Pearl Jam in Zagreb!

13567860

Comments

  • tinnatinna Posts: 391
    vedderman wrote:
    Ehehej!!:) Imate velik pozdrav iz Slovenije!!! Upam, da boste videli PJ v Hrvatski in u Srbiji! Fingers crossed! I ja dolazim down there hehe Ako ne, vidimo se u Ljubljani!!!

    Ajde sretno!
    thanx!:)
    vidimo se!!!!!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    Pa ljudi moji, koliko nas ima tu na forumu iz ex-Juge. :) ne mogu vjerovat. sve vise i vise. bas mi je drago. Pozdrav svima novima i starima. :) hehe, ajde, valjda cemo se i svi mi negdje naci, malo uopznat prije koncerata, a biti ce ih tu kod nas, hoce, hoce :) jedva cekam!
    ne, stvarno...dvoumila sam se da postavim ovu temu,kad ono ispalo je super! ja mislim da je bas izvodljivo da ako se koncert desi, a mislim da hoce, da cemo se videti, upoznati....itd!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    LOL :D Your swearing and dirrrty words just made me laugh, I mean LOL :D
    Pretty impressive, I must say (even though some ppl find it offensive) but it's cool, I think it's funny)
    Most of the terms are Serbian, Croatians use some terms and words, but lil different. It's pretty much similar, I understand it, and the rest of us from these territories will :D
    Now when you know how to speak, maybe you can come over when they tour Europe :D

    We'll prolly gonna need some kind of meet-up, like most American fans usually have :) I've always wanted to have one here, so I can actually talk to some Euro fans (not that I mind Americans or Canadians, I love them)..It would be cool to meet some ex-Yu Jammers, if you guys know what I mean. So, who's in? we gotta do something before the tour...
    ma sve je to zanimljivo, samo ga ne teraj vise da mi prlja temu...pleaseeeeeeeeeee..........
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinna wrote:
    cool...blago tebi...pa vi ste ih svi videli,culi osetili...a ja jos uvek nisam!

    znamo da si devojcica:) vidi se u nicku!
    Hey, Tinna!
    Odakle si? Mislim, gde živiš u Srbiji? Ako si iz Beograda, možda bi mogle da se upoznamo...razmenimo fotkice, neke snimke, informacije i sl., a?! :)

    Veeeliki pozdrav!!!!
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    Veddernarian... dude...
    LOL .... thank you for saying all that you said, hehe ... i haven't laughed like this since , well actually, since yesterday, when i was watching Monthy Python Live At Hollywood Bowl with my roommates... but you almost beat unbeatable Monthy Python, CAN YOU IMAGINE?

    and keep learning exYugoslavian language... it seems you can handle it pretty good ... LOL...

    have a nice day ...
  • could NOT be better for me - means they will be in UK around same time - WOOOHOOO!!!!

    AND Im gonna travel all over Europe to see em!!
  • PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    i know that last year Pearl Jam won 2 awards in Croatia ... one for best live album : Benaroya and also best international group voted by the fans through internet ...

    i think Pearl Jam wont forget about these 2 awards(if they actually get any info about this) and will consider tha fact that they are quite popular in Croatia and i think its almost sure that they'll come in Zagreb...

    but again i pray for Belgrade also...


    mislim da je bilo dodeljivanje nagrade takozvana "zlatna kegla" ili tako nesto, jel tako drage moje Hrvate i Hravatice? podsetite nam na ovo ukoliko se secate...
  • PJ17MKD wrote:
    Veddernarian... dude...
    LOL .... thank you for saying all that you said, hehe ... i haven't laughed like this since , well actually, since yesterday, when i was watching Monthy Python Live At Hollywood Bowl with my roommates... but you almost beat unbeatable Monthy Python, CAN YOU IMAGINE?

    and keep learning exYugoslavian language... it seems you can handle it pretty good ... LOL...

    have a nice day ...


    I know one of Monthy Python's personally- mr Charles Alverson. But, he doesn't speek Serbian instead of the fact that he is married to Serbian woman named Živana...and past few years they live happy in village Parage, in Vojvodina, Serbia...

    p.s. This was just little add for those who want to know more about...serbian connections...Monthy Pythons...everything....

    CHEERS!!
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • do me a favour, shot ramazzotti right between the eyes.
    ThisIsNotAnExit
  • do me a favour, shot ramazzotti right between the eyes.


    He,he,he!!!
    Yes, I don't like him, too. But, I'm not a killer ,too.

    Peace, bro.
    Mir, brate.
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • PJ17MKD wrote:
    i know that last year Pearl Jam won 2 awards in Croatia ... one for best live album : Benaroya and also best international group voted by the fans through internet ...

    i think Pearl Jam wont forget about these 2 awards(if they actually get any info about this) and will consider tha fact that they are quite popular in Croatia and i think its almost sure that they'll come in Zagreb...

    but again i pray for Belgrade also...


    mislim da je bilo dodeljivanje nagrade takozvana "zlatna kegla" ili tako nesto, jel tako drage moje Hrvate i Hravatice? podsetite nam na ovo ukoliko se secate...
    Da, da, dobro se sjecas. Glasali smo svi, hehe. Zlatna kugla se zove. Iliti Golden Ball ili Globe ljepse zvuci. DObili su 2 nagrade. Nadam se da ce doci, imas pravo. Ako Stonesi sviraju u ZG vec treci put, onda bi i PJ mogli doci.


    Yes, PJ won 2 Golden Globe awards this (or last) year, don't remeber. It's an award here in Croatia, one of the many awards, not as popular as some, but that's cool. I think it's pretty cool thing. I guess they are quite popular here, but I don't see as many fans in REAL life as here on the pit :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • dreadisdreadis Posts: 109
    Vidim, ovdje srba, hrvata, slovenaca, makedonaca....pa, fakat je vakat da se javi i bosanac!!

    Pozdrav svim komsijama/susjedima iz Tuzle!

    Svasta ste se napricali u ovom forumu...pa da i ja prokomentarisem nesto. Sto se tice svirke PJ-a u BG...mislim da ima velike vjerovatnoce. Cak sta vise, mislim da je veca vjerovatnoca da ce zasvirati na EXIT-u, mada imajuci u vidu desavanja sa Roskilde-a, mozda se ne odluce ni za jedan festival u Evropi.

    Onaj slovenacki website...isto to su imali i prosle godine, pa PJ ne dodje u Evropu, tako da ne bih polagao nadu u to sta pise na tom website-u.

    A sto se tice PJ-a u Evropi i odlaska na koncerte...moj brat i ja smo vec odlucili da idemo za njima dokle god imamo para u djepu, i dokle nas viza moze sluziti :) Zato, bujrum svima da idemo zajedno...

    dreadis

    28/10/96 - London, UK
    29/10/96 - London, UK
    18/06/00 - Salzburg, AUS
    19/06/00 - Ljubljana, SLO
    20/06/00 - Verona, ITA
    22/06/00 - Milan, ITA
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • tinnatinna Posts: 391
    Hey, Tinna!
    Odakle si? Mislim, gde živiš u Srbiji? Ako si iz Beograda, možda bi mogle da se upoznamo...razmenimo fotkice, neke snimke, informacije i sl., a?! :)

    Veeeliki pozdrav!!!!
    hey....poslala sam ti pm...drugi...:)
    iz alexandrovca sam,malohg mesta kod krusevca...
    imam snimke i mjuzu dogovoricemo se!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    I know one of Monthy Python's personally- mr Charles Alverson. But, he doesn't speek Serbian instead of the fact that he is married to Serbian woman named Živana...and past few years they live happy in village Parage, in Vojvodina, Serbia...

    p.s. This was just little add for those who want to know more about...serbian connections...Monthy Pythons...everything....

    CHEERS!!
    stvarno? nisam znala...
    interesantno..ne,oni su mi oduvek bili ludi premda mnogi ne razumeju njihov humor...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    do me a favour, shot ramazzotti right between the eyes.
    Maybe...but my mum will kill me then:)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    dreadis wrote:
    Vidim, ovdje srba, hrvata, slovenaca, makedonaca....pa, fakat je vakat da se javi i bosanac!!

    Pozdrav svim komsijama/susjedima iz Tuzle!

    Svasta ste se napricali u ovom forumu...pa da i ja prokomentarisem nesto. Sto se tice svirke PJ-a u BG...mislim da ima velike vjerovatnoce. Cak sta vise, mislim da je veca vjerovatnoca da ce zasvirati na EXIT-u, mada imajuci u vidu desavanja sa Roskilde-a, mozda se ne odluce ni za jedan festival u Evropi.

    Onaj slovenacki website...isto to su imali i prosle godine, pa PJ ne dodje u Evropu, tako da ne bih polagao nadu u to sta pise na tom website-u.

    A sto se tice PJ-a u Evropi i odlaska na koncerte...moj brat i ja smo vec odlucili da idemo za njima dokle god imamo para u djepu, i dokle nas viza moze sluziti :) Zato, bujrum svima da idemo zajedno...

    dreadis

    28/10/96 - London, UK
    29/10/96 - London, UK
    18/06/00 - Salzburg, AUS
    19/06/00 - Ljubljana, SLO
    20/06/00 - Verona, ITA
    22/06/00 - Milan, ITA

    hvala sto i ti verujes da ce doci...
    i ja bih kao i ti da mogu da idem bilo gde na koncert...
    a s obzirom da ih nikad nisam videla uzivo-moracu da se nadam da ce doci u bgd......
    pozdrav
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • C2V3NC2V3N Zagreb, Croatia Posts: 449
    primate hrvata u ekipu?! ;)
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • C2V3N wrote:
    primate hrvata u ekipu?! ;)
    ha ha,naravno brate. cak sta vise, cini mi se da vas iz zagreba najvise ima. sad mi pade na pamet, zvacemo se "fanovi bez granica", kao doktori you know. ah, ja i moje glupe fore. anyway, welcome.
    Knowledge is a tree, it's growing up just like me. Keep an open mind people...
  • Evo, se en slovenec se javlja. Gospod gospod, a lahko placam v lipama?!?!? HEHEHHEH. Evo, svi se nadamo da dobijemo jednu PJ BALKAN TURNEJU 2006. To bi bilo nešto, ha?? Do sad smo ih mogli vidjeti samo u Ljubljani, i kažem vam onima koji niste bili, može vam biti žao. Ja sam bio ko u transu, hehe, dole kod Mika(car). A publika je bila fenomenalna. Imam čak i koncert na DVD-u. Nije baš kvaliteta, ali super. Tražili smo taj VIDEO ja i prijatelj 5 godina, da bi ga napokon dobili od jedne fenice iz Amerike na VHS tape, pa smo konvertirali u DVD format, hehehe. Evo, izgleda da ako ima dosta posta, oni dođu tamo, kao sada u SA. Tako da samo pišimo, pa čeju oni doč;))

    Evo, za sada to, pa se čujemo još

    Love & Peace
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • C2V3N wrote:
    primate hrvata u ekipu?! ;)

    Hehe, jos jedan Hrvat. Pa di si? Ima nas nesto, ima...:D Puno nas je iz bivse Juge, svaki dan sve vise.neka, neka.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • tinnatinna Posts: 391
    C2V3N wrote:
    primate hrvata u ekipu?! ;)
    ma, sta pitas,naravno!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    ha ha,naravno brate. cak sta vise, cini mi se da vas iz zagreba najvise ima. sad mi pade na pamet, zvacemo se "fanovi bez granica", kao doktori you know. ah, ja i moje glupe fore. anyway, welcome.
    ha! pa gde nadje to?!:)
    :):):)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • killroykillroy Posts: 739
    C2V3N wrote:
    primate hrvata u ekipu?! ;)

    Pozdrav!
    Vec nas ima na ovom threadu tolko da bi mogli citavu dvoranu napunit.
    :)
  • PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    I know one of Monthy Python's personally- mr Charles Alverson. But, he doesn't speek Serbian instead of the fact that he is married to Serbian woman named Živana...and past few years they live happy in village Parage, in Vojvodina, Serbia...

    p.s. This was just little add for those who want to know more about...serbian connections...Monthy Pythons...everything....

    CHEERS!!


    hvala za info...

    its amazing he married Yugoslavian girl... another proove that YU girls are one of the prettiest in the world ...

    ;-)

    pozdrav veliki
  • This conversation is awesome...

    ~A.
  • PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    dunat wrote:
    Evo, se en slovenec se javlja. Gospod gospod, a lahko placam v lipama?!?!? HEHEHHEH. Evo, svi se nadamo da dobijemo jednu PJ BALKAN TURNEJU 2006. To bi bilo nešto, ha?? Do sad smo ih mogli vidjeti samo u Ljubljani, i kažem vam onima koji niste bili, može vam biti žao. Ja sam bio ko u transu, hehe, dole kod Mika(car). A publika je bila fenomenalna. Imam čak i koncert na DVD-u. Nije baš kvaliteta, ali super. Tražili smo taj VIDEO ja i prijatelj 5 godina, da bi ga napokon dobili od jedne fenice iz Amerike na VHS tape, pa smo konvertirali u DVD format, hehehe. Evo, izgleda da ako ima dosta posta, oni dođu tamo, kao sada u SA. Tako da samo pišimo, pa čeju oni doč;))

    Evo, za sada to, pa se čujemo još

    Love & Peace





    daj ni neke detalje o koncerta u 2000 ... cini mi se da samo nekoliko ljudi sa ovoga threada su bili na taj koncert ... a ja kao i mnogo druge na znamo bas mnogo detalje o toga koncerata posto naravno nismo gledali Pearl Jam u zivo nikad, pa zelimo znati kako je bilo i sto je bilo toga dana... u 2000 ja sam bas poceo slusati Pearl Jam tako da .....

    pozdrav do Ljubljana iz Skoplja
  • alexmac11 wrote:
    This conversation is awesome...

    ~A.

    And where are YOU from, my friend? :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • PJ17MKD wrote:
    daj ni neke detalje o koncerta u 2000 ... cini mi se da samo nekoliko ljudi sa ovoga threada su bili na taj koncert ... a ja kao i mnogo druge na znamo bas mnogo detalje o toga koncerata posto naravno nismo gledali Pearl Jam u zivo nikad, pa zelimo znati kako je bilo i sto je bilo toga dana... u 2000 ja sam bas poceo slusati Pearl Jam tako da .....

    pozdrav do Ljubljana iz Skoplja


    U LJubljani je bilo zbilja fenomenalno. Vidjeti Pearl Jam po prvi put, i to je bio moj prvi veliki koncert uopce, pa bas PJ.

    Bila je guzva, jako puno ljudi se guralo, probalo doci do prvog reda, ali jako tesko. Ja sam mislila da cu se istopiti kako je bilo VRUCE. Ostala sam negdje na pola dvorane kad sam izgubila ekipu, plesala, slusala svaku pjesmu, plakala na Black, i cijelo vrijeme slikala. Pred kraj sam se uspjela probiti negdje do drugog reda i slikala Eddie-a, te brzo se vratila nazad jer je bilo nemoguce ostati u prvim redovima.
    Ovo je bilo prije one tragedije u Roskilde-u, tako da je bio naguravanja stalno. Nikad to prije nisam dozivjela, bilo je oko 7tisuca ljudi, zamislite da ih je bilo vise, a u dvorani za umrijet, vruce i sparno.
    No, sve u svemu, nakon tog koncerta sam bila jos vise luda za njima i jedva sam cekala da ih ponovno vidim, sto mi se ostvarilo ove godine u Kanadi. :D

    Anyone else? Dunat? :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • dreadisdreadis Posts: 109
    U LJubljani je bilo zbilja fenomenalno. Vidjeti Pearl Jam po prvi put, i to je bio moj prvi veliki koncert uopce, pa bas PJ.

    Bila je guzva, jako puno ljudi se guralo, probalo doci do prvog reda, ali jako tesko. Ja sam mislila da cu se istopiti kako je bilo VRUCE. Ostala sam negdje na pola dvorane kad sam izgubila ekipu, plesala, slusala svaku pjesmu, plakala na Black, i cijelo vrijeme slikala. Pred kraj sam se uspjela probiti negdje do drugog reda i slikala Eddie-a, te brzo se vratila nazad jer je bilo nemoguce ostati u prvim redovima.
    Ovo je bilo prije one tragedije u Roskilde-u, tako da je bio naguravanja stalno. Nikad to prije nisam dozivjela, bilo je oko 7tisuca ljudi, zamislite da ih je bilo vise, a u dvorani za umrijet, vruce i sparno.
    No, sve u svemu, nakon tog koncerta sam bila jos vise luda za njima i jedva sam cekala da ih ponovno vidim, sto mi se ostvarilo ove godine u Kanadi. :D

    Anyone else? Dunat? :)

    Najbolja stvar tog dana je bila sto je citav bend prije koncerta iznio sto za stoni tenis, i jedno sahat vremena su njih petorica i PJ crew igrali stoni tenis pred fanovima koji su dosli ranije pred Tivoli. Apsolutno nevjerovatan momenat...tu smo se svi naslikali i nasnimali video kamerama k'o ludi!

    Takodjer...soundcheck je bio ludilo...ukljucujuci Wash, Leaving Here i Evacuation koje nisu svirali na koncertu! Na tom soundchecku su bukvalno ucili Matta kako da svira Wash :)

    A, sto se tice koncerta....pa, gledajte sa ove strane: od sva 4 koncerta na kojima sam bio na toj turneji, Ljubljana je imala najbolju setlistu :)

    I jos nesto...Ed je spomenuo Milosevica u jednom trenutku, na sta se cuo veeeeeeeliki BOOOOO u publici. Dobro se sjecam da je Black bio posvecen "nesretnim" Slovencima jer su dan prije izgubili utakmicu na evropskom prvenstvu od, ja mislim, Spanaca 2:1!!
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • killroykillroy Posts: 739
    E da, do prvih redova je bilo gotovo nemoguce doci.
    Ne bih se htio naci naprijed u trenutku kad su poceli svirati "Spin the black circle". Rulja je bila poludila. Bilo je naguravanja na sve strane. Kao sto i treba bit na pravom punk koncertu. :)

    Jedan od najupecatljivijih trenutaka je bio sam pocetak. Cijelo vrijeme cujes neki zamor ljudi i onda samo odjednom pocne Corduroy. Najezis se.

    Black je bio nezaboravan, cijela dvorana je odzvanjala sa onim na kraju - turururu.

    Porch - brza verzija, bez puno jamanja u sredini kako inace znaju, ali buduci da su vrlo rijetko svirali Porch na toj turneji, bilo je posebno.

    Indifference - savrsen kraj, upaljaci, mrak, intimna atmosfera i ako me sjecanje ne vara, tisuce ljudi pjeva zajedno s Edijem.

    --edit uppps, isti tajming ko i dreadis --
    Jedino sto mi je zao sto sam propustio, a poslije sam vidio slike - prije pocetka koncerta, decki su iznijeli stol za ping-pong van, ispred dvorane i odigrali nekoliko partija. Igrali su u parovima. Mislim da su bili Ed, Stone, Mike i Matt.
    Da mi je to bilo vidjet....
    --edit--
    Nego, dunat, ja bi ovaj DVD, pleeeaseee....
Sign In or Register to comment.