Pearl Jam in Zagreb!

1246247249251252860

Comments

  • Jel zna neko hoće li bit Bootlega
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Rekao bih da se na Pipse svakako isplati otići, ali odluka nije laka!:):)

    Gledao ih prije par mjeseci i bili jako dobri! Evo i Pajo će potvrdit!:D

    Pajo... di si Pajo... Pajusinoooooo!
    Iva: Pajo je s frendom na kavi pa ću se evo ja odazvati umjesto njega. Na Pipsima bilo fakat dobro, a meni čak i nisu super sjajni. Ali koncerat bio fakat dobar. Pa ako se upitnik ne pretvori u kvačicu preporučujem da se prošećete do Korza. Tko može, naravno... :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Jel zna neko hoće li bit Bootlega
    Iva: zasad nema nikakvih informacija o bootlezima, ali to je the million dollar question, hoće li ih biti ili ne
    svi se još uvijek nadamo...
    prije par mjeseci je bila nekakva najava o novoj eri bootlega, ali otad ništa :( (niti je tada pojašnjeno što je ta nova era bootlega)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    hvala na preporuci za pipse, evo maloprije im završio soundcheck :D... Prepoznah "Plači" i "Bog".. Dakle život u strogom centru Rijeke ponekad i ima svojih prednosti :)

    S druge strane, neće sigurno svirat do 11 kad počinje PJ, s obzirom da je neki free koncert protiv AIDS-a
    Death or glory!

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Rijeka wrote:
    hvala na preporuci za pipse, evo maloprije im završio soundcheck :D... Prepoznah "Plači" i "Bog".. Dakle život u strogom centru Rijeke ponekad i ima svojih prednosti :)
    Hehe, super. izgleda da ima. kad to pocne? Ako hoces ici, ja ti posaljem poruku ako budu PJ uzivo tu. ;) pa se vrati ako ti se da, i ako uspijes :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    E jbg sad, nađoh ovo na ri-rock.com -> Pips Chips & Videoclips ćemo imati prilike vidjeti u Rijeci, petak, 29. lipnja, u 22:30 sati na trgu ispod hotela Bonavia.

    Mislim da sam doma :)
    Death or glory!

  • siljosiljo Posts: 2,203
    a joj...

    nema me 3-4 dana i imam 15-ak stranica za nadoknaditi...

    pozdrav snihu i asfo koje sam btw sreo negdje... na nekom koncertu... di ono? hladno pivo? valjda :)

    pozdrav w... najtimlađem članu :)

    e da, i cutkiju... jaaavi see! :D

    glede druzenja, ja iduci utorak gulim nocnu pa ono... priti pliz... ;)

    a Ed je pravi mačak, kaj je, je! hebiga... uvijek se mogu izvuc da je ovo Iva napisala :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    a joj...

    nema me 3-4 dana i imam 15-ak stranica za nadoknaditi...
    Iva: baš te danas Pajo spomenuo kako ćeš se namučit dok pročitaš sve kad se vratiš doma... :D
    piše se, dobra je neka vibra i vraćaju nam se 'izgubljeni' članovi :D

    idemo crveni, dredis i ostali... javite seeee!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    blago nama kaj imamo PJ :)

    ovo je strašno... prije sam bio nabrijan otici na pepperse, sva sreca da su snimili svo ono smece nakon Californication pa me malo pustilo... imamo doma i neki koncertni DVD kaj smo kupili frendu za b-day pa nam je presnimio... onak, ful sterilno i nezanimljivo... :D

    http://www.groupie.hr/index.php?stranica=sadrzaj&id_sadrzaj=993

    zapravo je malo tuzno kad se bend koji praši suck my kiss , give it away, my friends pretvori u boj bend..

    i tak, ne? ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    Rijeka wrote:
    E jbg sad, nađoh ovo na ri-rock.com -> Pips Chips & Videoclips ćemo imati prilike vidjeti u Rijeci, petak, 29. lipnja, u 22:30 sati na trgu ispod hotela Bonavia.

    Mislim da sam doma :)

    Prijedlog: Otiđi na Pipse, pošalji broj moba pa ti javimo hoće li se što događati u live streamingu!?!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hey, kao što siljo reče nema te 2 dana 15 stranica za čitanje :D a stićemo mi te Argentice kad tad.
    Pozdrav snih & alsfo, vidimo se onda u utorak...dolazim. Je li taj meet-up dogovoren??
    Ja sam u RKA ali mislim da se neću spuštat na Pipse, kod žene sam ispunio sve bonuse i kredite za koncerte:) It's a family time now!!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    sad gledam arctic monkeyse i slika je fakat dobra!
    za razliku od onog španjolskog festivala kojeg smo pratili, ili bolje rečeno, pokušavali pratiti.
    sam da ostene takva, a ne da padne cijeli sistem kad se tisuće PJ fanova odjednom pokuša zakačit za net u 23:00 :D
  • lesteslestes Posts: 959
    10 stranica na werchter webcast thread-u od kad me nije bilo! da ne čitam
    sve.. ima kakvih novosti? još je uvijek upitnik dole..
  • snihsnih Posts: 1,052
    Fuck!!!!

    Samo 6 pjesama!

    Ali bolje i to nego ništa, iako.... baš sam ljut!
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    PJ svira 6 stvari!!! :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    e i piše na stranici da će prenositi samo 6 stvari od PJ.
    jel 'samo' ili 'čak'? :D

    P.S. kak smo sinhronizirani :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    PJ svira 6 stvari!!! :D
    SAMO? pa to je super. bolje to nego nis :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Bolje šest stvari nego nijednu, al to je samo moje mišljenje... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • lesteslestes Posts: 959
    kaje vama? ja sam skroz zadovoljna! :) jupijeeej :D a baš su dobri, jelda
  • siljosiljo Posts: 2,203
    PJ svira 6 stvari!!! :D

    zivio firewall u mojoj firmi koji mi ne dozvoljava gledati... idem ucit! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    lestes wrote:
    kaje vama? ja sam skroz zadovoljna! :) jupijeeej :D a baš su dobri, jelda

    Proud to be a PJ fan! :D Stvarno su najbolji bend na svijetu, nema kaj...
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • snihsnih Posts: 1,052
    Samo se nadam da će biti svih 6 u komadu, a ne kao na Kaiser Chiefs, koji su dali 3 stvari, ali razbacane po repertoaru, pa onda čekaš pred praznim ekranom, buljiš ko tele dok ne počne upravo ta stvar kou su oni propustili kroz filter!:D:D
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    zivio firewall u mojoj firmi koji mi ne dozvoljava gledati... idem ucit! :)
    Zaleti se do nas pogledat 6 stvati, kaj blizu si...a tih par aviona koji ce past za to vrijeme nije valjda bed...to su samo turisti :)
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Meni svejedno, ovo mi je najbliže kaj ću doć njihovom koncertu na ovoj turneji... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    Zaleti se do nas pogledat 6 stvati, kaj blizu si...a tih par aviona koji ce past za to vrijeme nije valjda bed...to su samo turisti

    Di si Pajusino!?!:D:D:)

    Evo Pipsa večeras na Korzu. Oćemo se zaletit?:):D
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Di si Pajusino!?!:D

    Evo Pipsa večeras na Korzu. Oćemo se zaletit?:):D

    Pa bas bi mogli...ali ne mogu zenu ostavit doma da sama gleda Eda :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    Pa bas bi mogli...ali ne mogu zenu ostavit doma da sama gleda Eda :)

    Nije valjda do toga došlo! Kaj, u nekim trenucima joj moraš pokriti oči, jer ako ga previše gleda, zaljubi se u njega, pa bi te mogla ostaviti?:D
    Zato je dobro kaj su pustili samo 6 stvari!:):D
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    E ljudovi, uskoro ćemo otvorit 500. stranicu... :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Nije valjda do toga došlo! Kaj, u nekim trenucima joj moraš pokriti oči, jer ako ga previše gleda, zaljubi se u njega, pa bi te mogla ostaviti?:D
    Zato je dobro kaj su pustili samo 6 stvari!:):D
    Tak je...6 stvari i dosta!

    Iva: no comment... vjerojatno biste ga obojica jako rado i dulje gledali samo da možete... :D
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    Tak je...6 stvari i dosta!

    Iva: no comment... vjerojatno biste ga obojica jako rado i dulje gledali samo da možete... :D

    Ostavi ti tu gejparadu za nekog drugog! Koliko sam imao prilike upoznati Paju, on je zaista prava rvatina i muškarčina, a ni ja nisam daleko!:D:D
Sign In or Register to comment.