoured with Hall of Fame awards".
    23/03/2006 21:29
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
Sign In or Register to comment.