Pearl Jam in Zagreb!

1372373375377378860

Comments

  • masnimasni Posts: 1,657
    nadam se samo da na kraju nece biti 11 pjesama sa ten-a :)

    @urban: not bad at all za prvo slusanje
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcielo wrote:
    e, da nije bilo naše predsjednice koja se brine o svojim podanicima, a koja mi je poslala SMS da brzo okrenem HRT2, ja bih to propustila...

    nije bilo ništa s koncerta jer je TV ekipa morala ići na neko drugo snimanje. the national očito nije bio prioritet, ali tako to ide...
    A to je taj sms, hahaha.
    I ja sam nesto dobila, al sam bila duboko u snu i nisam bas nis kuzila tko
    i zasto mi to netko salje :o
    Ja sam propustila...opet.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    5. mjesta

    Smile (No Code)
    Thin Air (Binaural)
    All Or None (Riot Act)
    Elderly Woman (Vs.)
    Why Go (Ten)
    Whipping (Vitalogy)
    Wishlist (Yield)
    Dirty Frank (Lost Dogs - CD 2)
    Education (Lost Dogs - CD 1)
    Marker In The Sand (Pearl Jam)

    4. mjesta

    Fatal (Lost Dogs - CD 2)
    Animal (Vs.)
    Nothingman (Vitalogy)
    MFC (Yield)
    Alive (Ten)
    Alone (Lost Dogs - CD 1)
    Come Back (Pearl Jam)
    Grievance (Binaural)
    Thumbing My Way (Riot Act)
    Hail Hail (No Code)
  • A, evo mene na pitu od kad sam se probudila..citam, pisem, a kad
    ono taman sad PJ na radiju. Last Kiss mi Ed pjeva :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • shelashela Posts: 657
    Rijeka wrote:
    offtopic

    Svi ljubitelji lika i djela Damira Urbana poslušajte njegov novi singl "Limun" na http://www.myspace.com/urbanandfour

    tenks rijeka! zasad mi je fora (pogotvo ime stvari - limun...a koji ono bend ima avokado nesto??? ;), moram vidjet kak ce mi lec nakon jos par slusanja :) sad sam si bas usput poslusala jos par puta aromu satanicu, to mi je fakat zakon stvar :)
  • imam pitanje
    doma imam koncert kad su svirali u Deutschlandhalle u berlinu ne znam ni godinu ni datum. na njemu nema even flow pa me zanima da li na tom koncertu nisu svirali even flow ili meni fali pol koncerta
  • masnimasni Posts: 1,657
    slusam sad live on two legs, dodje daughter na red, i sad radim nesto, kad cujem ritfw u cudnijoj verziji.. i onda skuzim da to jos uvijek traje tag od daughter :D

    predobro..

    svaki dan naucis nesto novo :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Hey Ranko, super za nove postere, klokan je odličan a vuka sam spremio u ladicu i mislim da neće nikad na zid :( jebiga ima tešku konkurenciju :)
    Sad ih već imaš dosta, koji ti je najdraži??

    a imam ih tek nekoliko... no fejvorit jet...
    javim se kad nabavim još kojeg :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • imam pitanje
    doma imam koncert kad su svirali u Deutschlandhalle u berlinu ne znam ni godinu ni datum. na njemu nema even flow pa me zanima da li na tom koncertu nisu svirali even flow ili meni fali pol koncerta
    Moguce da ti fali pol koncerta, ja sam jednom davno bila to nabavila sprzeno, samo pol. Mislim da je to ovaj koncert iz '96.
    A vjerujem da imam ja cijeli negdje na nekom disku ili kompu...

    11/03/96 - Deutschlandhalle: Berlin, Germany [125m]
    support act: The Fastbacks
    set: Long Road, Last Exit, Animal, Hail Hail, Go, Red Mosquito, In My Tree, Corduroy, Better Man, Lukin, Mankind, Hunger Strike, Even Flow, Daughter/(Androgynous Mind)/(Noise of Carpet), Jeremy, Sometimes, Rearviewmirror, Immortality, Alive, Blood/(Fame)/(Suck You Dry)
    enc: Who You Are, State of Love and Trust, Not for You, Present Tense, Leaving Here, Yellow Ledbetter
    notes: This show was broadcast by many radio stations around the world, opening with a recording of John F. Kennedy's famous speech ("I am a Berliner"). After the first few songs, Ed asks, "How's everybody in Berlin tonight? For any of you are in the back and can't see, it's pretty damn packed in front is everybody OK? ... Do yourselves and everyone else a favor and watch out for your neighbor ... protect the women and children" leading to 'Red Mosquito.' After 'Lukin,' Stone steps up and says, "Alright, I'm gonna sing one," launching 'Mankind.' A short version of 'Hunger Strike is a nice surprise, with the crowd loudly singing along. After 'RVM,' Ed breaks into a brief, very fast-paced spoken word ditty (from 'Museum Song'):

    "Quite a lotta Roman terra cotta
    Livin' lava from the flanks of Etna
    Statuary, Ride a dromedary
    See the temple tumble and the Red Sea part"

    Ed has a nice intro for 'Blood:' "Alright we'd like to say thanks, thanks for coming out, those of you lucky enough to get tickets ... We've had some interesting shows in Germany ... I remember every one of them, for good and bad, but actually this show is on the radio tonight so a bunch of other people were eavesdropping ... I fucked up quite a few times, thanks for covering up. This next song is called, 'I'll be glad when you're dead and gone, you bastard you', or 'this blood's for you.'" The encore begins with Ed chatting, "Thanks, very much. I don't know what to say so I'm just going to say, 'I am a donut.'" Later, Ed thanks Radio Fritz for playing "records that nobody else would" and for broadcasting the concert. Then, "... and now, Mike and I would like to serenade you," leading to 'Present Tense.' The Fastbacks help out on 'Leaving Here.' The band seems very ON and totally into this show, even if some of the songs seem to be played very fast. These radio broadcasts are just the greatest!
    An "aftershow" known as "Radio Fritz" or "Checkpoint Charlie," similar to the Atlanta 94 radio show, broadcast only in Germany, featured Ed playing music and chatting with fans about life.
    [Ed's DJ set: Pebbles (Shudder to Think), Strength to Endure (The Ramones), Sword of Damocles (Lou Reed), Sparks (The Who, live from Woodstock '69), Let Me Sleep (Christmas Time) (Pearl Jam), Bee Girl (Pearl Jam), Gravity (Howard Johnson and Gravity), Floored (Pusherman), Crystal Gypsy (Sebadoh), Jealous Guy (John Lennon), Rock 'n' Roll Radio, Let's Go! (The Ramones), Rockin' in the Free World (PJ w/ Neil Young from MTV VMA '93)]

    Inace sve ovo mozes naci na concert chronology na http://www.fivehorizons.com
    a http://www.twofeettfick.com ima ostatak kronologije jer ova prva stranica vise nije aktivna.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Moguce da ti fali pol koncerta, ja sam jednom davno bila to nabavila sprzeno, samo pol. Mislim da je to ovaj koncert iz '96.
    A vjerujem da imam ja cijeli negdje na nekom disku ili kompu...

    11/03/96 - Deutschlandhalle: Berlin, Germany [125m]
    support act: The Fastbacks

    taj koncert je ekšli izasao na Bug-ovom cd-u... ili na cd-u nekog slicnog casopisa... tamo negdje 97. ili 98. mislim... ne sjecam se da li je bio cijeli..

    edit: vec smo o tome pricali :)http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=154094&page=268
    prije skoro 500 stranica... respect...
    edit2: ili prije 2 godine... i opet respect...
    edit3: vau!
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    vorldvajd prl đem, Evo Sid ti je postala ono što ja htjedoh postat...A i te setliste možeš tražit na http://www.sonymusic.com/artists/PearlJam/fanscene/set1996.html

    Kako je vani zima, došao sam smrznut ko kokoš..
    Death or glory!

  • siljo wrote:
    taj koncert je ekšli izasao na Bug-ovom cd-u... ili na cd-u nekog slicnog casopisa... tamo negdje 97. ili 98. mislim... ne sjecam se da li je bio cijeli..
    Kako ne? Mora postojat cijela snimka jer je taj koncert bio na radiju, ne?
    Sad cu pogledat u moju arhivu :D


    Edit: da, ja imam cijeli, jer su mi 34 pjesme u folderu.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljo wrote:
    taj koncert je ekšli izasao na Bug-ovom cd-u... ili na cd-u nekog slicnog casopisa... tamo negdje 97. ili 98. mislim... ne sjecam se da li je bio cijeli..

    edit: vec smo o tome pricali :)http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=154094&page=268
    prije skoro 500 stranica... respect...
    edit2: ili prije 2 godine... i opet respect...
    edit3: vau!
    Kako si se pak samo toga sjetio! :eek:
    I to je ljudi bilo pred godinu dana. i vise. vau.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Kako si se pak samo toga sjetio! :eek:
    I to je ljudi bilo pred godinu dana. i vise. vau.

    eh da, prije godinu, a ne dvije... jos mi je bilo cudno kako je Niko u tim postovima, a upoznali smo se u zagrebu :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Why Go (Ten)
    Elderly Woman (Vs.)
    Wishlist (Yield)
    Marker In The Sand (Pearl Jam)
    Thin Air (Binaural)
    Whipping (Vitalogy)
    All Or None (Riot Act)
    Education (Lost Dogs - CD 1)
    Smile (No Code)
    Dirty Frank (Lost Dogs - CD 2)


    Alive (Ten)
    Thumbing My Way (Riot Act)
    Animal (Vs.)
    Come Back (Pearl Jam)
    Hail Hail (No Code)
    MFC (Yield)
    Nothingman (Vitalogy)
    Fatal (Lost Dogs - CD 2)
    Alone (Lost Dogs - CD 1)
    Grievance (Binaural)


    nisam cijeli dan bio online i sad sam pola sata morao citat 5 novih stranica :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Rijeka wrote:
    offtopic

    Svi ljubitelji lika i djela Damira Urbana poslušajte njegov novi singl "Limun" na http://www.myspace.com/urbanandfour

    thnx... jedan dio me podsjeca na jos jednu njegovu stvar sa zadnjeg albuma, ne mogu se sjetiti koju...

    navodno u veljaci izlazi album sa 7 potpuno novih stvari i 7 stvari sa neobjavljenog Merkura...

    Juras, ti nemas "slucajno" Merkur? ;) nikako do njega...

    no "sada je tako sve dok ne bude drugacije" (do veljace) :)

    sorry na offT....
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • za sve ljubitelje urbana, a nekima sam vec dao ovaj link :), jedan odlican live koncert iz sarajeva pa tko nema nek skine
    http://www.megaupload.com/?d=P1PH7GCL
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    jest da nisam neki freak urbana, al skino sam cde...i...nije los:D
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • pajopajo Posts: 3,292
    OK, vidim dok me nije bilo vladala je lijepa atmosfera, izljevi ljubavi i hrpa šala i pošalica...sto bi rekli TBF-ljani, "baze lete" :)

    Jedna kratka prica. Naime vozimo se na bozicnu veceru, koju su "neki" ovdje htjeli i drugacije okarakterizirat, i stanemo na kavu kod tifona kad ono u birtiji Ante Tomic i jos jedan lik, poznati splitski novinar, glazbeni kriticar i ko fol sveznalica - Zlatko Gall. I pocnem se je pred ekipom pravit pametan kao kak mi idu na k njegovi tekstovi, posebno recenzije glazbenih uradaka i bla bla, i kak ja trkeljam oni se priblizavaju nama i skuzim da frajer nosi neki skroz cool hoodie na kojem lijepo pise Pearl Jam...ma rekoh taj je Gall fakat pravi znalac, uvijek sam cijenio njegov rad, frajer se fakat kuzi u sve i tak...:D
  • snihsnih Posts: 1,052
    siljo wrote:
    thnx... jedan dio me podsjeca na jos jednu njegovu stvar sa zadnjeg albuma, ne mogu se sjetiti koju...

    navodno u veljaci izlazi album sa 7 potpuno novih stvari i 7 stvari sa neobjavljenog Merkura...

    Juras, ti nemas "slucajno" Merkur? ;) nikako do njega...

    no "sada je tako sve dok ne bude drugacije" (do veljace) :)

    sorry na offT....

    Baš mi je smiješno kaj se ispričavaš zbog off topica! :D:D
    Kao da je to neka iznimka!

    Inače, meni legao ovaj novi Urbi et orbi prilično dobro! Više volim njegove "normalne" stvari od eksperimentalnih! Makar asfo je pravi njegov sljedbenik, za razlliku od mene! :D
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    OK, vidim dok me nije bilo vladala je lijepa atmosfera, izljevi ljubavi i hrpa šala i pošalica...sto bi rekli TBF-ljani, "baze lete" :)

    Jedna kratka prica. Naime vozimo se na bozicnu veceru, koju su "neki" ovdje htjeli i drugacije okarakterizirat, i stanemo na kavu kod tifona kad ono u birtiji Ante Tomic i jos jedan lik, poznati splitski novinar, glazbeni kriticar i ko fol sveznalica - Zlatko Gall. I pocnem se je pred ekipom pravit pametan kao kak mi idu na k njegovi tekstovi, posebno recenzije glazbenih uradaka i bla bla, i kak ja trkeljam oni se priblizavaju nama i skuzim da frajer nosi neki skroz cool hoodie na kojem lijepo pise Pearl Jam...ma rekoh taj je Gall fakat pravi znalac, uvijek sam cijenio njegov rad, frajer se fakat kuzi u sve i tak...:D

    stari, aj ti bolje glasaj malo! :D

    Meni taj Gall isto ide na...:D

    Ovo ga je malo opralo, al trebat će mnogo više!
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    snih wrote:
    Urbi et orbi

    sam se nasmijao kad sam ovo procitao:D
    tu smo izreku neki dan na latinskom ucili:)
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    Juras, ti nemas "slucajno" Merkur? ;) nikako do njega...

    no "sada je tako sve dok ne bude drugacije" (do veljace) :)

    nemam, a dala bi svašta za tu muziku... ima tako dobrih stvari. uhhhhhhh... napomena u čast našem precjedniku - umjesto ovog pridjeva "dobrih" sam prvotno stavila prostu riječ j.....h, ali sam se sjetila kak su me on i snih nedavno špotali jer sam prosta ko šlapa, pa se evo pokušavam korigirati... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ALIVE je ipak still Alive...bez obzira koliko je slušao :)

    great minds think alike... :) ja sam je iz istog razloga stavila na br. 1
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • imam ja merkur, ali ne znam jel to kompletno sta jer imam 5 pjesama..pa ako ocete to ja cu rado uploadat
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    imam ja merkur, ali ne znam jel to kompletno sta imam jer imam 5 pjesama..pa ako ocete to ja cu rado uploadat


    yes please... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Sinoć sam jako ostao razočaran kad je Stipe izašao iz BB kuće...to je dokaz da ova država ide u 3pm :D

    ja ne razumem... stipe ti je dobar? ja ne gledam ove godine bb ali sam samo skužila da je hrpa morona i zaostalih ljudi u toj kući... zašto si razočaran?

    sori na oftopiku....
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • snihsnih Posts: 1,052
    sori na oftopiku! :D:D

    ...svi su moroni uglavnom uvijek tamo!

    A zakaj je tam uvijek najviše dalmatinaca??? :D:p
  • ok, evo za cca 20-ak minuta ce bit gotov upload
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    da se pohvalim:

    A dissident is here:D
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
Sign In or Register to comment.