Pearl Jam in Zagreb!

1105106108110111860

Comments

  • CutkiCutki Posts: 235
    Nisam ga ni ja još poslušala, uvijek kasnim u fazi za pi pola... :o

    Al vidjet ćete kad vam se javim za koji dan i počnem virtualno hiperventilirat... :D

    been there, done that ;)
    sad su samo sjecanja..
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • masnimasni Posts: 1,657
    mislim, covjek visi na faksu po cijele dane, dodje doma, da ce procitat zaostatke od 2-3 stranice postova, i sta nadje.. kakav frodo?

    nemojte da dreadisa citiram kad se ed poceo pentrat tamo... :)

    edit: @ pajo: ja bih htio prag, tako da imam sve.. :) fala

    i tak...
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    de frodo ne zahebavaj! :P
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    mislim, covjek visi na faksu po cijele dane, dodje doma, da ce procitat zaostatke od 2-3 stranice postova, i sta nadje.. kakav frodo?

    nemojte da dreadisa citiram kad se ed poceo pentrat tamo... :)

    edit: @ pajo: ja bih htio prag, tako da imam sve.. :) fala

    i tak...

    frodo... tocka... :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • DoctorDoctor Posts: 256
    killroy wrote:
    Ej Doctore,
    posaljem ti ja dvdove, samo moram vidjeti jel jos uvijek imam adresu :)

    Neugodno mi je majke mi :)

    Haj poslat cu ti (ponovo) adresu na pm.. Svakako sam se preselio :D

    A to za Frodo-a.. Ma imam "talenat" naci ljudima slicnost pa nemoj zamjerit Masni :D A on je ipak planetarno poznat pa ako mu zatreba dvojnik mozes posluzit..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • masnimasni Posts: 1,657
    i sta onda? kad cemo rostiljat? nece biti jos puno lijepih dana...

    mogli bi mi onda neku majicu napravit, na njoj prsten i unutra onim special fontom pise pearl jam.. da je nosim.. kuzite? frodo? prsten? nosit? :D:D:D

    @ killroy: jesi skinuo pjesmu? kako ti se svidja?
    p.s. hvala za danas ;)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    Doctor wrote:
    Neugodno mi je majke mi :)

    Haj poslat cu ti (ponovo) adresu na pm.. Svakako sam se preselio :D

    A to za Frodo-a.. Ma imam "talenat" naci ljudima slicnost pa nemoj zamjerit Masni :D A on je ipak planetarno poznat pa ako mu zatreba dvojnik mozes posluzit..


    ma nije nista strasno.. nisi definitivno prvi koji je to reko.. a ocito ni zadnji..ustvari, kao da sam uklet poslije tog filma..
    reko, ajd ovdje me jos nitko nije zajebavao...

    do sad.. :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • killroykillroy Posts: 739
    masni wrote:
    i sta onda? kad cemo rostiljat? nece biti jos puno lijepih dana...

    mogli bi mi onda neku majicu napravit, na njoj prsten i unutra onim special fontom pise pearl jam.. da je nosim.. kuzite? frodo? prsten? nosit? :D:D:D

    @ killroy: jesi skinuo pjesmu? kako ti se svidja?
    p.s. hvala za danas ;)

    No problemo. Glavno da radi sve. Nisam jos skinuo pjsemu, ne znam di mi je glava. U totalnoj sam guzvi, pa cekam da mogu u miru poslusati.
  • CutkiCutki Posts: 235
    muahahahhaha frodic ides kam veceras? os navratit na trubu?

    rostilj je ok ideja, brijem!

    btw, ovo stvarno brzo pici, broj postova u topicu, jel..
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • masnimasni Posts: 1,657
    ja ozbiljno mislim za tu majicu :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • snihsnih Posts: 1,052
    stvarno sam razočaran! Toliko sam se trudio oko fotki s druženja... žurio se da vam ih dam na uvid, a kad ono.... samo četiri osobnosti iskomentirale (od kojih jedna nije ni bila na druženju)! Stvarno ste... da ne velim!:)

    Tururu(šmrc)tuturu(šmrc)ru
  • masnimasni Posts: 1,657
    sve sam ih skinuo.. eto ti pohvale... :)
    a mislim, zbog fotki me sad zajebavaju za froda, jos da ih i hvalim?? :D:D:D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • killroykillroy Posts: 739
    masni wrote:
    sve sam ih skinuo.. eto ti pohvale... :)
    a mislim, zbog fotki me sad zajebavaju za froda, jos da ih i hvalim?? :D:D:D

    LOL!!!
    Ma fotke su predobre. Pogledajte samo te nase lijepe face :)
    Nego, jel ikome masni lici na Slavena Bilica? :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Poslusala Zagreb. Jos sam u soku. Moram opet slusat. I opet i opet. Al prvo prespavat.
    I da, jos cu jednom reci, fotke su super. A ostali sto ne komentiraju, mislim da su prezauzeti slusanjem bootova, i hm, komentiranjem Froda :D

    Meni malo licis na njega, al i na jos jednog drugog manje poznatog glumca... :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    snih wrote:
    stvarno sam razočaran! Toliko sam se trudio oko fotki s druženja... žurio se da vam ih dam na uvid, a kad ono.... samo četiri osobnosti iskomentirale (od kojih jedna nije ni bila na druženju)! Stvarno ste... da ne velim!:)

    Tururu(šmrc)tuturu(šmrc)ru

    ma nista ne valjaju fotke... totalno bezveze... ambijent ih izvlaci ;)
    sala-mala naravno, super smo si svi na fotkama :)

    e da, netko je komentirao prostor... uopce to nisam primjetio na fotkama dok ih sad nisam opet pogledao... valjda zato kaj sam tamo dio namjestaja pa mi je sve to normalno... :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Ej people dajte pazite, preimenovat ce nam thread u 'Na kojeg vam glumca lici Masni?' :D
    A ti masni, valjda ti nije bed licit na planetarno poznatog, a jos k tome i zgodnog glumca u jednim od najboljih filmova uopce, a jos k tome nemas probleme koji su uobicajeni za Hobite (nizak rast, dlake na tabanima i sl.)? :) A majicu cemo ti napraviti pa mozes biti nas ring bearer, a mi cemo biti neka PJ druzina! Kud moramo stici? Na sto vise koncerata iduce turneje,naravno! :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    stvarno sam razočaran! Toliko sam se trudio oko fotki s druženja... žurio se da vam ih dam na uvid, a kad ono.... samo četiri osobnosti iskomentirale (od kojih jedna nije ni bila na druženju)! Stvarno ste... da ne velim!:)

    Tururu(šmrc)tuturu(šmrc)ru
    Pa srce nam se para od ovog tururutururu iscjepkanog šmrcovima! Stvarno smo trebali i iskomentirati slike, a ne divit im se u tisini. U nasu obranu mozemo reci da se za jednog od nas vec zna da je neozbiljan, a ova druga se za neozbiljnog misli udat pa valjda onda nije ni ona pretjerano ozbiljna. :)
    Evo, Pajo i ja smo komentirali da su nam fotke tak super da smo trebali tebe angazirat da nam fotkas svadbu! :)
  • asfoasfo Posts: 315
    pajo wrote:
    Pa srce nam se para od ovog tururutururu iscjepkanog šmrcovima! Stvarno smo trebali i iskomentirati slike, a ne divit im se u tisini. U nasu obranu mozemo reci da se za jednog od nas vec zna da je neozbiljan, a ova druga se za neozbiljnog misli udat pa valjda onda nije ni ona pretjerano ozbiljna. :)
    Evo, Pajo i ja smo komentirali da su nam fotke tak super da smo trebali tebe angazirat da nam fotkas svadbu! :)

    !.......pa nek vam snih snimi paparazzo fotke! ;)
  • masnimasni Posts: 1,657
    pajo wrote:
    Iva: Ej people dajte pazite, preimenovat ce nam thread u 'Na kojeg vam glumca lici Masni?' :D
    A ti masni, valjda ti nije bed licit na planetarno poznatog, a jos k tome i zgodnog glumca u jednim od najboljih filmova uopce, a jos k tome nemas probleme koji su uobicajeni za Hobite (nizak rast, dlake na tabanima i sl.)? :) A majicu cemo ti napraviti pa mozes biti nas ring bearer, a mi cemo biti neka PJ druzina! Kud moramo stici? Na sto vise koncerata iduce turneje,naravno! :)


    prsten dostavljamo bendu slijedeci put kad dodju ovdje, pratimo ih cijelim putem, da sigurno dodju opet tu, i onda im ga damo :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    prsten dostavljamo bendu slijedeci put kad dodju ovdje, pratimo ih cijelim putem, da sigurno dodju opet tu, i onda im ga damo :)
    A kao neki oblik odstete za pretrpljene dusevne boli dok se na message pitu vodila rasprava na koga najvise licis, prsten ces bandu uruciti ti! A mozes tom prilikom s njima i malo popricati o teretu sto ga na plecima nosite vi planetarno popularne zvijezde... :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    asfo wrote:
    !.......pa nek vam snih snimi paparazzo fotke! ;)

    LOL! paparazzo fotke! mrak! da, nas wedding ce biti jedan tako medijski popracen event da ocekujemo hrpu paparazza, pa kud svi moze jos i snih! LOL!!!!
  • CutkiCutki Posts: 235
    pajo wrote:
    A kao neki oblik odstete za pretrpljene dusevne boli dok se na message pitu vodila rasprava na koga najvise licis, prsten ces bandu uruciti ti! A mozes tom prilikom s njima i malo popricati o teretu sto ga na plecima nosite vi planetarno popularne zvijezde... :)

    e ljudi ovaj pajo je totalni car!!
    PAJO LEGENDA!!

    ne stvarno!

    fotke su super, a mislim da je jedan komentar mene sve rekao iako kad bi ja rekao da sam bio bolestan a ne pijan nitko ne bi vjerovao, al ajde :)

    turuturuturuturu
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • CutkiCutki Posts: 235
    ideja:
    buduci vidim da su ljudi poceli cesto pozdravljat sa turutututurururu (varijacije)
    mislim da bi onda ako se slucajno dogodi da PJ ponovo dode u Zagreb, mi mogli kao pozdrav organizirati jedno 50ak ljudi sa ovog foruma da se skupi u prvim redovima i pozdravi njih sa jednim glasnim turutututururu :)
    usput se to moze povezati nekako s onom peticijom i dobijemo savrsenu kombinaciju - poklon + poznati po tome - dolaze kod nas cesto, mi gustamo na koncertima!
    samo treba malo dobre volje od nas i puno dobre volje od njih da ponovo dodu!
    iako prica 2
    kaze da ako smo mi dovoljno ludi mozemo napraviti i jedan transparent 10x10 ZAGREB i otpicit nas 20ak na jedan koncert otpjevat to al mislim da bi bilo bolje doma :)

    anyways, eto 2 price za laku noc

    tururututururu
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • Cutki wrote:
    ljudima bilo neugodno vikati nesto, mislili perhaps da ce ispast "balkanci".. jesi skuzio da nam je jednom pokazao kao odgovor na why go home -> na sat na ruci i kao nema vremena?

    reakcija nakon picka... sry ne, al ak si ga ulovio sve mi je jasno ;)


    moze peticija... i evo odmah prijedloga za radni naslov:

    "See you next year!" - Eddie Vedder, Zagreb 26.09.06

    Cujemo se s Why go home na Encore brake 2!
    Pojacaj malo, skuzi se! :-)
  • Dobar jutar svima! :)

    Nema me par sati i kad napokon navratim, što vidim? Vidim da smo u međuvremenu postali PJ družina na čelu s masnim aka Frodićem... :D:D:D

    Nego, noćas sam sanjala neki čudan nedefinirani Pearl Jam san. Bit će da previše visim ovdje. :D

    Tururututururu!
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • asfoasfo Posts: 315
    Cutki wrote:
    muahahahhaha frodic ides kam veceras? os navratit na trubu?

    rostilj je ok ideja, brijem!

    btw, ovo stvarno brzo pici, broj postova u topicu, jel..

    Na trubu??? Na trubu???

    ....e pa stvarno, kaj je preveč je preveč...takve teme iznosite javno.....

    Ovo nema veze s gornjom trubom:

    tururututururu!
  • Ima li tko nekakv link za skidati bootlege s europske turneje?

    Imao sam jedan ali izgleda da nakon sto se "posrce" cca 1GB, ne moze se vise ako se ne upload-a nesto. Ili je nesto drugo u pitanju jer mi stalno baca errore.

    Nedostaje mi Paris, Vienna, Athens,
    Dublin, Leeds, Reading, Arnhem i Antwerp!

    Unaprijed zahvalan!

    Ovaj, koji nam je vec poznat...imam, ali na njemu nema ovih prvih koncerata...
    http://www.pearljamevolution.blogspot.com/
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    eto mene samo na kratko, ali dragi masni, nije to uopće loša ideja sa majicom i prstenom na njoj... jedna od boljih koje sam čula... :)

    i fakat jesi elijah wood, ali ti to ne bi trebalo smetati... mislim, to kažem kao osoba suprotnog ti spola... :):):)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Pozdrav ekipa, čitam vas već par dana (ispričavam se na voajerizmu :)), i ne mogu se oteti dojmu da sam ja jedini koji je za vrijeme i nakon ovog fenomenalnog koncerta bio jedini u banani, jer u tom posebnom trenutku u vremenu, u tih 2 i pol sata uz mene nije bila jedna posebna osoba...i svaki put kad se sjetim koncerta i vremena prije koncerta prođe me vrućina kroz tijelo jer je mogla biti tamo i doživljaj bi bio potpun...
    I sada, nakon dva tjedna, skupismo snage da pogledamo filmiće koje snimih i odlučih ih podijeliti sa vama...Kratki su jer je fotić limitiran na 30 sec ali, pruža malo drugačiji pogled na stage :)


    http://www.youtube.com/watch?v=HUQ3RGKEtdY
    http://www.youtube.com/watch?v=CBDlUKHUtx4
    http://www.youtube.com/watch?v=HywizStv5gE
    il cattivo
  • pajopajo Posts: 3,292
    il cattivo wrote:
    Pozdrav ekipa, čitam vas već par dana (ispričavam se na voajerizmu :)), i ne mogu se oteti dojmu da sam ja jedini koji je za vrijeme i nakon ovog fenomenalnog koncerta bio jedini u banani, jer u tom posebnom trenutku u vremenu, u tih 2 i pol sata uz mene nije bila jedna posebna osoba...i svaki put kad se sjetim koncerta i vremena prije koncerta prođe me vrućina kroz tijelo jer je mogla biti tamo i doživljaj bi bio potpun...
    I sada, nakon dva tjedna, skupismo snage da pogledamo filmiće koje snimih i odlučih ih podijeliti sa vama...Kratki su jer je fotić limitiran na 30 sec ali, pruža malo drugačiji pogled na stage :)


    http://www.youtube.com/watch?v=HUQ3RGKEtdY
    http://www.youtube.com/watch?v=CBDlUKHUtx4
    http://www.youtube.com/watch?v=HywizStv5gE

    Pozdravi i tebi, filmici su cool. Neces se ljutiti sto sam ih prebacio tako da ih ljudi mogu skinut na svoja racunala. Baci i ti oko na ovaj link, gore ima nekih 30-ak clipova sa ZG koncerta, a ako trebas ZG boot javi :)

    http://www.box.net/public/hoz56r5gh5
Sign In or Register to comment.