Pearl Jam in Zagreb!

1330331333335336860

Comments

  • jel ti cijeli taj divx? imam ja divx isto, ali nije cijeli..to je neka tv snimka, fali barem 6-7 pjesama
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    e, a sad smo se susreli sa srećom posjedovanja dobrog dvd playera - neće playat PIAF! :(
    (ali zato hoće Lord of the Rings... :) au shit, crkavam od straha :eek: )

    a ovo ste probali?

    http://www.videohelp.com/dvdhacks
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Ako koga interesuje idem na konc. Deep Purple-a za sat vremena! :) Još od U2 98' nije bilo ovako poznate rok grupe u BiH.. Baš me interesuje kakva će biti posjećenost (sviraju u olimp. dvorani Zetri koja može primiti oko 17-18.000 ljudi) i koje će se generacije ljudi okupiti.. Inače cijena karte je smješna, 15 eura, ali čuo sam da i za Split nije puno skuplja (možda 20 E)..

    btw, neki slovenac parkirao auto blizu mog stana (ono, živim u centru) i kao uzorni evropljanin ostavio sve stvari u autu.. Slučajno sam prolazio 10 min. nakon i prije nego se parkirao, kad vidim da su mu već razbili staklo i pokrali svega što je imao naprijed :D Izgleda zaboravili slovenci da je ovo još uvijek debeli istok..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    dreadis wrote:
    Vjeruj mi, dobri smo. :) Vec smo uradili Alice in Chains tribute!

    Kao sto EV rece jednom: "Ideja je da ne idemo na turneje, nego da ljudi iz cijelog svijeta dolaze nama u Seattle." Zato, mozda je najbolje da svi vi dodjete u Tuzlu....hehehehe

    ja bih radije do Tuzle... :) ti javi kad je koncerat i ja brijem da smo mi tamo!!! :)

    btw pogledala sam neke slike što ih je anes stavio na net i baš su odlične... stvarno... neke iz zagreba su jebeno dobre!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Doctor wrote:
    Ako koga interesuje idem na konc. Deep Purple-a za sat vremena! :) Još od U2 98' nije bilo ovako poznate rok grupe u BiH.. Baš me interesuje kakva će biti posjećenost (sviraju olimp. dvorani Zetri koja može primiti oko 17-18.000 ljudi) i koje će se generacije okupiti.. Inače cijena karte je smješna, 15 eura, ali čuo sam da i za Split nije puno skuplja (možda 20 E)..

    btw, neki slovenac parkirao auto blizu mog stana (ono, živim u centru) i kao uzorni evropljanin ostavio sve stvari u autu.. Slučajno sam prolazio 10 min. nakon i prije nego se parkirao kad vidim da su mu već razbili staklo i pokrali svega što je imao naprijed :D


    jao, jadan slovenac (da sam dobra, ne bih komentirala, ali nisam,pa ću reći tako mu i treba), ali blago tebi što ideš na taj koncert... bili su prije par godina u zagrebu, ali ja seljančura nisam išla... baš sam jadna... uživaj večeras!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Ja cu u Sarajevo za Novu, kako stvari stoje.
    Mozda cover band dodje tamo pa vas uspijem nagovorit da
    i vi idete u Bosnu, a ne Ri... :D

    Ako bude nešto od ovoga, a kojim slučajem i ja ostanem ovdje, obavezno da se nađemo na kaFici :)

    dreadis: E i meni je srca ko Bosna bila kad sam vidio onu 15 min., a mogu misliti kako je tebi sobzirom da si glavni glumac priče.. I još je dosta moje raje ponosno na vas, stoga znajte da ste pravi heroji među bosanskim PJ-ovcima :D
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • DoctorDoctor Posts: 256
    jurasica wrote:
    jao, jadan slovenac (da sam dobra, ne bih komentirala, ali nisam,pa ću reći tako mu i treba), ali blago tebi što ideš na taj koncert... bili su prije par godina u zagrebu, ali ja seljančura nisam išla... baš sam jadna... uživaj večeras!

    thanx, dobićete izvještaj svakako..

    Da ih vidite na plakatima, svi sjedi i debeli.. Baš skupina izboranih i zgužvanih dedica :)
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • Evo da se i ja javim, opet ste se raspisali :) ja sa familijom šetam i obavljam šhopinge za dijecu po Rijeci...nekako mi je lakše to obavljati svugdje samo ne u Dubrovniku.

    I ja sam dobio hrpu materijala od Viktora tako da jedva čekam da se lociram u miru ispred tv :D

    Što amerikanci govore je su li zadovoljni sa posjetom??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:

    Jesmo, ali kod ovih pioneer dvd-ova hackovi su malo kompliciraniji jer ukljucuju koristenje rucnih racunala sa infrared suceljem kako bi se na dvd poslali kodovi za skidanje region locka sto bi cak i mogao izvest jer imam neki stari iPaq ali mu je crkla baterija tako da...
  • Evo da se i ja javim, opet ste se raspisali :) ja sa familijom šetam i obavljam šhopinge za dijecu po Rijeci...

    i istovremeno postas ovdje..svaka cast :)
  • e pogledajte koja je ovo trenutno stranica ovog threda :)
    trebalo bi jos par postova na brzinu da je preskocimo da se ne bi dogodilo nesto lose :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    e pogledajte koja je ovo trenutno stranica ovog threda :)
    trebalo bi jos par postova na brzinu da je preskocimo da se ne bi dogodilo nesto lose :)
    Iva: Hajde, evo da pripomognemo... ;)
    iako se toliko puno posta ovih dana da ćemo brzo preskočit na iduću stranicu :)

    p.s. - masni pa daj sad uleti i otfuraj nas na drugu stranicu, ispuni čovjeku želju... :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: evo, i sad od sto glasa, glasa čuti nije! :)
    odosmo mi u vidoteku (tam nismo bili 100 godina :)) posudit onaj jurasicin 'prazan grad' oliti Reign over me pa se javimo poslije s reviewom maybe...
  • Toga ima u videoteci kod vas???
    Tu nema nis, navodno...tako bar Viktor kaze, ja nisam isto bila
    dugo u videoteci...

    Nego da, sretna vam prva godisnjica braka! :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Toga ima u videoteci kod vas???
    Tu nema nis, navodno...tako bar Viktor kaze, ja nisam isto bila
    dugo u videoteci...

    Nego da, sretna vam prva godisnjica braka! :)
    Iva: nema u Omegi, ima u Blitzu, upravo smo otkrili...
    thnx, sutra je actually :) ali evo, prihvaćamo čestitku od Sid u ime svih, ne morate sad svi jadni to pisat...;) ona nam je evo čestitala kao predstavnik cijele grupice...:D
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    o ekipa...sta ima?ja sad pisem zadacu i jednim uhom slusam lollaploozu..
    btw mislim da ima Reign over me kod nas...cini mi se o da sam gledo plakat na ulaznim vratima videoteke Broadway na krnjevu...nisam siguran...ic cu pogledat sutra, pa vam javim...
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • kako mozes pisat zadacu i slusat pj...ja se ne mogu koncentrirat ni na kakav ozbiljan posao dok slusam..:)
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    a cuj...stavim si...onako laganini i pisem...al kad se uzivim, radim pauze...pa zadaca zna docekat sljedeci dan...hehe
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • ja si printam onaj strip, pa cu ga uvezat i citat :)
  • za one koji nisu vidjeli nek izvole na http://rakkan.com/pearljam/comic/
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    strip je prva liga...kako ces ga uvezat?
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • imam neku "alatku" s kojom to mogu napravit
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    lijepo...ces pustit u A4 fomatu ili?
    sad sam si skino Vancouver 05...strava koncert

    imas pravo...ae cujemo se...
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • a4 da...necu vise postat jer nije u redu da nas dvoje 20-ak postova zaredom pisemo, samo zauzimamo mjesto na forumu :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    Jesmo, ali kod ovih pioneer dvd-ova hackovi su malo kompliciraniji jer ukljucuju koristenje rucnih racunala sa infrared suceljem kako bi se na dvd poslali kodovi za skidanje region locka sto bi cak i mogao izvest jer imam neki stari iPaq ali mu je crkla baterija tako da...


    ovaj post pokušavam dešifrirati već dobrih 5 minuta.

    :D

    nije da mi treba, jednostavno sam fascinirana kako hrvatski jezik nije dorastao vremenu u kojem živi.

    :D
  • :eek:
    wah
  • SamuleSamule Posts: 3,231
    Dammit Stella!!!
    I saw the post count on the Given to Fly page was 9999, got here and you had the 10000, damn not counting the first post thing!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    jeste vidjeli ove frikove kako su nam crashali i uzeli ove interesantne brojke.... :) koliko tu raznih vrsta frikova ima, kako bi rekao hard sun, stravaaaaaa!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    ovaj post pokušavam dešifrirati već dobrih 5 minuta.

    :D

    nije da mi treba, jednostavno sam fascinirana kako hrvatski jezik nije dorastao vremenu u kojem živi.

    :D

    totally agree... :) ja sam čak odustala od drugog čitanja...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • :eek:
    Ah. thanks for posting the 1000th post :rolleyes: :D

    haha

    Wow! Ljudi, vec smo na tisucu! I preko!!!

    Zivio Pearl Jam!!!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.