Options

*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1535456585970

Comments

  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Na, akkor jó. :)

    Időközben megérkezett az Immagine In Cornice c. dvd kiadvány a pólóval egyetemben!!!:D
    A póló a várakozásaimmal ellentétben igencsak spektakuláris, a mozgóképet viszont még mindig nem tudtam megtekinteni. Egyrészről csodálatosan néz ki bontatlan kiadásban, másrészről még nem tudtam 2 óra magányra lelni... :mad:
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    húúúúaasztaqrrrrva...istentelenül jók voltak júniusban, látnom kell őket BÁRMI ÁRON!!! Köszi az infót Linda! Amúgy nálatok már nincs meló a T.O.-n, hogy így eltűntél;)???
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Ricsard wrote:
    húúúúaasztaqrrrrva...istentelenül jók voltak júniusban, látnom kell őket BÁRMI ÁRON!!!

    Én már meg is vettem rá a Front of Stage jegyemet ... Hö-hö ... :)

    Tegnap meg meghozta a postás a legújabb Deep 'magazint' is ... Hmmm ... Csak azt nem értem, hogy miért jó nekik, hogy állandóan telepakolják az egészet elcseszettnél elcseszettebb fotókkal (homályos, bemozdult stb.)? ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Seri wrote:
    Tegnap meg meghozta a postás a legújabb Deep 'magazint' is ... Hmmm ... Csak azt nem értem, hogy miért jó nekik, hogy állandóan telepakolják az egészet elcseszettnél elcseszettebb fotókkal (homályos, bemozdult stb.)? ...

    Kispálya, ha én életem első deep-jét kaptam? :D
    Amúgy meg szerintem tök jók azok a képek. Színesszagos. A tonhalas meg vicces. Bár anyám kevésbé értékelte...
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Én még nem kaptam meg a Deep, lehet, hogy ebből megint egy "légyszi küldjétek el megint" levél lesz. :-(

    Egyébként mit kell mostanság kapnunk?

    Lilinger láttad már a DVD-t?
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    shinning wrote:
    Egyébként mit kell mostanság kapnunk?

    Még majd jönnie kell a szokásos Holiday Single-nek ... Egyszer ... Majd ... Valamikor ...

    Még november elején kaptam tőlűk levelet, amiben ezt írták róla:

    "You've been very patient over the years waiting for the holiday single and we appreciate that. This year we're moving mountains to try to get this special, fan club exclusive, vinyl single to you sooner than later."
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Seri wrote:
    Még majd jönnie kell a szokásos Holiday Single-nek ... Egyszer ... Majd ... Valamikor ...

    Még november elején kaptam tőlűk levelet, amiben ezt írták róla:

    "You've been very patient over the years waiting for the holiday single and we appreciate that. This year we're moving mountains to try to get this special, fan club exclusive, vinyl single to you sooner than later."

    hm...akkor türelmesen várok :-) még jó, hogy a mostani Deep-ben meghírdetett "versenykiírást" külön is feltették a webre :-)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Seri wrote:
    Én meg felmentem a padlásra, azt olyan zenéket poroltam le mint Judas Priest 'Sad Wings Of Destiny' 1976-ból, meg 'Sin After Sin' 1977-ből ... Hihetetlen micsoda zenék!!! ... És még itt van az első két Iron Maiden lemez is ... :)

    jókor reagálok :-)))) van egy rádióadó 88.1, (lehet hogy már tudtok róla) véletlenül főzés közben bukkantam rá :-) NAGYON JÓ!!!!! előjöttek a régi születésnapi bulik, illetve az osztálykirándulások hangulatai :-)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Van táskámban minden jó,
    szaloncukor mogyoró,
    Én vagyok a Télanyó.

    :)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    shinning wrote:
    Lilinger láttad már a DVD-t?

    Jaj, bocs, h csak most, kissé zaklatott volt ez az ősz...szóval nem, nem láttam még a dvd-t, és kedves Richard köszönöm kérdésed, van munka a TO-n, de otthol/itthol is van net, de nem azért nem jelentkeztem.

    ...és mi van Veletek? :)

    ...és igen, van zsákunkbanmindenjót Nektek is! :)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    lilinger wrote:
    Jaj, bocs, h csak most, kissé zaklatott volt ez az ősz...szóval nem, nem láttam még a dvd-t, és kedves Richard köszönöm kérdésed, van munka a TO-n, de otthol/itthol is van net, de nem azért nem jelentkeztem.

    ...és mi van Veletek? :)

    ...és igen, van zsákunkbanmindenjót Nektek is! :)


    igen nagyon "lájtosan" megy a fórum, de hát ugye, nincs koncert, nincs szervezkedés, Ricsárd is megigérte a koncert fotókat, de nem érkeznek :-( pedig olyan jó lenne nosztalgiázni egy kicsit.....:-)
    Megint hihetetlen gyorsasággal elszállt egy év....és csak rohan az idő...
    egyébként semmi különös, év vége előtti hajtás, készülődés a Karácsonyra....de két ünnep között jön a pihi és lazítás :-)))))))

    ...és Veled, Veletek mi van?
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    hahó!!!
    hát szorri, én is nagyon el voltam tűnve, hát megy az élet, suli meg minden ami még mellé jön... :P

    remélem hozott a mikulás jó sok csokit, és a jézuska is bőkezű lesz ;)

    Ricsárd! nekünk találkoznunk kell!!! nem bírom tovább a cédé nélkül!! (bár az elmúlt x hónapot igen jól bírtam :D :P)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    Hello there, Hungarian friends.
    I'm not sure, I might be mistaken, but I think a few of you, or maybe
    just Richard were in Vienna...
    I'm wondering if you know about Neil Young show in February. I can't seem to
    find a site where to buy tickets for his Vienna show...
    I'd appreciate if you can help me out. thanks :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Most ugyan rohanok a kis barátaimmal karácsonyozni, de nemrég fejeztem be az új videó megtekintését...CSODÁLATOS!!! :)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    Sid: http://www.oeticket.com/portal/de/ ...? ;)

    Lilinger: millen videjó???? :o

    Ricsárd: .....???? :o
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    Sid: http://www.oeticket.com/portal/de/ ...? ;)

    Lilinger: millen videjó???? :o

    Ricsárd: .....???? :o
    Thanks, dear. Already got them ;)
    Anyone else going? I'm going crazy, can't believe I'm actually going to see Uncle Neil! :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    Mostanában összegyűlt egy kis pézem és elhatároztam, h az egyik PJ dvd-t megveszem.
    De melyiket?
    lehetőségek:
    -SVT
    -Touring the Band 2000
    Egyébként boldog karácsonyt mindenkinek!
    Elő az Xmas single gyűjteménnyel. Nekem csak velük van meg a hangulat. Meg hó is kell. De a fa állításakor mindig meghallgatjuk őket, apám megszerezte az összeset egy lemezen a Let me Sleep-től a Love reign Over me-ig.
    And you dare say it belongs to you, to you!
    This is not for you
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Mostanában összegyűlt egy kis pézem és elhatároztam, h az egyik PJ dvd-t megveszem.
    De melyiket?
    lehetőségek:
    -SVT
    -Touring the Band 2000
    Egyébként boldog karácsonyt mindenkinek!
    Elő az Xmas single gyűjteménnyel. Nekem csak velük van meg a hangulat. Meg hó is kell. De a fa állításakor mindig meghallgatjuk őket, apám megszerezte az összeset egy lemezen a Let me Sleep-től a Love reign Over me-ig.

    Üdvözlet Neked, köszöntünk körünkben!
    HOgy melyik DVD-t? jó kérdés, de mondjuk mit szólnál az új megjelenéshez? (ha az még nincs meg) Immagine in Cornice. Ha kicsit visszább lapozgatsz, akkor megtalálod a véleményeinket róla, ami csak pozitív. :)
    Ha a kettő közül kellene választanom akkor én előszőr talán az SVT-t mondanám. Ez ugye nem koncerteket örökít meg, az egész olyan bensőséges, mintha Te is ott lennél a "kis" próbatermükbe. Beszélgetések is vannak.
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256

    Lilinger: millen videjó???? :o

    Ricsárd: .....???? :o

    Üdv Néked is!!! Most ahogy olvastam bejelentkezésed, hirtelen beugrott Madrid!!!!!!!!!!!!!!!!! ááááááááááááá a bokros akciónk :) na és utánaaaaaaa....a konciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :)

    Ricsárd nagyon eltűnt!!!!!!!!!!!!!!! :(

    Lilinger az új DVDre gondolt, gondolom
    A CD még mindig az Into the Wild????????? nahát kérem.....
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    shinning wrote:
    Lilinger az új DVDre gondolt, gondolom

    Igen, Lilinger arra gondolt. ;)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Mostanában összegyűlt egy kis pézem és elhatároztam, h az egyik PJ dvd-t megveszem.
    De melyiket?
    lehetőségek:
    -SVT
    -Touring the Band 2000
    Egyébként boldog karácsonyt mindenkinek!
    Elő az Xmas single gyűjteménnyel. Nekem csak velük van meg a hangulat. Meg hó is kell. De a fa állításakor mindig meghallgatjuk őket, apám megszerezte az összeset egy lemezen a Let me Sleep-től a Love reign Over me-ig.

    Igen, magam is az SVT-t javallom.

    De meg akkor azt is kérdezem, h kell-e a pesti koncert hangaanyaga? Már nagyon közel a karácsony...de ha pl ma este átküldöm, akkor még hétfőig bőven ki tudod írni Anyudnak, és mennyire örülne már! :)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    Köszi a "tanácsot", akkor SVT. Bárcsak a Vitalogy-ról is lenne stúdiós videó. Mindenesetre az ötlet eredeti. Látta valaki a Vitalogy tour videót? Nagyon kemény. Odaadom h valakit érdekel több, mint 2 óra. Naggyon profi...
    And you dare say it belongs to you, to you!
    This is not for you
  • Options
    shinning wrote:
    Üdv Néked is!!! Most ahogy olvastam bejelentkezésed, hirtelen beugrott Madrid!!!!!!!!!!!!!!!!! ááááááááááááá a bokros akciónk :) na és utánaaaaaaa....a konciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :)

    Ricsárd nagyon eltűnt!!!!!!!!!!!!!!!

    Lilinger az új DVDre gondolt, gondolom
    A CD még mindig az Into the Wild????????? nahát kérem.....


    juuuuuuuuuuuuujjjj, igggen :)))))))

    hát szegény ricsiriccs biztos tanévet zár ezerrel meg ilyenek...

    ja a dvd, értem, hát igen, én még olyannyira le vagyok maradva, hogy valóban még csak most kezdem ez üldözni az into the wild-ot is... :) de tuti annál nagyonn élmény lesz meghallgatni (és eddie-s póló!!!:D)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    ja és igen, karácsonyfadíszítés = kriszmösz szingölz :)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    ja és igen, karácsonyfadíszítés = kriszmösz szingölz :)
    Az elmúlt egy hónap legnagyobb felfedezése, és egyben életreszóló szerelme: I don't believe in Christmas
    Erről is tudtatok, és nem szóltatok nekem!!! Világméretű összeesküvést sejtek a háttérben! :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    hihihi
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    lilinger wrote:
    Igen, magam is az SVT-t javallom.

    De meg akkor azt is kérdezem, h kell-e a pesti koncert hangaanyaga? Már nagyon közel a karácsony...de ha pl ma este átküldöm, akkor még hétfőig bőven ki tudod írni Anyudnak, és mennyire örülne már! :)

    ÚÚÚÚÚÚÚ az naggyon jó lenne... Erre aztán nem számít. Hogy tudnánk akkor a budapesti koncertet lerendezni???
    And you dare say it belongs to you, to you!
    This is not for you
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Köszi a "tanácsot", akkor SVT. Bárcsak a Vitalogy-ról is lenne stúdiós videó. Mindenesetre az ötlet eredeti. Látta valaki a Vitalogy tour videót? Nagyon kemény. Odaadom h valakit érdekel több, mint 2 óra. Naggyon profi...

    júúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúújjjjjjjjjjjjjjjj IGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
    hogy tudnánk mi meg ezt lerendezni?????!!!!!!!!!!
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943

    Ricsárd! nekünk találkoznunk kell!!! nem bírom tovább a cédé nélkül!! (bár az elmúlt x hónapot igen jól bírtam :D :P)

    Hívj föl és megbeszéljük! Csodálkozom, hogy ennyire remekül :confused: viseled az aszkétalétet...de azért, no, 2007-ben jelent meg a cd, te meg simán arra pályázol, hogy jövőre vedd csak birtokba mind a cd-t, mind a pólót!!!
    :rolleyes:
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
Sign In or Register to comment.