Options

*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1568101170

Comments

  • Options
    Can't understand a thing but it seems that Hungarian people are great. I certainly will visit Hungary a day...maybe when Pj is playng there
    Beavis : Is this Pearl Jam?
    Butt-head: This guy makes faces like Eddie Vedder.
    Beavis: No, Eddie Vedder makes faces like this guy.
    Butt-head: I heard these guys, like, came first and Pearl Jam ripped them off.
    Beavis: No, Pearl Jam came first.
    Butt-head: Well, they both suck.
  • Options
    olvastatok a pletykakat a lengyel koncertrol...???? en mar teljesen beindultam, nekivagunk az utnak jovore is, yeeeaaahhh...??? :))))
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    NANÁÁÁÁ!!!!

    POLÁKOK bármikor!!!
    De hol is olvastad ezt???
    ÉS HOL VAN MÁR A RICSÁRDOS BESZÁMOLÓ??? Na jó, plusz a PLACEBOS???!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    ManooManoo Posts: 63
    Miféle lengyel dolog?
    ...

    amúgy meg nyamvadt vizsgák...boccs de meg kellett osztanom a fájdalmamat...:(
    Zagreb 09/06
    Katowice 06/07

    www.postnobills.hu
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    olvastatok a pletykakat a lengyel koncertrol...???? en mar teljesen beindultam, nekivagunk az utnak jovore is, yeeeaaahhh...??? :))))

    húúúúúúúú milyen pletyiket a lengyel koncertről?????? JÖVŐREEEEE.....óóóó én tudtam, ó én éreztem!!!!! juj csak el ne kiabáljuk....de hol lehet erről olvasni???????????
    PERSZE HOGY MEGYÜNK!!!!!!!!!!!!!!!!!
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    luxpjamer wrote:
    Can't understand a thing but it seems that Hungarian people are great. I certainly will visit Hungary a day...maybe when Pj is playng there

    Welcome here :-) and we hope PJ will visit Hungary and you will see Hungary :-)))))
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Egyébként a Pearl Jam in Poland topikban lehet olvasni a koncert pletykákról....óóó kész vagyok teljesen....
    Manoo szerintem ettől a hírtől jól leszel :-)))))
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    shinning wrote:
    Egyébként a Pearl Jam in Poland topikban lehet olvasni a koncert pletykákról....óóó kész vagyok teljesen....
    Manoo szerintem ettől a hírtől jól leszel :-)))))

    Nemárnemárnemár!!!!
    Kit érdekel a NIN*?????? PEARL JAM-ET AKAROK!!!!!!!!! :D

    *najóezazénemteljesenigaz
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    Ricsard wrote:
    NANÁÁÁÁ!!!!

    POLÁKOK bármikor!!!
    De hol is olvastad ezt???
    ÉS HOL VAN MÁR A RICSÁRDOS BESZÁMOLÓ??? Na jó, plusz a PLACEBOS???!!!


    en abban bizom hogy akkor nem csak egy út lesz... :)
    itt írjak a PJ in poland topicban!!
    beszámoló ... hhhmmm, meg nem tudtam átszellemülni hogy megírjam ... talán mindjárt... ;)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    shinning wrote:
    Welcome here :-) and we hope PJ will visit Hungary and you will see Hungary :-)))))
    I already tasted Hungary with a good tokaj ... Man I love this wine ;)
    Beavis : Is this Pearl Jam?
    Butt-head: This guy makes faces like Eddie Vedder.
    Beavis: No, Eddie Vedder makes faces like this guy.
    Butt-head: I heard these guys, like, came first and Pearl Jam ripped them off.
    Beavis: No, Pearl Jam came first.
    Butt-head: Well, they both suck.
  • Options
    luxpjamer wrote:
    I already tasted Hungary with a good tokaj ... Man I love this wine ;)


    hahaha good choice, nice one LOL ;)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    ManooManoo Posts: 63
    vávávává! Bele olvasgattam a lengyel cuccba! Hát fantasztikus volna! S ha jönnének tuti nemcsak Lengyelországba! Lehet akkor el kéne kezdeni gyűjteni az aláírásokat a budapesti koncerthez! :D Amilyen nehézkes nép vagyunk idő kell mire összegyűlik a megfelelő számú (pl. 2277 :))! Hmm, de széép is volna!
    Zagreb 09/06
    Katowice 06/07

    www.postnobills.hu
  • Options
    Manoo wrote:
    vávávává! Bele olvasgattam a lengyel cuccba! Hát fantasztikus volna! S ha jönnének tuti nemcsak Lengyelországba! Lehet akkor el kéne kezdeni gyűjteni az aláírásokat a budapesti koncerthez! :D Amilyen nehézkes nép vagyunk idő kell mire összegyűlik a megfelelő számú (pl. 2277 :))! Hmm, de széép is volna!


    miért kettőezerkétszázhetvenhét...? :)

    erősen kétlem hogy ennek itt bármi értelme lenne (bár lehet ez csak a szokásos jó kis magyar hozzáállás...)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    olvastatok a pletykakat a lengyel koncertrol...???? en mar teljesen beindultam, nekivagunk az utnak jovore is, yeeeaaahhh...??? :))))


    Ó, hogyne!!! ... Bakker, csak igaz legyen ... Ez nagyon kell nekem!!!


    És ha már erre járok ... Visszatérve egy régebbi témára, hogy mi is történt a 2000-es budapesti bulival ... Asszem kb. egy-két héttel a koncert előtt a Népszabiban megjelent közleményen akadt meg a szemem, hogy a Pearl Jam koncert technikai okok miatt elmarad (egyébként jegyem még nem volt rá ... de itthon nem is szoktam sosem előre megvenni ... legfeljebb félretetetem valamelyik irodánál (nem véletlenül)) ... Na, akkor első felindulásomban fogtam magam, azt írtam egy cifra e-mailt a szervezőknek (MuCo), hogy húzzanak már el a retekbe ... Legnagyobb meglepetésemre még válaszoltak is, aminek kb. az volt a tartalma, hogy nem őket kellene szidnom, hanem a zenekart, 'akik szarnak a magyar rajongóik fejére' ... Ezt azért idézőjeleztem, mert erre konkrétan emlékszem, hogy ezt írta válaszul a srác ... A PJ Synergy-s honlapján egyébként a mai napig ez olvasható a set listeknél: 'CANCELLED due to problems with permits and paperwork, second Katowice show added.', ami szerintem a hétvégi kamionstophoz kapcsolódó engedélyek körüli problémát erősíti ... Ugyanis a koncert pénteken lett volna, nekik pedig vasárnap már az osztrákoknál volt fellépésük ...

    Azon meg azóta is gondolokodom, hogy az a zenekar hogy is szarhat a rajongói fejére, amelyik egyik napról a másikra teljesen spontán meghirdet egy bulit ugyanarra a helyre, ahol előző nap léptek fel és fél áron engedi be azokat, akik felmutatták az előző napra szóló jegyeiket?!?! ... Tetejébe egy olyan bulit hoztak össze fél ház előtt, hogy olyat még azóta sem láttam ... Mert aztán fogtam magam, azt a haverommal kivágtattunk Katowicébe ... Ááá, nagyon durva volt ...


    Ja, a tokajiról jut eszembe ... Tényleg, kellene már vennem egy üveggel ... Bár, most épp villányi zweigeltet szopogatok ... Hukk ... Egészségetekre! ... :)

    Egyébként a héten nálam kiütéssel győzőtt a: Nothingman (studio version) ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Seri wrote:
    Ó, hogyne!!! ... Bakker, csak igaz legyen ... Ez nagyon kell nekem!!!


    És ha már erre járok ... Visszatérve egy régebbi témára, hogy mi is történt a 2000-es budapesti bulival ... Asszem kb. egy-két héttel a koncert előtt a Népszabiban megjelent közleményen akadt meg a szemem, hogy a Pearl Jam koncert technikai okok miatt elmarad (egyébként jegyem még nem volt rá ... de itthon nem is szoktam sosem előre megvenni ... legfeljebb félretetetem valamelyik irodánál (nem véletlenül)) ... Na, akkor első felindulásomban fogtam magam, azt írtam egy cifra e-mailt a szervezőknek (MuCo), hogy húzzanak már el a retekbe ... Legnagyobb meglepetésemre még válaszoltak is, aminek kb. az volt a tartalma, hogy nem őket kellene szidnom, hanem a zenekart, 'akik szarnak a magyar rajongóik fejére' ... Ezt azért idézőjeleztem, mert erre konkrétan emlékszem, hogy ezt írta válaszul a srác ... A PJ Synergy-s honlapján egyébként a mai napig ez olvasható a set listeknél: 'CANCELLED due to problems with permits and paperwork, second Katowice show added.', ami szerintem a hétvégi kamionstophoz kapcsolódó engedélyek körüli problémát erősíti ... Ugyanis a koncert pénteken lett volna, nekik pedig vasárnap már az osztrákoknál volt fellépésük ...

    Azon meg azóta is gondolokodom, hogy az a zenekar hogy is szarhat a rajongói fejére, amelyik egyik napról a másikra teljesen spontán meghirdet egy bulit ugyanarra a helyre, ahol előző nap léptek fel és fél áron engedi be azokat, akik felmutatták az előző napra szóló jegyeiket?!?! ... Tetejébe egy olyan bulit hoztak össze fél ház előtt, hogy olyat még azóta sem láttam ... Mert aztán fogtam magam, azt a haverommal kivágtattunk Katowicébe ... Ááá, nagyon durva volt ...


    Ja, a tokajiról jut eszembe ... Tényleg, kellene már vennem egy üveggel ... Bár, most épp villányi zweigeltet szopogatok ... Hukk ... Egészségetekre! ... :)

    Egyébként a héten nálam kiütéssel győzőtt a: Nothingman (studio version) ...

    Igazából most túl fáradt vagyok írni, mert épp hazaértem a Tankcsapdáról...
    ...de azt el kell mondanom, hogy a Crown of Thorns még mindig csodálatosan szép. Annyi érzés. Olyan mélységek és magaslatok. A tartalom. A lendület. A nyugalom, ami árad belőle. Aztán a kitörés...jaj...fenomenális.

    Lengyelországban ott a helyem!!!!!!

    A petíciót meg asszem én javasoltam a PJ in Poland-ban. S miért 2277? Hát mert annyi gyűlt össze Newcastle-ban. De nekik van egy Mark Richards-uk (jaj, az a neve, ugye?), aki meg jóbarátja EV-nek. Ha Gerendai Károly is tudja ezt a kunsztot, akkor nyert ügyünk lehet... :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    ManooManoo Posts: 63
    na pont ez a magyar hozzáállás! Igazából, egy kicsit reménykedek, hogy aláírnák ennyien...rajtatok kívül ismerek...1,2...summa 5 embert aki nagyon szereti, meg Zágrábban találkoztunk egy 5-6fős társasággal szal az már majdnem 20!:) Látjátok, optimizmus...meg persze lennének a szomszédoktól is páran szal csak neki kell állni!

    Amúgy este játszik a zenekarom Budapesten a Kuplung nevű helyen! Király u. 46, 9kor kezdünk! Talán késő, de ha van kedve vkinek!:D

    Na heeeey!
    Zagreb 09/06
    Katowice 06/07

    www.postnobills.hu
  • Options
    ManooManoo Posts: 63
    Igen, a barátosdi sokat dobott, de nekünk még lógnak egy koncerttel és erre élénken figyelmeztetni kell a zenekart!:) Meg ha tényleg mennek leo-ba miaz onnan átugrani bp-re?!
    Zagreb 09/06
    Katowice 06/07

    www.postnobills.hu
  • Options
    oké, bocsi a pesszimizmusért... !!!

    de télleg, ennyi aláírást szedtek össze?? csak???? naneeeee, annyi tuti nekünk is összejönne!!!
    meg elküldenénk nekik ezt a képet emlékeztetőként, sztem nyert ügyünk lenne ;)http://i13.photobucket.com/albums/a265/Ricsard/PEARLJAM-VIENNA2006_09_25-87004.jpg (copyright - Ricsard :))
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    ManooManoo Posts: 63
    há! nagyon jó! ;) Ez Bécs? Mert egyik ismerősöm ott volt és mondta, hogy ott Ed üzent vmit a magyaroknak...csak pont senki nem értette, hogy mit....:(
    Zagreb 09/06
    Katowice 06/07

    www.postnobills.hu
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Manoo wrote:
    há! nagyon jó! ;) Ez Bécs? Mert egyik ismerősöm ott volt és mondta, hogy ott Ed üzent vmit a magyaroknak...csak pont senki nem értette, hogy mit....:(

    A bootlegen remekül lehet hallani, ahogy Ed azt mondja: we wish luck to these people here from Hungary. we were talking about your country earlier

    Amúgy a vicc kedvéért tettem egy gyenge kísérletet. Tennap a Sziget honlapján szavaztam egyet a PJ-re. Mármint, hogy azt akarom, hogy őtet hívják.
    De. Aztán nyilván rájöttem, hogy a TokioHotelnek biztosan több a szavazata, mint PJ-nek ever lehet.
    Meg aztán arra is, hogy ez olyanfajta élmény, amit nem akarnék megosztani minden jöttmenttel. Csak azokkal a "kiválasztottakkal", akiket eccer is megérintett ez a zene és minden, amit ők képviselnek.

    Na, hát megint sikerült kicsit átszellemülnöm :) De úgy látszik, hogy a Tankcsapat sem segítette elő, hogy lekattanjak itten róluk.
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    Manoo wrote:
    há! nagyon jó! ;) Ez Bécs? Mert egyik ismerősöm ott volt és mondta, hogy ott Ed üzent vmit a magyaroknak...csak pont senki nem értette, hogy mit....:(


    csekk máj szignicsör, je? ;)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    ManooManoo Posts: 63
    naja! hát azt kell, hogy mondjam, hogy ez nem sokk...nu mind1!
    Zagreb 09/06
    Katowice 06/07

    www.postnobills.hu
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Manoo wrote:
    naja! hát azt kell, hogy mondjam, hogy ez nem sokk...nu mind1!

    Hát fiam! Eszednél vagy??? :) Tudod, milyen érzés volt ez OTT? A sok osztrák között...ülsz...amúgy is hihhhhhetetlen élmény, hogy élőben PJ-t hallgatsz, s eccer csak EV kishazádról szól pár szót...FRENETIKUS!!!
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    Manoo wrote:
    naja! hát azt kell, hogy mondjam, hogy ez nem sokk...nu mind1!


    ezt ... most ... komolyan ... mondod... ??? :eek:

    biztos csak mert nem voltál ott ... oké, srácok, sztem ne verjük meg nagyon, még fiatal, nem értheti... ;):D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    ezt ... most ... komolyan ... mondod... ??? :eek:

    biztos csak mert nem voltál ott ... oké, srácok, sztem ne verjük meg nagyon, még fiatal, nem értheti... ;):D

    Rendben...de "könyörgöm akasszuk fel" *

    :D

    *bocsi, ezt egy filmben láttam, s annyira tetszett, ahogy ott mondták...eccer el kellett sütnöm ;)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    Engedtessék meg nekem, hogy én is egy orbitális SZÉGYELLD EL MAGAD-dal válaszoljak Manoo elhamarkodott kijelentésére;)...az a bizonyos 2 (tag)mondat akkor és ott, miközben RÁNK mutatott a szörfkirály...az több, mint amit előre várhattak tőlük a magyarok...és vehetjük a jelenetet egy újabb bizonyítéknak, mennyire jófejek embereink! És persze ezek szerint a Bécsben tomboló magyarok is:)

    Én egyrészrol úgy érzem, tutira felvágom az ereimet, ha a következő turnén Eddie-ék ismét ignorálják a Kárpát-medencét - másrészről közben eszembe jut az is, bizony adott a lehetőség, hogy külföldön nézzük meg őket, nem mellesleg ismerjük kis hazánk legelvetemültebb péjé-fanatikusait:p, szóval a társaságra sincs gondunk...DE! addig sem szabad feladni, a petíció ötletét zseniálisnak tartom, bár előtte meg kéne tervezni az egészet:

    1. össze kéne szedni az online forumokon megfordulo rajongotársainkat, igy pl. mindenkinek regisztralnia kellene az index.hu-n, és főleg a gportal.hu/pearljam oldalon... és közben terjesszük az igét: szerettessük meg barátainkkal a PJ-et:)

    2. végig kellene gondolni, pontosan ki(k)nek is, hová szeretnénk eljuttatni a peticionkat

    3. milyen formát is kellene oltenie az átadandó anyagnak, ugy értem, mi minden

    4. ugy tudom, létezik online peticio is, én 2 éve a U2-t követeltem valamelyik honlapon honfitársaimmal bőszen a hivatalos dátumok bejelentése előtt, és kb. az 1000. szignáló voltam...persze nem lett belole semmi...de a Sziget szavazogépén is rendszeresen szavazok, sot tavasszal a muco.hu-n is csak a PJ nevét irtam be a "Kit szeretnél Magyarországon látni?" rublikába...

    5. szerintetek melyik helyszín lenne ideális a koncert megszervezésére???
    A Pecsa kicsi, a Pecsa Szabadtér ideális méretnek tűnik, a SYMA még inkább, de a Papp László Aréna szerintem nem lenne rentábilis sem a szervezőknek, sem az együttesnek, és persze a magasabb jegyárak miatt nekünk sem...:( persze egy igazi álom lenne ott tombolni az első sorban, de én már a Kultiplexszel is beérném;), feltéve ha Mr. Ashcroft és a reunionizáló Verve melegítene:p:)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Ricsard wrote:
    Engedtessék meg nekem, hogy én is egy orbitális SZÉGYELLD EL MAGAD-dal válaszoljak Manoo elhamarkodott kijelentésére;)...az a bizonyos 2 (tag)mondat akkor és ott, miközben RÁNK mutatott a szörfkirály...az több, mint amit előre várhattak tőlük a magyarok...és vehetjük a jelenetet egy újabb bizonyítéknak, mennyire jófejek embereink! És persze ezek szerint a Bécsben tomboló magyarok is:)

    Én egyrészrol úgy érzem, tutira felvágom az ereimet, ha a következő turnén Eddie-ék ismét ignorálják a Kárpát-medencét - másrészről közben eszembe jut az is, bizony adott a lehetőség, hogy külföldön nézzük meg őket, nem mellesleg ismerjük kis hazánk legelvetemültebb péjé-fanatikusait:p, szóval a társaságra sincs gondunk...DE! addig sem szabad feladni, a petíció ötletét zseniálisnak tartom, bár előtte meg kéne tervezni az egészet:

    1. össze kéne szedni az online forumokon megfordulo rajongotársainkat, igy pl. mindenkinek regisztralnia kellene az index.hu-n, és főleg a gportal.hu/pearljam oldalon... és közben terjesszük az igét: szerettessük meg barátainkkal a PJ-et:)

    2. végig kellene gondolni, pontosan ki(k)nek is, hová szeretnénk eljuttatni a peticionkat

    3. milyen formát is kellene oltenie az átadandó anyagnak, ugy értem, mi minden

    4. ugy tudom, létezik online peticio is, én 2 éve a U2-t követeltem valamelyik honlapon honfitársaimmal bőszen a hivatalos dátumok bejelentése előtt, és kb. az 1000. szignáló voltam...persze nem lett belole semmi...de a Sziget szavazogépén is rendszeresen szavazok, sot tavasszal a muco.hu-n is csak a PJ nevét irtam be a "Kit szeretnél Magyarországon látni?" rublikába...

    5. szerintetek melyik helyszín lenne ideális a koncert megszervezésére???
    A Pecsa kicsi, a Pecsa Szabadtér ideális méretnek tűnik, a SYMA még inkább, de a Papp László Aréna szerintem nem lenne rentábilis sem a szervezőknek, sem az együttesnek, és persze a magasabb jegyárak miatt nekünk sem...:( persze egy igazi álom lenne ott tombolni az első sorban, de én már a Kultiplexszel is beérném;), feltéve ha Mr. Ashcroft és a reunionizáló Verve melegítene:p:)

    CSINÁLJUK!!!!!!!!!!!!!!! :D
    TERVELJÜK!!!!!!!!!

    I wanna do something that matters ;)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    A setlistet összeállítani még van időnk:)

    Az én kedvemért legyen

    RELEASE
    meg
    WASH
    és
    INDIFFERENCE
    plusz
    HOLD ON
    és
    IN HIDING
    továbbá
    BUSHLEAGUER
    meg
    LONG ROAD

    lécci lécci

    ;)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Ricsard wrote:
    A setlistet összeállítani még van időnk:)

    Az én kedvemért legyen

    RELEASE
    meg
    WASH
    és
    INDIFFERENCE
    plusz
    HOLD ON
    és
    IN HIDING
    továbbá
    BUSHLEAGUER
    meg
    LONG ROAD

    lécci lécci

    ;)

    Hoppika...időközben kis szerkesztés...:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    ManooManoo Posts: 63
    Hey!

    Jólvannajólvannajólvanna! Bocsánat mindenkitől...a rossza passz, a nagyon rossz passz!

    az olaszok tavaly vmi onlinepetition.vmin csinálták meg.... Szrintem talán nem kéne annyit előzetesen számolni hogy hanyan vagyunk egyszerűen megcsinálni és minden létező helyen hirdetni, hogy aki szeretné őket itt az írja alá! Talán csak gyorsan bele kéne vágni és nem sokat filózni!
    Zagreb 09/06
    Katowice 06/07

    www.postnobills.hu
Sign In or Register to comment.