Options

*__Pearl Jam >>> Hungary__*

16465666870

Comments

  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    illetve: http://www.hardrockcalling.co.uk/home/index.aspx
    jaj...fesztiválos turnénak nézünk elébe????

    és Ricsárd megkaptad novára a Rammsteint ....
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    shinning wrote:
    illetve: http://www.hardrockcalling.co.uk/home/index.aspx
    jaj...fesztiválos turnénak nézünk elébe????

    és Ricsárd megkaptad novára a Rammsteint ....


    igen-igen, de London most másodrendű, merthogy

    június 22. Dublin (O2 Aréna)
    június 23 Belfast (Odyssey Aréna)
    június 25. London (fesztivál a Hyde-parkban)
    június 27. Nijmegen (fesztivál ismét a Goffert Parkban) ez valószínűsíthető
    június 30. Berlin (Wuhlheide)
    július 1. ??? (valószínűleg Lengyelország, azon belül is az Open'er Festival a tengerparti Gdyniaban)
    július 3. Arras, (Észak-Franciao.) (fesztivál)
    július 4. Werchter (Belgium) (fesztivál)
    július 6. ???
    július 9. ??? valószínűleg Bilbao, (baszkföldi fesztivál)
    július 10. Lisszabon (fesztivál)

    a hivatalos bejelentés elég későn érkezett meg, mindenesetre biztosnak tűnik hogy csak Dublin és Portugália között lesznek időpontok, úgyhogy pláne jogosan merül fel a kérdés: hol maradnak a magyar, az osztrák, az olasz időpontok????? :shock:

    wuhúúúúúúú, alakul ez 8-)
    Móni, beszélnünk kell!!!




    és, igen, Rammstein a Novan, úgyhogy az aréna buli pláne kimarad!!!
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    óóóóóó :cry:

    Pearl Jam to headline Open'er Festival

    "Let's start the adventure called Open'er 2010. And how are we starting it? There are only a few bands so important for the music of the last 2 decades and so important for the Polish and the international audience, playing amazing concerts - full of energy and passion. We're proud and happy to announce that in the year of their 20th anniversary PEARL JAM will perform at Open'er Festival!"

    Mikolaj Ziolkowski, Open'er Festival Promoter

    akkor megvan a júli 1. helyszíne......vagy ezt már tudtátok????

    aztán júli 9-re ugye esélyes Bilbao, vagy mindenképpen valami közeli hely Oeirashoz...bár azért ez is 880km, vagy több mint 1000, attól függ milyen úton mennek....vagy esetleg Rock in Rio, Madrid az júli 4-5-6.....
    sajnos nagyon úgy néz ki, hogy közelebb nem jönnek :cry:
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    igen, pedig lassan már Mohammed is útra kelhetne egyszer...a bűn ronda Gdynia/ meseszép Gdansk fönn van a büdös végen, NAGGGGYOn messze, főleg a lengyel úthálozat tekintetében...mondjuk vonattal is brutál, majdnem másfél napnyi út!!! :(
    Prága már nem is esélyes??? :?
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    na, tuti biztos lett

    július 9. Bilbao (BBK fesztivál, tavaly a Depeche Mode énekese a színpadon sérült le és le kellett mondani a maradék 2-3 koncertet:( )


    és az új értesülés szerint ez lesz a teljes turné:


    22-cze Dublin, Ireland / O2 Arena Headline

    23-cze Belfast, Ireland / Odyssey Arena Headline

    25-cze London, UK / Hyde Park Festival

    27-cze Nijmegem, Holland Rock in Park Festival

    30-cze Berlin, Germany / Wuhlheide Headline

    01-lip Gdansk, Poland Heineken Opener Festival

    03-lip Arras, France Main Square Festival

    04-lip Werchter, Belgium Rock Werchter Festival

    06-lip Udine, Italy / Stadio Friuli Stadio Friuli

    09-lip Bilbao, Spain BBK Live Festival

    10-lip Lisbon, Portugal Alive Festival
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    BOLDOG, SOK-SOK ÖRÖMBEN, VIDÁMSÁGBAN ÉS KONCERTÉLMÉNYBEN GAZDAG ÚJ ESZTENDŐT KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!!!!!!! :D
    MONYESZ
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Szasztok!

    BÚÉK mindenkinek!!! ... Azt hiszem az év utolsó napján megszültem, hogy Berlinbe tuti el kell mennem, így a jövő év első napjaiban el is kezdem a szervezést ... :)
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    ASZTAK*RVA!!!!!!!!!!!

    http://www.soundgardenworld.com/
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    AttilaAttila Posts: 21
    Sziasztok!

    Beköszönök, ha már végre (újra) tudok írni. Kb. 15 év után mexxültem, hogy csatlakozok a Ten Club-hoz, hátha könnyebb lesz jó jegyekhez jutni. Épp csak 2 héttel előbb kellett volna, és most talán lenne jegyem Dublinba, meg Belfastba...:-( Ez a két helyszín tetszett a 2010-es felhozatalból, meg az olaszországi, már ha abból lesz még valami. Nekem valszeg marad a berlini, és remélhetőleg az olaszországi show, aztán ha közeledik a nyár, még lehet elkezdek jobban "mocorogni", meg "viszketni"...magamat ismerve :-) Jó lenne magyarokkal együtt koncertezni!

    Amúgy nem tudom figyeltétek-e, egész komoly, több felvételből összevágott, hivatalos audio bootleggel mixelt videok vannak a 2009-es berlini és londoni fellépésekről itt:
    http://www.youtube.com/profile?user=PJg ... IOcE9OYBy8

    Attila
    (Index\Goss)
    1996 Budapest
    2000 Prague, Katowice I, Katowice II, Salzburg
    2006 Prague, Vienna
    2007 Nova Rock, Nijmegen
    2009 Berlin, Manchester, London
    2010 Dublin, Belfast, Venice
    2012 Amsterdam I, Amsterdam II, Prague, Berlin I, Berlin II
    2014 Amsterdam I, Amsterdam II, Trieste, Vienna

    i wish i was as fortunate as fortunate as me...
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Na, szevasz!

    Üdv a TC-ben ... Már épp ideje volt, hogy belépjél! ... :)

    Elkezdtem nézegetni a rep.jegy árakat Berlinbe, és mondhatni most bagóért lehetne foglalni az EasyJet-nél oda-vissza utat június 30-ra, csak az az egy probléma van vele, hogy 18.20-as a gép érkezési ideje, ami kicsit nekem későinek tűnik ... Tud valaki valami jobbat találni, mert a Malévos ár már elég húzósnak tűnik, vagy esetleg egy nappal korábban kellene menni, talán ... ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    BALLBOYBALLBOY Australia Posts: 992
    The only Hungarian i know is from the Usual Suspects when he says "Kaiser Soze"!
    Eastern Creek 95,Syd 1 98,Bris 2 98, Syd 1&2 03, Reading Fest 06, Bris 1 06, London 09, Hyde Park 10, Gold Coast BDO 14
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    Attila wrote:
    Sziasztok!

    Beköszönök, ha már végre (újra) tudok írni. Kb. 15 év után mexxültem, hogy csatlakozok a Ten Club-hoz, hátha könnyebb lesz jó jegyekhez jutni. Épp csak 2 héttel előbb kellett volna, és most talán lenne jegyem Dublinba, meg Belfastba...:-( Ez a két helyszín tetszett a 2010-es felhozatalból, meg az olaszországi, már ha abból lesz még valami. Nekem valszeg marad a berlini, és remélhetőleg az olaszországi show, aztán ha közeledik a nyár, még lehet elkezdek jobban "mocorogni", meg "viszketni"...magamat ismerve :-) Jó lenne magyarokkal együtt koncertezni!

    Amúgy nem tudom figyeltétek-e, egész komoly, több felvételből összevágott, hivatalos audio bootleggel mixelt videok vannak a 2009-es berlini és londoni fellépésekről itt:
    http://www.youtube.com/profile?user=PJg ... IOcE9OYBy8

    Attila
    (Index\Goss)

    Üdv a fedélzeten! Itt volt már az ideje a belépésnek, azért mégiscsak ez a grunge epicentrum! ;)
    Neked is és a többieknek is PJ-ben gazdag új évet kívánok mindenkinek!
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    BALLBOY wrote:
    The only Hungarian i know is from the Usual Suspects when he says "Kaiser Soze"!

    Hey Michael, that's a brilliant movie, have seen it many times and love the very short coward Hungarian language monologue...but I need to share the truth with ya, the above-mentioned name is not even in Hungarian, means nothing to me :roll:
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    BALLBOYBALLBOY Australia Posts: 992
    Ricsard wrote:
    BALLBOY wrote:
    The only Hungarian i know is from the Usual Suspects when he says "Kaiser Soze"!

    Hey Michael, that's a brilliant movie, have seen it many times and love the very short coward Hungarian language monologue...but I need to share the truth with ya, the above-mentioned name is not even in Hungarian, means nothing to me :roll:
    Yeah i know it is not, just a bit of a laugh. How many days till London, are you counting yet?
    Eastern Creek 95,Syd 1 98,Bris 2 98, Syd 1&2 03, Reading Fest 06, Bris 1 06, London 09, Hyde Park 10, Gold Coast BDO 14
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    BALLBOY wrote:
    Ricsard wrote:
    BALLBOY wrote:
    The only Hungarian i know is from the Usual Suspects when he says "Kaiser Soze"!

    Hey Michael, that's a brilliant movie, have seen it many times and love the very short coward Hungarian language monologue...but I need to share the truth with ya, the above-mentioned name is not even in Hungarian, means nothing to me :roll:
    Yeah i know it is not, just a bit of a laugh. How many days till London, are you counting yet?

    PM sent
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Attila wrote:
    Sziasztok!

    Beköszönök, ha már végre (újra) tudok írni. Kb. 15 év után mexxültem, hogy csatlakozok a Ten Club-hoz, hátha könnyebb lesz jó jegyekhez jutni. Épp csak 2 héttel előbb kellett volna, és most talán lenne jegyem Dublinba, meg Belfastba...:-( Ez a két helyszín tetszett a 2010-es felhozatalból, meg az olaszországi, már ha abból lesz még valami. Nekem valszeg marad a berlini, és remélhetőleg az olaszországi show, aztán ha közeledik a nyár, még lehet elkezdek jobban "mocorogni", meg "viszketni"...magamat ismerve :-) Jó lenne magyarokkal együtt koncertezni!

    Amúgy nem tudom figyeltétek-e, egész komoly, több felvételből összevágott, hivatalos audio bootleggel mixelt videok vannak a 2009-es berlini és londoni fellépésekről itt:
    http://www.youtube.com/profile?user=PJg ... IOcE9OYBy8

    Attila
    (Index\Goss)

    Szia Attila!
    Üdv. itt nálunk :mrgreen:
    4-én pár ülőjegyet árultak még Belfastba.....de még az is lehet, hogy a koncert közeledtével jönnek majd a beírások, hogy "huh mégsem tudok elmenni, eladom a jegyem"....

    köszi a linket :D
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    Csodaszép könyv érkezett éppen karácsonyra Seattle-ből: Pearl Jam VS. Ames Brothers :thumbup:
    Már 3éve szemezgettem vele, de a drága (40 dollár) postaköltség visszatartott. November közepe tájékán viszont volt egy kiárusítás, és feleannyiba került egy csomó minden, így viszont egész derék áron jutottam hozzá pólókhoz is. Belevágtam, megrendeltem ezt a poszteralbumot és elhihetitek, annyira igényes tipográfiailag, kötészeti kivitelezés és művészi igény tekintetében, ami tényleg csak ettől a nagyszerű együttestől várható el. Ajánlom figyelmetekbe, ráadásul az A/4-es formátum miatt a posztergyűjtés sem tűnhet túl bizsergetőnek.
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Hogy akkor jól hallom, hogy Londonban találkozunk??? :)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    yeah, baby, yeah :D
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Juhúúúúúúúúúúúúúú!
    Ricsard wrote:
    yeah, baby, yeah :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    4 hónapja inaktív a topikunk :x :evil:

    pedig bő 1 hónap és újra "itt" van a nagy csapat!!!
    Tényleg, végül ki melyik dátum(ok)ra szerzett jegyet pontosan?
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    AttilaAttila Posts: 21
    Igen, már csak pár hét, de nekem mégis olyan távolinak tűnik :(
    Párommal Dublinba és Belfastba megyünk, aztán én még a velencei fesztre is :)
    És bosszant, hogy a londonit nem terveztük be, pl. mert napok (hetek?) óta 50-70 %-os áron lehet jegyet venni eBay-en, jegyüzérek elszámolták magukat...meg egyáltalán, klassz helyszín, biztos jó koncert lesz. Majd meséltek :-)
    1996 Budapest
    2000 Prague, Katowice I, Katowice II, Salzburg
    2006 Prague, Vienna
    2007 Nova Rock, Nijmegen
    2009 Berlin, Manchester, London
    2010 Dublin, Belfast, Venice
    2012 Amsterdam I, Amsterdam II, Prague, Berlin I, Berlin II
    2014 Amsterdam I, Amsterdam II, Trieste, Vienna

    i wish i was as fortunate as fortunate as me...
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    Attila wrote:
    Igen, már csak pár hét, de nekem mégis olyan távolinak tűnik :(
    Párommal Dublinba és Belfastba megyünk, aztán én még a velencei fesztre is :)
    És bosszant, hogy a londonit nem terveztük be, pl. mert napok (hetek?) óta 50-70 %-os áron lehet jegyet venni eBay-en, jegyüzérek elszámolták magukat...meg egyáltalán, klassz helyszín, biztos jó koncert lesz. Majd meséltek :-)

    Óóó, és nem érdekelne egy londoni 10c-os (early entry-vel) jegy? Merthogy lenne egy felesleges...
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    AttilaAttila Posts: 21
    Köszi, de végül eldőlt, hogy nem Londonon, hanem Glasgow-n keresztül jövünk haza. Hajszálon múlott, hogy nem London lett mégis...Amúgy elképesztő, hogy 25-35 fontért lehet jegyet venni az ebayen, micsoda "kiárusítás"! :-)
    Két hét, és irány Dublin, jó lenne ütközni! Belfastba mivel/mikor mentek át? Mi a Fél 2-es vonattal. Kicsit szűkös lesz így az idő, épp csak lepakolunk a szálláson, és irány az Odyssey...
    1996 Budapest
    2000 Prague, Katowice I, Katowice II, Salzburg
    2006 Prague, Vienna
    2007 Nova Rock, Nijmegen
    2009 Berlin, Manchester, London
    2010 Dublin, Belfast, Venice
    2012 Amsterdam I, Amsterdam II, Prague, Berlin I, Berlin II
    2014 Amsterdam I, Amsterdam II, Trieste, Vienna

    i wish i was as fortunate as fortunate as me...
  • Options
    AttilaAttila Posts: 21
    Segítsetek légyszi!

    Először lesz Ten Club-os jegyem (Belfastba), és úgy tudtam, hogy a TC ír koncert előtt egy rövid tájékoztató e-mailt a jegyátvételről (+egyebekről?), de én ilyet nem kaptam. Kell-e vajon aggódnom, vagy Ti sem kaptatok?
    1996 Budapest
    2000 Prague, Katowice I, Katowice II, Salzburg
    2006 Prague, Vienna
    2007 Nova Rock, Nijmegen
    2009 Berlin, Manchester, London
    2010 Dublin, Belfast, Venice
    2012 Amsterdam I, Amsterdam II, Prague, Berlin I, Berlin II
    2014 Amsterdam I, Amsterdam II, Trieste, Vienna

    i wish i was as fortunate as fortunate as me...
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    Attila wrote:
    Segítsetek légyszi!

    Először lesz Ten Club-os jegyem (Belfastba), és úgy tudtam, hogy a TC ír koncert előtt egy rövid tájékoztató e-mailt a jegyátvételről (+egyebekről?), de én ilyet nem kaptam. Kell-e vajon aggódnom, vagy Ti sem kaptatok?

    bármikor érkezhet az értesítés, ne aggódj, pár napon belül kapod az ímélt!!!
    Hogy mivel megyünk, az még rejtély, de gyanítom, hogy nem vonattal ötveniksz euroért...;)
    Remélem találkozunk a 10c sorban, Dublinban sima állójegyetek van?
    Ja, lehet, hogy viszek magyar zászlót is :)
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    AttilaAttila Posts: 21
    Post-Pearl Jam blues :-(

    Nehéz szavakba önteni a dublini, és belfasti élményeket. Ez a zenekar fantasztikus, mindkét show után úgy jöttem ki, hogy azt éreztem, nem tudtak volna többet adni.
    Leírhatatlan érzés volt, amikor Dublinban elindult az intro zene. Teljes libabőr, megrohannak az érzelmek, van idő elgondolkodni, rákészülni, HÁLÁT ADNI, és aztán egyszercsak ott vannak a színpadon!!!

    Richard,
    3:40-nél Te vagy a piros-fehér-zöld zászlóval? :-)
    http://www.youtube.com/watch#!v=NgisC49 ... re=related

    Meséljetek majd a londoni buliról!
    1996 Budapest
    2000 Prague, Katowice I, Katowice II, Salzburg
    2006 Prague, Vienna
    2007 Nova Rock, Nijmegen
    2009 Berlin, Manchester, London
    2010 Dublin, Belfast, Venice
    2012 Amsterdam I, Amsterdam II, Prague, Berlin I, Berlin II
    2014 Amsterdam I, Amsterdam II, Trieste, Vienna

    i wish i was as fortunate as fortunate as me...
  • Options
    Szisztok, hátha valakit érdekel és van ideje / kedve lejönni...

    http://www.pearljamfan.gportal.hu/

    "Itt a nyár és már sokat gondolkoztunk azon, hogy talán érdemes lenne egy sörre összejönni egyszer és csinálni egy helyi találkozót.

    Egy nyár esti iszogatásról, örömzenélésről lenne szó, melynek keretében személyesen is megismerhetnénk egymást. Megoszthatnánk egymással a nyáron szerzett koncertélményeket és megbeszélhetnénk a jövőbeli elképzeléseinket a honlappal kapcsolatban. Aki tud, nyugodtan hozzon gitárt, vagy egyéb hangszereket, amit biztosítani tudunk, az pár tálca sör és kiváló hangulat

    Jó lenne, ha minél többen lennénk és egy összejönne egy jó társaság. Ha valami, akkor egy ilyen zenekar képes arra, hogy összehozza ezt a sok rajongót.

    A találkozó időpontja: 2010. augusztus 16. hétfő, 18:00
    Helyszíne: Margitsziget Nagyrét (valahol a Danubius hotel előtti területen)

    A sörök száma miatt kérjük, aki már tudja, hogy biztosan lenéz hozzánk a Margitszigetre augusztus 16-án az írjon egy pár sort a chatbox-ba.

    Ha esetleg már látszik, hogy rossz idő lenne, akkor itt értesítünk mindenkit az esetleges időpont változásról…

    SeeU_NS & RS "
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Sziasztok!

    Huh tényleg mily régóta nem írtunk ide....és még szerencse, hogy Attilával "beszéltem" és megemlítette a találkozót, mert még olvasni is rég olvastam a fórumot...
    Örülök, hogy szerveztek találkozót és kedvem is lenne, csakhát ez a hétfő kicsit necces... de gondolom (és remélem), hogy nem először és utoljára lesz ilyen találkozó :D
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    Igen jónak tartom a kezdeményezést és magam is szívesen veletek tartanék, de sajnos más halaszthatatlan programom van :( Csak annyit kérek, hogy a helyszínen beszéljétek meg a következő találkozó dátumát (lehetőleg még egy ideit), hogy lehetőleg még többen csatlakozhassunk!
    Üdv és kellemes estét mindenkinek!
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
Sign In or Register to comment.