Pearl Jam in Zagreb!

1103104106108109860

Comments

  • porcherporcher Posts: 62
    meni zao sto nisam mogla doci, bolesna sam jebemu. a bas sam se veselila druzenju jer se nismo stigli svi vidjet onaj dan (d-dan) u svoj onoj ludnici pa.. tako. nadam se da ce bit jos druzenja i to jako uskoro! :)

    hail hail the lucky ones...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    joj meni joj.. joj joj oooo danas cleveland poster.. :D:D:D


    opet do 3 moram biti budan.. jupiii!
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • snihsnih Posts: 1,052
    C2V3N wrote:
    .. nadam se da ne mislish na "onog" goluba, proizvod crijevnih nuspojava... :D


    joj užas.. baš sam odvratan :D

    LOL

    Mislim, mislim... kad ga osjetiš spoji se na net i evo fotkica!:)

    Manijače ludi, kaj te ni sram to kaj pričaš!:D:D
  • snihsnih Posts: 1,052
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one...

    :)
  • Aaaaaa ljuudi moji dragi.. pozdrav svima, veliki ogromni pozdrav. Ja sam iz CrneGore( mada studiram u Beogradu... i bili smo vrlo tuzhni shto ipak ovdje nisu doshli..) anywayz... bila sam u ZAGREBU tog savrshenog 26.SEPTEMBRA.. Da li sam jedina kojoj je to bio najbolji dan u zhivotu.... ? :) hmm..
    i josh uvijek sam u transu hah.. tako me u naletima uhvati neko sjecanje, neki momenat sa koncerta i ne mogu da vjerujem da mi je sve josh tako svjezhe u glavi.. i evo, opet sam pogubljena, kad god pochnem da razmishljam o koncertu izgubim se totalno :D a mrzim shto je sve tako brzo proshlo...
    Ovo mi je bio prvi PJ koncert... ii recite mi da nece biti jedini pliiiizz recite!! :)
    Shta sam josh htjela... LINK!! Paajoo molim te link na pm :) I thank theee!!
    Komp mi nije bash 'pri ruci' ovdje, tako da nazhalost rijetko mogu da posjecujem forum...ah moj kompjuter kod kuce, sam, kupi prashinu...my precious :( Oftopik-ujem bigtajm.. :)
    E, pishemo se nekad, veliki pozdrav, ljudi!! ~ ~
  • CutkiCutki Posts: 235
    pozdrav i tebi :)
    da si se prije javila (znaci prije koncerta=prije nove ere 'n poslije nove ere... jel, ocito, ne? ;) ) mozda bi se i nasli, upoznali, popricali, zapjevali, pustili koju suzu... al dobro je i ovak, taman da se skompas sa svima do sljedece godine i novog koncerta u ZeGeu :)

    cheers
    turuturutururuur
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • Cutki wrote:
    zajebi informaticare :)
    pravo rocks !

    Elitist! :D:D:D
    Cutki wrote:
    pozdrav sutljivoj potato girl -> imamo hrv tinnu lol

    Hehe... Pozdrav! :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • :( ja nisam bila u nedjeljuuuuu!!!!! aaaaa!!!! hoću ponovo!!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! maaaamaaa!!!!!!!

    khm. hoćemo se ponovo okupit??? nisam tu bila više od tjedan dana (prvi tjedan faxa pa, ono...) (nema se baš vremena :P) i bilo je negdje 15ak novih stranica! naravno, sve sam pročitala i u tijeku sam sa zbivanjima ovdje :) ja sam za roštilj, mogli bi na jarun jedan dan??? ili bundek??? ... najvjerojatnije ribnjak :)

    btw aj hev 2 empti dvds sou if samuan ken ... spržit mi, je li, PRETTY PLEASE, BLINK BLINK :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Halo ekipa, evo mene doma...nisam jos nis slusala, sad stavljam sve na kompmi citam forum...
    E zakon je bilo, a zbilja kapa dolje Paji za sve ove, da hm ;):D

    Idem sad malo poslusat pa se cujemo...

    A bit ce toga jos, i nasih druzenja i PJ-a kod nas :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    A bit ce toga jos, i nasih druzenja i PJ-a kod nas :)

    E pa da Crop, kad ponovno zatopli (nakon svima nam tako drage zagrebacke zime) onda mozemo odrzavati meet-upse kod tebe na moru! Imas mjesta za 15-20 PJ fanova s kontinenta, jel' da? :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    E pa da Crop, kad ponovno zatopli (nakon svima nam tako drage zagrebacke zime) onda mozemo odrzavati meet-upse kod tebe na moru! Imas mjesta za 15-20 PJ fanova s kontinenta, jel' da? :)

    E pa da...samo, ja nemam mjesta...nazalost :(
    Al nesto bi se dalo, neko kampiranje....znam da neki vec imaju iskustva s time... :D A to bi bilo super!!! :) Bolje nego kod mene doma, vjerujte...
    Na moru ili tu u sumi blizu...ma zakon! :)

    A sad po zimi cemo valjda onda u ZG, samo da u Melinu drugi put imaju caj. :D Jebemu, a sam se smrzla, al isplatilo se...:)
    BAs mi je bilo toplo oko srca kad sam vas svih vidjela i kad smo pricali o PJ-u STALNO!!! Joj! :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • dante76dante76 Posts: 76
    pajo wrote:
    Lijepo se druzili, pile se pive i sokici, przilo se sve u 16, razglabalo se o standardnim temama tipa tko je sjebao Bettermana... E, a i opsjedao nas jedan paparazzi tak da ce i slikica biti.

    Ah, Betterman (and the legend was born :D)
    Znači bilo je super, baš mi je drago...Ja sam jučer morao van Zagreba, došao iza ponoći, inače bi vam se definitivno pridružio....next time. :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    A sad po zimi cemo valjda onda u ZG, samo da u Melinu drugi put imaju caj. :D Jebemu, a sam se smrzla, al isplatilo se...:)

    Iva: Da, ovaj put smo bili ambiciozni pa smo htjeli birc i sa strujom i tko zna kakvim sve cudima. Iduci put meni dosta i ako imaju caj! A jos i ako imaju konobaricu, milina! Iako je i ovaj put konobarica bila komad! :) (pozdrav Cutkiju)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Iva: Da, ovaj put smo bili ambiciozni pa smo htjeli birc i sa strujom i tko zna kakvim sve cudima. Iduci put meni dosta i ako imaju caj! A jos i ako imaju konobaricu, milina! Iako je i ovaj put konobarica bila komad! :) (pozdrav Cutkiju)


    Da, bas. Mislis metropola, valjda mi trebali imat caj (vodu, kuhalo i caj u vrecici), struju, konobaricu, KROV mozda...dobro, to je bilo, al ZIMA. hehe. ajde ajde, moramo ipak furat neki grunge za dobra stara vremena, necemo bit prezahtjevni. Samo caj, e to, MORAJU nabavit :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    zato pive imaju....
    zna se sto se pije u melinu :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Cutki wrote:
    zna zeus kaj prica... jos smo komentirali nas 2 poslije da je slab odaziv na nase deranje

    Bio je los odaziv...ali cim sam te cuo...odmah sam se okrenuo da vidim tko to vice....kroz glavu mi je prosla spika s foruma.....i pridruzio ti se! Drago mi je da je Ed pogledao prema nama tad! Misim da to jos nisam cuo nigdje da se vikalo!?!?

    Da li sam u pravu?

    Bilo mi je zao sto nikog od ekipe s foruma ne znam kako izgleda....a znao sam da su ti ljudi tu negdje pored mene!

    ps. Sjecas li se moje reakcije nakon picka od Mike-a???
  • killroykillroy Posts: 739
    Da, bas. Mislis metropola, valjda mi trebali imat caj (vodu, kuhalo i caj u vrecici), struju, konobaricu, KROV mozda...dobro, to je bilo, al ZIMA. hehe. ajde ajde, moramo ipak furat neki grunge za dobra stara vremena, necemo bit prezahtjevni. Samo caj, e to, MORAJU nabavit :D

    Dajte ljudi...to sto ste vidjeli Eddia jednom da pije caj, ne znaci da je to prihvatljivo. :D
    Uostalom on je garant imao 2 deci ruma i kap caja.
    :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    killroy wrote:
    Dajte ljudi...to sto ste vidjeli Eddia jednom da pije caj, ne znaci da je to prihvatljivo. :D
    Uostalom on je garant imao 2 deci ruma i kap caja.
    :)

    E sorry, sad stvarno....pa ne moras bas SVE rec. :D
    Da, ja to zbog Eda :p:D

    Ne, nego je tu kod nas zbilja toplije nego gore kod vas...ah, taj kontinent... Kod nas je jos proljece...je hladnije, al ne ko u ZG...brrrrrrr :o


    Nego, da, sto sam htjela reci...Ne sjecam se vise...ah, da, piva je OK, al meni se spava odmah kad to popijem, pa ovaj...sad znate ako vam dosadi koji put me slusat sto vam je ciniti :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    meni to bjese treca piva.. inace me ne pukne ni duplo vise od toga, al moglo bi se reci da je jucer malo, malkice.. dovoljno.. :) my bad
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    masni wrote:
    meni to bjese treca piva.. inace me ne pukne ni duplo vise od toga, al moglo bi se reci da je jucer malo, malkice.. dovoljno.. :) my bad


    Ma sve je to OK, jesmo ljudi...volim i ja popit, al ne uvijek i u svakoj prilici...bit ce prilike, a joj... Ja sam jos gora kad sam pod gasom... haha, da, moze i gore...lol :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Nego....sto mislite kakve su stvarno sanse da se vrate kod nas ponovno?

    Sto postoji vjerovatnost da ce i dogodine u Europu?
  • Slusam Zagreb!
    Tako jebeni osjecaji me krpaju! Bas mi je palo na pamet nesto....

    Full mi se svidja sto ce dugo vremena na njihovim stranicama...dok se bude pregledavalo za neke pjesme podatci...stajati Last played - Zagreb!!!

    Nije neki podatak....ali mene veseli!!!
    Mislim da ce biti za Education to jako dugo!!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Slusam Zagreb!
    Tako jebeni osjecaji me krpaju! Bas mi je palo na pamet nesto....

    Full mi se svidja sto ce dugo vremena na njihovim stranicama...dok se bude pregledavalo za neke pjesme podatci...stajati Last played - Zagreb!!!

    Nije neki podatak....ali mene veseli!!!
    Mislim da ce biti za Uducation to jako dugo!!!!


    Da, sigurno. A moglo bi se dodati i All Or None mozda...mozda jos koja od onih pjesama s akusticnog seta, ma da mi je zao jer ih trebaju cesce svirati...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Da, sigurno. A moglo bi se dodati i All Or None mozda...mozda jos koja od onih pjesama s akusticnog seta, ma da mi je zao jer ih trebaju cesce svirati...

    Da!!!

    Ta isto!!! U Zg su je svirali nakon cca 1god pauze!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    http://en.wikipedia.org/wiki/Gone_(Pearl_Jam_song)

    izgleda da imamo novi single... i to ne samo za download ili neko promo čudo, nego ono, single, CD, mozes ga drzat u ruci, opipljivo, 5EUR iz novcanika... i tak...
    a B-side?

    :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    da, malo gledam koliko se vec postova skupilo ovdje... debelo preko 3000... nema razloga da prestanemo, ne?
    samo neka ovo zivi, mozda pomogne kod novog dovođenja benda... :)

    nego, sve si nesto razmisljam... ako bude turneje po sjevernoj europi iduce godine, mogli bi sloziti neku kick ass peticiju za zagreb... i to ne neku obicnu... nego, zamislite, neobicnu :D
    npr., napravimo stranicu na koju cemo "potpisivati" peticiju na nacin da slozimo neke kolaze sa malom fotkom svakog potpisnika :) kolaz zamislite kao arak A4 papira sa 15-20 fotki ispod kojih su imena, nickovi, whatever... mozda ce nekima smetati stavljanje fotke, ali na taj nacin imas filing da iza peticije stvarno netko stoji...

    i tak... malo razmisljam naglas... ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    siljo wrote:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Gone_(Pearl_Jam_song)

    izgleda da imamo novi single... i to ne samo za download ili neko promo čudo, nego ono, single, CD, mozes ga drzat u ruci, opipljivo, 5EUR iz novcanika... i tak...
    a B-side?

    :)
    kasnish :D

    stara vijest ;)

    http://www.pjcollectors.com/detail.asp?id=895


    nema b-sajda... samo je gone na cd-u

    ja sam si ubol life wasted singl na vinylu, tamo bar ima come back (live)
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • siljo wrote:
    da, malo gledam koliko se vec postova skupilo ovdje... debelo preko 3000... nema razloga da prestanemo, ne?
    samo neka ovo zivi, mozda pomogne kod novog dovođenja benda... :)

    nego, sve si nesto razmisljam... ako bude turneje po sjevernoj europi iduce godine, mogli bi sloziti neku kick ass peticiju za zagreb... i to ne neku obicnu... nego, zamislite, neobicnu :D
    npr., napravimo stranicu na koju cemo "potpisivati" peticiju na nacin da slozimo neke kolaze sa malom fotkom svakog potpisnika :) kolaz zamislite kao arak A4 papira sa 15-20 fotki ispod kojih su imena, nickovi, whatever... mozda ce nekima smetati stavljanje fotke, ali na taj nacin imas filing da iza peticije stvarno netko stoji...

    i tak... malo razmisljam naglas... ;)

    ZAKON IDEJA!!!
    Ma mi u HR cemo sigurno nesto smisliti!!! Mislim da ce nam se i Slaven Bilic pridruziti!
    Bit ce to zanimljivo!!!
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    slavenu je bolje da nam se ne pridruzuje ako sutra ne nakanta engleze :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • snihsnih Posts: 1,052
    C2V3N wrote:
    slavenu je bolje da nam se ne pridruzuje ako sutra ne nakanta engleze :D

    Ma razbit ćemo ih....:D
Sign In or Register to comment.