Options

*__Pearl Jam >>> Hungary__*

16465666769

Comments

  • Options
    Kedves Pearl Jam rajongó Barátok!
    Végre megszervezésre kerül!
    A Pearl Jam 20 éves fennállásának megünneplése folyamatosan zajlik idén.
    Sajnos Magyarország már jó ideje kimarad a Pearl Jam útvonalból.. Jelen dolgozat viszont nem arra hivatott, hogy firtassa ennek hátterét, hanem, hogy felhívja figyelmeteket egy október 21-i estre, amelyen mi is méltón ünnepelhetünk.
    A SLICK (acoustic grunge cover band) lesz a házigazdája egy Pearl Jam fan találkozónak a budapesi Westbahnhof Music Pub szórakozóhelyen, melyen a Green Office (Pearl Jam tribute zenekar) is játszik, mint vendégzenekar, egy meglehetősen ütős Pearl Jam programot.
    Egyébiránt Gedus barátom jóvoltából az est megkapta a PJ20-FG33 al-elnevezést.. Amit ez úton is tiszteletteljes fejhajtással köszönök!
    Legyetek kedvesek megtisztelni a rajongó részvételetekkel, igyekszünk megszolgálni azt! Felmentés ez egyszeri esetben nincs!
    Kapunyitás 20:00, a belépés ingyenes!
    Farkas
    Bővebb információ:
    http://hu-hu.facebook.com/pages/Slick/146687325409811
    http://www.facebook.com/pages/GREEN-OFF ... 8572885438
    http://hu-hu.facebook.com/westbahnhof
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    Nagyon jól hangzik! Én mindenképp megyek!

    A Pearl Jam Twenty film egyszerűen zseniális volt és nem tudok elmenni amellett, hogy bekerültem a filmbe: a legutolsó meghajlós jelenetnél tisztán látható egy hatalmas lengyel zászló mellett balra, amint lengetem a feliratos magyar zászlómat az első sorban a belfasti koncert végén... :D !
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    Ricsard wrote:
    Nagyon jól hangzik! Én mindenképp megyek!

    A Pearl Jam Twenty film egyszerűen zseniális volt és nem tudok elmenni amellett, hogy bekerültem a filmbe: a legutolsó meghajlós jelenetnél tisztán látható egy hatalmas lengyel zászló mellett balra, amint lengetem a feliratos magyar zászlómat az első sorban a belfasti koncert végén... :D !
    Ránézek majd!
  • Options
    Kedves PJ rajongó Barátok!
    Ez év számunkra utolsónak tűnő SLICK koncertje!
    Sok Pearl Jam dallal örvendeztetünk meg Benneteket december 15-én.
    Egy barátom csak öltönyben tud megjelenni, senki ne érezze magát
    kirekesztve hát, ha megjelenését csak munkaruhában tudja biztosítani!
    A fehér köpenyt nem biztos, hogy vállalom, és Eddie már egyébként is
    eljátszotta valamiért a dolgot a legutóbbi szólóturnéján..! Még én
    vagyok rajongó, hogy nem is tudom a választ.. Segítsen aki tud!

    Tessék szépen megjelenni, legutóbb éppen elég kifogást hallottam..
    Köszönjük a Facebook os szavazatokat! Aki még nem jelölte tetszését a
    zenekar felé, kérjük tegye meg (és alig hiszem el, hogy ezt leírtam,
    de a zenekarnak fontos a visszajelzések özöne..). Természetesen a
    legutóbbi szavazásnak köszönhetően a Hunger Strike fel fog csendülni a
    műsorunkban!

    Bővebben:
    http://www.facebook.com/SlickGrunge

    Farkas
  • Options
    Sziasztok!

    Van 2 jegyem a Berlini koncertre. Ülő jegy. Nem tudok menni mert megyek mind a két Amsterdami cuccra + nem a Wulheide-ben lesz sajna. Ha valakit érdekel, írjon ha nem jelentkezik senki akkor kényetelen leszek visszaadni nekik. Van átírási illeték meg mindenféle charge kb. 85-90 eurora fog kijönni egy jegy. Üdv
  • Options
    GF257488GF257488 Posts: 8
    Ne feledjétek! Ápr. 6-án pénteken a SLICK vendégeskedik Layne Staley emlékestjén az AIChange előtt. 7 általunk eddig még nem játszott grunge feldolgozással örvendeztetünk meg Benneteket! Egy gyöngyszemet elárulok: All Or None.
    http://www.facebook.com/events/360055704012776/
  • Options
    FaddeathFaddeath Posts: 1
    Sziasztok!
    Rendeltem pár pólót, és érdelkődnék, h hogyan fogok értesülni az érkeztéről? Általánosságban a UPS szállítja ki a cuccokat? Nemhiszem, h ráírták a csomagra az emailcímemet vagy telszámomat. A VÁM/ÁFA miatt egyszerűbb lenne az online kezelés, korábban Amazonnál működött, elértek emailen. Érdemes bejelentkezni a UPS-nél, h hol tudnak elérni? Nem szeretnék raktározási díjat fizetni, mert az rohadt drága.

    Köszi! András
  • Options
    Hú, mekkora szünet van?!
    Gondolom, ha jönne errefelé kedvelt zenekarunk nagyobb forgalom lenne..
    Na, de a kérdésem, amiért ide látogattam:
    Megérkezett már valakinek a TenClubos Lightning Bolt vinyl? Okt. 10-i dátummal kaptam egy emailt, hogy küldték.. Két hét alatt ide szokott érni (a legtöbb egy hónap körül volt). Kezdek lemondani róla, de egy tegnapi hír szerint egy norvég és egy francia fanclub tagnak is pénteken érkezett meg, és két piros vinylt küldtek. Egy defekteset, és egy jót. Reménykeltő lehet!?
    A SLICK betegszabadságon van, de lelkesítő szavakat szívesen fogadunk, hiszen elvileg csak szünet van - az önmegvalósításának keleties beteljesítésén fáradozó gitárosunk miatt (természetesen jó rá fogni)..
    A többiek még nem tudják, de egy Swallowed Whole-ra igazán készülök akusztikusan, és a My Father's Son-ra hangosan. Amiről szívesen vitázom, hogy utóbbi, hosszú idő óta az első olyan Vedder szöveg, amitől azonnal borzongtam, és igazán megérintett (viszont számomra a lemezt is ez cipeli a hátán, ami már kissé a negatív kritika..).
    Let the Records Play barátaim!
  • Options
    KrisztiKriszti Posts: 16
    Kicsit felpezsdülhetne már itt is az élet! Az utóbbi hónapokban a magyar tribute bandák is mélyen hallgatnak. Pedig a nonstop gályázás után nekem pl. konkrétan életmentő volt havonta egyszer meghallgatni néhány PJ számot élőben mondjuk Green Office vagy Basement előadásában. A SLICK-et sajnos még nem is hallottam. Dehát hónapok óta nem történik semmi :-(
    Pedig én úgy vettem észre a koncerteken, hogy azért lenne rá igény, különösen mondjuk egy SG vagy AIC tributtal egybekötve.
    Jó lenne azért a nyári koncertek előtt még itthon is belecsapni a lecsóba! (én Triestbe és Bécsbe megyek).
    Egyébként én tényleg próbálkoztam az új lemezzel, de nem igazán tudtam megkedvelni. Nekem hiányzik belőle a DÖG! De nem panaszkodom, mert eddig is már annyi mindent kaptam ettől a bandától, hogy az sztem kitart egy életre. Főleg ha eljutok néhány koncertre...de legalább tributera.. na puszi
  • Options
    AttilaAttila Posts: 21
    Sziasztok!

    Nekem bejön az új album, mint ahogy a Backspacer és a self-titled is. Várom a koncerteket, nemrég még hosszú hónapok voltak hátra, most meg már csak 2 hónap :-) Megyek a két amszterdamira, Triesztbe, és Bécsbe, jó lenne magyarokkal összefutni.

    Kriszti, Trieste-ből hogyan mentek át Bécsbe?
    1996 Budapest
    2000 Prague, Katowice I, Katowice II, Salzburg
    2006 Prague, Vienna
    2007 Nova Rock, Nijmegen
    2009 Berlin, Manchester, London
    2010 Dublin, Belfast, Venice
    2012 Amsterdam I, Amsterdam II, Prague, Berlin I, Berlin II
    2014 Amsterdam I, Amsterdam II, Trieste, Vienna

    i wish i was as fortunate as fortunate as me...
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Hellò Sràcok!

    Long time! :) A ma reggeli izgalmak után, itt az idö megvitatni, hogy kivel, hol ès mikor gurul a pre-show drink 2018-ban! :)

    L
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    Sziasztok!

    Tervezi valaki közületek, hogy átugrik Amerikába néhány PJ koncertre?

    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    Sziasztok drágák! Mivel már elég nagy az ifjú PJ-fan, akár el is tudnék ruccanni a közelbe, ha lenne hová :) Ha 2020-as pre-show drinkekről lesz szó, nehogy kimaradjak! :*
    1996 Budapest
    2007 Novarock - Nijmegen
    2010 Belfast - Venice
    2012 Amsterdam - Berlin I - Berlin II
    2014 Trieste - Vienna
  • Options
    23scidoo23scidoo Thessaloniki,Greece Posts: 18,487
    It's happening guys??
    Athens 2006. Dusseldorf 2007. Berlin 2009. Venice 2010. Amsterdam 1 2012. Amsterdam 1+2 2014. Buenos Aires 2015.
    Prague Krakow Berlin 2018. Berlin 2022
    EV, Taormina 1+2 2017.

    I wish i was the souvenir you kept your house key on..
  • Options
    fingers crossed :D
    1996 Budapest
    2007 Novarock - Nijmegen
    2010 Belfast - Venice
    2012 Amsterdam - Berlin I - Berlin II
    2014 Trieste - Vienna
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    manda10 said:
    Sziasztok drágák! Mivel már elég nagy az ifjú PJ-fan, akár el is tudnék ruccanni a közelbe, ha lenne hová :) Ha 2020-as pre-show drinkekről lesz szó, nehogy kimaradjak! :*
    Jaj, izgalmak ideje! :)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    Ugy tunik, Dimi elszolta magat kicsit es raerositett, hogy a harombol az egyik Lodz :) Amugy en siman tutira veszem a pletykakat, eddig minden evben bejott minden :) Szoval akkor juli 15re keszulok :D Meg esetleg meg Becs :)

    1996 Budapest
    2007 Novarock - Nijmegen
    2010 Belfast - Venice
    2012 Amsterdam - Berlin I - Berlin II
    2014 Trieste - Vienna
  • Options
    Ezt láttátok? <3


    with the places this tour has.,.i prefer to be not a new album tour....
    rare places,never play before,return after 20 plus years...pfffff
    we are talking about golden rare setlists right there.
    lets do this 



    1996 Budapest
    2007 Novarock - Nijmegen
    2010 Belfast - Venice
    2012 Amsterdam - Berlin I - Berlin II
    2014 Trieste - Vienna
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Izgalmak ideje... 😬
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    :) Bp, Becs, fingers crossed :)
    1996 Budapest
    2007 Novarock - Nijmegen
    2010 Belfast - Venice
    2012 Amsterdam - Berlin I - Berlin II
    2014 Trieste - Vienna
  • Options
    23scidoo23scidoo Thessaloniki,Greece Posts: 18,487
    We're coming guys!!!!
    Athens 2006. Dusseldorf 2007. Berlin 2009. Venice 2010. Amsterdam 1 2012. Amsterdam 1+2 2014. Buenos Aires 2015.
    Prague Krakow Berlin 2018. Berlin 2022
    EV, Taormina 1+2 2017.

    I wish i was the souvenir you kept your house key on..
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Na, ki hova megy? 😬

    London, Krakow, Budapest (20. koncika), Amszterdam1 meg 2 is, ha
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    edited December 2019
    lilinger said:
    Na, ki hova megy? 😬

    London, Krakow, Budapest (20. koncika), Amszterdam1 meg 2 is, ha

    Még nem döntöttem, de Ausztria tutinak tűnik (meglepő, hogy a bécsi lesz a legdrágább koncert és nem Zürich vagy Koppenhága)
    Post edited by Ricsard on
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    PB11041PB11041 Earth Posts: 2,765
    Anyone from US traveling to this one?
    His eminence has yet to show. 
    http://www.hi5sports.org/ (Sports Program for Kids with Disabilities)
    http://www.livefootsteps.org/user/?usr=3652

  • Options
    PJNBPJNB Posts: 12,740
    PB11041 said:
    Anyone from US traveling to this one?
    Lots by the look of it. Canada too!

  • Options
    BizzzyBozzzyBizzzyBozzzy San Diego Posts: 388
    PB11041 said:
    Anyone from US traveling to this one?
    Yo  :)
  • Options
    cutzcutz Posts: 11,422
    PB11041 said:
    Anyone from US traveling to this one?
    I looked into it, but i can't swing it money-wise. 
  • Options
    Given to...Given to... Wyoming Posts: 4,977
    Possibly, from Wyoming to Hungary and Poland :)
    "...would you like some forks?" EV 12-02-06
  • Options
    jimjam1982jimjam1982 AZ Posts: 1,188
    PB11041 said:
    Anyone from US traveling to this one?
    Phx to Krakow. For 3 days in Poland, then a train down to Budapest for 2.. maybe 3 days in Hungary.

    Any insight by anyone on must do things in Hungary welcomed!
  • Options
    Ricsard, milyen jegyet szereztél Bécsbe? Van hozzá párod? :)
    1996 Budapest
    2007 Novarock - Nijmegen
    2010 Belfast - Venice
    2012 Amsterdam - Berlin I - Berlin II
    2014 Trieste - Vienna
Sign In or Register to comment.