Pearl Jam in Zagreb!

1609610612614615860

Comments

  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    sretan rodendan Tonki i sve najbolje vama i vasima :D
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • asfoasfo Posts: 315
    ***Sretan Božić svima!***

    Sretan i 1. rođendan Tonki!
    (kak stojite sa privatnim vrtićima, kaj je i tam frula kaj se tiče popunjenosti; nama su Janka 5 mjeseci čuvale sestra, frendica i susjeda, možda takva opcija?)

    Zahvaljujemo se na čestitkama, a što se tiče postanja - nismo se još baš posložili s vremenom :)
    Ali budemo uskoro.... :oops:

    Računamo da bi se možda nedajbože usudili otići na jedan koncert, i to onaj koji još nije potvrđen, 06.07. :? i ostavili malu bebu na čuvanju cijeli dan dok mi šalabajzamo.
  • shelashela Posts: 657
    Kad vec spominjete koncerte, sinoc, da, na Badnjak, bijah na koncertu banda Sane tu u Ri.

    Ajme zakon!! pa kaj oni jos svire?? kul!

    Sretan Bozic i ugodne blagdane zelim svima! :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    asfo wrote:
    ***Sretan Božić svima!***

    Sretan i 1. rođendan Tonki!
    (kak stojite sa privatnim vrtićima, kaj je i tam frula kaj se tiče popunjenosti; nama su Janka 5 mjeseci čuvale sestra, frendica i susjeda, možda takva opcija?)

    Zahvaljujemo se na čestitkama, a što se tiče postanja - nismo se još baš posložili s vremenom :)
    Ali budemo uskoro.... :oops:

    Računamo da bi se možda nedajbože usudili otići na jedan koncert, i to onaj koji još nije potvrđen, 06.07. :? i ostavili malu bebu na čuvanju cijeli dan dok mi šalabajzamo.

    ej ljubica bubica, kak se vi snalazite? kaj kaže janko na mikea? :)
    hvala na čestitkama a kaj se tiče vrtića, ni u privatnima nema mjesta, a što se tiče ostalih opcije - baš ih i nemamo... svi rade ili su prestari za čuvanje, tak da smo u banani... :) ali, snaći ćemo se!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    sretan božić svima i rođendani svim slavljenicima :D

    jurasica, držimo fige za pronalazak vrtića. ako radite u centru ili blizu, probajte tamo u vrtićima - oni uvijek imaju više mjesta od prigradskih ;)
    mi smo nakon preseljenja u samobor ostavili klaru u centru u vrtiću do kraja te šk. godine i uredno smo je dovozili kad bismo išli na posao i odvozili poslije posla. to je skroz dobro funkcioniralo :)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    nego, evo nas, razmišljamo konačno o tome da kupimo avionske karte za dublin. vjerujem da ćemo dobiti bolje cijene ako malo požurimo. pa nas zanima je li netko već kupovao, kakve si cijene, kakvi su vam planovi? kakve su ideje o transferima dublin-belfast-london, za one koji planiraju slične rute. i tako to ;)
  • Evo da se i ja javim iz Rijeke da sve pozdravim i čestitam Božić !!

    Što se tiće karata i rezervacija ja ću još čekati da se pojave ljetni termini još mi se ne žuri sa time.

    Večeras mi je Vojko Obersnel platio džin-tonik u Tunelu (Riječki bar) nekako smo se našli za istim stolom i Obi platio turu, lik je baš ok.
    Poslje sam bio u clubu Discordia na koncertu od nekok lika iz Zagreba Adam (zaboravio prezime) ali frajer rastura gitaru i super pjeva neki blues/rock, malo me je podsječao glasom na Chris Cornell-a a muzikom malo na Ben Harpera...baš mi je bilo dobro.

    Žao mi je što sam propustio taj band Sane :(
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Poslje sam bio u clubu Discordia na koncertu od nekok lika iz Zagreba Adam (zaboravio prezime) ali frajer rastura gitaru i super pjeva neki blues/rock, malo me je podsječao glasom na Chris Cornell-a a muzikom malo na Ben Harpera...baš mi je bilo dobro.

    Žao mi je što sam propustio taj band Sane :(

    yes, yes, SB!

    a Adam kojeg si slusao je sigurno Adam Semijalac... prije je imao bend Gloft, sad je dosta u bluesu kao sto si napisao... i stvarno rastura gitaru...

    a Sane sam gledao nakon davnog raspada opet prije par godina kad su pokusavali sa nekim nu-jazzom.. onda su mislim opet imali stanku... prije par mjeseci sam ih opet negdje vidio, mislim u ksetu ili purgeraju... imali par novih stvari + one sa prvog albuma koje super zvuce... mislim da su ove godine bili i na Dori sa nekom domacom obradom... steta, taj Nikola je ful dobar vokal, naucio je i svirati svasta, ali nekak mislim da se on malo pogubi u svemu tome, inace bi vec napravio nesto veliko...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    bas sam naletio na fora clanak na muzika.hr :

    http://www.muzika.hr/clanak/24228/inter ... dmeta.aspx

    da mu je bar netko rekao da postoji i bolji bend :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    bas sam naletio na fora clanak na muzika.hr :

    http://www.muzika.hr/clanak/24228/inter ... dmeta.aspx

    da mu je bar netko rekao da postoji i bolji bend :mrgreen:

    he, znam lika... išao u mijoc... uvijek je bio nekako poseban - ono, moraš cijeniti iako ti se baš možda ne sviđa... :lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Niko, ja bila u Tunelu na Sane-u 24. Cesto budem tamo, a sinoc smo se bas promasili jer sam imala koncert od svoje glazbe (limene). Bila bih i ja isla mozda u Discordiju na Bebe Na Vole, to je Adamu umjetnicko ime. Gledala sam ga jednom li dvaput tu u Ri, zapravo cesto bude. Kako bilo, dobro a? Talentiran je dosta i ima dobar glas, istina. Frend je htio ici, al ja svoje obveze imam 26.12. svake godine :) Bas steta da se nismo trefili, al bit ce prilike. Jesi i za Novu tu?
    Sane su jako jako talentirani i genijalni i sad se vracaju. Traze svirke okolo, sviraju stari materijal, imaju nesto novoga. Nikola mi je rekao da ce snimati novi album sad nakon NG pa da bi trebao oko proljeca izaci...bumo vidli kad, al nadam se da bude sljedece godine. Sve neke price jos oko svirke u USA, New Yorku itd...jako su dobri, istina, al to vise nije ona postava od prije kako sam skuzila, samo on je od te trojke. Ova sad nova trojka Sane zvuci jako jako dobro. Pogotovo kad sviraju PJ i AIC, na sto sam ja LUDILA. :))
    Bez muzike nema nicega, ljudi moji. Mene ovakvi koncerti i sva muzika koja dopre do mene usrecuju beskrajno. :))
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Evo jedne snimke sa svirke Sane-a pred neki dan. PJ covers to follow. Uploadat cu jedan najbolji jer se na vecini cuje mene kako se derem ili lupam o sank, a fotic koji je bio na casi je sve to pokupio :D
    http://www.youtube.com/watch?v=aQnhkezZ ... ded#at=158
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Evo da se i ja oglasim glede Sanea. Jedan mi poznanik radi u Menartu, a oni ih promoviraju. Vidim da nitko nije spomenuo njihovo ne tako davno javno pojavljivanje i na sluzbenim domacim ljestvicama s jednom obradom, koja je meni legla na prvo slusanje. "Ja bih prezivio" mi je i inace bila odlicna stvar (Dino RIP), a u izvodjenju VIS "Sane" mi je jos bolja. Pogledati mozete na:
    http://www.youtube.com/watch?v=uhc6Xx36VDE
    Maloprije spomenuti poznanik nedavno mi je poslao jedan procisceni stari materijal (Maybe tomorrow) koji mozete vidjeti i na youtubeu, a uploadao sam ga na megaupload pa si ga mozete od tamo skinuti:
    http://www.megaupload.com/?d=1A8OBE3F
    Mislim da se u njihovom glazbenom izricaju i Nikolinom pjevanju osjeti dosta PJ, Soundgarden utjecaja. A takva kombinacija moze biti samo dobra/bolja/najbolja. :mrgreen:
  • masnimasni Posts: 1,657
    Obrada je stvarno vrh
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    _annie_ wrote:
    Gordan: Evo da se i ja oglasim glede Sanea. Jedan mi poznanik radi u Menartu, a oni ih promoviraju. Vidim da nitko nije spomenuo njihovo ne tako davno javno pojavljivanje i na sluzbenim domacim ljestvicama s jednom obradom, koja je meni legla na prvo slusanje. "Ja bih prezivio" mi je i inace bila odlicna stvar (Dino RIP), a u izvodjenju VIS "Sane" mi je jos bolja. Pogledati mozete na:
    http://www.youtube.com/watch?v=uhc6Xx36VDE
    Maloprije spomenuti poznanik nedavno mi je poslao jedan procisceni stari materijal (Maybe tomorrow) koji mozete vidjeti i na youtubeu, a uploadao sam ga na megaupload pa si ga mozete od tamo skinuti:
    http://www.megaupload.com/?d=1A8OBE3F
    Mislim da se u njihovom glazbenom izricaju i Nikolinom pjevanju osjeti dosta PJ, Soundgarden utjecaja. A takva kombinacija moze biti samo dobra/bolja/najbolja. :mrgreen:

    e to je obrada o kojoj sam govorio, nisam se mogao sjetiti :)

    jesu bili s tim na Dori ili sam zabrijao?

    a kaj se tice Nikole i PJ-a, koliko se sjecam i on je poprilicni freak... znam da je jos prije sluzbenih bootlega imao poprilicnu kolekciju audience recording PJ bootlega... Jurasica, jesi mi to ti jednom davno rekla ili?

    svojevremeno je on imao i bend Free Tibet... on i Đana iz Kulture su se mijenjali na vokalima, u bendu je bio jos i Viduka iz Kojota/Kawasaki3p-a + jos par judi... svirali su iskljucivo obrade, PJ, AIC, Soundgarden, STP, Rage, Alanis i jos hrpu toga... vidio ih par puta i bili su fakat dobri...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    siljo wrote:
    e to je obrada o kojoj sam govorio, nisam se mogao sjetiti :)

    jesu bili s tim na Dori ili sam zabrijao?

    Gordan: Malo si zabrijao... :D Obrada = no Dora. Moras imati original da bi se natjecao, a mislim da se njihova stvar zvala "Decko" ili tako nekako. Mislim da se i to da naci na Jubitou.

    Edit: Je, Decko je.
    http://www.youtube.com/watch?v=FTtLhMer-KQ
  • siljosiljo Posts: 2,203
    _annie_ wrote:
    siljo wrote:
    e to je obrada o kojoj sam govorio, nisam se mogao sjetiti :)

    jesu bili s tim na Dori ili sam zabrijao?

    Gordan: Malo si zabrijao... :D Obrada = no Dora. Moras imati original da bi se natjecao, a mislim da se njihova stvar zvala "Decko" ili tako nekako. Mislim da se i to da naci na Jubitou.

    Edit: Je, Decko je.
    http://www.youtube.com/watch?v=FTtLhMer-KQ

    tocno, Decko je bio na Dori, a obradu sam cuo valjda na onom Vip Music Clubu ili kak se vec zove emisija... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ono, sane je like huge na našem forumu... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Sane OWNS! Super su! Ja lobiram, ja sam groupie :D

    Ah da... nisam znala za taj cover band Free Tibet, to super zvuci, da mi je to bilo cut...
    ja slagala danas nesto PJ materijala, imam brdo toga sto bih trebala preslusat/pregledat i sve organizirat...
    Obrada je super, meni stalno u uhu, al ja uopce nisam bila svjesna da su to oni. hahaha
    Decko je sprdnja. cak su sami rekli da su na probama umirali od smijeha. samo su iz zajebancije isli na Doru s tim. snimila ja live i tu pjesmu :D lol
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    ono, sane je like huge na našem forumu... :)
    Iva: lako da je samo sane, nego je i Dora like huge ;)

    nego, druže masni, Santa Claus finally came to town pa se javi paji radi dogovora o preuzimanju majica :mrgreen:
  • masnimasni Posts: 1,657
    Opa, odlicno, taman u vrijeme kad se nista ne trosi :)

    Jel santa preletio carinu slucajno? :)

    Zakon!


    btw, naši momci našli su se i na pokojoj listi za 2009. :)
    http://www.muzika.hr/clanak/24489/muzik ... ikahr.aspx
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    Jel santa preletio carinu slucajno? :)
    Iva: Santa zasad uvijek, da pokucam, izignorira carinu. :D Ne samo to, nego imamo i nekog fenomenalnog poštara koji pakete nekako na silu utrpa u kaslić pa ne moramo čak ni do pošte po njih (jučer je npr. utrpao u kaslić paket sa tri majice i jednom hoodie?!?). Poštar je zakon.
    Dakle, samo se javi paji da se dogovorite kad da ti dofura majice, mislim da vas dvojica radite blizu, ne? Ili ako ti više paše u centru ti ih dofuram ja, kak god ti paše. ;)
  • siljo wrote:
    a Adam kojeg si slusao je sigurno Adam Semijalac... prije je imao bend Gloft, sad je dosta u bluesu kao sto si napisao... i stvarno rastura gitaru...

    Da to je taj lik, našao sam mu vezu za organizirati koncert u Dubrovniku, jer je rekao da nije nikad tamo svirao i da bi rado, sad čemo vidjeti možda upali.
    _annie_ wrote:
    Gordan: Evo da se i ja oglasim glede Sanea. Jedan mi poznanik radi u Menartu, a oni ih promoviraju. Vidim da nitko nije spomenuo njihovo ne tako davno javno pojavljivanje i na sluzbenim domacim ljestvicama s jednom obradom, koja je meni legla na prvo slusanje. "Ja bih prezivio" mi je i inace bila odlicna stvar (Dino RIP), a u izvodjenju VIS "Sane" mi je jos bolja. Pogledati mozete na:
    http://www.youtube.com/watch?v=uhc6Xx36VDE

    Ovu obradu sam vidio na tv i super, odlična obrada, ali nisam uopće obadao tko je izvodi.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    jeste vidjeli ovo

    http://www.twofeetthick.com/2009/12/ed- ... broadcast/

    fakat mu ne stoji... ni odijelo ni ženska... :lol::lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    Opa! Neka neka
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    Evo naravno odmah i na muzici
    http://www.muzika.hr/clanak/24531/vijes ... d-sun.aspx

    Naravno da staju na Eddijevu stranu :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Super mi je kak se frajer sjetio 3 godine kasnije tuzit... :shock: :mrgreen:
    I RS misli da je tuzba glupost:
    http://www.rollingstone.com/rockdaily/i ... c-changes/
  • Ok, lik je pravi đrk ali zašto Eddie i Universal nisu tražili permission for the licensing.
    Kako danas možeš uopće izdati neku obradu bez dozvole autora a da te poslje ne tuži. To mi malo nije jasno???

    Inaće što radite večeras??
    Ja sam u papučama na kauću :( :oops:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.