Pearl Jam in Zagreb!

1109110112114115860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    finalni wrote:
    Masni je sigurno Smile. :):):)

    Kakav Smile, Masni je Frodo! :):):)
  • snihsnih Posts: 1,052
    ...though sad, this is an amazing song, written before Pearl Jam were formed about relationships that are not kept because of honest feelings anymore... it became one of the most popular Pearl Jam songs!:cool:

    ...stoji u objašnjenju za betterman-e ili betterwoman-ice!

    Iako je svi znate...

    waitin', watchin' the clock, it's four o'clock, it's got to stop
    tell him, take no more, she practices her speech
    as he opens the door, she rolls over...
    pretends to sleep as he looks her over
    she lies and says she's in love with him, can't find a better man...
    she dreams in color, she dreams in red, can't find a better man...
    can't find a better man
    can't find a better man

    talkin' to herself, there's no one else who needs to know...
    she tells herself, oh...
    memories back when she was bold and strong
    and waiting for the world to come along...
    swears she knew it, now she swears he's gone
    she lies and says she's in love with him, can't find a better man...
    she dreams in color, she dreams in red, can't find a better man...
    she lies and says she still loves him, can't find a better man...
    she dreams in color, she dreams in red, can't find a better man...
    can't find a better man
    can't find a better man

    she loved him, yeah...she don't want to leave this way
    she feeds him, yeah...that's why she'll be back again
    can't find a better man
    can't find a better man
    can't find a better man
    can't find a better...man...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Nije bed kaj si nam opet stavio rijeci. Mi naime ovdje u Zagrebu znamo brzu verziju pa je dobro podsjetit se kak zapravo ide... :):):):):):)

    p.s. - nama je i jucer navecer i danas stalno 'pucao' forum, nekaj im se jadnima dogadja
  • porcherporcher Posts: 62
    evo nakon cjelovecernjeg slusanja pearl jam bootova, medu ostalim i zagreba, i to prvi put,......

    jebeno.

    ne mogu vjerovat kako dobro zvuce, i mi zvucimo, i sve skupa.. odusevljena sam opet. jezim se dok ovo pisem. toliko toga sam zaboravila, neke stvari nisam ni cula... 'made it to croatia, had a smoke in a tree..' :D:D:D

    ma predobro.

    *sigh*

    (hvala jos jednom snihu i asfo :D)

    hail hail the lucky ones...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    pajo wrote:
    Je ima neki thread na Porchu o tome. Skinuh onaj unofficial boot kaj si postao na hr forumu, bas je cool, tko je to snimio? Kad te prodje viroza lovim te za flac iz Zagreba :D
    jedan austrijanac, postao je to na bry forumu...

    aj dogovorit cemo se za flac
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • BLACK

    Beauty in a shape of a song which reflects the loss of a lover. The one left behind feels as though their fragile soul is shattered. Torment knowing that you had something exquisitely beautiful, and now it's gone.

    I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
    in somebody else's sky, but why
    why, whyyyyy can't it be, why can't it be mine?


    Jao ljudi, kako ste vi vredni... ne mogu da stignem da iscitam sve, bas ste se raspisali poslednjih nedelju dana. Hehehe...
    Wild eyed crazy Mary :-)
  • killroykillroy Posts: 739
    Wishlist

    Ali sam zaboravio sta je pisalo...
    Ok je, ali my Wishlist je Lukin ili Blood... :)
  • asfoasfo Posts: 315
    :confused: Kaj nije čudno kaj smo svi pjesme od PJ? :confused:

    :D:D:D
  • porcherporcher Posts: 62
    ja sam jeremy lol, 'this song was written about a 16-year old boy who had taken a gun to school and shot himself dead in english class, in front of his teacher and colleagues, although a sad story, this is an amazing song.'

    super! ja sam psihoticno malo stvorenje. lol. ma nema sanse da sam jeremy, ja sam porch, forever. pinkpop, unplugged, zagreb...PORCH! :D

    a zakon mi je ono pitanje sto radite kad ste u bedu, zanima me koja pjesma odgovara 'shopping, yey!' hehe.

    'jeremy spoke in class today...'

    pazite sa mnom! ;)

    hail hail the lucky ones...
  • KONACNO zg bootleg. ne mogu ga prestat slusat. i sve su mi stvari mraaak! na Given To Fly poludim, sto izgleda smjesno u tramvaju :):):)!!!
    ali, ljudi! ko je aritmicni genijalac na betterman cije se pljeskanje cuje kao da mi stoji u sobi! klap klap...klap, pa klapklap, koju pjesmu ti cujes :):):)!
    i ZAAAKON je sto nam nije edvard poceo betterman nego mi sami!!!
    blabla
    woohoo
    L
    you dont even know this song..fuck it play it anyway, thats right!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    blejavac wrote:
    KONACNO zg bootleg. ne mogu ga prestat slusat. i sve su mi stvari mraaak! na Given To Fly poludim, sto izgleda smjesno u tramvaju :):):)!!!
    ali, ljudi! ko je aritmicni genijalac na betterman cije se pljeskanje cuje kao da mi stoji u sobi! klap klap...klap, pa klapklap, koju pjesmu ti cujes :):):)!
    i ZAAAKON je sto nam nije edvard poceo betterman nego mi sami!!!
    blabla
    woohoo
    L


    E da, GTF sam i ja slusala jucer ujutro u 6 dok sam hodala ulicom...hm :D Jos mrak, ja pospana, al kad sam cula : Made it to Croatia... :o

    I Betterman je zakon, slazem se, i nismo ga mi zeznuli, cini mi se da smo mozda upali ranije pjevat nego je on poceo svirat, i trebalo mu je par sekundi da nas uhvati :D Al super je ispalo. I da, good singing...to je na Jeremy rekao, jel? ;):D

    Ma ZG boot je naj naj, govorim ja to vec... ;):D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • da, GTF...ah! pocetak onako lagan, svi pjevaju..i onda refren..mogu vidjeti 8hiljada ljudi kako skaču i ruke u zraku..kao da netko dize i spusta dvoranu!!!


    btw, ja sam ispao CORDUROY!!!
    a kad smo vec kod kordjuroja (hihihi!) ...kako se odlicno cuje kad svi urliknu: THE WAITING DROVE ME MAD...
    a fakat je :)
    L
    you dont even know this song..fuck it play it anyway, thats right!!!
  • pajo wrote:
    Da, istina. Jave nam se samo Doctor i Milosh. Pa di su svi ostali - na odvikavanju od PJ (ne valjda!) ili su nas izgubili kad su nas admini preimenovali u PJ in Zgb?

    Come back rekao bi vam Ed! :)

    UH, odvikavanje od PJ... hardly!! :) Tu smo, ima nas, dolazimo povremeno :) Ja sam se vec pozhalila na svoju nevolju sa `nemanjem` compa kod sebe, tako da, ne mogu prechesto da se pojavljujem..A teshko je pohvatati prichu ako ne chitam postove svakih 15min, ovo vishe lichi na chat nego forum :) E maloprije sam na VH1 gledala neku emisijicu o njima, u nekom klubu svirali, aj ges, novi album - i Edi i ekipa prichali o svemu... ma sjajno.. ali prekratko. Hm, ma PJ-a nikad dosta! :D
    http://pearljam.com/pjlm/5x1.htm <- /me wants this, badly... :(
    E da, ja sam ispala Off he goes prvi put, a drugi Do the Evolution.. hm :)
  • Jaz pa sem Immortality...sem mislila, da bom kaj hitrejšega..ampak, če dobro pomislim je kr ok:)
    The worst enemies of music? Money and Mathematics. Combined with music, they both do the exact opposite of what they're supposed to do. Money makes music cheap, mathematics makes it stupid and predictable.

    ____

    Zagreb 2006/ Munich 2007/ Venice 2007/ Berlin 2009 / Venice 2010 / 2 x Berlin 2012 / Stockholm 2012 / Milan 2014 / Trieste 2014 / Vienna 2014 / Florence (EV) 2019 / Padova 2018 / Prague 2018 / Imola 2022 / Budapest 2022 / Vienna 2022 / Prague 2022 

  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    krh krhm... $40 + $11 postarina za knjigu... mamicu im lopovsku!
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • "WHY DOESNT PEARL JAM NEVER COME HERE?!!!"
    PEARL JAM na Simpsonima prije 3 minute!!! woohoo
    L
    you dont even know this song..fuck it play it anyway, thats right!!!
  • porcherporcher Posts: 62
    hehe, a...

    'alien dude - need 2 tickets to pearl jam'

    :D

    hail hail the lucky ones...
  • miloshkmiloshk Posts: 73
    porcher wrote:
    hehe, a...

    'alien dude - need 2 tickets to pearl jam'

    :D

    :D:D
    http://i52.photobucket.com/albums/g15/miloshk/Simpson.jpg
  • porcherporcher Posts: 62
    hehe zakon.

    matt groening zna sto valja :)

    hail hail the lucky ones...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    odbili ga jammovci da nastupe u simpsonima...
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    evo da vas malo informiram:



    procurili su dvd iz verone i dvd iz milana.. naravno audience shoot sa 3-4 kamere!

    probam to nabaviti uskoro


    o cijelom koncertu zagreba josh nishta...
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • miloshkmiloshk Posts: 73
    C2V3N wrote:
    evo da vas malo informiram:



    procurili su dvd iz verone i dvd iz milana.. naravno audience shoot sa 3-4 kamere!

    probam to nabaviti uskoro


    o cijelom koncertu zagreba josh nishta...

    WOWOWOWOWOWOWOWOWOw

    COOOL!!! Ajde probacu i ja da se raspitam da nabavim to nekako!

    Hej, C2V3N, da nemas mozda San Francisco 2006-07-16 DVD. Treba mi samo drugi disk? Ako imas moze trade? HELP!
    Pozdrav
  • Ima li itko ista u FLACu?
    Mozda nesto s ove zadnje turneje?!
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • Moj dragi i ja upravo cirkamo malo i evociramo uspomene uz bootleg... ma nema bolje publike od nas i tacka! ;-)
    Wild eyed crazy Mary :-)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Danas samo tri posta! I na taj način mi mislimo stići Argentinu? Ma dajte, molim vas!:):D
    Morat ćemo uložiti malo više napora i truda!:D:D
    Postajte malo ekipica!
  • snihsnih Posts: 1,052
    Sad sam došao doma i ... najvjerojatnije preskočio cijelu stranicu!
    LOL
    Sram me bilo i svašta nešto!

    Slušali moja draga asfo i ja danas Antwerpen i skužili da je baš bila dobra publika! Odlični na Black-u...:cool:
    Jedino, riknuli smo na Hunger Strike-u kad pjeva s PJ, ja mislim frajer iz Wolfmother-a... to nije bilo lijepo! Tip se dere ko da ga neko navlači za rep, a još znači nije čovjek nego neka "animal"!:(
    U biti da nije tragično, bilo bi smiješno, što i je...!:):D:D
    Uključio se on i na Babi O Rajliju, samo tam ipak nije toliko brijao... malo manje, ali ga ne treba ni u jednoj pjesmi!:)
    Toliko za sada...
  • suzi d.suzi d. Posts: 22
    Na žalost ne mogu komentirat nijedan od bootlega kada još nisam bila u prilici poslušati ih, tako da jedva čekam doći do Zg bootlega u vezi kojega ste svi tako oduševljeni. Nego ovih dana sam malo razmišljala i došla do zaključka da kada netko kaže Pearl Jam, ja u stvari čujem: Eddie Veder. Da on kojim slučajem ode iz banda ja ih sigurno ne bi više slušala. S druge strane da bilo tko drugi napusti band to mi uopće nebi bilo važno. Na koncertu sam samo njega gledala, samo njega...mislim tolika količina karizme... i svega ostalog... Ima li ovo smisla?
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    suzi d. wrote:
    Na žalost ne mogu komentirat nijedan od bootlega kada još nisam bila u prilici poslušati ih, tako da jedva čekam doći do Zg bootlega u vezi kojega ste svi tako oduševljeni. Nego ovih dana sam malo razmišljala i došla do zaključka da kada netko kaže Pearl Jam, ja u stvari čujem: Eddie Veder. Da on kojim slučajem ode iz banda ja ih sigurno ne bi više slušala. S druge strane da bilo tko drugi napusti band to mi uopće nebi bilo važno. Na koncertu sam samo njega gledala, samo njega...mislim tolika količina karizme... i svega ostalog... Ima li ovo smisla?
    eh da :D

    inace da netko ode iz banda dam glavu da bi pearl jam prestao svirati!

    abruzi, irons i ostali bubnjari se ne racunaju jer je matt cameron i tako uvijek bio nesuđeni jammovac i uvijek je govorio da mu je pj najbolji bend!

    kad neko kaze pj.. ljudi cuju ed, mike, stone, matt, jeff :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    suzi d. wrote:
    Na žalost ne mogu komentirat nijedan od bootlega kada još nisam bila u prilici poslušati ih, tako da jedva čekam doći do Zg bootlega u vezi kojega ste svi tako oduševljeni. Nego ovih dana sam malo razmišljala i došla do zaključka da kada netko kaže Pearl Jam, ja u stvari čujem: Eddie Veder. Da on kojim slučajem ode iz banda ja ih sigurno ne bi više slušala. S druge strane da bilo tko drugi napusti band to mi uopće nebi bilo važno. Na koncertu sam samo njega gledala, samo njega...mislim tolika količina karizme... i svega ostalog... Ima li ovo smisla?

    joooooooooj!!! sramote li...

    nisam mogla ne reagirati na ovo... :)

    inače, ja sam GIVEN TO FLY...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • suzi d.suzi d. Posts: 22
    C2V3N wrote:
    eh da :D

    inace da netko ode iz banda dam glavu da bi pearl jam prestao svirati!

    abruzi, irons i ostali bubnjari se ne racunaju jer je matt cameron i tako uvijek bio nesuđeni jammovac i uvijek je govorio da mu je pj najbolji bend!

    kad neko kaze pj.. ljudi cuju ed, mike, stone, matt, jeff :D
    Zamisli ovo: Netko di donese CD s PJ stvarima gdje recimo Ed pjeva, a sve ostale članove su npr. zamijenili studijski glazbenici koji su savršeno odsvirali od prvog do posljednjeg takta. Kolika je vjerovatnost da ćeš ti to uopće skužit? S druge strane vokal je nezamjenjiv. Eto o tome ti govorim.
Sign In or Register to comment.