Pearl Jam in Zagreb!

1263264266268269860

Comments

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    SAMO DA KAŽEM DA STE SVI SUPER I SVE 5! :D

    (dobro, nije sve 5, pobogu, kako ste dopustili da ode jedan SMILE??? jedna IN MY TREE??? jedna FAITHFULL???)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ja moram priznat imam onaj isti glupi osjecaj kao kad se u osmini-finala lige prvaka nadju Barca i Chelsea...

    Mislim ispali su mi Faithfull, Wishlist, Light Years i Hail Hail :(
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Imam ideju za majice za sljedeću turneju... :D:D:D

    http://i42.photobucket.com/albums/e338/Kermit666/20061116_191327_12.jpg

    I ispod velikim slovima PEGLAJ!!!...
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Imam ideju za majice za sljedeću turneju... :D:D:D

    http://i42.photobucket.com/albums/e338/Kermit666/20061116_191327_12.jpg

    I ispod velikim slovima PEGLAJ!!!...

    Pegla je mrak, sviđa mi se :)

    Ali kako si povećala taj font, cazzo to nikako da otkrijem :o

    Ja sam za izborom sasvim zadovoljan, samo mi je žao In my tree!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • CutkiCutki Posts: 235
    Daughter_VS. x I Got Id_Rearviewmirror
    6 - 7

    ufff elcielo, da nije bilo one prijetnje.. ne znam bas kak bi ti ovo proslo ;)

    medu ostalim ispali SMILE, WHY GO, OFF HE GOES, EDUCATION i naravno
    Lukin izgubio od Blacka ono tesko, ja jedini bio za Lukin.. 'doh


    sta se tice rostilja, pitanje : do kad misli cca trajat okupljanje?
    ne znam tocno kad cu moc doc, pretpostavljam oko 19:00+
    nazalost bas i ne mislim pit zbog ispita u pon, mozda jednu pivu za glas, a i doci cu relativno kasno tak da pretpostavljam nis od rostilja za mene...

    lokacija: Bundek vs Jarun - -
    Bundek je meni ljepsi, Jarun mi je blizi, u biti svejedno.
    Na Jarunu onih kucica ima 3-4 za blize strane i relativno velik broj sa one dalje strane, al kom se da do tam (tj. nazad)..
    kak god bilo, siguran sam da ak bu lijepo vrijeme treba to okupirat od zore,
    a sad kolko se masnom dat ic solo tam i cekat cijeli dan.. ne znam bas...
    to je jedini los element svega

    to be continued...
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • u2fan1975u2fan1975 Posts: 41
    pajo wrote:
    Na PJ torrent siteu YouKan se pojavio London boot. Moj account vise ne funkcionira, ak netko moze neka skine, a ak ne sigurno ce se kroz koji dan pojavit i na ostalim siteovima


    Pajo bok!!!
    Evo budem ti ga ja skinuo imam ja tamo account.
  • pajopajo Posts: 3,292
    u2fan1975 wrote:
    Pajo bok!!!
    Evo budem ti ga ja skinuo imam ja tamo account.
    Go u2Fan!!
  • CutkiCutki Posts: 235
    BITNO BITNO::::

    http://www.pravokutnik.net/index.php?id=291

    kreteni zele UKINUTI JESENSKE ROKOVE!!

    PETICIJA:
    http://www.petitionspot.com/petitions/zajesenski

    MOLIM SVI POTPISITE I SALJITE SVIMA KOJE ZNATE!!!
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • asfoasfo Posts: 315
    moram reći da nisam baš najzadovoljnija rezultatima jer se dogodilo slijedeće:

    Animal_VS. x Given To Fly_Yield
    6 - 7
    Oceans_Ten x Rearviewmirror_VS.
    7 - 6
    Release_Ten x Off He Goes_No Code
    7 - 6
    Better Man_Vitalogy x Deep_Ten
    10 - 3
    Daughter_VS. x I Got Id_Rearviewmirror
    6 - 7
    Fatal_Lost Dogs x Gone_Pearl Jam
    8 - 4

    Teško je glasati, ali je još teže kada tvoji favoriti ispadnu, jednostavno ne kužim kak su Oceans pobijedili RVM ili Better Man pobijedio Deep, Daughter izgubila od I Got ID......... omg :(
    Kako bi Ameri rekli, trenutno sam u denial fazi.
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Ali kako si povećala taj font, cazzo to nikako da otkrijem :o

    [size=][/size] iza znaka jednakosti ubaciš broj, a između zagrada tekst :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • snihsnih Posts: 1,052
    Evo da se i ja malo žalim: ispali mi Animal (u derbiju protiv Given To Fly to još nekako mogu razumjeti), Rearviewmirror (potpuno neshvatljivo od Oceans - to mi je najteže:()... pa u prošlom kolu Marker In The Sand, Hard To Imagine...

    Najveće iznenađenje za mene do sada je Wash - ne kaj se domogla 3. kola nego koje pobjede:

    Wash_Lost Dogs x MFC_Yield
    7 - 6

    Wash_Lost Dogs x Leash_VS.
    7 - 6

    Wash_Lost Dogs x Do The Evolution_Yield
    9 - 4

    Raste iz kola u kolo! :D:D
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Najveće iznenađenje za mene do sada je Wash - ne kaj se domogla 3. kola nego koje pobjede:

    Wash_Lost Dogs x MFC_Yield
    7 - 6

    Wash_Lost Dogs x Leash_VS.
    7 - 6

    Wash_Lost Dogs x Do The Evolution_Yield
    9 - 4

    Raste iz kola u kolo! :D:D

    Apsolutno se slažem. Wash je totalni dark horse. Ne trebam ni reci da sam sva 3 puta glasao za drugu stvar
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: a imamo li izvještaj s pašnjaka tj. znamo li kakvo je stanje s Jankovim kozicama, a sve u svezi glede pojavljivanja cijenjene obitelji na roštilju :D

    in other words, snih, trebamo te tamo :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Vidim ja po postovima da je sve to u nekoj cile-mile fazi!:D
    Treba tu zasukat rukave! i definrati stvari... ku`iš ne burke!:D:D
    Danas Janko ide doktoru pa ćemo imati info otprilike kroz 2-3 sata!
    Nadamo se da će sve bit ok!:)
    Ja sam stalno NALAJNI!
  • killroykillroy Posts: 739
    Ja bi se zaduzio za nabavljanje cuge, ako moze :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    killroy wrote:
    Ja bi se zaduzio za nabavljanje cuge, ako moze :)

    To gazda - traži se inicijativa!:)

    Najprije bi trebalo još neke stvari definirati, ali čekam potvrdu od doktora za Janka, pa ću pisati!!! Ovo, ono...
  • masnimasni Posts: 1,657
    ja sam tocka 7. tocka :D (ako se sjetite tamo snihovog nabrajanja potrebnih stvari za rostilj
    meni nije problem doc oko 10 na drugu stranu jaruna, jer ce ova prednja biti zauzeta sigurno od jutra.. ali ako su vec te igre na jarunu, u sklopu obiljezavanja univerzijade, onda ce te igre uparavo biti s druge strane, gdje su igralista i livade, zar ne? a mislim da cemo mi biti nekako u svom svijetu (sto se pokazalo tocnim na dosadasnjim okupljanjima)...
    nadalje, resetku je potrebno donjet i na jarun, tako da tu razlika i nema...
    ja glasam za bundek, za jednu od onih "klupica prekoputa da na svaku stane 10ak ljudi i s parkom za janka sa stolom izmedju njih u debelom hladu" :)
    mislim da nam vise ne treba.. bolje to nego guzva na jarunu, sunce drito u leđa, i povratak s one strane jezera nakon sveg mesa i pive..

    dakle, buduci da ja prvi dolazim, molim da se pridonese mom glasu vise paznje :D kad vec moj glas ne moze progurati off he goes ili neku drugu za koju sam glasao, a ispala je ;) trazit cete "sviraj mi off he goes" :D lol

    mah mah
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: masni, ja podupirem tvoj glas jer nam je tako lakše doći radit ti društvo odmah ujutro (i donijeti ti kavu i muffine za doručak kao našem heroju iz 7. točke) i tako možemo najviše vremena biti s tobom da nisi sam na vjetrometini i braniku domovine :D (au shit, ponijelo me, ali sjetite se gdje radim i sve će vam biti jasno :o)
    a i bundek je fakat, fakat lijepi, a i možemo se mi sutra ujutro zaletit do neke sjenice ostavit tu foru s papirom 'zauzeto' - pa APP (ako prođe, prođe)

    a i vidjet ćemo onda ujutro kakvo je stanje sa sjenicama, klupama i sl. tj. kolika je gužva

    a i fakat je super hlad u kojem su klupice :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    jupiiii.. iako ne pijem kavu.. moze piva? :)
    ma nije bed, imam ja sta radit, ne bojte se..

    london se skida.. jos 2h i u winampu je :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • lesteslestes Posts: 959
    ja glasam za lokaciju do koje treba manje hodat :D kad se vec nemrem pelat
    na biciklu :rolleyes:
    di god, dobro bude. kaj da ja donesem?
  • CutkiCutki Posts: 235
    u nedjelju je na bundeku neka festa za anu rukavinu ovo ono...
    nisam dobio sve info, samo sam nacuo

    tralalalala
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Ljudovi, neš sam načula da će i na Bundeku u nedjelju popodne bit muving, a isto vezano uz obljetnicu Univerzijade...
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: evo što ima u našim medijima o Jarunu i Bundeku u nedjelju:
    JARUN: Na Jarunu će se 8. srpnja športskim i kulturno-zabavnim programom obilježiti 20. obljetnica Univerzijade. Program počinje u sedam sati ujutro športskim ribolovom, a završava u 23.30 vatrometom.
    U povodu obilježavanja 20. obljetnice Univerzijade 87 Zagreb, u petak, 6. srpnja, održat će se svečana sjednica u Gradskoj skupštini, a u nedjelju, 8. srpnja, na velikom jarunskom jezeru, uz moto Dođite i zabavite se!... 20 godina poslije! očekuje vas cjelodnevni sportsko-zabavni program.

    BUNDEK: Povodom Europskog tjedna leukemije i limfoma Zaklada Ana Rukavina organizira veliki humanitarni spektakl, koji je najavio docent dr.sc. Mirando Mrsić: «Pozivam sve prijatelje Zaklade da zajedno s nama u nedjelju 8. srpnja dostojanstveno obilježe Europski tjedan leukemije, limfoma i mijeloma. Pridružite nam se na Bundeku od 15 sati u sportskim igrama i dobrom roštilju, a od 21 sat uživajte u velikom humanitarnom koncertu Massima Savića.»

    Damned if we do, damned if we don't. :mad:
    Možda je onda ipak bolji Jarun, čisto zbog veličine? Ha? Ali da probamo zauzeti bliže sjenice...

    (uvijek možemo krenuti odmah ujutro, športski ribolov zvuči kao teški fun ;))
  • snihsnih Posts: 1,052
    Dragi prijatelji,
    upravo je završio maratonski telefonski razgovor paje i moje malenkosti na temu organizacije roštiljade. Dogovoreno je slijedeće:

    Dan roštiljade: 8.7.2007. nedjelja
    Početak skupljanja: od 14 sati - masni dolazi ranije ujutro i rezervira sjenicu
    Mjesto: jedna od sjenica na malom jezeru na Jarunu - blizina Aquariusa

    Hrana i piće (kupuju i donose: pajo, killroy i snih)

    Meso: 6 kg - 3 kg ćevapa, 1 kg ražnjića i 2 kg piletine - bijelo meso
    Kruh: 7 velikih bijelih, raženih, mješanih...
    Salata: razno - paradajz, paprika, luk!

    Piva: 2 gajbe Becksa
    Sokovi: 4 l Cole, 4 l breskva, 4 l jabuka
    Voda: 4 l obična, 4 l jamnička

    Osigurano je još: plastične čaše, tanjuri, ugljen, roštilj...

    Kolači i grickalice - slobodno neka svatko donese ponešto

    Troškovi

    Ukupno potrošeno kuna podijeli se s brojem odraslih :D sudionika i dobijemo iznos koji svatko treba priložiti!

    Molimo slijedeće ideje: kako riješiti glazbu (osim masnog s gitarom)

    Mole se svi koji su u mogućnosti da donesu prijenosne frižidere - pripremljene (s onim zamrznutim plastikama)! Što više to bolje!:)

    Ako imate neke prijedloge, sugestije, promjene i slično - ne uvažavamo!:D

    Šega - slobodno se javite!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ajmo jos samo tocno definirat tko sve dolazi. Dakle ovo bi trebalo biti to, a vi mijenjajte ako ne valja:

    1. masni (acoustic pre-set )
    2. cutki (samo na par sati )
    3. siljo
    4. siljina iva
    5. crop
    6. lestes
    7. killroy
    8. jurasica
    9. sinitja
    10. janko
    11. asfo
    12. snih
    13. pajo
    14. pajina iva
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ekipa, lijepo se vi spremate za nedelju, baš mi je žao što neću sudjelovati u labanju roštilja, ostalo me baš ne zanima :D:D

    Uživajte!

    Upravo sa skinuo neki 100 slika od Jeff-a (lik iz Londona koji redovno slikava obićno iz prvog reda i pravi super fotke), slike sa cijelog zadnjeg tour-a i nešto od prošle godine.

    http://www.livejournal.com/tools/memories.bml?user=jeffs_odyssey&keyword=Pearl+Jam&filter=all
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    možda i ja dođem, ali tek oko 7 sati. nadam se da ćete još biti tamo, uglavnom javim se još!
  • u2fan1975u2fan1975 Posts: 41
    Na mene nemojte računat ali ja ću se potrudit da svratim.
  • snihsnih Posts: 1,052
    evo, baš gledam Wolfmother na Live Earth

    http://entimg.msn.com/i/ExperienceData/p1-7/en-us/x.htm?sh=LiveEarthLive&g=fd3116b3-ebc3-439e-a9a0-2bb5dbf305cb

    zabavni dečkići, poznati kao predgrupa naših velikana na prošlogodišnjoj turneji!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ej ekipa, evo da si znate računat koliko love će svatko trebat dati idemo probati nabacit okvirni izračun za sve kaj ćemo kupiti:

    Mi smo kupili zasad ugljen (20kn), čaše (100kom 10kn), tanjuri (veći kartonski 50kom 28kn), salvete (7kn), 2kg piletine (110kn) - sve skupa 175kn.

    Računamo da će ostatak mesa i povrće (nabavljaju snih i asfo) biti oko 250kn, a cuga (nabavlja killroy) nešto preko 300kn.

    Dakle, sve skupa bi trebalo biti oko 750kn ili nešto više pa bi to trebalo ako nas ima 13 (ne očekuje se da će Janko pojest i popit dovoljno da uđe u izračun :)) ispasti 60kn po glavi.

    Ako nam se pridruži još netko ili ako trenutno odokativni izračuni ispadnu manji, količina potrebnih kunića naravno pada... :)
Sign In or Register to comment.