Options

*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1679111270

Comments

  • Options
    ManooManoo Posts: 63
    S ja, tényleg nem voltam Bécsben (mert bebuktuk), de ehhez képest is Zágráb mindent pótolt...ott meg nem Eddie volt a szívemcsücske hanem Mike (annyi szeretet, lelkesedés, zeneimádat, zsenialitás és emellett akár a mellettem álló ember is lehetett volna...)!
    Zagreb 09/06
    Katowice 06/07

    www.postnobills.hu
  • Options
    Ricsard wrote:
    már a Kultiplexszel is beérném;), feltéve ha Mr. Ashcroft és a reunionizáló Verve melegítene:p:)

    hehe, a jegy-produkciót majd bevállalom... ;)http://img.photobucket.com/albums/v422/zsuzska/ticket4.jpg
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Az aláírások gyüjtögetésében én is benne vagyok, tudok pár embert aki biztos aláírná...végül is nekem nem ez a kérdés, hanem inkább az, hogy az aláírásokat hol gyüjtögessük, vagy milyen formában jutattjuk el hozzájuk?
    Ha netes oldal, akkor regisztrációhoz kötjük az aláírást , vagy nem? Ha nem akkor valószínű sokkal több aláírás gyűlne össze
    A gportálos oldal szerintem megfelelne erre a célra, csak regisztrálva nincs túl sok ember........
    Walensky biztos tudna ebben segíteni. De esetleg az egész oldalt át lehetne helyezni egy pearljam.hu oldalra. (Ricsárddal már tervezgettük ezt) aminek tudom van költsége...most néztem az atw.hu...(az elég egyszerű) 3500 Ft/2év.....nem vészes , össze lehet dobni....

    A másik lehetőség a hagyományos papíros formátum, postán elküldve...amikhez lehetne a koncertekenek, illetve az oda vezető útról általunk készített fotókat mellékelni....

    Szerintem ezeket kellene kitalálni, a többi már részletkérdés.....

    Valahogy nekem is az az érzésem hogy nem ezen múlik, de akkor eszembe jut a prágai koncert, ahol a lelkes lengyel rajongók "you forgot Poland" csatakiáltással hívták fel magukra a figyelmet és tessék....jönnek a pletyik..
    arra mindenféleképpen jó, hogy ismét rólunk beszéljenek!!!!!!!! :-))))

    Setlist???? persze nekem is lennének extra kívánságaim, de a legfontosabb, hogy jöjjenek!!!!!!!!!
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Manoo wrote:
    Hey!

    Jólvannajólvannajólvanna! Bocsánat mindenkitől...a rossza passz, a nagyon rossz passz!

    az olaszok tavaly vmi onlinepetition.vmin csinálták meg.... Szrintem talán nem kéne annyit előzetesen számolni hogy hanyan vagyunk egyszerűen megcsinálni és minden létező helyen hirdetni, hogy aki szeretné őket itt az írja alá! Talán csak gyorsan bele kéne vágni és nem sokat filózni!

    Igaz...igaz....ez is jó ötlet....
    bár lehet, hogy a postás módszer személyesebb lenne..viszont ott általunk nem ismert emberek, ill. külföldiek nem tudnák ugyebár aláírni....
    vagy mindkettőt kellene csinálni, postán elküldjük ami a neten van, kinyomtatva...
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinning wrote:
    A másik lehetőség a hagyományos papíros formátum, postán elküldve...amikhez lehetne a koncertekenek, illetve az oda vezető útról általunk készített fotókat mellékelni....


    nekem ez nagyon tetszik!!!! :)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    Na, akkor indulhat a petíció...!!!;)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    ManooManoo Posts: 63
    izéé! A postás formátum nekem is nagyon tetszik! DE kinek küldjük el és hova? Tudtok vmit amit én nem?:)

    Másrészt meg viszont az internet mellett szól hogy tényleg sokkal több ember elérheti...szerintem ilyen bejelentkezés nélküli de ip cím megőrzős hely kéne... Az nagyon hülye ötlet, hogy aláírást netet gyűjteni aztán kinyomtatni a végén és úgy elküldeni? :confused:

    Jaaaj de sokk kérdés!

    ps. amúgy nem tom láttátok e topikot de van egy interjú a youtube-on amiben a kérdező egy *** de Mike-ék nagyon jók! Szal: http://www.youtube.com/watch?v=6HosQN-ToF0&mode=related&search= :o
    Zagreb 09/06
    Katowice 06/07

    www.postnobills.hu
  • Options
    Manoo wrote:
    izéé! A postás formátum nekem is nagyon tetszik! DE kinek küldjük el és hova? Tudtok vmit amit én nem?:)
    semmi gond, mindjárt dobok egy sms-t eddie-re hogy küldje el a címét, sajna kidobtam a szülinapi üdvözlőlapot amit áprilisban küldött, a fenébe, pedig rajta volt a feladó... :D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    Ricsard wrote:
    Na, akkor indulhat a petíció...!!!;)

    oké, akkor elindult.

    :D

    mit kell csinálni??

    (ha küldök egy RA beszámolót asap akkor megmondod...? ;))

    EDIT: ricsárd kérlekt törölj pm-et mert, nem fogod elhinni, végre megírtam a nagy művet 3000 karakterben, és erre nemtom elküldeni......!!!!!
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    ricsárd kérlekt törölj pm-et mert, nem fogod elhinni, végre megírtam a nagy művet 3000 karakterben, és erre nemtom elküldeni......!!!!!


    Bocsánat, megint nem figyeltem...
    PM láda kiürítve, fogadásra készen várja a koncertbeszámolót!!!
    3000 karakter!!!!!!!;)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Uh, banyek! Valamiért fel sem figyeltem rá, hogy eltelt pár nap...oszt mennyi fontos post...

    Részemről is indulhat a petíció!!! :D

    Miben segíthetek? Szépen tudok vágni, ragasztani, díszíteni, telefonálni, fénymásolni...csupa praktikus dolog...;)

    Néhány észrevétel: sztem indítsunk online. DE! Mindenképpen regisztrálós legyen, és valóban nagyon fontos, ez az ip-s bigyó, amit Manooo említett. Lehetne nemcsak fórumon, meg ismerősöknek, hanem lemezboltokban (Pesten pl. Solaris, Shark, mittomén) kis cetlikkel vagy nagyobb plakátokkal népszerüsíteni.
    Meg mehet akár hírdetés MetHam-ban, egyéb zenei szaklapokban, PestiEstben vagy mittomén (végülis az sem összeg, ha apróhírdetésként megy).
    (Esetleg a wiw-en is elküldjük Ed Vedder és a Pearl Jam összes ismerősének ;))
    A honlap is tök tuti ötlet, szívesen osztozkodom is, ez a pénz télleg nem sok. Bár a készítésében csak akkor tudok résztvenni, ha megvan az alap, s csak tartalommal kell feltölteni :)

    Oszt máris megvan a 2277...nem-e? :)

    Na, de ki lesz a mi Mark Richards-unk??? Ez a fő kérdés, úgy gondolom...
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Én Január 3-ig nem leszek internet közelben, így .......
    MINDENKINEK KELLEMES ÜNNEPEKET ÉS NAGYON, NAGYON BOLDOG, SOK-SOK ÖRÖMMEL ÉS PEARL JAM KONCERTEKKEL TELI ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    PUSZI MINDENKINEK!!!!!!
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    shinning wrote:
    Én Január 3-ig nem leszek internet közelben, így .......
    MINDENKINEK KELLEMES ÜNNEPEKET ÉS NAGYON, NAGYON BOLDOG, SOK-SOK ÖRÖMMEL ÉS PEARL JAM KONCERTEKKEL TELI ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    PUSZI MINDENKINEK!!!!!!

    For U too! :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    shinning wrote:
    Én Január 3-ig nem leszek internet közelben, így .......
    MINDENKINEK KELLEMES ÜNNEPEKET ÉS NAGYON, NAGYON BOLDOG, SOK-SOK ÖRÖMMEL ÉS PEARL JAM KONCERTEKKEL TELI ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    PUSZI MINDENKINEK!!!!!!

    kösziiii és neked is hasonlókat!! ;)

    xxx
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Tennap beszéltem egy kedves ismerősömmel, s azt mondotta, hogy ha komolyan elkezdjük ezt az aláírásgyűjtést, akkor biztos megjelenésre számíthatunk két újságban is (és nem a Budo magazinra meg a Barbie újságra gondolt ;)

    Egészen véletlenül országos hírü PJ-fan! :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilinger wrote:
    Tennap beszéltem egy kedves ismerősömmel, s azt mondotta, hogy ha komolyan elkezdjük ezt az aláírásgyűjtést, akkor biztos megjelenésre számíthatunk két újságban is (és nem a Budo magazinra meg a Barbie újságra gondolt ;)

    Egészen véletlenül országos hírü PJ-fan! :D


    fantasztikus!!! :FD
    és mégis, milyen újság?? *kiváncsifáncsi*
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    fantasztikus!!! :FD
    és mégis, milyen újság?? *kiváncsifáncsi*

    Hm...talán maradjon még titokban. Amúgy Kishazánk 4. legnagyobb példányszámú lapjáról van szó, ami nem mellesleg regionális. De egy határontúlira is ígéretet kaptam...meg van egy barátom a Blikknél is (naja...broáff), de ott max a sportrovat jöhet szóba :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilinger wrote:
    Hm...talán maradjon még titokban. Amúgy Kishazánk 4. legnagyobb példányszámú lapjáról van szó, ami nem mellesleg regionális. De egy határontúlira is ígéretet kaptam...meg van egy barátom a Blikknél is (naja...broáff), de ott max a sportrovat jöhet szóba :D


    hűűűű, hát akárhogy is, nagyon jól hangzik, jóóóó vagy!! :)

    kérdés: hogy kezdjük a szervezést...?
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    hűűűű, hát akárhogy is, nagyon jól hangzik, jóóóó vagy!! :)

    kérdés: hogy kezdjük a szervezést...?

    No, hát volt szó erről az újságról ám az indexes fórumon is...közvetlenül Bécs után. Igenigen.

    Sztem, ha meg lehet oldani, akkor a gportálossal kellene kezdeni vmit. Ott gyűjteni az aláírást vagy télleg megvenni a pearljam.hu-t. Vagy. Várom hát az ötleteket, hiszen most időm is van meg értük amúgy is mindent. Hiszen akarom őket ASAP! :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    Hű, ez igen, ez az újságírós kapcsolat nagyszerű lehet...mindenki próbálja mozgatni a saját VIP szálait...:) és akkor révbe érhetünk, hiszen a PJ-mel épp az a probléma, hogy valahogy nincs az emberek látószögében, valószínűtlenül kevés lehetőségük van arra, hogy egy agyonmenedzselt és -sztárolt zenekar helyett rájuk figyeljenek föl.
    Úgyhogy kezdhetjük úgy is, hogy terjesztjük az igét, karácsonyi ajándék PJ cd-k:) (akár másolt is lehet, bár az ejnye-ejnye)
    azután jöhet a petíció ...majd kisvártatva
    az országos ismertség!!!!!!!:)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Ricsard wrote:
    az országos ismertség!!!!!!!:)

    A legszebb mégis az lesz, amikor a Fókusznak meg az Aktívnak nyilatkozunk majd! ;)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    lilinger wrote:
    A legszebb mégis az lesz, amikor a Fókusznak meg az Aktívnak nyilatkozunk majd! ;)


    Na persze, a NÍVÓra adnunk kell ;):)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    Ricsard wrote:
    Na persze, a NÍVÓra adnunk kell ;):)


    jó akkor majd bemondatjuk a hír tv-n ... :D


    (ejnye, mit csinálok szenteste a fórumon...???!! Boldog Karit mindenkinek!!!!! ;) )
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    jó akkor majd bemondatjuk a hír tv-n ... :D


    (ejnye, mit csinálok szenteste a fórumon...???!! Boldog Karit mindenkinek!!!!! ;) )

    Hihi...Te mit csinálsz itt ilyenkor? :)

    Nektek is békést meg boldogot!
    Nem tudtam ám megállni, hogy a wiw-en a zismerősöknek ne idézzem ezt: "oh, when i was a kid, oh how magic it seems, oh pls let me sleep it's christmas time"
    Direktbe ment, nemám üzenőfal! ;)

    Hálásak voltak érte, mondták, milyen szép...a PJ tehát lassan kúszik a tudatukba befelé.
    Aztán majd megkaphatják életük legcsodálatosabb koncertélményét! :D

    Viccet félre téve. Eszembe jutott, hogy vannak hallgatóim (mert egy TO-n dolgozom), akik az ertéelnél meg a tv2nél vannak meg van egy, aki a SzigetIrodánál. Meg van egy csokker (bár vele a viszony nem a legrózsásabb), aki koncerteket is szervez...

    Tisztára fel vagyok pörögve, konkretizáljunk már! :)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Kicsit most elbizonytalanodtam...izé...nyilván 800.000 másik tag is felbátorodik azon, ami ottan downunder történt, s petícionál. Akkor ez most miért működne? Pont nekünk. Pont itt. Jaj. Na, de positive-thinking.

    Lényeg. Találtam egy oldalt: http://www.petitiononline.com/petition.html
    Nem volt nehéz, mert gugli elsőnek adta ki, de. Ezt írják:
    "Each signature and email address (always required, but optionally confidential) is logged for possible explicit or statistical validation. Duplicate signatures are automatically rejected, and each person who signs is automatically sent a confirming email message."
    Asszem ez már eléggé jól hangzik, bár ip azonosítást nem említ, és miért ne duplikálhatna vki úgy, hogy 1x mhely, 1x meg otthol meg mittoménhol?
    Részletek emitt:
    http://www.petitiononline.com/petition_FAQ.html

    ...és akkor bele lehet fogalmazni a szövegbe, hogy mindekit megkeresnek/ünk emilben annak érdekében, hogy egy embör se írhassa alá többször, úgyhogy olyat adjanak meg, ami télleg él. Vagy mittomén.

    Közben eszembe jutott, hogy a kolléganőm/csoporttársam családi barátja a Czutor Zoli a Nyersből...s Őt meg láttam - szintén a wiw-en - a PJ ismerőseként...még egy remek lehetőség :D

    Miértek. (bár nyilván Nektek is ugyanezek vannak, de összegezni jó...hátha végre télleg elindítjuk :))
    1. Mert 10 éve nem.
    2. Mert 2000-ben elmaradt.
    3. Mert idén is kifelejtettek minket.
    4. Mégiscsak meg lettünk említve Bécsben.
    5. Igenis van igény, csak nem nyílt színen, mint az olaszoknál vagy a lengyeleknél pölö.

    De talán akkor kéne, ha már - állítólag - januárban lesznek official dátumok. De lesznek-e? Mert ugye Stone meg Mike elmegy "szülni" tavasszal/nyár elején...

    Még valami. Szívesen segítek fogalmazni a magyar részét a petition-nek, de az angolban...szóval beszélem én a nyelvet, de nem vagyok az a kimondott anyanyelvi.

    Valamint. Múltkor itten felvetődött a PeCsa. Szóval nem rossz hely az. De. Pont most voltam Tankcsapaton, és elég szutyok. Ha open-air, ha belső rész. Meg nehogymán egy PJ ne tudjon megtölteni egy BS-t (ha nem így hívják, akkor is). Csomóan jönnének nyilván külföldről. Vagy mi a vélemény? :)

    Mára ennyit. Asszem télleg el kell menni alunni, mert még a végén túlpörgök, s feldöntöm a karácsonyfát. :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilinger wrote:
    Hihi...Te mit csinálsz itt ilyenkor? :)


    Viccet félre téve. Eszembe jutott, hogy vannak hallgatóim (mert egy TO-n dolgozom), akik az ertéelnél meg a tv2nél vannak meg van egy, aki a SzigetIrodánál. Meg van egy csokker (bár vele a viszony nem a legrózsásabb), aki koncerteket is szervez...

    Tisztára fel vagyok pörögve, konkretizáljunk már! :)

    melyik isi..??? :D

    én is fel, lehet össze kéne ülni akár személyesen, akár a határtalan technikának köszönhetően online (LOL), és együtt megdumálni!!
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    melyik isi..??? :D

    én is fel, lehet össze kéne ülni akár személyesen, akár a határtalan technikának köszönhetően online (LOL), és együtt megdumálni!!

    Közgáz...

    ...az ötletet meg támogatom! Let's do it! ;)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilinger wrote:
    Közgáz...

    ...az ötletet meg támogatom! Let's do it! ;)


    nálunk miért nem ilyen jó fejek a to-sok...???!!! :(

    oki, mit szervezzünk..? pj csetroom vagy vmikor egy hétvégi sör...?
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    nálunk miért nem ilyen jó fejek a to-sok...???!!! :(

    oki, mit szervezzünk..? pj csetroom vagy vmikor egy hétvégi sör...?

    Na, túlzásokba ne essünk már! :D

    Amúgy részemről az onlányra szavaznék, mert úgy kellene tennem, mintha tanulnék...erről pedig leginkább magamat köll meggyőznöm ;)

    Szóval: mikorhol?
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilinger wrote:
    Na, túlzásokba ne essünk már! :D

    Amúgy részemről az onlányra szavaznék, mert úgy kellene tennem, mintha tanulnék...erről pedig leginkább magamat köll meggyőznöm ;)

    Szóval: mikorhol?


    hát akkor találjunk ki egy időpontot és hirdessük meg minden létező magyar pj-ről beszélő webhelyen ;)

    hahhóóóóóó, lilingeren kívül lelkesedik más is a fantasztikus ötletért...??? megbeszéljük hogy lesz a legjobb, megvalósítjuk, és hipp hopp, dzsemmelünk egyet itthon is... :D (éljen az optimizmus!!!)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
Sign In or Register to comment.