Pearl Jam in Zagreb!

1110111113115116860

Comments

  • snih wrote:
    Da li se netko igrao ovoga: http://pearljammers.com.sapo.pt/
    Which PJ song are you?
    Ako ste se igrali javite koja ste pesma, a ak niste možda će Vam se dat potrošit koju minutu! Fora mi bilo!:) Ja sam Better Man! I drago mi je zbog toga!:D

    radila ja davno. ''ispadoh'' given to fly. divota!
  • suzi d.suzi d. Posts: 22
    jurasica wrote:
    joooooooooj!!! sramote li...

    nisam mogla ne reagirati na ovo... :)

    inače, ja sam GIVEN TO FLY...
    Zašto sramota? To što smatram da su svi članovi Pearl Jama zamjenjivi izuzev Eda ne čini me nimalo manje ovisnom o njihovoj glazbi u odnosu na tebe ili bilo koga drugog s ovog foruma. Samo sam iskrena, kao što sam bila i onom testu gdje ispadoh Corduroy.
  • masnimasni Posts: 1,657
    samo da se javim.. evo 4 ujutro, doso s prljavaca iz zapresica... procitah sve stranice, i rijesih naravno onaj upitnik..

    wishlist sam :D

    tolko od mene..

    pozdrav svima....
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    malo mi glupav kviz, nema uopce odgovore koje bi ja htio, ima samo neke priblizne ili moje druge opcije, cak niti drugi najdrazi band nemaju (op Alice in Chains), sramota... ispadoh


    woo... wowwowoo
    i'm ahead, i'm advanced...
    i'm the first mammal to wear pants, yeah
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • GirasolGirasol Posts: 18
    C2V3N wrote:
    eh da :D

    inace da netko ode iz banda dam glavu da bi pearl jam prestao svirati!

    abruzi, irons i ostali bubnjari se ne racunaju jer je matt cameron i tako uvijek bio nesuđeni jammovac i uvijek je govorio da mu je pj najbolji bend!

    kad neko kaze pj.. ljudi cuju ed, mike, stone, matt, jeff :D

    slazem se. edijev vokal jeste nezamenljiv (zbog cega su meni omiljene pesme uvek one sa jakim recima i dugackim tonovima sa velikim finalem u vidu vristanja :) a toga znamo ima prilicno) ali...
    nema sanse da zamislim bend sa edijem i nekim tamo dejvidom umesto stonea (recimo plavushan sa vezanim repom) i dejvidovim bratom blizancem (npr. mark) umesto jeffa... pa ma kako dobro svirali. mislim, ok su dejvid i mark ali su stone i jeff nashi!

    eto ja sam prsla skroz...
    poenta je, mislim da bi mi bilo jednako tesko da slusam pearl jam i kada bi otisao eddie i bilo ko drugi, a isto tako i da bi njima u bilo kom slucaju bilo zajebano da nastave (dugo sviraju zajedno)...
    nego, ajde da ne razmisljamo o tome, to se nece desiti
  • GirasolGirasol Posts: 18
    plus jos jedno pitanje...
    kako ubacite ove smajlice u poruku... npr ovog zelenog, meni ne ide.
  • CutkiCutki Posts: 235
    :):p
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • suzi d.suzi d. Posts: 22
    Girasol wrote:
    slazem se. edijev vokal jeste nezamenljiv (zbog cega su meni omiljene pesme uvek one sa jakim recima i dugackim tonovima sa velikim finalem u vidu vristanja :) a toga znamo ima prilicno) ali...
    nema sanse da zamislim bend sa edijem i nekim tamo dejvidom umesto stonea (recimo plavushan sa vezanim repom) i dejvidovim bratom blizancem (npr. mark) umesto jeffa... pa ma kako dobro svirali. mislim, ok su dejvid i mark ali su stone i jeff nashi!

    eto ja sam prsla skroz...
    poenta je, mislim da bi mi bilo jednako tesko da slusam pearl jam i kada bi otisao eddie i bilo ko drugi, a isto tako i da bi njima u bilo kom slucaju bilo zajebano da nastave (dugo sviraju zajedno)...
    nego, ajde da ne razmisljamo o tome, to se nece desiti
    Pazi, svojevremeno sam slušala Maidene i zbilja bila njihov zagriženi obožavatelj. Ali onog trenutka kada ih je Bruce napustio to više nisu bili Maideni. Ni za mene ni za veliku većinu njihovih fanova. Jednostavno kraj. A sad kad se Dickinson vratio čujem opet čine čuda. I opet imam želju za njima. A to što su mjenjali gitariste i bubnjare nije imalo nikakvog utjecaja na njihov opstanak.
  • GirasolGirasol Posts: 18
    suzi d. wrote:
    Pazi, svojevremeno sam slušala Maidene i zbilja bila njihov zagriženi obožavatelj. Ali onog trenutka kada ih je Bruce napustio to više nisu bili Maideni. Ni za mene ni za veliku većinu njihovih fanova. Jednostavno kraj. A sad kad se Dickinson vratio čujem opet čine čuda. I opet imam želju za njima. A to što su mjenjali gitariste i bubnjare nije imalo nikakvog utjecaja na njihov opstanak.

    da, znam da su masovno prestali da ih slusaju... ne znam koliko puta su menjali ostale clanove ali mozda dovoljno da ne shvatis tragicno kad jedan ode... kao ljudi navikli...
    ali nekako zna se ko oduvek cini pearl jam (4+1)...
    naravno, tesko bi se mogao naci jos jedan sa takvim vokalom kao sto je eddiev ali tesko bi nasli zamenu i za ostale a da ne razocaraju fanove...
    ma to je jako teska tema za razmisljanje...
  • kljaklja Posts: 33
    PJ bez Stonea, Amenta i McCreadya O_O prestali bi svirat sigurno. A za Eddiea bi vec nasli zamjenu :D. Ma Boom ce sad pocet tekstove pisat i sve ce ih odjebat i zvat ce se Boom Jam :D
  • GirasolGirasol Posts: 18
    Cutki wrote:
    :):p

    nije lepo zajebavati :p
  • Girasol wrote:
    plus jos jedno pitanje...
    kako ubacite ove smajlice u poruku... npr ovog zelenog, meni ne ide.

    Evo ga

    http://forums.pearljam.com/misc.php?do=showsmilies
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • pajopajo Posts: 3,292
    suzi d. wrote:
    Nego ovih dana sam malo razmišljala i došla do zaključka da kada netko kaže Pearl Jam, ja u stvari čujem: Eddie Veder. Da on kojim slučajem ode iz banda ja ih sigurno ne bi više slušala. S druge strane da bilo tko drugi napusti band to mi uopće nebi bilo važno. Na koncertu sam samo njega gledala, samo njega...mislim tolika količina karizme... i svega ostalog... Ima li ovo smisla?
    Iva: Draga Suzi, evo da probamo zaustaviti polemike povezane s tvojom teorijom o Edu. Probala sam u tvom postu boldati rijeci za koje mislim da su vazne. Naime cinjenica je da si ti napisala da je tebi Ed najvazniji u bendu ili barem vazniji od svih ostalih zajedno. I to je ok. To je tvoje misljenje, ti tako dozivljavas bend i mislim da nikoga ne smeta sto ti tako mislis.
    S druge strane, ako pitas nas ostale (mislim da vecina ipak misli tako) ima li to smisla, odgovorit cemo ti da nema. Dakle, nama nema smisla, tebi ima i to je to.
    A sad se rekla bih mozemo vratiti na uobicajena cavrljanja. Jel'da?
  • kljaklja Posts: 33
    Kad sam vec kod booma. Zasto mu ljudi na koncertima fuckaju stalno?
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    klja wrote:
    Kad sam vec kod booma. Zasto mu ljudi na koncertima fuckaju stalno?
    čovo pokvari svaku pjesmu sa svojim solo na sintiču, zvuci loshe cak i na wasted reprise iako je on jedini i svira :D


    ma shalim se boom je legenda (i debos), volimo mi njega (i mrzimo)!
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • kljaklja Posts: 33
    zakon, fala na linku. To je ove godine bilo?


    jel to sam meni neke prekide ima na doesn't remind me?
  • porcherporcher Posts: 62
    hmf. mene ljuti ova osoba suzi.

    suzi, kako mozes svesti pearl jam samo na eddija? pa ako je itko bend, onda su tu oni. sve pjesme su pearl jam. ne eddie vedder.
    ne znam, mozda ti padas pod dojam frontmena, karizme kako si rekla. a kad netko kaze karizma, ja to prevodim - on mi je zgodan, zagrijana sam za njega, uuu aaa, eddie eddie!! i to bi jos bilo ok da ne negiras ostatak benda u korist te karizme.

    to mi je bezveze. pearl jam nisu boj bend.

    hail hail the lucky ones...
  • Evo ljudi da se i ja aktivno pridruzim. Pratim vas vec duze vrijeme, onako bez obznanjivanja svog prisustva (valjda sam pomalo voajer po prirodi :) ), a sad sam se morao ukljuciti jer me na to tjera ovaj Zg bootleg koji mi upravo svira u pozadini. Od koncerta sam u nekom drugom svijetu i hodam bez dodirivanja zemlje i taman kad sam se polako poceo spustati ovaj bootleg je imao efekat plamenika koji dodaje topao zrak balonu da ga jos malo podigne. Ako se ovo stanje jos nastavi moracu se raspitati postoji li nekakav medikament ili operacija za uklanjanje osmijeha s lica, he he.
    Ne moram vam govoriti da je koncert bio nesto neopisivo dobro, to vec svi vrlo dobro znate. Ne znam da li je to iko od vas dozivio ali ja sam posle koncerta hodajuci po svom gradu poceo ljude gledati s visine. Bilo je ono kao, ja sam bio na koncertu Pearl Jam-a a vi niste, o vi nizi oblici zivota! :D
    Najveci fazon mi je, posto dolazim iz male i prilicno zaostale sredine vecina ljudi nema pojma sta je to Pearl Jam i kad me pitaju sto si ti tako uzbudjen na odgovor : PA BIO SAM NA PJ KONCERTU!!! , reakcija bude kao da sam mu rekao da sam juce promijenio carape. A ja sam ludio jer mi je trebao neko da podijelim energiju s nekim ko bi me razumio pa se sve svelo na telefonske pozive mojoj ekipi iz Banjaluke s kojom sam isao na koncert!

    Uh! Raspisah se ja. Takav sam i inace, tesko me pokrenuti, al kad krenem nema stajanja!
    Pozdrav svim Jamovcima!
    diss_ID_ent is here!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    jos da je i hunger-a odsviro :D salim se, bez eddija nije isti ni hunger, jel tak suzi? ;) naravno da nije..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    suzi d. wrote:
    Zamisli ovo: Netko di donese CD s PJ stvarima gdje recimo Ed pjeva, a sve ostale članove su npr. zamijenili studijski glazbenici koji su savršeno odsvirali od prvog do posljednjeg takta. Kolika je vjerovatnost da ćeš ti to uopće skužit? S druge strane vokal je nezamjenjiv. Eto o tome ti govorim.

    Je, Ed je kralj i nas veliki vodja, ali kad malo bolje pogledam...koju taj Stone predivnu glazbu radi...a opet, vecinom su to Mikeovi riffovi...a da nije Matta koji se savrseno uklopio kad je Irons otisao...a cekaj, i Boom je ocito super uletio pogotovo poslije svega sa Roskilde-om...a u principu svi znamo da je Jeff dusa benda...
    Moras uzet u obzir da je bend puno vise od sviranja instrumenata i da bi tesko dogurao tako daleko (a i ne bi ih gledali 2006. godine u ZG) da nisu tako posebna grupa ljudi.
  • GirasolGirasol Posts: 18

    hvala
    :cool:
    :rolleyes:
    :D
    :D
    :D
    jeeej
  • Ekipa,malo digresije... jel zna netko na kojoj stvari sa unpluggeda Eddie pada sa stolice?Čitavo popodne sjedim s jednom luđakinjom :) i pokušavamo otkriti koja je to stvar...
    Help, please..
    il cattivo
  • lesteslestes Posts: 959
    hmmm ja zavidim svima vama koji slusate koncert i sretni ste! ja se svaki put zbediram i rasplacem... cekas nekaj dosta dugi period zivota i onda se to stvarno dogodi. nemres vjerovati. i sad je sve gotovo. a tak bi ih htjela opet cuti uzivo! i onda kad slusam koncert... i sjetim se da sam bila tam, samo mi suze dodu na oci :( kad budem ih ponovo vidla?

    eh, i ja sam given to fly :)
  • miloshkmiloshk Posts: 73
    Porch je kad Eddie pada sa stolice!
  • lesteslestes Posts: 959
    il cattivo wrote:
    Ekipa,malo digresije... jel zna netko na kojoj stvari sa unpluggeda Eddie pada sa stolice?Čitavo popodne sjedim s jednom luđakinjom :) i pokušavamo otkriti koja je to stvar...
    Help, please..

    porch...

    kasnim....
  • suzi d.suzi d. Posts: 22
    pajo wrote:
    Iva: Draga Suzi, evo da probamo zaustaviti polemike povezane s tvojom teorijom o Edu. Probala sam u tvom postu boldati rijeci za koje mislim da su vazne. Naime cinjenica je da si ti napisala da je tebi Ed najvazniji u bendu ili barem vazniji od svih ostalih zajedno. I to je ok. To je tvoje misljenje, ti tako dozivljavas bend i mislim da nikoga ne smeta sto ti tako mislis.
    S druge strane, ako pitas nas ostale (mislim da vecina ipak misli tako) ima li to smisla, odgovorit cemo ti da nema. Dakle, nama nema smisla, tebi ima i to je to.
    A sad se rekla bih mozemo vratiti na uobicajena cavrljanja. Jel'da?

    Ok, možda je moja izjava bila malo pretjerana ali i dalje stojim iza toga da je ovaj band upravo zahvaljujući Edovoj karizmi postao to što je. Pa ne idu li u prilog tome silne fotografije (pa i ovdje na message pitu koji je tvorevina PJ fanova) koje se bar 80% odnose na Eda. Znamo ko mu je bivša, ko mu je sadašnja, kako mu se zove dijete i bla bla bla... gomilu nebitnih stvari koje postaju bitne jer imaju veze s Edom. A šta znamo o ostalim članovima banda?
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    molim vas da ne napadate suzi jer suzi je legenda! :D

    naime ako niste znali suzi posjeduje nekoliko zadnjih desetaka minuta koncerta u zagrebu i ako budete dobri prema njoj mozda vam i podijelim. :D

    ne fakat pa cura se malo zaletila pa boze moj :D


    ooo suzi, uououooo suzi... tralalala
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • suzi d.suzi d. Posts: 22
    C2V3N wrote:
    molim vas da ne napadate suzi jer suzi je legenda! :D

    naime ako niste znali suzi posjeduje nekoliko zadnjih desetaka minuta koncerta u zagrebu i ako budete dobri prema njoj mozda vam i podijelim. :D

    ne fakat pa cura se malo zaletila pa boze moj :D


    ooo suzi, uououooo suzi... tralalala
    Hvala C2V3N, bar netko da stane u moju korist.
    A ja se zbog Pearl Jama (ne samo Eda) žrtvovala, unijela kameru i riskirala da ostanem bez nje. A da stvar bude luđa kamera čak i nije bila moja. Je li vam ovo zvuči malo ljepše? I za kraj: Volim ih, mislim svih njih (ne samo Eda iako njega najviše)
  • to s edvardom. mediji traze zvijezdu i normalno da ce sve fotke biti edvardove, a tek kad frajer dovuce manekenku i klinku..! meni je u zg-u najvise islo na zivce sto su svi vikali edi edi edi! e pa ja sam vikjo prl djem prl djem prl djem! mene osobno ne cudi sto svi vicu edi! jer to ljudi vole - jednog covjeka koji ce rijestit sve njihove.
    uglavnom..dragi moji, PJ je band, jedino sto se u njemu mijenja su frizure i bubnjari, naravno da bez ikojeg drugog clana mozda to ne bi bilo to, ali naglasavam IKOJEG DRUGOG, a ne samo edvarda!
    L
    you dont even know this song..fuck it play it anyway, thats right!!!
Sign In or Register to comment.