Pearl Jam in Zagreb!

1264265267269270860

Comments

  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    Ej ekipa, evo da si znate računat koliko love će svatko trebat dati idemo probati nabacit okvirni izračun za sve kaj ćemo kupiti:

    Mi smo kupili zasad ugljen (20kn), čaše (100kom 10kn), tanjuri (veći kartonski 50kom 28kn), salvete (7kn), 2kg piletine (110kn) - sve skupa 175kn.

    Računamo da će ostatak mesa i povrće (nabavljaju snih i asfo) biti oko 250kn, a cuga (nabavlja killroy) nešto preko 300kn.

    Dakle, sve skupa bi trebalo biti oko 750kn ili nešto više pa bi to trebalo ako nas ima 13 (ne očekuje se da će Janko pojest i popit dovoljno da uđe u izračun :)) ispasti 60kn po glavi.

    Ako nam se pridruži još netko ili ako trenutno odokativni izračuni ispadnu manji, količina potrebnih kunića naravno pada... :)

    Isto tako, ako nas dođe manje - količina potrebnih novčića raste!:D:D:D
  • CutkiCutki Posts: 235
    cisto ovako informativno,
    nije li becks 0,25?
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • pajopajo Posts: 3,292
    Cutki wrote:
    cisto ovako informativno,
    nije li becks 0,25?
    pucamo na debeli becks (0.5) :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: masni, prva tura muffina je u pećnici, chocolate chip s primjesama Baileysa

    E, a di su svi?
  • snihsnih Posts: 1,052
    Evo me!!!:D:D:D:D:D
  • snihsnih Posts: 1,052
    A kako mi je baš palo na pamet kad će neki okrugli post, pogledah i vidim 7998.
    Opla, uskliknuh...
  • snihsnih Posts: 1,052
    ...što ne bih okinuo 8000!;)
  • masnimasni Posts: 1,657
    doci ce moj prijatelj jos jedan.. :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ekipa, evo mogu reći da računate i na mene, ali malo kasnije, oko 6-7.
    kako stižem kasnije, javim vam se prije nego što krenem, pa donesem poneku potrepštinu ako usfali dotad, a uvijek se nešto zaboravi,
    zar ne :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ja ću isto napaviti nešto slatko i budem došla poslije 2, najvjerojatnije oko 4... jel to ok?
    a oko koliko ste planirali roštilj? valjda ne odmah... za večeru, jel tak? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    morali bismo pitat meštra od roštilja, ali dok se skupimo, dok počnemo, dok se speče, vjerojatno do 16, 17h neće biti gotovo
    onako late lunch, early dinner :)

    šta ti kažeš meštre?

    @masni: e baš super za frenda, the more the merrier :)

    @elcielo: mudro zboriš, dobro ćeš nam doći kao jocker za stvari koje zaboravimo, a i super da ćeš nam se ipak uspjet pridružiti :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Kaj se tiče roštilja - ne bih ja baš poslije 4 sata! Mi ćemo doći već oko 2, što znači da nećemo nigdje ručati, pa onda...
    Smisao nalaženja oko 2, ako je ručak u 5 mi je malo klimav!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    snih wrote:
    Kaj se tiče roštilja - ne bih ja baš poslije 4 sata! Mi ćemo doći već oko 2, što znači da nećemo nigdje ručati, pa onda...
    Smisao nalaženja oko 2, ako je ručak u 5 mi je malo klimav!

    e ak je tak, onda ne računajte na mene za roštilj... trebali bi onda točno znati tko kada dolazi da se ne kupuje klopa bezveze...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    sto ako ja dodjem tamo oko 10, i ne bude mjesta nigdje? tj sve vec bude zauzeto..
    nosimo dekice, i napravimo si jedan veliki krug? :D a meso ispecemo tamo na napravljenom mjestu. (ispec bi bilo najmanji problem ovog scenarija)

    sto se tice pecenja, ako je dolazak od 14h, mislim da se necemo svi skupit prije 14.30-15, tako da ako se pocne pec oko 15, i ako se bude jelo kad se sve ispece, a ne komad po komad, mislim da bi mogli klopat u 16 :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    e ak je tak, onda ne računajte na mene za roštilj... trebali bi onda točno znati tko kada dolazi da se ne kupuje klopa bezveze...

    Ak dodjes u 16, pa čak i nešto iza 16 to je to, fakat brijemo da nećemo uspjet pripremiti roštilj prije 16 -17 (meštar od roštilja nam je ultraoptimist :) ). Dok se skupimo, popijemo pivu ko ljudi, pa se krenemo lagano zekat sa rostiljem eto ti 16 sati...

    A možemo i roštiljat u 2 runde, što je isto skroz OK, ako nam se meštar slaže.
    Ma uostalom lako se sve dogovorimo, znate kak se kaže: PJ freakovi smo, dogovorit ćemo se :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    sto ako ja dodjem tamo oko 10, i ne bude mjesta nigdje? tj sve vec bude zauzeto..
    nosimo dekice, i napravimo si jedan veliki krug? :D a meso ispecemo tamo na napravljenom mjestu. (ispec bi bilo najmanji problem ovog scenarija)

    Nego, imat cemo lagani piknik :). Možda i ja navratim ujutro, pa možemo ići okolo i peglat ljude :):). Nekaj budemo smislili. Daj samo pošalji broj moba na pm.
  • snihsnih Posts: 1,052
    @ jurasica: ej lakše malo, kaj si se tak zahuktala!:D:D

    Kaj veli pajo to je istina - a i mesa ima dosta tak da je realno da će proizvodnja završavati između 16 i 17!!!
  • lesteslestes Posts: 959
    ja dolazim oko 14h. ako se pogubim, nazovem već nekog :o
  • CutkiCutki Posts: 235
    na mene ziher ne racunajte za rostilj, nema me prije 7

    masni, ne boj se ! nece te nitko napast za kucicu haha
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • masnimasni Posts: 1,657
    aha.. reko bi covjek da ti se nece desit da te netko iz cista mira macetom napadne usred grada, pa eto jucer dvojica stradala od tog hladnog oruzja..

    kucice su pozeljne danas :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Onda kada da dodjem? :confused: Ja mislila da cemo se svi naci oko 4, a ranije vas dosta dolazi...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    Onda kada da dodjem? :confused: Ja mislila da cemo se svi naci oko 4, a ranije vas dosta dolazi...

    kad ti uopće dolaziš u zagreb?
  • pajopajo Posts: 3,292
    Onda kada da dodjem? :confused: Ja mislila da cemo se svi naci oko 4, a ranije vas dosta dolazi...
    Iva: sređeno :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Iva: sređeno :D
    :o:D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    Bas gledam Crowded House na webcastu u Sidneyu...ovaj live earth...
    Eddie je dosta suradjivao sa Neil Finnom...dobri su....
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Da. sto je to?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Da. sto je to?

    Ma neki super rare PJ poster na eBay-u, pa se moram malo raspitati???
    Groznica, groznica...počinjem polako shvaćati kockare kad se navuku, jebote imali neka klinika za mene:o
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    snih wrote:
    @ jurasica: ej lakše malo, kaj si se tak zahuktala!:D:D

    gle snih!?! ja bum se zahuktavla kak god hoću, a tebe već imam na piku od kada si smislio onu groznu igru (za koju btw jedva čekam novo kolo da vidim koliko smo stvarno bolesni) tak da ti je bolje da mi se ne zamjeraš još i više. ok? comprendes compadre? znam da ću sada imati posla sa asfo, ali imam lestes i njen gips, tak da se nikoga ne bojim... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ma neki super rare PJ poster na eBay-u, pa se moram malo raspitati???
    Groznica, groznica...počinjem polako shvaćati kockare kad se navuku, jebote imali neka klinika za mene:o
    Lol A joj, Niko ... :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.