Options

*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1545557596070

Comments

  • Options
    halszka123halszka123 Posts: 1,109
    Even me... I knew only a few words in hungarian: bocanot? or something like this (i can spell. but not write). and a little swearword, like" The God and bitch fuck everything". It's very bad phrase, but when i say it in Poland, people only can imagine, what i'm saying (but.. "the bitch" in polish and in hungarian is very similar unfortunately).
    I had a friend from Your country...
    Not 10c member? Have sth to say? write to me - I'll put it on the forum
    halszka123@op.pl
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Polska veger Dva bratanki ido szklanki ido szlatki.

    Personally I DO think this friendship works and honestly love your country (especially Gdansk, Sopot and Cracow) and beautiful people there. And I proudly wear my YOU FORGOT... t-shirt I got from a fan in Warsaw!:) You're always welcome here especially on the occasion of a Pearl Jam show ;)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    Megvan valakinek a Vitalogy rough mixes?
    1ébként nagyon fasza a pesti pj koncert, a minőségét meg meg lehet szokni...
    Boldog karácsonyt mindenkinek.
    -Angel-
    -Hard to Imagine-
    -Hold on-
    And you dare say it belongs to you, to you!
    This is not for you
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Látta valaki a Vitalogy tour videót? Nagyon kemény. Odaadom h valakit érdekel több, mint 2 óra. Naggyon profi...

    Tyűűű ... Csak néhány számot láttam a YouTube-on ... Amíg le nem törölték ... A Nothingmantől lehidaltam ... Hogy lehetne amúgy hozzájutni?

    MÁS:
    Smashing Pumpkins - Bécs - Jan. 31. - Gondolkodik rajta esetleg valaki?

    Na, és kellemes ünnepeket a társaságnak!!! ... :-)
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    Jaj látta valaki a VH1-en 23-án a top 10 at 10 pearl jamot? Én csak a végét...
    3. Hunger Strike (Cornell Papa!!!)
    2. I am Mine
    1. Jeremy
    And you dare say it belongs to you, to you!
    This is not for you
  • Options
    Seri wrote:
    Tyűűű ... Csak néhány számot láttam a YouTube-on ... Amíg le nem törölték ... A Nothingmantől lehidaltam ... Hogy lehetne amúgy hozzájutni?

    MÁS:
    Smashing Pumpkins - Bécs - Jan. 31. - Gondolkodik rajta esetleg valaki?

    Na, és kellemes ünnepeket a társaságnak!!! ... :-)
    Hát a sztori nagyon furcsa. Beírtam a google-ba hogy Vitalogy , órákat kerestem képeket és egyszer egy mexikói oldalon kötöttem ki ahol fennvolt az egész, ígyhát leszedtem. Pont most írom ki dvd-re, az mégis maradandóbb megoldás, szívesen odaadom személyesen, de posta az sehogy, kicsit csalódtam bennük, úgyhogy postai bizalom:0.
    De akár lehet szó msn-ről vagy másról is, de az kicsit sok időbe tellne mire átmenne hozzád, mert nem rövid.
    Merry Xmas everybody
    And you dare say it belongs to you, to you!
    This is not for you
  • Options
    Jaj látta valaki a VH1-en 23-án a top 10 at 10 pearl jamot? Én csak a végét...
    3. Hunger Strike (Cornell Papa!!!)
    2. I am Mine
    1. Jeremy


    hűűűűha, ilyen top10 létezik...? dejóóóóóó :D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    hűűűűha, ilyen top10 létezik...? dejóóóóóó :D
    Sőt, én 97-ben láttam top 10 Soundgarden-t és Soundgarden all the hits-et, mert akkor váltak szét éppen fél éve... hát sokat vitáztam a szüleimmel, hogy nézhessem, Ők ugyanis csak a Pearl Jam bácsit szeretik... Lázadásból váltam Soundgarden rajongóvá...
    5 éves korormban már nagyon bírtam a grunge-ot.
    And you dare say it belongs to you, to you!
    This is not for you
  • Options
    Dragaim!

    Nagyon boldog Karacsonyt es Pearl Jam-ben gazdag uj evet kivanok neketek most eppen Magyarhonbol toltottkaposzta eves es bejlgizabalas kozepedte!

    Millpussz,

    Orsi :-)

    *****Remelem, hamarosan osszefutunk valami jo kis koncert alkalmabol, akar itthon vagy valahol Europaban*****
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Köszönöm, igen, én is boldog és pihenésben gazdag karácsonyi ünnepeket kívánok, a pördzsemben gazdag újévre még visszatérünk! :rolleyes:

    Orsikám, velkám hóm, örülök, hogy jól vagy és minden rendben Veled is! Bizony, jó rég volt az utolsó bejegyzésed ebben a topikban, és ezt veheted szemrehányásnak;) (persze nem szó szerint:D)!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Seri wrote:
    MÁS:
    Smashing Pumpkins - Bécs - Jan. 31. - Gondolkodik rajta esetleg valaki?

    Én ezen sajnos CSAKIS gondolkodni tudok, mármint hogy vajon milyen lesz majd az SP a Stadthalleban. Így is para, ;) mit fogok behazudni a munkahelyemen a 29-i budapesti koncertre! :rolleyes:
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    éljen a mákosbejgli, a szaloncukor meg a halászlé, a forraltbor és a jézuska, boldog karácsonyt mindenkinek!!! ;)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    Hát akkor közkívánatra:
    http://pearljamweb.blogspot.com/2006/11/pearl-jam-official-movie-1995.html

    INNEN MINDENKI LE TUDJA TÖLTENI A VITALOGY TOUR VIDEO-T, MÁSNÉVEN OFFICIAL MOVIE 1995 (3 RÉSZLETBEN)

    TEKINTSÉTEK EGÉSZSÉGGEL
    Disco 1
    Disco 2
    Disco 3
    Save target as...

    Happy New Year!!!
    And you dare say it belongs to you, to you!
    This is not for you
  • Options
    SeriSeri Posts: 143

    Hú, köszi ... Épp kérdezni akartam, hogy mit is jelentene amúgy a személyes átvétele a cuccnak, de mindjárt kipróbálom ezt a linket ... :)
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Sőt, én 97-ben láttam top 10 Soundgarden-t és Soundgarden all the hits-et, mert akkor váltak szét éppen fél éve...

    Néhány hete meg olyan Top10 volt a magyar MTv-n, hogy 'fekete-fehér' ... És valahol a közepe felé benne volt az Alive ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    SeriSeri Posts: 143

    Na, tök jó a link ... Meg az anyag is!!! ... A file-ok is rendesen pörögtek ...

    Mondjuk minőségre nem a legtisztább, de ez legyen a legnagyobb probléma ...

    Közben megint megnéztem a YouTube-ot és a film rendezője visszatöltött néhány részletet:

    1. részlet: http://youtube.com/watch?v=WNX5sYHyVOA
    4. részlet: http://youtube.com/watch?v=PXtp1zYAJfU
    7. részlet: http://youtube.com/watch?v=JWmF1042aaA
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Hát akkor közkívánatra:
    http://pearljamweb.blogspot.com/2006/11/pearl-jam-official-movie-1995.html

    INNEN MINDENKI LE TUDJA TÖLTENI A VITALOGY TOUR VIDEO-T, MÁSNÉVEN OFFICIAL MOVIE 1995 (3 RÉSZLETBEN)

    TEKINTSÉTEK EGÉSZSÉGGEL
    Disco 1
    Disco 2
    Disco 3
    Save target as...

    Happy New Year!!!

    Húúúú nagyon köszi :) már nézem is és töltögetem lefelé.......
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Mindenkinek Nagyon Boldog, Sikeres, Pearl Jam Koncertekkel Teli új EsztendŐt Kívánok :)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Bebuktam a Cure koncertet. :( Mire elhatároztam, hogy mégis meg kellene őket néznem, már nem volt jegy. tudom Ricsárd, Te időben szóltál, Te megmondtad.....:) ha esetleg tudsz/tudtok valakit, aki mégsem tud elmenni, átveszem a jegyét....

    viszont: Mission koncert az A38-as hajón, február 18, vendég Christian Death :)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    B.U.É.K., B.U.É.K. mindnyájatoknak!!! ;)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    shinning wrote:
    Bebuktam a Cure koncertet. :( Mire elhatároztam, hogy mégis meg kellene őket néznem, már nem volt jegy. tudom Ricsárd, Te időben szóltál, Te megmondtad.....:) ha esetleg tudsz/tudtok valakit, aki mégsem tud elmenni, átveszem a jegyét....

    viszont: Mission koncert az A38-as hajón, február 18, vendég Christian Death :)

    Már vagy 1,5 hónapja elfogytak a jegyek... Icuval és Nórival megyek, szóval még van egy hely abban a bizonyos kocsiban. Nem lehetetlen jegyet szerezni (fórumok, website, ebay), főként a helyszínen. De hisz tudod!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Hát akkor közkívánatra:
    http://pearljamweb.blogspot.com/2006/11/pearl-jam-official-movie-1995.html

    INNEN MINDENKI LE TUDJA TÖLTENI A VITALOGY TOUR VIDEO-T, MÁSNÉVEN OFFICIAL MOVIE 1995 (3 RÉSZLETBEN)

    TEKINTSÉTEK EGÉSZSÉGGEL
    Disco 1
    Disco 2
    Disco 3
    Save target as...

    Happy New Year!!!

    köszi, de ismerem ezt az anyagot, még évekkel ezelőptt szedtem le torrent oldalról.
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    Ricsard wrote:
    köszi, de ismerem ezt az anyagot, még évekkel ezelőptt szedtem le torrent oldalról.
    A minősége ugyanolyan szar (számok a kép alján & tetején, színfoltok)?
    And you dare say it belongs to you, to you!
    This is not for you
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    igen, amolyan VHS minőség. Fizetni érte nem lenne szerencsés, de így ingyér' ennyire hosszú, alig vágott anyag igazi kincsnek számít a mi berkeinkben;)!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    December 28-án végre jutott időm egy kis magányos dvd-zésre, ez volt az én saját Imagine In Cornice ősbemutatóm...azt kell modjam, hatalmas sikere volt:), elég sok pj dvd-t láttam már és hogy ez talán az eddigi legeslegfantasztikusabb mind közül!!! (mostanra megértettem a korábban dicsőített önmegtartóztató "pj - tantrázásotok" lényegét, habár Zsuzska a tiéd komolyan kezd aggasztani ;):D )

    Visszatérve a dvd-re a kortárs videókkal ellentétben itt nincsenek őrült gyors, élvezhetetlen vágások,
    helyette
    fantasztikus beállítások,
    érdekfeszítő színpad mögötti bizalmas történések,
    profin elkapott pillanatok és
    állati hangulatos koncertfelvételek nyűgözik le a nézőt!
    Összegezve az IIC - meglátásom szerint - egy kitűnően meg- és beszerkesztett kiadvány, amolyan olaszos "operadokumentum"!!!
    Profánul fogalmazva qrvára SEMMIN, de semmin nem változtatnék, bizonyos értelemben csak akkor lehetne legalább ennyire pazar az egész, ha mind az öt koncertet teljes egészében kiadták volna...mert akkor nem maradt volna ki annyi legendás gyöngyszem, ellenben sajnos oda lenne az egész 1 hét varázslatos hangulata...mindenesetre miután figyelemmel kísértem az akkori beszámolókat és megszereztem a hanganyagokat is, igencsak kíváncsi lettem volna a teljes avocado anyag torinoi mozgóképfelvételeire, az egyiptomi srác által kiharcolt Tremor Christra (ááá!!!), a híres pistoiai Blackre, Johnny Ramone özvegyével történt telefonos csevejre, még több olasz beszédre Edtől stb. ...persze szerencsére itt van a szenzációs veronai Blood, ami a 2006-os mp3-ak közül is kiemelkedett, van 5 különböző egybevágott World Wide Suicide, meg szenzációsan(!!!) kezdődő Severed Hand, plusz akusztikus spontán Lukin, Matt dobszóló, csak az arnhemihez mérhető Rockin In The Free World őrület, Jeff tilosban deszkázása, utcán zenélve kornyikáló rajongók, egy rakás ismerős arc + zászló az európai turnékról, plusz a My Morning Jackettel megejtett koprodukció, ami szintén rendesen hasít!!! Számomra teljesen átjött az egész 2006/2007 turné páratlan lúdbőröztető hangulata... minden nyűgével és gyönyörűségével együtt :)

    Beletelt ugyan 2 órába, mire sikerült kikódolnom a DVD lejátszómat, hogy elfogadja a ten clunos ergo NTSC szabványú dvd-t, de megérte!!!
    Single Video Theory, Live At The Garden, Touring Band 2000...és most egy újabb remekmű... és én ennyi sok év után még mindig rá tudok csodálkozni, hogy ők nem csak úgy egyszerűen a legjobbak...
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    Hmm...
    2008...
    ÚJ PJ album? Jöhetne a 9.! Szerintem senki sem bánná.
    Vagy egy igazi Hungarian koncert, hogy végre a my generation-om láthassa ŐKET Alive!
    And you dare say it belongs to you, to you!
    This is not for you
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Ricsard wrote:
    Már vagy 1,5 hónapja elfogytak a jegyek... Icuval és Nórival megyek, szóval még van egy hely abban a bizonyos kocsiban. Nem lehetetlen jegyet szerezni (fórumok, website, ebay), főként a helyszínen. De hisz tudod!

    Igen, igen ....elég sok helyen megnéztem már, de sajna ahol van jegy az 200 euro közelében van...:-( de még nem adom fel, mert ugye bárkinél előfordulhat, hogy mégsem megy el és hírdeti jegyét nem ilyen horror összegért....

    Gondoltam, hogy tetszeni fog az IIC :)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Hmm...
    2008...
    ÚJ PJ album? Jöhetne a 9.! Szerintem senki sem bánná.
    Vagy egy igazi Hungarian koncert, hogy végre a my generation-om láthassa ŐKET Alive!

    Ó igen, voltak már próbálkozásaink, aláírást gyűjtöttünk egy weboldalon...meddig is jutottunk?????
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    hűűűű, gondoltam rá szánok vagy 15 percet az életemből és visszakeresem egyenként tavaly januárig a peticiokat, de az oldalt be sem lehet tölteni...de ha a topikunkat visszapörgetjük, akkor valamelyik kései Orsis hozzászólásból kideríthetjük!!! ;)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
Sign In or Register to comment.