Pearl Jam in Zagreb!

1256257259261262860

Comments

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Evo glasovao sam, sorry na kašnjenju tek sam se jutros dokopao komp.

    Na Thompsona ne želim ni riječi potrošiti, ustvari samo jednu...SMEĆE

    Viktor, hvala na cd i na fotki od box-a, jedva čekam da mi stigne, hey da li ima u njemu razglednica???

    Uživajte na roštiljadi, žderanju i druženju:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    kako si mogao pomislit da takvi profici u line-upanju nemaju rjesenje za taj problem. ima tko ce doci u 10 zauzet mjesta :)

    JA GLASAM DA PAJO BUDE NAJCOOL OSOBA NA FORUMU!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    JA GLASAM DA PAJO BUDE NAJCOOL OSOBA NA FORUMU!!! :)
    Iva: kojeg li šoka, ja se slažem s jurasicom! :D:D

    @masni: e, ak' smo na Bundeku doći ćemo ti mi ujutro pomoći u čuvanju sjenice (ako ih ima), onda ćemo samo skoknut na protokolarni ručak kod moje svekrve pa opet nazad
    so, you'll never walk alone... you'll never walk alone :D
    a i ono, treba se upjevat za popodne :D
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Viktor, hvala na cd i na fotki od box-a, jedva čekam da mi stigne, hey da li ima u njemu razglednica???

    Kod mene nema nikakve razglednice :( ... Niti "pozdrav iz Rovinja" :mad:

    Sad ću još malo provjerit, makar sam svaki kutak pregledao i jučer...
    Death or glory!

  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Haha, ovo je jedna od glavnih vijesti dana na teletextu RTL-a... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • spearheadspearhead Posts: 600
    pajo wrote:
    Iva: I'm glad that you say you didn't make any conclusions about our country based on a folk singer whose fans are mostly joung kids who don't know their asses from their heads and who will most probably be very, very ashamed of the fact that they were listening to such crap music when they get older. And unfortunately it's true that he is the most popular singer in Croatia but hey, at least we didn't choose him for our president... :D
    And no, I don't make ANY conclusions about your country or above all the PEOPLE based on that.

    Yes ... we can definitely agree on that point! The people of a country are usually a lot better than their leaders or sometimes their art would suggest.
    I was alone and far away when I heard the band start playing!

    ...I was always a DeadHead, but when I first heard Winston Rodney, aka the Burning Spear, sing, I became a SpearHead too!
  • masnimasni Posts: 1,657
    sto se loakcije tice, meni svejedno.. ne vjerujem da ce sve kucice biti popunjene odmah od jutra.. tamo recimo s druge strane ih ima gro..
    ali stvarno svejedno.. :)
    @pajo i iva: cemu ici na rucak ako cemo rostiljat :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • snihsnih Posts: 1,052
    Kakv triler! Nakon 12 glasača - sedam mečeva je potpuno izvjesno, a u dva - neriješeno!!!!!!
    Zato, molim jurasicu da glasa kako ne bih morao upotrijebiti pravilo većeg broja postova i da odluči ta dva pobjednika!:D:)
    Na žalost, dva derbija već u pretkolu!:):D:D
    Kak će tek biti kasnije!?!
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    sto se loakcije tice, meni svejedno.. ne vjerujem da ce sve kucice biti popunjene odmah od jutra.. tamo recimo s druge strane ih ima gro..
    ali stvarno svejedno.. :)
    @pajo i iva: cemu ici na rucak ako cemo rostiljat :D
    Iva: politika ti je to moj Marine... ipak je ručak kod svekrve :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    Iva: politika ti je to moj Marine... ipak je ručak kod svekrve :)

    Mlad je još i ne kuži! Što je zasada i bolje!:D:D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Evo napokon neki skoro pa official dokaz da DVD dolazi na jesen. Na aukciji za Jeffov bas postoji Q&A section u kojem se nalazi i ovo:

    Q: During which live show(s) was this bass played by Jeff?
    A: This response is from Jeff: "I played it at about half of the shows in Europe last year for a song or two per night...and it was my warmup bass, it's all over the upcoming DVD due out this fall." Hoper this helps. Thanks

    http://contact.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ShowAllQuestions&ShowAllQuestions=&requested=mslaskatepark&iid=190126551816&redirect=0&ShowASQAlways=1&SSPageName=PageAskSellerQuestion_VI&frm=284&guest=1
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Kakv triler! Nakon 12 glasača - sedam mečeva je potpuno izvjesno, a u dva - neriješeno!!!!!!
    Zato, molim jurasicu da glasa kako ne bih morao upotrijebiti pravilo većeg broja postova i da odluči ta dva pobjednika!:D:)
    Na žalost, dva derbija već u pretkolu!:):D
    Kak će tek biti kasnije!?!

    Sudija kad ce rezultati pretkola?! E, ak mi Parting Ways i MFC nisu prosli...bit ce peglanja :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    Sudija kad ce rezultati pretkola?! E, ak mi Parting Ways i MFC nisu prosli...bit ce peglanja :)

    Evo, kao što sam već javio - svi su dali glasove osim jurasice (koju ovim putem još jednom pozivam da se odazove, mada znam žena je sigurno zaposlena i to stvarno, a ne ko mi ostali pa valjda nema baš vremena za ovakve igrarije!), a ima dvije neriješene tekme koje se trebaju odlučiti.

    I da tvoji favoriti bi mogli ispasti, možda da lobiraš kod jurasice!:D:D

    Čim jurasica odglasa, rezultati su vani, a i parovi prvog kola!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Možda ja nisam dobro skužio...Svatko od nas jednom postavlja parove ili smo mi tu samo birači? :D
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    Možda ja nisam dobro skužio...Svatko od nas jednom postavlja parove ili smo mi tu samo birači? :D
    Iva: Samo birači. Sva ostala moć je u sudijinim rukama. :D
  • snihsnih Posts: 1,052
    Nemojte tako!!!:D:D

    Parovi su određeni "random" tehnikom za pretkolo i za isti način će se određivati i dalje! Ja samo organiziram! Ne utječem na izbor parova - tu mi morate vjerovati, nema druge!:D
    Jednom ću Vam objasniti taj način određivanja parova, sad baš i nemam toliko vremena, ali ono fakat ne varam, e, kuš ono ne, nek me grom strefi ak varam, burke!!!:D:D

    Ja sam MASTER of the game!!! HAHAHAHAHAHAHAHAHA.....

    A vi svi ostali "SAMO" glasači, mali i beznačajni....
  • CutkiCutki Posts: 235
    spearhead wrote:
    Yes ... we can definitely agree on that point! The people of a country are usually a lot better than their leaders or sometimes their art would suggest.

    dude, a question:
    if an artist calls out to the people and asks them to defend their country from different types of evil, is that a bad thing?

    another thing:
    you came to this thread, made a qoute-post for what?
    do you have Croatian heritage? you speak Croatian or are in any way related to this beautiful country?
    Cuz frankly, we don't give a fuck what some dude in the Times says about us. Most of us think americans aren't that smart anyways, esp those who support bush.
    hell, you even know where Croatia is? continent at least?

    perhaps you would want a translation of a thompson song to understand better?

    I dont get what you are trying to do here....
    I mean, we are all Pearl Jam fans, and that's the topic, not some pop-rock wannabe thompson.. sheesh
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • CutkiCutki Posts: 235
    snih wrote:
    Nemojte tako!!!:D

    Parovi su određeni "random" tehnikom za pretkolo i za isti način će se određivati i dalje! Ja samo organiziram! Ne utječem na izbor parova - tu mi morate vjerovati, nema druge!:D
    Jednom ću Vam objasniti taj način određivanja parova, sad baš i nemam toliko vremena, ali ono fakat ne varam, e, kuš ono ne, nek me grom strefi ak varam, burke!!!:D:D

    Ja sam MASTER of the game!!! HAHAHAHAHAHAHAHAHA.....

    A vi svi ostali "SAMO" glasači, mali i beznačajni....


    tolko o demokraciji i slobodnim izborima...
    hahaha
    izadi i izbori se, ALI za namjestene pjesme ;)
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • snihsnih Posts: 1,052
    Cutki - daj odi na Thompsonov forum!!!:D:D:D
  • CutkiCutki Posts: 235
    snih wrote:
    Cutki - daj odi na Thopsonov forum!!!:D:D:D

    mhm game master poceo naredivat hehe
    morat cemo to srezat na samom pocetku!
    GONG! jel imamo promatrace na slaganjima pjesama???!! ;)
    ha? nista? to sam i mislio!
    ako mi MFC i Wash ne produ, bit ce belaja hehehe :D
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • RijekaRijeka Posts: 801
    snih wrote:
    A vi svi ostali "SAMO" glasači, mali i beznačajni....

    :(
    Ali, glasovi malih i beznačajnih su isto važni :D
    Death or glory!

  • snihsnih Posts: 1,052
    Dečkeci, najte se jedit!

    Sve vam je to demokratija!:D:D

    Ili demokroacija ili dinamo...:D

    I nemojte mi prijetit da vam ne bi morao slat neke ogromne tipove koji imaju tešku ruku!:D:D
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Cutki wrote:
    ako mi MFC i Wash ne produ, bit ce belaja hehehe :D

    Da te nema, trebalo bi te izmislit... :D:D:D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    snih wrote:
    Evo, kao što sam već javio - svi su dali glasove osim jurasice (koju ovim putem još jednom pozivam da se odazove, mada znam žena je sigurno zaposlena i to stvarno, a ne ko mi ostali pa valjda nema baš vremena za ovakve igrarije!), a ima dvije neriješene tekme koje se trebaju odlučiti.

    I da tvoji favoriti bi mogli ispasti, možda da lobiraš kod jurasice!:D:D

    Čim jurasica odglasa, rezultati su vani, a i parovi prvog kola!

    Jel nam možeš odmah dat parove prvog kola? :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    A ako je "demokracija" u pitanju, najbolje bi bilo da odmah saznamo tko igra u finalu :D:D:D:D
    Death or glory!

  • DoctorDoctor Posts: 256
    snih wrote:
    Fali ti još jedan par:

    Gremmie Out of Control_Lost Dogs x Can't Keep_Riot Act:)

    Sorry, znaci glasam za Can't keep

    Thompsona je obicni fasista i ustasa.. Dovoljno je da pocne pjevat - "nosi neretva puno srba.." - tako nekako, (jos tu pjesmu najavi u fazonu da su to pjevali "nasi pradjedi") i da sve dokaze.. Džaba mu i da su mu sve ostale pjesme prepjevi Luciana Pavarotia i Lada zajedno.. I treba izmedju nas zabraniti raspravu o njemu i svima slicnim.. :) Ovo je nepoliticki forum i najmanje nam trebaju rasprave o takvim temama (pogotovo sto ga posjecuju narodi iz svih Ex Yu republika).


    Kada pocinje taj prvi krug, sad sam i ja zainteresovan.. I samo da znate, ovo takmicenje je obicna zabava, tako da nemojte se previse sekirati oko toga koja ce na kraju pobjediti :D
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • snihsnih Posts: 1,052
    Doctor wrote:
    Sorry, znaci glasam za Can't keep

    Thompsona je obicni fasista i ustasa.. Dovoljno je da pocne pjevat - "nosi neretva puno srba.." - tako nekako, (jos tu pjesmu najavi u fazonu da su to pjevali "nasi pradjedi") i da sve dokaze.. Džaba mu i da su mu sve ostale pjesme prepjevi Luciana Pavarotia i Lada zajedno.. I treba izmedju nas zabraniti raspravu o njemu i svima slicnim.. :) Ovo je nepliticki forum i najmanje nam trebaju rasprave o takvim temama (pogotovo sto ga posjecuju narodi iz svih Ex Yu republika).


    Kada pocinje taj prvi krug, sad sam i ja zainteresovan.. I samo da znate, ovo takmicenje je obicna zabava, tako da nemojte se previse sekirati oko toga koja ce na kraju pobjediti :D

    Kvotišem sve što si napisao!

    Dosta o onome tipu! Njemu nikako nije mjesto na ovim stranicama!

    I da, ovo s izborom pjesmice je zabava! Pa, ko bi lud mogao izdvojiti samo jednu pjesmu od PJ!!! Ja bih barem tridesetak, ali zato će i biti zanimljivo!:D:D
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Hajd, lijepo da su i ovi objavili nešto...
    http://www.ri-rock.com/novosti-hr-strane.htm

    I ja mislim da treba prestat o Thompsonu, dok imamo Sandru Dabo i Josipa Katalenića nema brige ;):D
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    Hajd, lijepo da su i ovi objavili nešto...
    http://www.ri-rock.com/novosti-hr-strane.htm
    Iva: ma jeste vi vidjeli ovaj hit naših momaka pod nazivom 'majka voli kosti' :D jedva čekam taj box set da i to čujem :D:D:D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Izgleda da se zna i pravo objasnjenje za show u Chorzowu, momci su morali na avion jer je bio plan da ne spavaju u Poljskoj. Evo sta Bartek kaze:
    Bartek wrote:
    Yeah, I think it's 99% sure thing. First their crew fucked up with a late arrival of the gear, and then the band did something very unfair to 40 000 of their fans. Like if forcing us to wait 7 years and then forcing us to listen to Linkin Park was not enough :P ;) There's one cute aspect of this story: Ed Vedder called the airport personally and was trying to postpone the flight to 2 a.m. (after their manager failed to do so). According to the sources at the promoter agency it was during the first encore break... Too bad he didn't call to book a hotel room though :P

    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=249352
Sign In or Register to comment.