Pearl Jam in Zagreb!

1851852854856857860

Comments

  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    edited October 2014
    Je li moguce da nam je thread toliko pao da sam ga morala tražiti preko tražilice? :o Uzas! :D


    Krk mi je samo ljetna rezidencija :-D Inače sam u trulom inostranstvu - živim i radim u Luksemburgu (odnosno kako bi elcielo rekla Deluxu - to mi se jako sviđa:-))
    A ovo sam ljeto baš bila leteća - preko tjedna na poslu, za vikende na moru, tako da mi se bilo malo teže izorganizirati. Iduće ljeto će, nadam se, biti bolje pa ćemo se valjda negdje uhvatiti! Ili ako dođete prije toga u ovaj egzotični dio univerzuma - Benelux je divan u ovo doba godine - ko Indija u vrijeme monsuna :-D

    :D Nikad se ne zna. Frend i ja imamo vec neko vrijeme u planu skocit na izlet u Luksemburg. Malo roadtripanja. :D:D Ako se ostvari, svakako se javim. Ako ne, onda drugo ljeto. :D

    Znam da sam s nekim pricala o karti za Lanegana, al nisam cak ziher dal s nekim od vas ili nekim potpuno desetim... Uglavnom, cini se da cu imat jednu kartu viska za koncert u Zg u veljaci, pa ako je tko zainteresiran neka mi se javi. 100 novaca je. :-)

    Evil Little Goat
  • nkdznkdz Zagreb Posts: 106
    @Ana2112‌
    Mogu se raspitati kod frenda. Trebao je dvije karte, jednu je dobio od mene, a ne znam je li u međuvremenu uspio nabaviti i drugu.
    Javim ti kad se on meni javi. :)
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Prodato :-)
    Evil Little Goat
  • masnimasni Posts: 1,657
    Lincoln poster je mrakača totalna! :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Ide tko na Gaslight Anthem?
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • siljosiljo Posts: 2,201

    Ide tko na Gaslight Anthem?

    ja mozda... znat cu dan ranije :-) ti dolazis?

    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo said:

    Ide tko na Gaslight Anthem?

    ja mozda... znat cu dan ranije :-) ti dolazis?

    Da,dolazim,vec u subotu;) za prvi red;)
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016

  • Moram izvijestiti vas koji možebitno niste na Fejsu da je upravo objavljena fotka Radio Roba iz Detroita i to u Munjenoj majci što je prepoznato kao zaštitni znak hrvatskih fanova i popraćeno vrlo pozitivnim komentarima :-D Baš sam hepi što sam ponosna vlasnica iste.. :x
  • nkdznkdz Zagreb Posts: 106
    Može link? :D
    Na FB-u sam, ali očito ipak ne u dovoljno grupa vezanih uz PJ pa mi je ta slika uspjela promaknuti. :D

  • Na Official Ten club members je netko stavio!

    https://www.facebook.com/PearlJamFanPortraits/photos/a.291730784271482.64303.263673413743886/620679961376561/?type=1

    I ako klikneš na "1 share", pokaže ti još dodatne komentare.

    A što se tče PJ grupa, to je nenormalno koliko ih ima. I stalno nastaju nove - jučer su otvorili Which wine Eddie Vedder drinks? za ljubitelje vina i PJ-a. A danas pregovaraju o otvaranju grupe za nas koji se spremamo polumaraton pretrčat s isključivo PJ playlistom, jer naravno PJ fans getting in shape nije dovoljno tematski fokusirana :-D Tko bi to sve popratio (osim Dimija ofkors:-)) ?
  • siljosiljo Posts: 2,201
    Londoneri, jeste odradili The National u O2? :-)

    ako jeste, kako je to izgledalo u super-mega dvorani? tamo su stvarno postali tako veliki?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    siljo said:

    Londoneri, jeste odradili The National u O2? :-)

    ako jeste, kako je to izgledalo u super-mega dvorani? tamo su stvarno postali tako veliki?

    Jesmo, jesmo. Bilo je grandiozno zbog dvorane, band je bio u vrlo dobrom izdanju, bili su jako opčinjeni činjenicom da sviraju u takvom prostoru, ili su barem dobro hinili da jesu, ali Britanci su bili prilično suzdržani. Barem oni na tribinama. Anica je nakon dvije stvari zaključila: "Ja ustajem, ne mogu izdržati". Ja sam se još malo opirao, a onda sam i ja popustio na Bloodbuzz Ohio. \m/
    I tako smo pokrenuli još dvojicu likova u redu iza nas. Dobar dio koncerta, praktično do encorea, mi smo bili jedini ili rijetki koji su se odvažili ustati, cupkati i pjevušiti. Ostali kao u kazalištu. Oni nama nisu smetali, mi njima vjerojatno jesmo.
    Sve u svemu, bilo je lijepo vidjeti ih i čuti opet, pogotovo ako ostanu pri odluci da se dvije godine neće pojavljivati.
    Inače, Londončanin Pajo nam u subotu dolazi u Zagreb na Pipse. Pa tko se nađe u Domu sportova nek' nas potraži, a i gospona Sniha zajedno s nama. Slijedite put pive i bute nas našli :D
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    E pa bili smo na Pipsima. I Pajo i Snih i Šiljo i Masni i Jurasica i Karlhajnc i ? Jesam li koga zaboravio? MIslim da nisam. Tko nije bio, magarac je bio. \m/ Tko je bio, pričat će. Moja ekipa je imala afterparty s momcima u plavom. Ožujsko je krivo za pad na testu. Ne bi mi bilo krivo da sam se stvarno napio. A tko mi kriv. Kad piješ - ne vozi. Al' teško je slušat Pipse trijezan, rekoše moji iskusniji kolege. I ja sam ih slijedio. :D
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • siljosiljo Posts: 2,201
    i ja konacno vidio Pipse nakon bojkota koji je poceo nakon pozitivnog koncerta 2006. :D
    rasturise momci, cak ni Riper nije bio nesimpatican :D
    frendu i meni svemir vratio pa doslovno dobili drugu kartu koju smo trazili, vidio vise od nekoliko ljudi, bilo je i dobrih vijesti, fine svirke, svasta ponesto.. uglavnom , jako pozitivan koncert.. tjedan dana nakon pozitivnog koncerta :D

    steta za plavce pogotovo zbog pada nakon lose pive.. bad luck.. smola.. a daj neke brojke nama koji ih volimo.. koliko preko 0.5? :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    edited December 2014
    Iva: Ajoooj Gordane, bas mi je zao da ste zavrsili s plavcima. Pajo je isto jos uvijek potresen. Iduci put molim te slusaj iskusnije kolege, koji su prije puno godina uspostavili pravilo za Pipse - napij se jako i onda nastavi glasno pjevati (da ne kazemo urlati) u autu dok te ona supruga koja je izvukla najkracu slamku vozi doma. :D Iduci put onda tako, ok?
    Post edited by pajo on
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: A zaboravila sam reci, naravno apsolutno objektivno, kakva prema njima jesam, da su Nacijonalci bili pregenijalni u Londonu! Malo im se vidjelo da nisu 100% sigurni kako im se zalomio takav venue i toliko publike. Mozda cak i vise od toga im se kuzilo da su zbunjeni i ganuti od cinjenice da im zavrsava turneja na kojoj su bili dvije godine pa je bilo puno zahvaljivanja i pozdravljanja.
    Publika na sjedecim mjestima je bila ovakva kakvom ju je opisao GG, ali nakon australske publike, Englezi su ipak zivahniji. Onda si mozete zamislit kakvo je u OZ-u kazaliste (uz iznimku cestih seljackih pijanih dobacivanja).
  • SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    Dakle, za one koji nisu uključeni u WA grupu, a posjećuju ovaj forum: ako niste još dobili link bilo kojim putem, evo kako je to izgledalo drugog dana ljeta 2014. u "našem" Trstu.
    youtu.be/wIyYGCriT04
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCRO wrote: »
    Dakle, za one koji nisu uključeni u WA grupu, a posjećuju ovaj forum: ako niste još dobili link bilo kojim putem, evo kako je to izgledalo drugog dana ljeta 2014. u "našem" Trstu.<br />
    youtu.be/wIyYGCriT04

    Evo upravo sam ga pustio da započnem radni dan u radioni...baš sam tražio što bi mogao slušati ;-)

    btw GG, sinoć sam pogledao prezadnju epizodu SOA, ostavio sam zadnju za ovaj vikend. Moram priznat da mi je malo dosta klanja i ubijanja. Da netko krene brojati leševe u ovoj seriji mislim da bi oborili sve rekorde hahahaha


    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,201
    edited December 2014
    btw GG, sinoć sam pogledao prezadnju epizodu SOA, ostavio sam zadnju za ovaj vikend. Moram priznat da mi je malo dosta klanja i ubijanja. Da netko krene brojati leševe u ovoj seriji mislim da bi oborili sve rekorde hahahaha

    bas sam te jucer htio trznuti da li si pogledao do kraja :-) ja sam zadnju epizodu pogledao prekjucer... je, zadnje 3 sezone su posebno brutalne i bilo je vrijeme da to zavrsi...
    rasplet je malo popravio dojam koji je pokvaren brutalnoscu i sapunanjem bez plana i programa kroz zadnjih par sezona... zavrsilo je onako kako je i trebalo ;-)

    Edit: jucer krenuo na Homeland 4 :D

    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • nkdznkdz Zagreb Posts: 106
    Meni je serija postala grozno nezanimljivo-sapuničasta u zadnje 2-3 sezone. :(
    Gledao sam ju čisto po nekoj inerciji, da stvari ne ostanu nedovršene.

    Kad smo već kod serija: je li netko pratio Vikinge?
    http://www.imdb.com/title/tt2306299/?ref_=fn_al_tt_1
  • SAMCROSAMCRO PJ show, Mike's side Posts: 449
    siljo wrote: »
    btw GG, sinoć sam pogledao prezadnju epizodu SOA, ostavio sam zadnju za ovaj vikend. Moram priznat da mi je malo dosta klanja i ubijanja. Da netko krene brojati leševe u ovoj seriji mislim da bi oborili sve rekorde hahahaha

    bas sam te jucer htio trznuti da li si pogledao do kraja :-) ja sam zadnju epizodu pogledao prekjucer... je, zadnje 3 sezone su posebno brutalne i bilo je vrijeme da to zavrsi...
    rasplet je malo popravio dojam koji je pokvaren brutalnoscu i sapunanjem bez plana i programa kroz zadnjih par sezona... zavrsilo je onako kako je i trebalo ;-)

    Edit: jucer krenuo na Homeland 4 :D

    Kraj Sinova je malo previše patos za moj gušt, ali drugo nisam ni očekivao. Killing spree je bio must, jer da nije netko bi mogao Suttera optužit za rasizam. Ovako su sve rase bile zastupljene sa sličnim brojem žrtava, iako mislim da su "smeđi" pred kraj serije malo pošteđeni. ;)
    @siljo: Homeland 4 sam gotovo zgotovio. Ostala mi još samo posljednja, još neemitirana epizoda. Za razliku od sinova, Homeland 4 je za nekoliko klasa bolji od Homeland 3.
    @nkdz: Vikinge nisam gledao. Jesu dobri?
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • nkdznkdz Zagreb Posts: 106
    @SAMCRO‌
    Meni je odlična serija; zapravo još ni od koga nisam čuo neke loše komentare.
    Na trenutke mi je također bila malkice sapuničasta, ali ništa strašno.
    Meni je generalno cijeli taj sjevernjačko-skandinavsko-vikinški setting skroz zanimljiv pa su me odmah prvom epizodom uspjeli navući.
    Sad se čeka nova sezona.
  • Kako je bilo lijepo prisjetit se koncerta u Trstu. Hvala @SAMCRO na linku. Ne znam kako sam uspjela ne učlanit se u WA grupu...može podsjetnik? :-)
    Što se tiče koncerta, samo malo introspekcija. Kad sam gledala snimku shvatila sam da sam bila poluprisutna na svom prvom koncertu =(( Ne znam kako i zašto, kombinacija svega, prevelikog uzbuđenja i možda tajminga i nekih privatnih stvari zbog kojih sam jedva uspjela i otić na koncert...imam osjećaj kao da sam samu sebe promatrala na koncertu...ali nisam bila u potpunosti prisutna jer imam totalne blackoute gledajući ovu snimku (koji nisu uzrokovani ni s kapi alkohola ili sličnih supstanci :-S ) I tako mi teško došlo bez obzira na popravak u Beču (na frikin tribini, never more, jedino u slučaju ozbiljne spriječenosti tipa noga u gipsu i sl.)
    Eto, mogla sam ovo zadržat za sebe ali iskreno po ovom pitanju se nemam baš kome pojadat :((
    Vjerujem da me vi kužite :-bd
    Sve u svemu, na slijedećem koncertu ću bit itekako prisutna i duhom i tijelom :D
    Pozdrav ljudi, nadam se da su svi dobro :-*
  • etaeta Posts: 57
    @viki1984 znam kako je to, ne brini, zato imamo jubito i bootlegs da se prisjetimo :)
    meni se oba koncerta u italiji nekako povezala u jedan. znam koje pjesme obilježavaju koji, u milanu sam skoro dehidrirala, na reaviewmirror sam već bila bez snage, a ovi sviraju još dva bisa ko da im je 20 :)
    evo i snimke iz milana
    http://youtube.com/watch?v=fDYDxE67UXU
  • Ekipa
    Sretan Božić!!!!

    [img][/img]BadassSanta_zpsfa9b498e.jpg
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • IS185060IS185060 Split, Croatia Posts: 3
    Draga PJ ekipa, sretan Bozic i sve najbolje u 2015. godini!
    Puno pozdrava iz Splita!
    i32v.jpg
  • Dragi svi, sretan vam Božić i puno nam nadolazecih koncerata i druzenja želim ;)
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ljudi dragi, sve najbolje u novoj godini vam želim! :)

    Znam da je teško, ali jučer je radio 101 na svom FB profilu stavio PJ I am Mine i napisao gore "stižu uskorooo". Ili se popilo ili netko trola ili se nešto kuha. Ma nema veze i da je patka, volimo mi takve teasere, zar ne? :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • nkdznkdz Zagreb Posts: 106
    Haha, ja sam taj njihov post zapravo doživio kao napomenu da pjesma uskoro slijedi u eteru. :)
    Ali sviđa mi se i tvoja ideja, pogotovo kad bi ispalo da je to istina. :)

    Također želim svima sve najbolje u dvijeipetnajstoj! :)
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    @Londonski Nationalovci koji pričate o fensi dvorani... Nisam bila upoznata s njom, ali nakon što vas je troje spomenulo kako je genijalan venue morala sam ić guglat. Bogami, divna dvorančuga. :-O :smile:

    @SAMCRO Hvala za linak na Trst!! I @eta hvala za Milano. Joj od tog San Sira se konstantno ježim. Čista ta ogromnost tog čuda mi je zastrašujuća. :smile:

    @viki Joj da, to blekautanje i osjećaj da si promatrač, a ne sudionik... To se meni redovno u Berlinu dešava. 2012. je bilo blekautanja zbog količine oduševljenja i uzbuđenja, a ove godine, tj. sad već prošle godine :smiley: , zbog umora i potrošenih osjećaja noć prije u Beču. :smile: Malo groznjikav osjećaj. Al zato su videići tu, kako je netko već rekao. :)

    I, da, svima vam sve najbolje u novoj, puno meetupova i koncerata i svega lijepoga! :smile:
    Evil Little Goat
Sign In or Register to comment.