Options

*__Pearl Jam >>> Hungary__*

2456770

Comments

  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    shmatrica wrote:
    I was hoping that Pearl Jam would play Hungary this tour. It would have been a good excuse to go there and see my friends that I haven't seen for the last ten years. Budapest sure is my second home. I was born there. Lived there for more than 10 years. Graduated from a Russian high school. I miss it so much. Sorry for the off topic. But Pearl Jam playing at the open air Petofi Csarnok venue. Would have been very cool. Hey guys, do they still have the flee market there?

    Thanx! We wished it so much but we didn't do it again...promoters here suck big balls, that's the situation:):):) they fucked up arranging things back in 2000 when PJ was "forced" to cancel our show:(:(:(:(
    "PeCSa" would have been awesome in 2000 (and of course this year:), although the sound in that venue is never professional:( Yes, the flea market still exists and work, it's absolutely one of the center of the local black market:)
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    Tényleg azt rebesgetik, hogy jövőre Eddie-ék visszatérnek a Pinkpop (NL) és a Werchter (B) fesztiválokra...ki tart velem???
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    Ricsard wrote:
    Berlin - Potsdamer Platz dettó :D


    He-he, az egyik londoni torony minket egy gigantikus vibrátorra emlékeztetett! Bár állítólag uborka ihlette, gondolom vágod, melyikre cézok!


    hogyne, mi csak kukipalota-nak hivjuk...? :))))
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    Broki Palace?:)
    nem rossz:o
    Samanthának a Sex és New Yorkból biztos tetszene!:D
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    Ricsard wrote:
    Tényleg azt rebesgetik, hogy jövőre Eddie-ék visszatérnek a Pinkpop (NL) és a Werchter (B) fesztiválokra...ki tart velem???


    hhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm... 8)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    Úgy irigylem az ausztrálokat: PJ és U2 show-k párhuzamosan 2 héten keresztül..!!! Vazze!:) És ezt egy Hawaii-jal lehet még fokozni, hiszen ott közös koncertet adnak, és így fejezik be a világ körüli turnét:)
    Brühühühühühü!
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    ugye mindannyian szavaztatok már 2006 és minden idők legjobb zenekarára, azaz mindkét kategóriában???

    http://www.rockintown.com/cgi-bin/index.cgi?action=vote

    http://www.rockintown.com/index.html

    napi 1x lehet szavazni...:) báj dö véj
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Ricsard wrote:
    Tényleg azt rebesgetik, hogy jövőre Eddie-ék visszatérnek a Pinkpop (NL) és a Werchter (B) fesztiválokra...ki tart velem???

    ÉÉÉÉNNNNN :-) sok-sok Pearl Jam koncerten szeretnék résztvenni :-)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    És szavaztál már?:)
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Ricsard wrote:
    És szavaztál már?:)

    TERMÉSZETESEN!!! :-)

    G-portálosoknak szóltál, hogy itt is kommunikálhatnánk, javítva statisztikánkat....:-)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    még nem:)
    de most már időszerű lenne:)
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    Shinning!

    Meggyógyult a cicád?
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Szevasztok!

    Végre észrevettem, h itt vagytok...szóval akkor csatlakozom! :)

    Annyi minden eszembe jutott, ahogy olvasgattam, de mostmár szinte alig. Na, lényeg:

    1. Bécs csodálatos volt...azóta is abban élek, de ha jártok az index-es fórumra, láthassátok is :)

    2. Amennyiben nem szoktatok, akkor nem tudjátok azt sem, h kedves sERI elvtárs megtalálta a 96os pesti koncert hanganyagát, s hozzáférhetővé tette. m4a formátumban van feltöltve, de asszem holnap felnyomom mp3-ban. Ha érdekel, küldjetek egy emilt, s lövöm a linket. lintours@yahoo.com
    Valami sony walkmannel lett rögzítve, ami nem feltételez túl jó minőséget, de hát akkor is! Milyen már 10 év után visszahallgatni életed -egyik- legnagyobb élményét?!?!

    3. Azok után, amit Bécsben láttam/hallottam/megéltem BÁRHOVA hajlandó lennék elmenni Stone-ékért!!! Bár ennek a zsebem jelentős mértékben gátat szabhat...de mondjuk ha jövőre télleg benéznek Európába, ott a helyem!!!

    4. Egy lehetséges újabb (végtelenített és örök :) pesti buli létrejötte mellett teljes mivoltomban hajlandó vagyok kampányolni. Akár utcára is vonulok érte! Bár a tankot még nemtok vezetni :D

    5. Több igen jól sikerült képem van Bécsből...annak ellenére, h onnan, ahol mi ültünk, Eddiék csak 1 hüvelyujjnyi magasak voltak. Szóval szívesen megosztom őket. Csak még nem volt érkezésem felrakni őtet.
    Valamint csináltam videókat is, amik nem annyira profik, mert a gép azért az erős fényektől és a messzeségtől néha dekoncentrált lett. De pl az Alive onnantól végig megvan, h "...said, have I got a little story for you" Mintegy 150 mega...jaaaaaaaaahaj, de jó újra vissznézni. Meg van a Wishlistről, a Jeremyről, a Last Kissről meg mittomén.
    Ha tudtok javasolni vmit, h ezeket hova töltsem fel...

    ...és még a végére annyit, h én Pearl Jam koncertre akarok menni ASAP!!!
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilinger wrote:
    Szevasztok!

    4. Egy lehetséges újabb (végtelenített és örök :) pesti buli létrejötte mellett teljes mivoltomban hajlandó vagyok kampányolni. Akár utcára is vonulok érte!

    5
    ...és még a végére annyit, h én Pearl Jam koncertre akarok menni ASAP!!!


    :D LOL :D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    :D LOL :D

    igen:)
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Ricsard wrote:
    Shinning!

    Meggyógyult a cicád?

    Köszönöm kérdésed, érdeklődésed...javulgat. Szinte már tünetmentes...másnap délelőtt elvittük az ügyeletre...jól megvizsgálták, vettek vért tőle, hogy felmérjék az állapotát...de igazából nem nagyon tudta mihez kapcsolni a dolgot, mert ha betegségtől lenne akkor más tünetekkel párosulna...szóval egyenlőre még találgatnak...de a lényeg, hogy jól van :-)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    lilinger wrote:
    Szevasztok!

    Végre észrevettem, h itt vagytok...szóval akkor csatlakozom! :)

    Annyi minden eszembe jutott, ahogy olvasgattam, de mostmár szinte alig. Na, lényeg:

    1. Bécs csodálatos volt...azóta is abban élek, de ha jártok az index-es fórumra, láthassátok is :)

    2. Amennyiben nem szoktatok, akkor nem tudjátok azt sem, h kedves sERI elvtárs megtalálta a 96os pesti koncert hanganyagát, s hozzáférhetővé tette. m4a formátumban van feltöltve, de asszem holnap felnyomom mp3-ban. Ha érdekel, küldjetek egy emilt, s lövöm a linket. lintours@yahoo.com
    Valami sony walkmannel lett rögzítve, ami nem feltételez túl jó minőséget, de hát akkor is! Milyen már 10 év után visszahallgatni életed -egyik- legnagyobb élményét?!?!

    3. Azok után, amit Bécsben láttam/hallottam/megéltem BÁRHOVA hajlandó lennék elmenni Stone-ékért!!! Bár ennek a zsebem jelentős mértékben gátat szabhat...de mondjuk ha jövőre télleg benéznek Európába, ott a helyem!!!

    4. Egy lehetséges újabb (végtelenített és örök :) pesti buli létrejötte mellett teljes mivoltomban hajlandó vagyok kampányolni. Akár utcára is vonulok érte! Bár a tankot még nemtok vezetni :D

    5. Több igen jól sikerült képem van Bécsből...annak ellenére, h onnan, ahol mi ültünk, Eddiék csak 1 hüvelyujjnyi magasak voltak. Szóval szívesen megosztom őket. Csak még nem volt érkezésem felrakni őtet.
    Valamint csináltam videókat is, amik nem annyira profik, mert a gép azért az erős fényektől és a messzeségtől néha dekoncentrált lett. De pl az Alive onnantól végig megvan, h "...said, have I got a little story for you" Mintegy 150 mega...jaaaaaaaaahaj, de jó újra vissznézni. Meg van a Wishlistről, a Jeremyről, a Last Kissről meg mittomén.
    Ha tudtok javasolni vmit, h ezeket hova töltsem fel...

    ...és még a végére annyit, h én Pearl Jam koncertre akarok menni ASAP!!!


    Üdv a magyar topikban!
    Szép lassan bővül a közösség...megtennéd légy szíves, hogy az indexes fórumon reklámozod az ittenit? Megköszönnénk...:)
    Természetesen érdekel a pesti mp3 (nekem csak a Black Red Yellow van meg a pesti koncertről nagyopn ratyi minőségben)!!! Átküldöm privátban az e-mail címemet, bár ha linkről van szó, azt a válaszüzenetbe is beapplikálhatod.
    a többivel maximálisan egyetértek...mindenképp megyünk még, a szombati DVD partink sikeréből kiindulva azt hiszem tovább bővült a hazai PJ-es közösség, hiszen a rotterdami és a readingi koncertek is osztatlan sikert arattak:):):)
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    ugye szavaztok naponta 1x:) mindkét kategóriában???
    http://www.rockintown.com
    http://www.rockintown.com/cgi-bin/index.cgi?action=vote

    nehogy már az Evanescence legyen 2006 legjobbja pár szavazattal és ne a PJ!
    Úgy tűnik a "Minden idők legjobb zenekara" kérdéskörben szerencsére nem lesz komoly vetélytársuk:)!!!!!!!
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Megtettem...holnap is megyek egy körre! Valóban nem nyerhetnek azok, akiknek olyan csutkafejű énekesük van!
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    én is.
    2 munkahely+otthon= 3 szavazat/nap:) (és addig sem kell dolgozni:)
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    lilinger wrote:

    Üdvözöllek én is körünkben!!! A koncertfelvételek és természetesen a képek, videok engem is érdekelnek (majd küldöm a címem)...sajnos helyet nem tudok mondani, ahova fel lehetne tenni ...esetleg egy ingyenes tárhely? :-) nekem az atw.hu-n...igaz a reklámmentességért fizetni kell, de egyébként nincs vele gond.

    SZAVAZTAM!!! és úgy látom Pearl Jam ismét az élre tőrt!!!!! :-)))
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    2266 28.7% Evanescence
    2194 27.8% Pearl Jam


    Hm :(:(:(:(:(
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    Ricsard wrote:
    2266 28.7% Evanescence
    2194 27.8% Pearl Jam


    Hm :(:(:(:(:(


    már 600 szavazat a különbség, de a minden idők legjobb együttese címre azért MÉG eléggé esélyesek!
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Bocs, télleg elsodortak az események, de mostmár felpakoltam a pesti koncertet mp3-ban.

    Itten van:
    ftp://pearljam:pearljam@aksispd.com

    Több cím is erre a darabra utal, de azt töltsétek, ami a mappában van.

    Have fun!

    Én még kivárok...a tökéletes pillanatot keresem, amikor minden zavar nélkül, egyedül és odakoncentrálva hallgathatom meg elejétől a végéig :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Azér milyen intelligens ez a rendszer...kettőspont pébetű szerepel a címben, s berak egy smiley face-t :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Üdvözlet a közösségnek, sziasztok!

    Először is röviden csak annyit, hogy ha jövőre tényleg jönni fognak európába (bárhová is), akkor engem se felejtsetek itthon, oké? ... :)

    Mert nincs mese ... Akkor menni kell!

    Amúgy néztétek az ausztrál turné eddigi koncertjeinek set list-jét? ... Sydneyben a második koncerten a Do The Evolution volt a nyitó dal ... Na, az nem lehetett gyenge ... :eek:
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Üdvözlet neked is Seri!!!!

    Egyre jobb, ha így haladunk mi is csinálhatunk egy TOUR BUS-t :-)
    Látom Te is a közönség soraiban voltál Prágában is :-) Merre voltál? Készítettél esetleg fényképeket?

    Köszönöm Lilinger....most töltögetem :-) Nagyon - nagyon kíváncsi vagyok!!!!

    Ez magáért beszél:
    2153 19.5% Pearl Jam
    878 8.0% Evanescence
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Helló Seri! :)

    A tourbus nem hangzik rosszul...bár azon gondolkoztam, h milyen már ha csak 1 órát kapnak egy fesztiválon (beleszámolva mondjuk a késést meg minden izét)...bár mindent megtennék, h újra láthassam őtet. Szóval ez csak így felmerült, de asszem nem kérdés :)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    Seri wrote:
    Amúgy néztétek az ausztrál turné eddigi koncertjeinek set list-jét? ... Sydneyben a második koncerten a Do The Evolution volt a nyitó dal ... Na, az nem lehetett gyenge ... :eek:


    ja, tegnap/ma meg jatszottak a faithfull - t... *IRIGY* :)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    Haliho elsosorban Ricsardnak + Zsuzskanak, meg persze minden magyar rajongonak! :D:D:D

    Tok jo, hogy vegre magyarul is terjed a jam!!!! :D:D:D:D

    Az utobbi idoben kicsit sokat dolgoztam meg probaltam a jovo heti koncertemre a Royal Albert Hall-ban, igy nem igazan latogattam e "szent helyet", de igyekszem majd bepotolni.

    Termeszetesen az iPod-ombol az esetek 95%-aban nyomulnak az idei koncertek, amiken voltam, de hihetetlen elvonasi tuneteim vannak. Sracik, ha jovore megint jonnek Europaba, tuti 1 honap szabi, es koncert ezerrel!! Ha nem, akkor meg nem tudom, hogy fogom kibulizni az amcsi vizumot, de mindenkeppen megyek es meglatogatom oket otthon ;)

    Ja igen, szavaztam is, szoval no worries.

    Amugy jol vagytok?

    Ja igen, november vegen hazaugrom egy villamlatogatasra... tarthatnank valahol valami jo kis PJ bulit... akar Csepel cityben is...

    Millpussz,

    O ;)
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
Sign In or Register to comment.